Setari Cookie-uri

si barbatii vor sa faca dragoste...nu doar sex

Vi s-a intamplat vreodata, s-au v-ati gandit vreodata, sa intrerupeti o partida de sex fierbinte care promitea orgasme multiple , una cu pozitii demne de kamasutra, pt a incetini tempoul? Sa spuneti STOP si sa preluati conducerea, sa -l sarutati usor pe frunte, pe sprancene, pe pleoape, sa-l atingeti usor cu varful degetelor pe piept, pe spate etc pana cand respiratia lui devine linistita, pana se abandoneaza simturolor .Sa nu-i permiteti sa va atinga in zonele cele mai hot, decat atunci cand nu se mai poate...sa-l faceti sa se simta adorat, ocrotit, in siguranta...sa preluati controlul si sa-l ducati de la o partida de sex, la una de dragoste...si barbatilor le place, si ei vor sa faca dragoste cred eu...

Postat pe 8 Octombrie 2008 22:15
Sa nu crezi, szivem, sa fii convinsa!
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 09:03
Astept parerile si mai ales trairile voastre, si al barbatilor de pe forum...Cand eu i-am facut "una ca asta " prima oara sotului meu, pe cand eram doar prieteni, mi-a spus ca sunt cea mai tare femeie din viata lui...niciodata nu s-a simtit atat de iubit de niciuna din foste, chiar daca a avut si relatii ft serioase inainte...




Lucia, stiam eu ca avem ceva in comun: gineco merge mana in mana cu obstetrica, tocmai mi-am luat licenta in asistenta in obstetrica, inca nu profesez, dar am de gand...am facut si un curs de specialitate in Bucuresti, am avut colege de la Cluj si m-am inteles perfect cu ele din prima

Postat pe 9 Octombrie 2008 13:02
oktober , ca sa faci ceea ce spui tu trebuie sa simti ceva pt barbatul respectiv , cum a fost cazul tau cu sotul

sunt convinsa ca multe femei au facut deja acest lucru cu barbatii iubiti , mie de exemplu mi s-a intamplat exact invers ....el este cel care vrea sa facem dragoste spre deosebire de mine care-s mai expeditiva sa zicem.

Faceam si eu asta in tinerete cand aveam senzatia ca-s indragostita
iris_4_ever
Postat pe 9 Octombrie 2008 13:15
De la: oktober, la data 2008-10-09 13:02:53Astept parerile si mai ales trairile voastre, si ale barbatilor de pe forum...Cand eu i-am facut "una ca asta " prima oara sotului meu, pe cand eram doar prieteni, mi-a spus ca sunt cea mai tare femeie din viata lui...niciodata nu s-a simtit atat de iubit de niciuna din foste, chiar daca a avut si relatii ft serioase inainte...




Lucia, stiam eu ca avem ceva in comun: gineco merge mana in mana cu obstetrica, tocmai mi-am luat licenta in asistenta in obstetrica, inca nu profesez, dar am de gand...am facut si un curs de specialitate in Bucuresti, am avut colege de la Cluj si m-am inteles perfect cu ele din prima

Postat pe 9 Octombrie 2008 13:16
eu nu cred ca nu simti nimic pt sotul tau...nu ma certa...doar ca ,deocamdata nu ai timp de stai pe drumuri, ma intelegi , vrei sa ajungi cat ma repede la final...eu zic sa incerci totusi,macar odata, e chiar super

Postat pe 9 Octombrie 2008 13:19
daca le place sa faca love sau nu sa spuna un barbat ca vad ca numai emeile isi da cu parerea pe aici ?? ? sau nu aveti asa ceva

Postat pe 9 Octombrie 2008 14:34
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 14:34:36daca le place sa faca love sau nu sa spuna un barbat ca vad ca numai emeile isi da cu parerea pe aici ?? ? sau nu aveti asa ceva



e un site ptr femei... barbatii.. sunt foarte putini si plictisiti..
focsa05
Postat pe 9 Octombrie 2008 14:40
am facut si fac dragoste cu prietena mea dar sincer ce simt in acel moment si prin ce trece corpul meu atat fizic cat si psihic prefer sa nu impartasesc cu lumea.....e o chestie destul de intima despre mine si vreau sa ramana intre mine si EA.
anderson
Postat pe 9 Octombrie 2008 14:59
da am am observat ca numai femei prin preajma. sa isi trimita barbatii pe udika si sa mai ia si ele o pauza

Postat pe 9 Octombrie 2008 15:06
anderson se vede ca esti cam indragostit

Postat pe 9 Octombrie 2008 15:06
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 15:06:45anderson se vede ca esti cam indragostit


Si f bine face!!!

Da! Categoric si barbatii vor sa faca dragoste, sunt si ei sensibili ca si noi...este minunat sa faci dragoste cu un barbat care stie intr-adevar sa faca dragsoste.
Felicia.


Cine isi uita istoria risca sa si-o repete!
Felicia_29
Postat pe 9 Octombrie 2008 16:05
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 15:06:00da am am observat ca numai femei prin preajma. sa isi trimita barbatii pe udika si sa mai ia si ele o pauza



ete ca am venit. ce-ar dori domnitza sa stie!? despre sex sau despre dragoste?

Postat pe 9 Octombrie 2008 17:03
E fooooooooarte bine cand faci dragoste cu persoana iubita (cand exista asa ceva) ... dar si "wild wild sex" este al dreacului de bine
Octav
Postat pe 9 Octombrie 2008 17:07
De la: oktober, la data 2008-10-09 13:02:53Astept parerile si mai ales trairile voastre, si al barbatilor de pe forum...Cand eu i-am facut "una ca asta " prima oara sotului meu, pe cand eram doar prieteni, mi-a spus ca sunt cea mai tare femeie din viata lui...niciodata nu s-a simtit atat de iubit de niciuna din foste, chiar daca a avut si relatii ft serioase inainte...




