Setari Cookie-uri

Prietenii de pe Kudika

Am vazut pe aici persoane si cu 150 de prieteni si ma intreb acel cineva stie despre fiecare in parte macar un singur lucru care sa il deosebeasca de restul prietenilor?Dupa ce criterii se aleg prietenii?(cei de pe Kudika).Eu sincer am incercat ca de cate ori cineva doreste sa imi fie prieten sa il cunosc minimum,si ma pot lauda ca sunt persoane despre care stiu chiar foarte multe...Si am chiar respins niste persoane...nu mi-a placut mie ceva.Am vreo 50 de prieteni , as vrea sa stiu cati dintre ei pot spune ceva despre mine fara sa se uite in profilul meu?Sau o alta persoana sa se prezinte si sa vedem cate persoane pot spune ceva despre ea.Hai sa vedem...ne jucam?
butterflylili
Postat pe 13 Februarie 2008 16:30
sa stii ca postezi niste subiecte interesante!!...eu te-am apreciat cum ai vazut,doar uitandu-ma la poza ta...eu am pe kudika doar vreo 7 prieteni,dar toti m-au solicitat ei sa le fiu prieten..s-ar pute sa spuna ceva asta,poate,nu???...hai ca ma bag...sa vedem ce mai apare...pa pa

Postat pe 13 Februarie 2008 16:41
Da,si mie mi se pare interesanta ideea :)

Postat pe 13 Februarie 2008 16:58
si eu am primit invitatii de prietenie si...atat.nu dadeau nici un semn de viata.nu stiu ce vor,poate sa se laude cu o lista de n prieteni,poate ca nu vb nici macar cu un sfert din ei.
a fost nebunia asta cu voturile pentru cel mai frumos cuplu,imi trimiteau mesaj sa ii votez persoane despre care nu stiam nimic(unii chiar 4 mesaje).
ma enerveaza o chestie...RECLAMA! este unul/una care pe fiecare forum isi face publicitate ca a slabit 16 kg.absolut pe fiecare subiect apare si reclama asta.
ocsa
Postat pe 13 Februarie 2008 17:24
oooo...daaa...si kudikuplu si cele 16 kg.....foarte enervante....

Postat pe 13 Februarie 2008 17:28
imi pot expune si eu parerea?! intr-adevar sunt urate chestiile astea... eu sincer am f multi prieteni in lista.. nici macar nu le stiu numarul si sincer.. sunt mult prea incepatoare pe site-ul asta ca sa ma descurc :).. de cand a fo cu concursul primeam si eu f multe mesaje gen.."voteaza-ma" sau cereri de prietenie.. si dadeam add cu speranta ca au ceva de spus..sau macar ca vom discuta pe viitor... insa.. doar add a ramas.. recunosc ca printre cei ce dadeau mesaje pt kudikuplu ma aflam si eu...si va spun sincer o faceam pt ca 1. nu aveam ce face in timpul liber(si recunosc ca poate de multe ori asta era un stres pt unii.. pt ca m-am si "ciondanit" cu cineva:D ) si 2. pt ca, avand in vedere ca mesajul meu kudikuplu reflecta o provocare... vroiam sa vad cati vor fi cei ce vor intelege mesajul meu :)... de aceea e nr nelimitat de prieteni in lista mea...
...pe viitor.. am sa incerc sa deslusesc secretul kudika... si am sa iau in calcul doar persoanele ce merita :).. ca o incheiere... am o oarecare cunostinta asupra parerilor despre mine din partea "prietenilor necunoscuti" pe care le puteti vedea ori la poza participanta la concurs.. ori la profil... insa daca vreti va puteti face o parere fara a va arunca un ochi la profilul meu ..:) ps: nu-mi pot spune parerea despre voi.. e prea devreme :)
ImiPasa
Postat pe 13 Februarie 2008 20:28
da aveti dreptate,sunt barbat insurat si m-am gandit ca poate ca nu-mi este locul pe aici sunt nou putin c-am timid dar poate las timiditatea la oparte .sincer sa fiu as fi vrut sa sa mai discut cu cineva.dar nu am crezut ca ma ea cineva in serios.Adevarul este ca i-mi doresc un bebe dar viata este mai dura cu mine si ma lasa sa astept,dar am decurs pana la inseminare , am fost la spitalu Bega din Timisoara , Sambata a fost ziua ce-a mare,zilele trec cam greu,mie frica de ceva rau ,dar ceva imi spune ca e bine,am mai avut o fetia dar la 6 luni nu a vrut sa mai traiasca. ps sotia a facut tratament hormonal ,risc de gemeni sau tripleti ceea ce este iara rau pentru sotia mea,daca o safie bine va chem la botez ce ziceti,no ca v-am spus micile mele secrete . scuze poate ca nu era momentu

