Setari Cookie-uri

VREAU SA VA STIU VOTUL...LA VEDERE!

Mie imi place varianta 4,autoare Elena Oltei.(din greseala am votat prima varianta si nu sunt singurul!)
Daca se poate,sa ne spuna cineva(poate chiar EA)daca autoarea este utilizator Kudika si ce username are;asta pentru transparenta.
Admin.Kudika sa ne spuna si noua cate variante au foat trimise;de au fost alese doar 4!
Astept voturile tuturor...

Postat pe 31 Mai 2007 11:03
cum precizam intr-un comentariu la alt subiect: trb sa recunosc ca si eu am votat din greseala, oricum primul e oribil, nici nu prea are legatura cu primul capitol al romanului, al doilea se vrea un serial pseudo-politisto-telenovelist (cu droguri, cum fumam hasis) ce-i asta?! Din al doilea mai ca nu inteleg nimic (dar banuiesc), al treilea are o ideie interesanta, dar de obicei,tehnica "poveste in poveste" se foloseste in film, deoarece naratorul ramane neclar, actiunea e mutata nejustificat - desi captivante anumite idei, al IV-lea e ceva mai breaz, are cat de cat o continuitate si o logica a actiunii. Totusi mi se pare ca in toate lipseste elementul de legatura cu primul capitol, nu sunt exploatate evenimentele prezentate anterior...Si as fi fost si eu mult mai multumita daca vedeam mai multe variante postate. Din astea nu prea ai ce sa alegi...:( pacat, intentia era faina
katjia
Postat pe 31 Mai 2007 14:57
Da, si mie mi-a placut a patra varianta... Cand am citit prima nu mi-a venit sa cred, ca a fost selectionata... Cand am votat iar am fost uimita, ca sunt atatea doamne care prefera un roman politist in locul unuia de dragoste :-)... Nu stiu daca o sa iasa ceva valoros din incercarea de a scrie un roman, dar... le urez mult noroc si inspiratie celor care isi incearca norocul si talentul...
PS: Iar am vazut comentarii malitioase la adresa lui Antonyo... Ciudat, eu credeam ca lumea este mai atenta la continutul mesajelor, si nu la forma lor(cred ca toata lumea le scrie in viteza, cum fac eu acum, intr-o mica pauza la servici) de aceea se mai strecoara greseli.

Postat pe 31 Mai 2007 15:44
si eu am votat din greseala var 1, optiunea mea este var 4
dordecrai
Postat pe 31 Mai 2007 22:11
Sunt de acord cu Katjia, prima varianta nu are legatura cu capitolul, cealalta este un inceput de roman politist, dar nereusit..
Eu l-as vota pe cel de-al patrulea, sau exact ce-a spus Katjia, as fi pus mai multe variante, pentru ca publicul sa aiba de unde alege!
Am trimis si eu o varianta, dar nu a fost aleasa!
Csillam ai perfecta dreptate, ar fi de preferat un roman de dragoste , ma rog este parerea mea.

Postat pe 5 Iunie 2007 20:38
Am postat la comentarii, dar nu mi s-a publicat postarea!!
Am spus ca sunt de acord, ca prima varianta este un inceput de roman politist..
Curios ca unele persoane au votat pentru aceasta varianta!
Eu as fi votat pentru cea de-a 4-a.
saraida
Postat pe 8 Iunie 2007 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ingenios.... 43 De la: my_chocolat 29 Noiembrie 2008 11:31
Epilare cu ipl 1 De la: PUREKKA 18 Mai 2013 15:46
trecerea 3 De la: 17 Septembrie 2013 17:24
Noi filmam, fotografiile vi le oferim gratis 1 De la: eunescu09 27 Septembrie 2009 08:58
nu pot sa-l deschid 1 De la: xanthia22 25 Mai 2007 11:12