Setari Cookie-uri

El pesti, ea capricorn

Hello,

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi sau idei.

Eu sunt un baiat pesti si de cateva luni vorbesc cu o fata din zodia capricorn si a inceput sa-mi placa foarte mult de ea.

Am fost atras de felul e de a fi de cand am voribt prima data si de energa pe care o avea.

Vorbim de cateva luni acum si pana acum nu ne-am vazut decat o singura data unde doar am vorbit si ne-am plimbat (ea chiar s-a deschis foarte mult la mine si mi-a povestit foarte multe lucruri personale si in momentul cand ne-am intalnit si dupa).

Problema este ca as vrea sa fiu mai apropiat de ea, sa vorbesc si sa petrec mai mult timp cu ea si nu as vrea sa ajung in friendzone sau cum vreti sa-l numiti.

Ea a iesit de curand dintr-o relatie destul de lunga si am momente cand nu prea stiu ce sa vorbesc cu ea (cu toate ca imi doresc sa pot sa o ajut sau macar sa o ascult cand are nevoie de ceva).

Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi?

Am incercat sa o invit sa ne mai vedem si chiar si ea a propus (urmeaza sa ne vedem doar ca se cam tot amana...).

Orice raspuns este bine primit.
kudika_1035111
Postat pe 4 Ianuarie 2019 10:31
Nu prea mai conteaza...
kudika_1035111
Postat pe 4 Februarie 2019 14:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nevoie mare de sfaturi! 13 De la: ioana_bebec_yahoo_com 23 Septembrie 2009 22:26
tauroaicele...? 48 De la: kudika002180 23 Noiembrie 2009 16:49
Vrajitoare buna, testata de voi, in Bucuresti? 63 De la: kudikara 7 Decembrie 2014 19:08
cum sa il recuceresti? 41 De la: kudyka_ta 11 August 2010 15:41
eu balanta el leu 3 De la: DiavolytaTa 4 Aprilie 2009 18:03