Postat pe 13 Februarie 2008 21:34
grizzly... tb sa gandesti intotdeauna pozitiv... nu te gandi la griji chiar daca ele fac parte din viata... gandeste-te ca totul o sa fie bine.. fii optimist... si lucrurile vor lua amploarea spre partea pozitiva..ai sa vezi.. eu va doresc tot binele din lume.. si sa aveti grija de voi si de ce e mai scump pe lume... cateodata viata e f grea pt unii si f usoara pt altii(si nu apreciaza asta) dar gandeste-te ca poate ai fost supus la asemenea incercari cu un scop anume... candva ..odata... vei avea parte de fericirea ta... si te vei bucura... nu inceta sa crezi... si sa iubesti...pupici }{
ImiPasa
Postat pe 13 Februarie 2008 21:40
Multumesc mult pt sfaturi.Pentru ziua de maine ii daruiesc sotiei ,toti trandafiri din lume indiferent de culoare

Postat pe 13 Februarie 2008 22:48
Ce-ati zice sa fim prieteni adevarati si sa-l incurajam pe Grizzly!Grizzly draga eu iti spun din tot sufletul ca imi doresc ca tu si sotia ta sa aveti un bebe si de aceasta iti promit ca Duminica cand ma duc la Biserica am sa ma rog pt. voi si sunt convinsa ca daca facem asta cat mai multi veti avea un bebe!
butterflylili
Postat pe 14 Februarie 2008 14:30
Si inca ceva ...pentru Pyky45 sa sti ca Only_me26 e singura!Nu vreti sa va cunoasteti?Nu mi-o luati in mune de rau doar vreau sa va ajut fiind ca sunteti prietenii mei...Va pup!
butterflylili
Postat pe 14 Februarie 2008 14:38
pt liliana2007 Multumesc mult.si va doresc si voua un bebe,,,,si toata dragostea din lume PS. (ma gandeam sa incep un concurs :ce prenune va place mai mult pentru copilul vostru?.

Postat pe 14 Februarie 2008 17:49
Grizzly de ce nu mai existi!Te-am cautat si mi-a scris "Acest utilizator nu mai exista" si in plus nu te mai gasesc pe lista mea de prieteni!Te-am suparat cu ceva sau te-a suparat cineva?
butterflylili
Postat pe 15 Februarie 2008 11:46
Grizzly sunt, ce-i care mi-au fost prieteni si doresc din nou ,mi-am facut din nou cont. .S-a intamplat ceva cu vechiul cont .nu mai reusesc sa ma mai fac login
Grizzly
Postat pe 15 Februarie 2008 12:56
Eu in general daca adaug pe cineva in lista de prieteni am de gand sa vorbesc cu aceea persoana ori m a atras la ce au scris despre ei ori mi au placut de la replicile de pe forum ...mi s au parut oameni deosebiti..:)Grizzly multa bafta si ti doresc un bebe frumos si sanatos si sa va umple sufletul de fericire ca sa nu mai fitzi tristi pupicei
nikkolee
Postat pe 16 Februarie 2008 21:35
draga domnule nu dispera daca doamne doamne vrea sa aveti copii osa aveti am o prietena a facut inseminare in ungaria a nascut 2 fete si 1 baiat fiecare a fost in casuta lui nu seamana intre ei si toti sint bine si copii si mama medicina a avansat nu pune raul in fata toti ii aratau prietenei mele 3 degete de la mina si rideau ca osa aiba 3 copii ia crescut statul nu a ajutato ia dat doamne doamne si putere sa ii creasca copii au acum 9 ani si se iubesc mult curaj si numai bine FETELOR aveti dreptate cu prietenii cit a fost concursul toata lumea vroia sa-mi fie prieten acum pauza e drept ca am ovirsta dar nu ma simt de anii astia gindesc ca voi sima port ca voi am multi prieteni tineri si pt mine asta e o mare bucurie PA
mari58
Postat pe 19 Februarie 2008 21:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa faci bani? pe net 2 De la: nirvana_cukramel 7 Februarie 2009 21:25
URGENT! 5 De la: liliana2005 11 Iunie 2009 23:02
Persuasiune 3 De la: dandanaua_reloaded 8 Noiembrie 2009 14:45
CE SUNT DE FAPT, LACRIMILE..? 12 De la: agoldfish 13 Mai 2009 11:21
1 an casatoriti 8 De la: portitza_ 20 Ianuarie 2009 15:50