Setari Cookie-uri

Am si eu o propunere...catre administratorul Kudika

Am inteles ce cauti tu...dar ideea e ca ce vrei tu e imposibil? ce nu ai inteles nu am fost destul de explicita? Ideea era ca in atata rautate nu gesesti ce vrei....si cu nu ai intrat sa te certi cu altii ci sa cauti un ajutor ziceam ca ai gresit adresa pt ca aici totul s-a transformat in circ.
andreiutza26
Postat pe 2 Iunie 2007 19:47
varianta 4 reprezinta apropierea de dumnezeu caci numai el te poate ajuta intro situatie dificila si acolo gasesti limistea .
iancu_ioana
Postat pe 3 Iunie 2007 07:35
andreiutza26 nu caut ajutor...se pare ca am fost inteleasa gresit!nu mai conteaza!!am avut un moment mai prost...scuze daca te-am suparat ;)
butaculoredana
Postat pe 3 Iunie 2007 15:39
eu am votat-o pe Elena Oltei.Varianta 4 mi s-a parut cea mai complexa. Servus

Postat pe 3 Iunie 2007 18:35
este adevarat ca numai o putere divina ,poate sa iti intareasca moralul si cine altul decit cel ce ne iubeste cel mai mult,creatorul asa ca f.frumos si educativ.
iancu_ioana
Postat pe 4 Iunie 2007 17:36
Dacã s-ar putea compila variantele 2 ºi 4 ...
Îmi place varianta 2. Însã ar fi un capitol mai reuºit dacã ar avea ºi paragrafe din varianta 4! Personajul Maya trebuie într-adevãr, sã rãmanã puternicã, ori anumite paragrafe din ultima variantã subliniazã asta ...

Postat pe 5 Iunie 2007 20:38
ma plictisiti voi....!!!femeile doresc forta,putere...barbatii...supunerea femeilor...am stat si am citit toate comentariile...nimeni nu e xact ce arata...sincer...sunteti doar un rand de asa zise "tate" care "prezinta" in lux de amanunte adevarata fatada a "radio-seantului"...nu inetelg pt. ce e lupta asta intre rase...pe ce tema se discuta...cand voi de fapt deviati de la subiect...?!sfatul meu...vedeti-va de nasul vostru si discutati doar ce trebuie discutat...!!!oricum,nu ma intereseaza ,e reputatia voastra ca femeie in joc...nu a mea...doar am 20 de ani apropo...antonio...ai facut greseala ca stai de vorba cu femeile...si...felicitari pt. ideea romanului...fiecare varianta de capitol e interesanta...Bafta in continuare...!!!Have a nice day,all...!!!
ania19
Postat pe 6 Iunie 2007 11:47
PARTICIP SI EU AM NEVOIE DE UN APARAT FOTO PT FACULTATE CA DE AM PARINTI NU TUTORI CARE SA TINA LA MINE. FAPTUL SUNT DE SEX MASCULIN SI CA AM COLOANA DISLOCATA SI NU POT FACE ACTIVITATI PT BARBATI MA DEZAVANTAJEAZA IN SOCCIETATEA ASTA PRO FEMINISTA

Postat pe 6 Iunie 2007 15:23
Vampirash stiu aceasta regula, dar mie imi place sa TIP:)cand e cazul desigur.ciau!
lweibby
Postat pe 6 Iunie 2007 16:04
cristinairinei bravo...tot respectul...si eu urasc anagaramatii care mai si raman ofensati cand li se atrage atentia... cea mai buna replica ar fi fost sa posteze un raspuns fara greseala...
kamykmy
Postat pe 25 Octombrie 2007 14:43
:))) cam tarziu si eu cu comentul:D dar sunt deacord cu subiectul din 25 mai si m-am bagat in seama:D sa spun si eu ceva,na...
kamykmy
Postat pe 25 Octombrie 2007 14:47
Eu am scris un roman de dragoste , o poveste despre o femeie care are curaj sa renunte la cel pe care il iubeste atunci cand acesta nu se dovedeste sincer cu ea. Daca vreti sa il cititi si sa aflati cum se termina aceasta poveste va rog sa intrati pe site-ul joitaalina.blogspot.com M-am decis sa imi public romanul in aceasta forma , cateva pagini pe saptamana inspirata de Kudika. VA rog mult sa intrati pe site, m-ar ajuta foarte mult sa stiu parerea altora despre ce scriu eu.
joitaalina
Postat pe 27 Octombrie 2007 17:19
bau
OanaTrifu
Postat pe 25 Noiembrie 2007 22:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
increderea in tine 14 De la: michelle21220 23 Iunie 2012 16:41
Comentariu capitolul 1 2 De la: pufis 25 Mai 2007 09:15
sa scriem un roman impreuna... 2 De la: denis_roxana 6 Februarie 2011 11:14
SUNT ROMAN... DAR MA TRATEZ ! 358 De la: dandanaua_reloaded 7 Iunie 2012 12:12
Aaa si cu premiul, cum ramane? 1 De la: Ankanca88 30 August 2007 18:51