Setari Cookie-uri

unghii false

MONTEZ UNGHII FALSE, FAC SI INTRETINERE, FAC CONSTRUCTIE DE GEL PE UNGHIE , TOATE LA PRETURI MICI
carmenghera
Postat pe 14 Februarie 2008 23:05
Vreti sa fiti frumoase fetelor ? Aduc o gama foarte larga de produse profesionale (si nu numai ) ,care se gasesc doar in saloane , din Statele Unite ale Americi la preturi foarte avantajoase ! Contactati-ma la afrodita.shop@yahoo.com pentru mai multe informatii si oferte de pret! www.afrodita.shopmarking.com va sta la dispozitie cu detalii despre produse in lb. engleza fiindca este site din America !
Produse profesionale ptr. par , unghii , corp , ceulita , fata , acnee ; parfumurii , produse de igiena , accesorii...etc

Postat pe 21 Aprilie 2008 00:23
Cam ce pret este la unghiile false,intreb ca sa fac si eu o comparatie cu preturile din Uk,nu de alta;))
Christine21
Postat pe 21 Aprilie 2008 00:49
din ce oras esti?
nunu10
Postat pe 11 Iulie 2008 20:08

Postat pe 24 Iulie 2008 14:58
De la: carmenghera, la data 2008-02-14 23:05:42MONTEZ UNGHII FALSE, FAC SI INTRETINERE, FAC CONSTRUCTIE DE GEL PE UNGHIE , TOATE LA PRETURI MICI




cum pot lua legatura cu tine?
cauta-ma la adresa issa_bella1225@yahoo.com.....sa-mi dai mai multe detalii.
issa12
Postat pe 5 Noiembrie 2008 11:37
Buna fetelor, am produse IBD pentru unghii tehnice.GEL,acrylic.etc.tel.0722195318
simona12062003
Postat pe 13 Noiembrie 2008 16:27
buna poti sa imi spui si mie care este pretul pentru unghiile cu gel.multumesc.
madisica
Postat pe 23 Ianuarie 2009 09:08
!!!VREI UNGHII PERFECTE???Salon COQUETTE are cele m mici preturi posibille!!!
****UNGHII FALSE LA DOAR 90 Ron(oja sau french-ul incluse in pret)!!!!
0720.498.746/0762.128.445
raluca_bonita
Postat pe 7 Februarie 2009 22:23
SET START MANICHIURA cu GEL UV Profesional + LAMPA UV cu 4 x TUBURI

SETUL CONTINE 16 PIESE !!!

Incepeti IMEDIAT sa va modelati unghiile cum doriti!!!

Acest Set contine tot ce aveti nevoie pentru a putea imediat sa modelati unghii dupa cum doriti. Lasati-va imaginatia sa zboare. Chiar daca sunte-ti la primul modelaj de unghii sau doriti doar sa reimprospatati gelul sau sa intariti unghiile naturale, cu acest Set de Start sunte-ti excelent dotati.

Setul contine urmatoarele produse:

1. 1x LAMPA UV cu 4 TUBURI !!! Produs german. Dispozitiv profesional, pentru uscarea gelurilor UV.
Interiorul complet oglindit pentru o uscare mai eficienta a gelurilor UV. Timer 120 sec. sau continu.
Suprafata aparatului este rezistenta la lacuri, geluri si acizi.
Calitate germana. 12 luni garantie de la producator.

2. 1x Gel de baza 5ml. pt. o priza foarte buna a urmatoarelor straturi de gel.

3. 1x Gel constructie 5ml. si pt. umplut.

4. 1x Gel French alb/roz.

5. 1x Gel sigilare si protectie a lucrarii executate, da un luciu deseobit.

6. 1x Primer – pt. priza optimala a unghiilor false pe unghia naturala.

7. 1x Cutie cu 100 Tipsuri profesionale din material special, flexibil. 10 marimi a 10 buc. culoare naturala.

8. 1x Lipici special pt tipsuri 3gr. Priza rapida si de lunga durata.

9. 1x „Cutter“ Cleste special pt. taierea unghiilor false (Tipsurilor).

10. 1x „Buffer“ - Pila (burete) speciala pt. uniformizarea suprafetei unghiei inainte de folosirea gelurilor.

11. 2 x Pile profesionale 100/180, desinfectabile, spalabile, concepute special pt folosirea repetata.

12. 1x 100 ml. „Cleaner“ Solutie speciala pt degresat, curatat, desinfectat si pt curatarea stratului "de transpiratie a gelului dupa uscarea in aparatul UV. Indicata si pt curatirea pensulilor de gel.