Lucia, stiam eu ca avem ceva in comun: gineco merge mana in mana cu obstetrica, tocmai mi-am luat licenta in asistenta in obstetrica, inca nu profesez, dar am de gand...am facut si un curs de specialitate in Bucuresti, am avut colege de la Cluj si m-am inteles perfect cu ele din prima

Hopaaaaaaaa!!!! Sa inteleg ca am de-a face cu o moasa? Am fost si eu in tineretele mele moasa, dar mi-am dat seama ca nu mi se potriveste si am dat sala de nastere pe sala de operatie.
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 17:11
De la: anderson, la data 2008-10-09 14:59:29am facut si fac dragoste cu prietena mea dar sincer ce simt in acel moment si prin ce trece corpul meu atat fizic cat si psihic prefer sa nu impartasesc cu lumea.....e o chestie destul de intima despre mine si vreau sa ramana intre mine si EA.

Parca ai fi sotul meu! Te admir pentru ceea ce ai postat!
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 17:12
De la: oktober, la data 2008-10-08 22:15:02Vi s-a intamplat vreodata, s-au v-ati gandit vreodata, sa intrerupeti o partida de sex fierbinte care promitea orgasme multiple , una cu pozitii demne de kamasutra, pt a incetini tempoul? Sa spuneti STOP si sa preluati conducerea, sa -l sarutati usor pe frunte, pe sprancene, pe pleoape, sa-l atingeti usor cu varful degetelor pe piept, pe spate etc pana cand respiratia lui devine linistita, pana se abandoneaza simturolor .Sa nu-i permiteti sa va atinga in zonele cele mai hot, decat atunci cand nu se mai poate...sa-l faceti sa se simta adorat, ocrotit, in siguranta...sa preluati controlul si sa-l ducati de la o partida de sex, la una de dragoste...si barbatilor le place, si ei vor sa faca dragoste cred eu...


Acum nu ca m-as pricepe, dar de unde pana unde sexul linistit = facut dragoste, iar cel animalic e numai sex? Eu credeam ca e legat mai degraba de ceea ce partenerii simt unul pentru altul (si care poate fi exprimat printr-o multutudine de moduri).
Kathara
Postat pe 9 Octombrie 2008 17:15
De la: geo32, la data 2008-10-09 17:03:27
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 15:06:00da am am observat ca numai femei prin preajma. sa isi trimita barbatii pe udika si sa mai ia si ele o pauza



ete ca am venit. ce-ar dori domnitza sa stie!? despre sex sau despre dragoste?



prima data spune-mi despre sex sa vad daca stii mai multe decat mine

Postat pe 9 Octombrie 2008 18:59
haide mai geo..........
ca domnisoara vrea sa stie daca stii mai multe despre sex decat dansa........
singura curiozitate (a mea, evident) este daca vrea sa stie teoretic sau practic.... ...despre sex....
dienuta_nou
Postat pe 9 Octombrie 2008 19:27
sper ca ati inteles ca doar teoretic

Postat pe 9 Octombrie 2008 19:31
Stiam eu... Teoria ca teoria, da' practica ne omoara!
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 19:40
eeee,nu ne omoara practica,dar cel putin aici vroiam sa discut doar teoretic

Postat pe 9 Octombrie 2008 19:41
lucia..tu bstii cum vine aia a discuta practic despre sex?
dienuta_nou
Postat pe 9 Octombrie 2008 19:48
eu am spus ca vreau sa discut doar teoretic,cum vine aia sa discuti practic...nu inteleg la ce te referi

Postat pe 9 Octombrie 2008 19:52
Da' cine vorbea despre "a discuta practic"? Mai Dienuta, tu nu ai la scoala cursuri si lucrari practice? La lucrarile practice aprofundezi ceea ce ti se preda teoretic. Compri?
Mia, nu fa imprudenta sa-i ceri lui Geo sfaturi teoretice ca n-ai cui.
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 19:53
eu am vazut ca el a fost tare dragut si s-a oferit sa-mi raspunda

Postat pe 9 Octombrie 2008 19:55
pai..intreb si eu.. dragoste sau sex..nu-i tot aia? sau care ar fi diferenta
focsa05
Postat pe 9 Octombrie 2008 20:06
De la: mia_bela, la data 2008-10-09 19:55:27eu am vazut ca el a fost tare dragut si s-a oferit sa-mi raspunda

El e foarte dragut de felul lui, sa stii. Dar apare ca o boare si dispare la fel de repede lasandu-te cu ochii-n soare.
Lucia1971
Postat pe 9 Octombrie 2008 20:08
unde e geo sa ne explice el

Postat pe 9 Octombrie 2008 20:08
mai fetelor.........stiu cum sta treaba cu lucrarile practice........zice-am ca mia a zis 'sa discut doar teoretic'..........pai daca discuti....doar teoretic poa' sa fie.......mi-ar fi sunat mai bine'doar sa discut'......si oricum am zis in gluma..ce-i mey fetelor, nu mai stiti de gluma.......imi sariti in capsorul asta mic si hain?
dienuta_nou
Postat pe 9 Octombrie 2008 20:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
preludiu prin sms...?? 21 De la: kudika089090 29 Mai 2010 05:09
caut de munca rubrica erotism 11 De la: kudika228425 17 Aprilie 2012 14:38
sexul iti modeleaza corpul si te face sa slabesti??? 27 De la: nebuna94 1 Iunie 2009 16:25
un sfat daca se poate 3 De la: kudika_22811 5 Decembrie 2012 07:19
Dragoste Sau Sex? 59 De la: kudika036990 12 Iunie 2009 13:11