Setari Cookie-uri

Faberlic

Anunt de pe acum ca nu fac reclama indirecta / directa firmei .
De curand sunt reprezentant al acestei firme de cosmetice si vreau sa aflu si parerea voastra despre aceste produse.Daca ati incercat, cum vi s-au parut ?
bombytza
Postat pe 21 Ianuarie 2008 16:02
si eu am auzit de aceste produse si habar n-am cum sunt.Poate ne ajuta cineva!
amaa191
Postat pe 21 Ianuarie 2008 17:54
nu ai inteles.. eu le-am incercat ...le stiu. vroiam sa aflu parerea voastra despre ele.Ca de cand a aparut reclama la TV lumea a inceput sa cumpere cu incredere.si vroiam sa stiu parerile...
bombytza
Postat pe 21 Ianuarie 2008 20:40
Sunt bune,eu le-am incercat si m-i s-au parut mult mai bune decat produsele avon!

Postat pe 22 Ianuarie 2008 02:42
si eu sunt reprezentanta faberlic de mai mult de un an.sunt foarte multumita de produse la fel ca si cei care au incercat,ptr mai multe detalii mai vorbim pe adresa mea corneliadum87@yahoo.com sau la nr de tel 0766828125,sunt din iasi
vyrtual
Postat pe 24 Ianuarie 2008 09:13
Cineva mi`a recomandat acum un an produsele anticelulitice,si dupa ce le`am testat am decis sa fiu si eu reprezentat Faberlic.Si produsele antiacneice cu extract de rodie sunt ff bune:P.Incercati`le cu incredere
RwGirl
Postat pe 25 Ianuarie 2008 13:29
Si produsele Krasa...sunt mult mai bune chiar si decat L`oreal,pe care credeti`ma ca le`am folosit,si am vazut diferenta!
RwGirl
Postat pe 25 Ianuarie 2008 13:33
Krasa sunt vopsele si coloranti ptr par..:P
RwGirl
Postat pe 25 Ianuarie 2008 13:33
stiti cum miros parfumurile de la Faberlik?
Eu prefer parfumurile tari.
sirena_blonda
Postat pe 14 Aprilie 2008 22:55
si eu sunt reprezentant la faberlic de o luna si am auzit ca fardurile sunt super bune, rezistente la apa, crema de celulita la fel, eu acum am mostre la parfumuri si au un miros exceptional

Postat pe 23 Mai 2008 18:44
pt vyrtual: vreau sa te intreb un lucru:taxa de livrare(curieru) cine o plateste, reprezentantul? e inclusa in factura, o platim din discontul nostru de 25% sau cum? te rog, raspunde-mi...multumesc si week-end placut, fetelor!!!

Postat pe 23 Mai 2008 18:56
Sunt reprezentant Faberlic de citeva luni si am observat ca produsele sunt f bune si au cautare din ce in ce mai mult.Vind in general creme de fata ,de miine, anticelulitice si parfumuri .Mon roi e cel mai cautat de barbati .Asa ca recomand aceste produse tuturor
marinela_diana
Postat pe 6 Iulie 2008 11:02
Sunt consultant Faberlic de mai bine de un an. Produsele sunt bune, toate, mie imi plac foarte mult parfumurile, clientele mele prefera cremele si vopseaua Krasa, dupa care eu insa nu ma innebunesc...
Sa stiti ca sunt bune. Singurul dezavantaj este ambalajul rusesc care nu prea atrage... :( dar calitate este cu siguranta.

Postat pe 11 Iulie 2008 10:40
ce stii de "Gel pt corp cu efect de bronzare" de la faberlic, da rezultate? sau ceva pt bronzat?sunt prea alba...

Postat pe 12 Iulie 2008 18:45
Eu inca nu am folosit acest gel de corp inca, si eu sunt prea alba si visez la o piele cat mai inchisa, si folosesc Garnier Ambre Solaire Lotiune Autobronzanta(32 lei aprox) sau mai nou Vichy Autobronzant ( 40 lei ) ... Dau rezultate dupa o zi de folosire. Daca nu vrei sa iesi chiar asa inchisa la piele fata de nuanta naturala, foloseste Johnson Holyday Skin, nu modifica exagerat de mult culoarea si arata mai natural...