13. 1x Pensula de Studio pt. gel Nr. 4 din par natural cu varful drept pt o usoara aplicare a gelurilor.

14. 1x Betisor din lemn de trandafir. Se foloseste la impingerea cuticulelor (pielitei).

15. 1x Rola (250 buc.)cu material medicinal special de sters unghiile,

nu lasa scame, nu se lipeste de unghii.

IMPORTANT: Se lucreaza cu 2 sisteme - GEL 1 Faza sau 3 Faze

GEL 1 Faza - se foloseste pt. toate straturile (inainte de aplicare se foloseste PRIMERUL)

GEL 3 Faze - pt. fiecare strat se foloseste alt gel (PRIMERUL este deja inclus in gelul 1, de baza)

Amandoua sistemele sunt la fel de bune si se folosesc dupa dorinta.

In cazul ca veti primii sistemul de gel 1 faza, veti primii si catitatea trimpla a sistemului 3 faze, adica in loc de 3 x 5 ml. veti primii 1 x 15 ml.

Acest SET de START IMEDIAT il poti avea pentru doar 85 euro

plus taxele postale.

Pachetul il trimitem cu posta cu plata RAMBURS la primirea pachetului.

Pentru a lua legatura cu noi ne poti suna la tel: 0754 791 252

sau pe email : unghii_perfecte@yahoo.com sau pe site-ul meu http://unghii-perfecte.npage.eu/

Postat pe 12 Februarie 2009 19:51
Buna fetelor!! Ce mai incolo si incoace, lasa-ti joaca si sa facem unghii frumoase si sanatoase!!
Nu cred ca este cineva pe care sa nu-l intereseze daca unghia naturala are de suferit sau nu, in urma aplicatiei indiferent ca este cu gel sau acryl. Daca sunteti interesate de ap[licatii unghii in urma carora unghia dumneavoastra sa nu aiba de suferit si tot odata sa aveti unghii superbe(ca aspect si rezistenta) va rog sa ma contactati si nu ve-ti regreta!!! O seara cit mai placuta tuturor!!
iuliacio
Postat pe 15 Februarie 2009 23:09
De la: iuliacio, la data 2009-02-15 23:09:44Buna fetelor!! Ce mai incolo si incoace, lasa-ti joaca si sa facem unghii frumoase si sanatoase!!
Nu cred ca este cineva pe care sa nu-l intereseze daca unghia naturala are de suferit sau nu, in urma aplicatiei indiferent ca este cu gel sau acryl. Daca sunteti interesate de ap[licatii unghii in urma carora unghia dumneavoastra sa nu aiba de suferit si tot odata sa aveti unghii superbe(ca aspect si rezistenta) va rog sa ma contactati si nu ve-ti regreta!!! O seara cit mai placuta tuturor!!

