Setari Cookie-uri

a vorbit cineva cu erikababy?

Vreau sa ma ajutati cu un lucru pe care nu-l inteleg,sau mi-e greu sa-l inteleg.poate ca nu stiu bine engleza dar, am inteles ce vrea.a vb cineva cu o domnisoara Erika care v-a rugat sa o ajutati?mie mi-a spus ca vrea sa o ajut sa plece din tara sa,sa o gazduiesc sau cam asa ceva si s-o ajut sa-si investesca banii pe care ii are in cont si pe care nu ii poate scoate de acolo...in fine ea e de prin Liberia,si in prezent sta intr-o tabara de refugiati in Senegal,parintii ei au fost omorati.eu nu o pot ajuta pt ca,in primul rand,nu am incredere in straini.Nu stiu ce este adevarat si ce nu este.stie cineva ceva despre ea?
Annya86
Postat pe 29 Ianuarie 2008 21:08
nu mai crede orice.E vrajeala ..si eu am primit mesaj de la ea dar cu alta poveste, ceva genu ca ne potrivim chiar daca difera culoarea blabla

Postat pe 30 Ianuarie 2008 13:57
merci ca mi-ai spus.nici nu stiam ce sa cred despre ea,oricum n-o ajutam si nu puteam avea incredere in ea.poop
Annya86
Postat pe 30 Ianuarie 2008 22:22
ciudata tipa:s
mie mi-a trimis asta:
------
Hello, My name is Miss Erika, I saw your profile today and became interested in you, I will also like to know you the more, and I want you to send an email to my email address so I can give you my picture for you to know whom I am. Here is my email address (erikadebor@yahoo.com ) I believe we can move from here. I am waiting for your mail to my email address above name. Miss Erika(Remember the distance or colour does not matter but love matters a lot in life) Yours Love Miss Erika
--------
am preferat sa nu dau atentie
so..take care;)
za2
Postat pe 2 Februarie 2008 22:00
Prostii...nu e adevarat...nu va spuneti conturile ca sa-si investeasca ea banii!NU CREDETI!
butterflylili
Postat pe 12 Februarie 2008 09:58
Subiect: Hello!
Mesaj:
Hello! I am a lady of 22, I found you here at( www.kudika.ro) and picked interest in you. My name is Victoria I wish to be in love relationship with you and may be discover ourselves as real partners for life (victoriautazi30@yahoo.com) is my address If you feel interested write me through the contact. I will be happy to see a good responds from you Thanks and remain blessed. Yours in love,Victoria write me back in my yahoo email box so that i will send you my picture please write backin my boxi love you i need you in my life see you in my yahoo email box my love thanks bye

Deci tipa ori era chioara ori proasta.e de la alta ''baby'' dar eu cred ca e aceeasi.in fine...ele cu lumea lor noi cu lumea noastra.

Postat pe 17 Februarie 2008 09:23
aveti grija sa nu cumva sa ai credeti!!!!in franta sunt renumiti au dat o gramada de tepe si la stiri au fost aratati!

Postat pe 1 Martie 2008 17:33
daca veti da cautare pe google cu eryka o veti gasi si pe alte siteuri de prin india,irlanda,canada,etc.eu ia-m propus sa-i deschid eu un cont chiar pe numele ei,dar ma refuzat.e teapa.intai stie contul,dupa aceea afla parola!si uite asa sau dus economiile tale.:D
sau mai rau.
tempo13
Postat pe 6 Martie 2008 08:13
Poate o fi vreun cuplu gen BONNY&CLIDE! :)
Lasati naivitatile!Ca doar traiti in Romania.
Si doar e plina tara asta de tepisti.

Postat pe 6 Martie 2008 10:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
In ce masura credeti ca hormonii ne influentzeaza activitatea pe Kudika? 37 De la: ALEXIA67 3 Mai 2009 07:43
concurs kudikuplu 15 De la: snickers 9 Februarie 2008 19:00
Rochita Sophia Tolli de vanzare 1 De la: Seraphyca 25 Iulie 2010 21:31
pentru iubitorii de animale 35 De la: cristinxxx 16 Aprilie 2011 16:42
VAMPIRII 181 De la: lavigne_mlv 19 Aprilie 2012 22:45