Postat pe 14 Iulie 2008 11:16
Multumesc, dana, o sa incerc sa folosesc.

Postat pe 14 Iulie 2008 17:12
salut fetelor.vopseaua de la faberlic nu e nici pe departe cea mai buna.se decoloreaza de la prima spalare.in schimb parfumurile sunt cele mai bune din cate am incercat:ALIZES,AORA,CHARME LE RECOMAND CU CEA MAI MARE PLACERE.poti face comanda individual comanda.iti vine curierul aksa si-ti aduce coletul.iar in factura e inclusa si taxa de transport.taxa e in functie de locul de destinatie.
arhirenina
Postat pe 15 August 2008 17:37
Si eu sunt reprezantant la Faberlic.Fara niciun fel de reclama tot ce am luat mi-a placut si mi-a facut bine. De la crema solara si autobronzanta la oja manechiura frantuzeasca si apa de toaleta pentru barbati. De departe frantasa este crema NEOSKIN care este super. Aproape mai buna decat L'oreal pe care am folosit-o mai inainte. Deci comnadati cu toata increderea.

Postat pe 21 Octombrie 2008 17:27
de unde vin?made in...?
otto_otto2000
Postat pe 24 Octombrie 2008 22:21
Casa mama este in Franta.Produsele fabrica si in Federatia Rusa. Pe produse sunt denumirile acestora in ambele limbi. Nu va ganditi ca neaparat sunt si proaste daca mai sunt facute si in Rusia. Daca ne gandim ce frumoase sunt rusoaicele...........

Postat pe 25 Octombrie 2008 14:13
merci mikut.am intrebat ca eu le-am incercat prima data cand au aparut si scria numai rusa pe ele.sincer eu am fost dezamagita de gelul de dus mi s-a parut f slab concentrat.tot atunci am luat un ruj am cerut o nuanta de pe catalog si mi-a adus o culoare departe de ce am cerut eu.putin dezamagita poate o sa mai incerc ma mai gandesc.
otto_otto2000
Postat pe 25 Octombrie 2008 19:38
Se intampla frecvent. Eu m-am inscris pentru mine, nu neaparat sa fac vreo mare afacere din asta, eu avand ce face slava Cerului, am o slujba bine platita, am un venit sigur. Dar ideea este ca dupa tot felul de incercari , astea de la faberlic, mi-au placut, imi fac bine. Ca nu a fost nuanta care trebuie, cred ca este vina distribuitorului. Eu ma bucur ca am pe cineva cu care discut si pot da si 10 e-mailuri pe zi, imi raspunde si este foarte serioasa. Nu mi s-a intamplat niciodata sa incurc ceva.

Postat pe 26 Octombrie 2008 17:27
Salut! Eu m-am inregistrat recent la Faberlic.. Parfumul Pour Toujour e exceptional...Am cumparat un ruj persistent, de 3 ori mai ieftin decit rujurile de acest gen de la Maxfactor si chiar am fost surprinsa cit e de bun. De regula, rujurile persistente se farimiteaza si dau senzatia neplacuta de buze uscate. cel de la Faberlic e super, uiti ca il ai pe buze
kudika512351
Postat pe 28 Februarie 2012 19:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
trend primavara vara 2009 3 De la: cocoyonela 29 Martie 2009 22:59
Kitul de epilare cu ceara de unica folosinta 2 De la: lacrimma2010 2 Decembrie 2009 18:20
and cosmetice: fonduri de ten (Collistar, Stila) pudre (Aegyptia, Martora, Une), rujuri (Collistar), farduri (Collistar). 3 De la: andreeamarin92 17 Martie 2012 16:25
Produse cu minerale si vitamine din Marea Moarta,imbogatite cu extracte de plante 5 De la: kudika226898 23 Ianuarie 2012 00:09
Folositi sapunuri naturale, bio? 1 De la: sapunul 28 Februarie 2012 13:14