Setari Cookie-uri

Am o dilema...

Salut!

Scurt si la obiect, pentru ca nu vreau sa intru in detalii, as avea nevoie de cateva pareri din partea voastra.

Ma cheama Andrei si am 19 ani. Am cunoscut-o pe prietena mea in urma cu 8 luni, ea fiind prima fata cu care am facut si inca fac sex de vreo 7 luni incoace aproape zilnic. Mai clar, eu eram virgin si fara experienta.

La inceput eu eram timid si nesigur pe mine, si a trebuit sa fiu foarte atent la ceea ce fac, si la ceea ce ii place ei, pentru a nu o dezamagi pe ea si nici pe mine. Din cauza asta, chiar dupa spusele ei, am evoluat surprinzator de placut in acest timp.

Cu toate astea, ne confruntam cu o problema pe care, am c-am sesizat-o de la inceput, iar acum nu stiu cum sa o rezolv. Chiar daca eu nu am mai vazut alte vagine, nu as putea sa nu remarc ca nu prea ne potrivim la pat (ma refer la dimensiuni). Cu asta nu vreau sa las de inteles ca eu si cu fata nu ne intelegem, ci din contra, ne intelegem perfect in pat si suntem deschisi.

Am vorbim oarecum cu ea despre asta, incercand cat mai mult posibil sa nu para un repros, vreo jignire sau mai stiu eu ce.

Eu am venit cu ideea ca exercitiile Kegel, pe care eu le descoperisem de pe internet, ne-ar ajuta sa transformam viata noastra sexuala intr-un mod placut.

Ideea e ca ea nu s-a prea tinut de exercitii pe care a spus ca le-a inceput in urma cu o luna, iar aceasta problema pe mine ma frustreaza. Dupa cum spune ea eu am o scula normala, iar eu de curiozitate am si masurat-o, avand 19 cm in lungime si 13 cm in grosime.

Sunt curios totusi ce as putea sa fac impreuna cu ea ca sa rezolvam problema asta. Precizez ca nu simt aproape deloc peretii vaginali, deoarece se formeaza un gol in interiorul vaginului care este de vreo 3x mai mare decat dimensiunile mele.
De asemenea, ultima data cand am facut sex, s-a plans ca o "lovesc" cu penisul in burta, din interiorul vaginului.

Prima data am crezut ca prinde aer si ca asta este problema. Insa am incercat diferite pozitii, am incetat sa mai scot scula atunci cand schimbam pozitiile, sa o tin sa o apas pe burta pentur a miscora gaura in interior (asta a functionat cat de cat) insa nu pot sa o tin de burta mereu cand o facem gen :/

Sincer sunt curios si as vrea sa stiu ce as putea sa fac impreuna cu ea ca sa rezolv problema. Precizez ca ne iubim, si ca innafara de aceasta problema care ne afecteaza pe amandoi, altele nu mai avem.


Discover1
Postat pe 20 Iulie 2013 00:38
Cum dracu sa ai scula groasa de 13 cm , man? Doar n-o fi aproape patrata?!!
Cavalerul_maltez
Postat pe 20 Iulie 2013 01:00
:))) ... Am masurat grosimea cu ruleta, adica am infasurat ruleta.
Discover1
Postat pe 20 Iulie 2013 01:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SEXUL ORAL 119 De la: matracuca 7 Ianuarie 2010 17:59
o opinie pls 47 De la: anastasia_m 13 Septembrie 2009 20:21
One night stand? 40 De la: kudika_23491 3 Ianuarie 2013 21:45
hy 4 De la: scorpio67 25 Mai 2010 10:38
mai sunt oare sentimente? 31 De la: dragon_fly88 23 Iulie 2010 22:29