Setari Cookie-uri

masturbarea la femei

http://www.kudika.ro/articol/relatii/5395/Ghicitoare-Toata-lumea-o-face-nimeni-nu-recunoaste-si-nu-e-sex-oral/pagina-3.html

articolul este prezentat intr-o maniera spontana , dezinvolva si pro:)

procentul de 99% mi se pare mult peste adevar.

Sincer sunt incurcata pentru ca masturbarea o vad identica undeva cu statul singur . Imediat ce te-ai obisnuit cu placerea de a avea dreptul suprem intr-un loc, iti este foarte greu sa te adaptezi la traiul in doi. Poate la musafiri , dar pana la readaptare trece o perioada lunga. Pareri?
elenagheor
Postat pe 10 Octombrie 2008 09:06
nu este adevarat masturbarea nu se identifica cu statul singur si nu inseamna ca este greu sa te adaptezi la traiul in doi nu trebue sa treaca o perioada lunga sa te readaptezi dimpotriva este benefica pentru viata sexuala a unei femei

Postat pe 13 Noiembrie 2008 15:39
De la: dana_3, la data 2008-11-13 15:39:27nu este adevarat masturbarea nu se identifica cu statul singur si nu inseamna ca este greu sa te adaptezi la traiul in doi nu trebue sa treaca o perioada lunga sa te readaptezi dimpotriva este benefica pentru viata sexuala a unei femei




si uite asa doamna dana se masturbeaza......sa nu devii impotenta..dragutzo.....aaaaaaaaaaa
si invata-ne niste tehnici noi de masturbare..............

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:27
Draga mea Elena, afla ca masturbarea face parte din sexualitate.... si ca sunt femei si, mai ales, barbati care se masturbeaza si cand sunt intr-o relatie serioasa.

Dana, hai ca-ti mai speli pacatele cu comentariul ala...dar tot mai ai muuuuult

Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:32
eu nu practic masturbarea femenina intrucit nu simt nevoia so fac dar mi-am spus si eu parerea asta nu inseamna ca ar fi daunatoare practicarea ei in lipsa unui partener poate fi o solutie

Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:26
si nu devii impotenta?

Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:27
De la: dana_3, la data 2008-11-14 17:26:19eu nu practic masturbarea femenina intrucit nu simt nevoia so fac dar mi-am spus si eu parerea asta nu inseamna ca ar fi daunatoare practicarea ei in lipsa unui partener poate fi o solutie

Dar pe care o practici, pe cea masculina??? Doamne ce exprimari de gradinita ai

Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:29
Ce intreaba o femeie frigida la micul dejun?
- A mai durat mult ieri seara?

Ce face o femeie frigida?
-Vinde prune uscate frecate cu miros de peste si se mira ca nu pofteste nimeni.

Un tip agata o frigida si o duce intr-un boschet. Tipa intreaba cu seninatate:
- Sa-mi dau jos chilotii, sau sa-mi scot guma din gura?

Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:58
De la: dana_3, la data 2008-11-14 17:26:19eu nu practic masturbarea femenina intrucit nu simt nevoia so fac dar mi-am spus si eu parerea asta nu inseamna ca ar fi daunatoare practicarea ei in lipsa unui partener poate fi o solutie


o solutie la ce anume???
lumineaza-ma dana ca de cand citesc comentariile tale viata mea sexuala e tot o orgie....
nu tu sex oral nu tu pozitii si locuri pt ejaculari ciudate...
o orgie de nervi intinsi la maxim...

mai bine o pacatoasa.....
si apropo....reciproca privin masturbarea de ce nu poate fi adevarata???
daca la barbati se consuma "piscotul" la femei de ce nu s-ar largi cat casa poporului...vorba cuiva de pe aici (alt topic)
????

dandanaua_reloaded
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:58
VAAAAAi Doamne....cum sa poti face asa cva:)) fetelor nu va mai masturbati k faceti pakt si nu mai ajungeti in rai:D aaa si ramaneti si impotente(adik nu vi s mai scoala si nu mai sloboziti)...io unu recomand aceasta actiune d a-ti freca lindicu si d a te scobi in gaurice(c nashpa am facut sa sune), o recomand pt k poate fi folositoare unei fete si ff placut d privit pt partener:)
Cioplinsky
Postat pe 15 Noiembrie 2008 00:27
ete nah!! da' daca o facem cu scobitoarea se pune??????
e minuscula ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 15 Noiembrie 2008 00:32
cine a zis ca de la masturbare femenina ramii impotenta este o proasta si analfabeta habar nu am cum se masturbeaza un barbat dar nu cred ca dauneaza ba din contra e benefica si la barbati

Postat pe 15 Noiembrie 2008 22:43
Si atunci, tu de ce nu o practici?

