Setari Cookie-uri

....?????????

Am o intrebare .Ma intreb daca il iubesc cu adevarat pe iubitul meu? din cauza ca de fapt eu nu sunt geloasa doar ca imi place sa il tachinez dar el crede ca sunt foarte geloasa nu ma deranjeaza cand pleaca de acasa de fapt nici nu ma afecteaza doar ma enerveaza ca pleaca ca un nesimtit ,si cand vine ma cert cu el si o tin langa pana uit dureza foarteputin supararea

Postat pe 17 Ianuarie 2008 12:35
parerea mea este ca nu e genul de relatie de care ai nevoie....il vrei dar nu-l vrei..am avut si eu perioade de genul acesta
nu-l iubesti...esti atasata de el...dar daca te-ar lasa nu te-ai simti foarte bine asta din cauza ca nu-ti mai da atentie...
noi femeile suntem ciudate cateodata...
bine eu spun ce spun ca o concluzie la ce ai scris tu
hamade79_elena
Postat pe 17 Ianuarie 2008 18:13
cred ca ai dreptate mersi

Postat pe 18 Ianuarie 2008 23:31
daca iti pui intrebari de genul asta, probabil raspunsul e nu.

Postat pe 24 Februarie 2008 16:35
parerea mea este ca esti geloasa dar nu iti dai seama ca daca nu te-ar deranja nu ai mai face scandal cand vine acasa,nu are inportanta ca supararea trece repede este un lucru bun,dar stai si gandestete ca daca nu ai fi geloasa nai face asa ceva.fiecare are parerea lui,cum si asta este parerea mea,pt ca ma stiu pe mine insumi asa ziceam si eu la inceput ca nu sunt geloasa dar cand pleca de acasa numai puteam de nervi am stat mam gandit si me-am dat seama ca intradevar sunt geloasa.sau poate nu il iubesti si faci asa numai sa il indepartezi de tine,trebuie sa vb cu el si sa ajungi la un comun ca nu este bine pt nici unul.te pup

Postat pe 29 Iunie 2008 23:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce-i domnule cu romancele astea care vor sa fie asimilate si inca in propria tara ? 493 De la: lilutza09 17 Februarie 2011 16:25
pe scurt povestea mea...vreau o parere? 13 De la: eeuu 12 Ianuarie 2011 12:44
Greu sa impaci ratiunea cu ceea ce vrea inima... 8 De la: Eva32 2 Iulie 2011 03:37
Consiliere maritala ONLINE 1 De la: Consiliere_Maritala 9 Februarie 2009 14:33
am gresit eu? 16 De la: conteaza 11 Martie 2008 20:28