Setari Cookie-uri

Iubitul meu va avea copil cu fosta sa prietena!!!

Bună tuturor a-și avea nevoie de ceva sfaturi, și cum nu pot vorbii cu niciun prieten despre subiectul ăsta, am ales sa va scriu. Deci sunt cu băiatu respectiv de 6 luni aproape, sa îl numim Andrei. El a stat înaintea mea cu o fata o luna, sau despărțit din cauza ei(așa spune Andei). El a aflat despre existenta viitorului copil tocmai când ea era în a 2 luna. El tot zicea ca nu poate fii a lui copilul și chestii de genu, fata respectiva are imediat 7 luni, dar e foarte stresanta, ii trimite pe e-mail pe zi cca 160 mesaje, conturi false de Facebook. O data zice ca ea a lui copilul o data ca nu e a lui copilul,ca la înșelat la o petrecere. El nu vrea sa fie cu ea, zice ca ii psihopata. Ba chiar nea amenințat ca dacă nu ne despărțim copilul nu îs va cunoaște tatăl adevărat, sau ca se omoară. Andrei nu vrea sa se întâmple asta pentru ca el a trecut prin asta când era mic. Și nu vrea sa se repete. A cumpărat hăinuțe toate chestiile pentru copilaș. Sunt mai multe chestii la mijloc. Dar dacă cineva și-ar face puțin timp sa ma ajute cu niște sfaturi, ași fii foarte recunoscătoare!
👋🏻✍🏻👌🏻

Postat pe 27 Ianuarie 2019 14:08
Dacă e copilul lui, ar trebui să ajute. trebuie doar să accepți situația
kudika_1039783
Postat pe 21 Ianuarie 2020 18:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
legaturi bolnavicioase 40 De la: geo_refinantat 5 Aprilie 2011 22:25
Credeti ca relatiile lungi sunt de fapt moarte sigura? 6 De la: stem_29 9 Decembrie 2010 22:49
Lipton Ice Tea cel mai santos! 4 De la: kudika_10344 4 Septembrie 2012 13:02
Poti cumpara iertarea cu cadouri? 5 De la: lilian77 28 August 2012 09:47
Tratament naturist 4 De la: MIKitty 29 Septembrie 2014 10:19