Setari Cookie-uri

Ghidul Corina Stancu

Am citit mai multe pareri negative.......am considerat frumos din partea mea sa scriu ceva pozitiv.....DA,aceasta este parerea mea!
Tocmai m-am intors din nordul Spaniei ,unde ne-a fost ghid si a fost foarte bine.....cateodata chiar ma intrebam cum de mai suporta "marlaniile unora", eu as fi izbucnit de multa vreme.Cei care o comenteaza negativ,cred ca nu au avut experienta unor ghizi cu adevarat slabi....doamna Corina e foarte bine pregatita, nu va imaginati cum e sa va fie ghid o persoana, care zice 2 fraze despre un oras, care are ca replica "dar de ce va intereseaza?" sau "de ce sa intram in Sagrada Familia(Barcelona),ca nu avem ce vedea?"sau"aaaa,dar nu mai avem timp sa mergem acolo!.....dupa ce el a fost atat de comod incat am plecat de la hotel la 9.30"......asta o nulitate de ghid, nu doamna Corina.......sau poate ar fi fost pe placul unora aceasta nulitate de ghid.........se pricepea la bancuri(doar la atat era bun).
Am citit toate aceste pareri inainte de plecare si,credeti-ma am plecat cu inima stransa,dar s-a dovedit exact contrariul.
Imi pare rau ca nu isi fac timp mai multi turisti care au pareri pozitive!
kudika_1038584
Postat pe 12 Septembrie 2019 20:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
agentie pentru bilete in insule 14 De la: caiustimar 18 Februarie 2010 07:29
munte negru 1 De la: licu_laura 29 Martie 2010 17:15
Bora-Bora 3 De la: Miruna 15 Iulie 2010 08:38
croaziera 1 De la: lazy002436 24 Iunie 2010 17:52
asa este 5 De la: lazy000653 29 Septembrie 2009 13:03