Defect tehnic

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

S_Viorica Avatarul lui S_Viorica

1 mesaj

Nu se poate derula fereasta in jos, asa ca prima pagina apare doar jumatate. Scriem continuare la fiecare pagina? :)
pisel Avatarul lui pisel

2 mesaje
Oras: piatra neamt

ai dreptate, nu stiu cum au reusit altii sa citeasca si sa raspunda dar nici eu nu pot citi mai jos de jum. paginii; poate e interzis dupa ora 12 :)))
PETRE_ELENA Avatarul lui PETRE_ELENA

24 mesaje
Oras: ploiesti

Intradevar mai jos de mijlocul paginii nu se poate citi dar ma gandesc ca poate autoarea a vrut cu aceasta sa ne starneasca imaginatia.
albastrita Avatarul lui albastrita

1 mesaj

La mine nu se deschide nici o fereastra! E o farsa cumva?
roxyyana2003 Avatarul lui roxyyana2003

2 mesaje
Oras: brasov

apropo ati gasit o solutie la problema aceasta de care si eu m-am lovit??!!cum putem afla ce scrie si in a doua jumatate a paginii?
adelaaringhe Avatarul lui adelaaringhe

4 mesaje
Oras: petrosani

nici eu nu pot citi totul decit pina la jumatatea paginii. Subiectul parca este luat dintr-un alt roman si copiat aici. De fapt ce se doreste? Sau deja premiile sunt inmanate?
transhumanta Avatarul lui transhumanta

8 mesaje

MACAR ATI CITIT CEVA DIN POVESTIRE , EU INCERC SA SECHID ACEASTA PAGINA IN FIECARE ZI DE CAND A FOST TRIMISA...... SI NIMIC . AM FOST SFATUITA SA AM RABDARE DAR PANA CAND.
serenyty Avatarul lui serenyty

2 mesaje

aceiasi problema am intalnit-o si eu dar am ctrl+A, ctrl+C apoi am deschis o pagina de word in care am dat ctr+V;simplu nu