Postat pe 15 Noiembrie 2008 22:45
De la: crista_galli, la data 2008-11-15 22:45:34Si atunci, tu de ce nu o practici?

scena 1:

ca nu simt nevoia ca iubitul meu e un scump SI un DULCE care ma satisface din toate punctele de vedere ca ma respecta nu ca pe perversele care sior spurcat gura cu toti nespalatii in wc public de au inghitit si supt potenta barbatilor al meu are respect fata demine nu imi cere asa ceva sta in strainatete acuma si e totul bine si ma iubeste tare ca suntenti doar invidioase pe tot ce gandestc si proaste sunteti o sa vedeti ce ramane din ai vostri impotenti de la supt

Full_Metal_Jacket
Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:00
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-15 23:00:55
De la: crista_galli, la data 2008-11-15 22:45:34Si atunci, tu de ce nu o practici?

scena 1:

ca nu simt nevoia ca iubitul meu e un scump SI un DULCE care ma satisface din toate punctele de vedere ca ma respecta nu ca pe perversele care sior spurcat gura cu toti nespalatii in wc public de au inghitit si supt potenta barbatilor al meu are respect fata demine nu imi cere asa ceva sta in strainatete acuma si e totul bine si ma iubeste tare ca suntenti doar invidioase pe tot ce gandestc si proaste sunteti o sa vedeti ce ramane din ai vostri impotenti de la supt



mi-a scapat mouse-ul pe jos de ras

Postat pe 15 Noiembrie 2008 23:18
De la: crista_galli, la data 2008-11-15 23:18:13
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-15 23:00:55
De la: crista_galli, la data 2008-11-15 22:45:34Si atunci, tu de ce nu o practici?

scena 1:

ca nu simt nevoia ca iubitul meu e un scump SI un DULCE care ma satisface din toate punctele de vedere ca ma respecta nu ca pe perversele care sior spurcat gura cu toti nespalatii in wc public de au inghitit si supt potenta barbatilor al meu are respect fata demine nu imi cere asa ceva sta in strainatete acuma si e totul bine si ma iubeste tare ca suntenti doar invidioase pe tot ce gandestc si proaste sunteti o sa vedeti ce ramane din ai vostri impotenti de la supt



mi-a scapat mouse-ul pe jos de ras

Vrei un maus nou? Sau mai merge Sau vrei niste jucarii usb?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Noiembrie 2008 00:34
De la: heaven_gate, la data 2008-11-14 17:27:00si nu devii impotenta?


Esti un geniu nedescoperit!!! ar treb sa incepi un nou topic.IMPOTENTA LA FEMEI!!!! si atunci barbatii ce devin???frigizi????Damn,girl!!!!
ramon_cita2005
Postat pe 16 Noiembrie 2008 00:49
baby, indicat ar fi sa citesti previous pages, ca altfel exista riscul sa nu intelegi nik
googoodoll
Postat pe 16 Noiembrie 2008 00:52
De la: googoodoll, la data 2008-11-16 00:52:13baby, indicat ar fi sa citesti previous pages, ca altfel exista riscul sa nu intelegi nik

dadecand tre safi informat casa scrii e dreptul liber la fiecare si mam informat eu mult habar nu aveti tu esti invidioasa pe iubitul meu ca al tau nu te respacta altfel nu ai mai scrie asa urat sa va fie rusine masturbistelor si de sunteti perrverse si scrieti de scarboseniile facute de voi aici pe forum

Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Noiembrie 2008 01:08
Dracusor...sa-mi bag si eo "nasucul" p aici?
Stilll_MeG
Postat pe 16 Noiembrie 2008 01:40
De la: googoodoll, la data 2008-11-16 00:52:13baby, indicat ar fi sa citesti previous pages, ca altfel exista riscul sa nu intelegi nik


de cind esti pe forum nu ai citit "previous pages" scrise de bestdevil pe diverse topicuri?
sau exista riscul sa intelegeti si voi cit sinteti de "varza" pe orice topic?
sandra33
Postat pe 16 Noiembrie 2008 01:50
De la: dana_3, la data 2008-11-15 22:43:19cine a zis ca de la masturbare femenina ramii impotenta este o proasta si analfabeta habar nu am cum se masturbeaza un barbat dar nu cred ca dauneaza ba din contra e benefica si la barbati




fatoooo, masturbarea la barbati se aseamana f mult cu oralul, numai ca nu folosesti mana, ci gura.....ce iti palce tie sa faci pe toata lumea handicapata, nu te vezi pe tine ? ai o logica de copil la gradinita, pana si ala e mai istet ca tine !

Postat pe 16 Noiembrie 2008 02:17
De la: Stilll_MeG, la data 2008-11-16 01:40:07Dracusor...sa-mi bag si eo "nasucul" p aici?