SINCERA SA FIU....MI-AM APLICAT SI EU UNGHII FALSE
dar mare dreptate ai atunci cand amintesti de SUFERINTA unghiei naturale...cea pe care o pilesti la aplicarea unghiei false ...sub orice forma(cu gel,acryl,tips..etc.),la fiecare incarcare..mai ales ca poti sa o incarci si la o saptamana daca unghia naturala are un ritm de crestere mai rapid..... Eu personal, am ajuns la concluzia ca cine isi va pune unghii false ..de orice fel....chiar daca le va da jos dupa o perioada ,le va pune inapoi doar datorita faptului ca unghia naturala nu va mai fi niciodata cum a fost. Iar acest lucru o sa-l fac si eu ,deoarece unghiile mele au devenit f. moi, se rup usor,ceea ce ma face sa cred ca e mai bine sa le aplic din nou pentru a avea unghii "sanatoase". Asa ca luati aminte de la cineva care a trecut prin aceasta experinta nu prea placuta....si datorita costurilor de intretinere( jumatate din costul la care s-a efectuat prima aplicare)si asta va reamintesc o faceam la o saptamana....crescand unghiile mele destul de repede. Va sarut dulce!
CERALYNA
Postat pe 18 Februarie 2009 09:25
ehh....ce norocoasa sunt sa am unghii mari de la mama natura
alina_luminita
Postat pe 25 Februarie 2009 09:29
eu sunt norocoasa....vad k aveti probleme cu unghiile astea, eu nu am avut niciodata unghii false, nu a fost nevoie sa imi pun sunt lungi si sanatoase de la natura :D
AnDrEeA_23
Postat pe 15 Iunie 2009 16:23
Unghiile naturale nu se pilesc,se trece usor doar cu buffer-ul pe deasupra unghiei naturale,pentru aderenta, dupa care se aplica tipsul;doar tipsul se pileste,nicidecum unghia naturala.E perfect adevarat ca unghia naturala nu va mai fi la fel,dupa aplicarea gelului sau acrilului,pentru ca nu va mai respira,decat, putin, pe langa cuticula,dar nici nu trebuie sa fie foita sau sa fie friabila.O profesionista nu va pili niciodata unghia naturala.In ceea ce priveste indepartarea tipsului exista solutii speciale.Daca in urma unei asemenea manichiuri tehnice ai ramas cu unghii friabile,dupa indepartarea tipsurilor,tine unghiile intr-o solutie ce contine ulei de masline,putin patrunjel tocat(care contine vitamina C) si ulei de ricin,in proportii egale.Dupa 2-3 saptamani,unghiile isi vor reveni cu siguranta,la fel ca inaintea aplicarii gelului sau acrilului.Am un salon de infrumusetare si imi pun unghii si mi le scot ori de cate ori am chef,fara macar sa se cunoasca .Sanatate!
messalinda
Postat pe 15 Iunie 2009 20:56
De la: messalinda, la data 2009-06-15 20:56:13Unghiile naturale nu se pilesc,se trece usor doar cu buffer-ul pe deasupra unghiei naturale,pentru aderenta, dupa care se aplica tipsul;doar tipsul se pileste,nicidecum unghia naturala.E perfect adevarat ca unghia naturala nu va mai fi la fel,dupa aplicarea gelului sau acrilului,pentru ca nu va mai respira,decat, putin, pe langa cuticula,dar nici nu trebuie sa fie foita sau sa fie friabila.O profesionista nu va pili niciodata unghia naturala.In ceea ce priveste indepartarea tipsului exista solutii speciale.Daca in urma unei asemenea manichiuri tehnice ai ramas cu unghii friabile,dupa indepartarea tipsurilor,tine unghiile intr-o solutie ce contine ulei de masline,putin patrunjel tocat(care contine vitamina C) si ulei de ricin,in proportii egale.Dupa 2-3 saptamani,unghiile isi vor reveni cu siguranta,la fel ca inaintea aplicarii gelului sau acrilului.Am un salon de infrumusetare si imi pun unghii si mi le scot ori de cate ori am chef,fara macar sa se cunoasca .Sanatate!

bine zis asa este! cautati o profesionista. cele care pilesc unghia nu stiu cu ce se mananca meseria! si din pacate multe sunt
melka
Postat pe 8 Octombrie 2009 17:26
salut m-sr interesa la ce pret pui unghiile false si cu ce produse lucrezi (de la ce firma sunt gelurile). merci - andreea, sibiu
kudika111651
Postat pe 27 Ianuarie 2010 11:16
salut, m-ar interesa geluri pt unghii false...la ce firme te referi si daca se poate...care sunt preturile? merci
kudika111651
Postat pe 27 Ianuarie 2010 11:18
Applicare unghii false la salon OASIS , Bucuresti

Preturi accesibile si calitate garantata
Pentru programari sunati la nr de tel: 0314.24.78.19, 021.255.33.53

Succes!
vikulitza
Postat pe 8 Februarie 2010 13:40
Cea mai mare greseala din viata voastra faceti daca va puneti unghii false....am avut si eu si regret...distruge unghia naturala in cel mai rau mod....
bb_sunshine
Postat pe 31 Iulie 2010 13:06
MONTEZ UNGHII FALSE , CU TIPSURI SI GEL, MODELE DEOSEBITE, 40 RON, CONSTANTA
mihaela_dardac
Postat pe 23 Mai 2011 21:49
PENTRU DETALII mihaela_dardac@yahoo.com
mihaela_dardac
Postat pe 23 Mai 2011 21:50
Aici gasiti produse pt unghii false, forfecute de cuticule si multe alte produse legat de manechiura pedichiura la preturi foarte accesibile. Calitate garantata si testata.
http://magazinulmeu.blogspot.com/2011/06/tipsuri-french-100-buc-pentru-unghii.html
Georgya7
Postat pe 8 Iunie 2011 14:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pt mamici 5 De la: etinc3lle 4 Septembrie 2009 08:47
Calcaie uscate si crapate 10 De la: kudika226898 1 Mai 2011 17:24
solduri inguste,fund mare :))) 23 De la: kudika_956391 21 Martie 2014 15:47
Revolutia wellness! 5 De la: A_dele 1 Iunie 2011 11:24
Ce lotiuni pentru plaja folositi? 28 De la: alexandra_blonda 29 Mai 2015 16:14