Cel mai asteptat eveniment de fashion din Bucuresti revine cu o noua editie fabuloasa.
prezente din industria modei.
Cele care vor veni la Absolutely Fabulous Fashion&Vintage Fair pot deveni muzele Invitatului special, Ed Kavishe, unul dintre cei mai hot fotografi newyorkezi de streetstyle si catwalk, o prezenta constanta la fiecare fashion week de la New York, Paris si Milano.
Tot ce trebuie sa faca este sa poarte cel mai cool outfit demn de un September Edition si cu siguranta vor fi remarcate! Ab Fab Fair te asteapta cu ultimele colectii de toamna-iarna, semnate de tinerii designeri romani, cu accesorii fabuloase, dar si cu piese vintage
valoroase.
Cele mai bune tinute vor fi premiate cu premii surpriza din partea partenerilor AFF. Pont important pentru realizarea tinutelor: „leopard si golden jungle”, pont si mai important: „fabulous si glamuros” si pontul cel mai important este ca nu trebuie sa lipsesti de la AB FAB FAIR dupa o vara in care ai visat si te-ai distrat fabulos.
- Tarot Online: Previziuni și etalări zilnice.
- Legendary Sale la Benvenuti. Reduceri legendare pentru o vară perfectă!
- Vunk lansează 'Se aude până la tine?', un omagiu emoționant pentru Nicu Sârghea
- „Dă o Nouă Viață Jucăriilor Tale!” Târgul de Jucării 2nd Life – ediția a 5-a – revine la Roaba de Cultură pe 20 septembrie
Come and be a fabulous mus