Da dar vezi, ca devii si tu perversa

adul pe frati-tu poate vrea sa-si bage si el nasucul mic pi aci
Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Noiembrie 2008 02:24
doamne ma uit si nu-mi vine sa cred ce citesc,e topicul ptr discutii sau ptr jigniri?in primul rand nu e necesara masturbarea la femei,apoi masturbarea la femei e ceva la fel de naturala ca la barbati cu exceptia ca femeile se simt 'pudice'si considera subiectul TABU in public,nu exista femeie care nu a incercat niciodata,exista doar femei care nu recunosc,si mai depinde si mediul in care traiesc,banuiesc ca o femeie muncita si chinuita la viata ei nu are timp de 'prosteli'si apoi poate nici nu are idee ce e actul sexual in sine,preludiu erotism si extazul.Masturbarea la femei in cazul in care are deja un partener nu e aceasi ca atunci cand e singura,e vorba doar de erotismul care il ofera partenerului,la fel si masturbarea la barbati, in fata partenerei mi se pare lipsa de respect,si daca tot simte nevoia sa si-o faca e pentru ca nu mai simte placere cu partenera,poate fi si o criza de moment,nimic nu-i exclus din mintea umana.Asa ca doamnelor lasati perdeaua ptr cei ce va stiu,in spatele monitorului nu are rost si daca tot mai exista putina decenta terminati cu jignirile.HUMAN RACE and EST OLD EUROPE mentality.All the best 4all
celya
Postat pe 16 Noiembrie 2008 06:01
poftiti doamnelor'pudice'adevaruri despre noi http://www.kudika.ro/articol/relatii/5987/Top-10-fantezii-ale-femeilor/pagina-3.html
celya
Postat pe 16 Noiembrie 2008 06:24
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-16 02:24:46
De la: Stilll_MeG, la data 2008-11-16 01:40:07Dracusor...sa-mi bag si eo "nasucul" p aici?

Da dar vezi, ca devii si tu perversa

adul pe frati-tu poate vrea sa-si bage si el nasucul mic pi aci


I love being kinky muhahaha!!! ...daca-l aduc p fratimiu,mi-e k imi trage vreo una la ochi,ca-i cu 10 ani mai mare decat mine
Stilll_MeG
Postat pe 16 Noiembrie 2008 12:03
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-16 02:24:46
De la: Stilll_MeG, la data 2008-11-16 01:40:07Dracusor...sa-mi bag si eo "nasucul" p aici?

Da dar vezi, ca devii si tu perversa

adul pe frati-tu poate vrea sa-si bage si el nasucul mic pi aci


Dracusor...el chiar are nasucul mic .Nu-sh cum dracu s-a nimerit chiar el dintre 4 frati
Stilll_MeG
Postat pe 16 Noiembrie 2008 12:05
De la: Stilll_MeG, la data 2008-11-16 12:05:07
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-16 02:24:46
De la: Stilll_MeG, la data 2008-11-16 01:40:07Dracusor...sa-mi bag si eo "nasucul" p aici?

Da dar vezi, ca devii si tu perversa

adul pe frati-tu poate vrea sa-si bage si el nasucul mic pi aci


Dracusor...el chiar are nasucul mic .Nu-sh cum dracu s-a nimerit chiar el dintre 4 frati

Si iai zis ce inseamna nasucul lui mic si dragut
Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Noiembrie 2008 14:26
De la: Sevdam_sonsuz, la data 2008-11-16 06:01:55doamne ma uit si nu-mi vine sa cred ce citesc,e topicul ptr discutii sau ptr jigniri?All the best 4all

E topicul de a face misto
Sau s-a simtit cineva jignit ?
Va stau la dispozitie
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20723/Topic-pentru-injuraturi-si-jigniri-.html
Sau mesaj privat si mai bine deschid extra un topic.

Parerea mea este atunci cand femeia muncita,din mediu rural, care a gasit metoda de masturbare,nu mai trebuie sa arate ca are si internet, intreband dace e urat sau frumos ce face. Sa o faca, fara sa-i fie frica de orbire si alte prejudecati din evul mediu.
In alta ordine de idei, este topicul "n" despre masturbare. Dai odata, de 2 ori un raspuns adecvat si dupa aia te plictisesti de sfaturi si nu mai iei intrebarile in serios...
In special, in cazul asta- articolele pot fi comentate direct. Nu mai trebuie extra topic penru ele si in forum.

Iar atunci cand se jignesc persoanele, nu m-as baga,daca nu stiu exact despre ce este vorba.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 16 Noiembrie 2008 14:47
De la: dana_3, la data 2008-11-15 22:43:19cine a zis ca de la masturbare femenina ramii impotenta este o proasta si analfabeta habar nu am cum se masturbeaza un barbat dar nu cred ca dauneaza ba din contra e benefica si la barbati


Daaaa...combate stresul! Nu i-ar strica si sefului meu sa incerce, poate n-ar mai fi asa de stresat luni dimineata...
Cristian_Q
Postat pe 17 Noiembrie 2008 09:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HELP !!!!!!! 3 De la: Florrentina_flor 27 Februarie 2009 21:29
Romantic,orgasm 2 De la: bruni_eu 11 Februarie 2009 12:04
cum sa scap de inhibitii....??? 54 De la: 25 Februarie 2013 23:18
sex, sex, sex si iar sex. 56 De la: catea_myeyes 5 Octombrie 2009 16:32
nu pot sa iau o decizie...ajutor!!! 37 De la: rox_sb 20 Iunie 2010 00:31