Setari Cookie-uri

Am auzit ca tratamentele anticelulitice de la Bruno Vassari au efecte rapide si sunt foarte bune !Ce parere aveti?

nu am nici-o parere
Amnesia
Postat pe 26 Martie 2010 15:53
vroiam sa zic produse scumpe...nu m-am exprimat corect....arunca lumea bani multi pe produse de proasta calitate... de unde am auzit? e plin internetul si forumurile in care aveam o data incredere si de acum am sa am grija in ce si cine mai cred.....cum unii fac reclama pe forumuri si crezi ca sunt oameni ca si tine care vor sa te ajute cu o parere buna....dar se dovedeste a fi cu totul altceva...pacat. Ma bucur Andreea ca la tine merg aceste produse, sper sa nu ai si tu vreo experienta neplacuta. La mine asta a fost prima data si gata....nu mai vreau sa aud pentru mine cel putin.
Dorina1
Postat pe 26 Martie 2010 15:58
Am crezut ca pe forum isi da fiecare cu parerea si ne impartasim problemele, nu inteleg de ce ma ataci asa cu inversunare. Ca esti tu fan Bruno Vassari, nu inseamna ca trebuie sa fie toata lumea. Eu te sfatuiesti sa mergi la un medic sa vezi ce-ti zice despre aceste produse, poate acum nu ai nimic dar in timp o sa vezi efectele negative. Nu-mi spune tu mie ca ii compari pe Bruno Vassari cu Academie sau Guinot.
CoraTheLady
Postat pe 26 Martie 2010 17:10
De la: CoraTheLady, la data 2010-03-26 17:10:05Am crezut ca pe forum isi da fiecare cu parerea si ne impartasim problemele, nu inteleg de ce ma ataci asa cu inversunare. Ca esti tu fan Bruno Vassari, nu inseamna ca trebuie sa fie toata lumea. Eu te sfatuiesti sa mergi la un medic sa vezi ce-ti zice despre aceste produse, poate acum nu ai nimic dar in timp o sa vezi efectele negative. Nu-mi spune tu mie ca ii compari pe Bruno Vassari cu Academie sau Guinot.

M-am interesat acu si eu ca omul normal pe net( google mai exact) si BV este cel mai bun brandul de cosmetice profesionale in 2007 ;) . Ba da, eu zic ca se pot compara.Bv are mai multe produse incluse intr-un tratament decat are Academie.
Ella_3lla
Postat pe 26 Martie 2010 17:50
Da...si eu am fost mirata ca au primit premiul asta dar am facut sapaturi si am aflat cu stupoare ca aceste premii se acorda in functie de cata reclama ai platit in revista care acorda premiile. Drept dovada, Academie nu au primit nici un premiu fals in Ro dar sunt apreciati in strainatate, in schimb, mergin Spania, tara cica natala Bruno Vassari...nu a auzit nimeni de ei...ceea ce ma convinge ca e adevarat ceea ce am gasit pe net, ca sunt produse fabricate in China. As vrea sa pot atasa pe acest forum o poza cu fata mea distrusa si cu diagnosticul medicului, poate, draga Andreea, incetezi sa te mai porti ca un angajat Bruno Vassari. Daca e, da-mi un mesaj privat si iti trimit luni pe mail, reteta scanata si o poza.
CoraTheLady
Postat pe 26 Martie 2010 18:38
De la: CoraTheLady, la data 2010-03-26 18:38:23Da...si eu am fost mirata ca au primit premiul asta dar am facut sapaturi si am aflat cu stupoare ca aceste premii se acorda in functie de cata reclama ai platit in revista care acorda premiile. Drept dovada, Academie nu au primit nici un premiu fals in Ro dar sunt apreciati in strainatate, in schimb, mergin Spania, tara cica natala Bruno Vassari...nu a auzit nimeni de ei...ceea ce ma convinge ca e adevarat ceea ce am gasit pe net, ca sunt produse fabricate in China. As vrea sa pot atasa pe acest forum o poza cu fata mea distrusa si cu diagnosticul medicului, poate, draga Andreea, incetezi sa te mai porti ca un angajat Bruno Vassari. Daca e, da-mi un mesaj privat si iti trimit luni pe mail, reteta scanata si o poza.

Nu ma port ca o angajata Bruno Vassari doar ca felul in care ai descris tu ce ti-a facut tratamentul Bruno Vassari mi s-a parut cam tras de par. Si asta in ideea in care si eu am folosit si inca mai folosesc produse BV fara sa am nici un fel de problema.Ma gandesc ca daca este asa cum zici tu trebuia sa afecteze mai multe persoane care au folosit produsele Bruno Vasari.In al doilea rand parca ziceai ca medicul tau ti-a povestit ca pun in produsele Bruno Vassari nu stiu ce substanta folosita in China ca sa tina mult produsul si ca de fapt tara lor de provenienta este China, nu Spania.Mai sus spui ca ai gasit pe net ca sunt produse in China. Te cam contrazici in afirmatii draga mea Cora. In fine eu am sa incetez sa mai vorbesc despre subiectul Bruno Vassari, pt ca nu am nici un interes sa promovez imaginea acestei companii.Nu imi da sa mananc, ci doar ma ajuta prin produsele pe care le-am achizitionat de la ei cu diversele probleme pe care le-am avut. In fond de asta intru pe forum ca sa impartasesc experientele mele si cu alte femei care au diverse probleme.Una peste alta mie Bruno Vassari mi-a placut, imi place si inca il folosesc fara nici un fel de problema. Si inca ceva. Am cautat si eu pe net despre cum au primit premiul si nu am gasit nicaieri ceva asemanator cu ce ai spus tu. In fine...iti doresc un Paste Fericit! tie si celorlalte memnbre de pe acest forum.
Ella_all3
Postat pe 31 Martie 2010 18:14
Imi analizezi cam mult cuvintele, deci e clar ca esti implicata cu bruno vassari! E logic ca atunci cand iti spune cineva ceva mai faci si investigatii, cauta si tu si o sa gasesti si pe net si mergi si la medicul meu si iti va spune la fel, crezi ca sunt genul de femeie care zice ca asa a fost sa fie ca am fata distrusa si incerc sa o tratez? Pentru a tratata trebuie descoperita cauza! Iar cauza sunt bruno vassari, conform prof. dr. la care merg eu.
Iar il legatura cu premiul, nu spune nimeni ca gasesti asemenea dedesubturi pe net..prietena mea cea mai buna e pe marketing la revista Les Nouvelles Estetique, revista care a acordat acest premiu produselor bruno vassari care isi fac reclama in aceasta revista...de aici trage tu concluziile!!
Iar ca sa vii pe forum sa ma acuzi ca mint cand eu chiar am o problema...spune multe despre tine. Paste Fericit si tie!
CoraTheLady
Postat pe 1 Aprilie 2010 12:03
fetelor cata inversunare....de ce esti ella asa de suparata? mie chiar imi pare rau pentru ce a patit cora, si multe alte fete....daca cauti pe net, vei vedea ca sunt foarte multe pareti contra bruno vassari. eu am gasit o super crema de la elmiplant pentru celulita, e nou aparut acum si garanteaza -3cm pe luna.

Paste fericit si voua!
Dorina1
Postat pe 1 Aprilie 2010 12:15
De la: Lucia1960, la data 2008-10-21 16:24:50Chiar asa.Mai bine controlati-va dieta si faceti multa miscare.Nu asteptati para malaiata.Referitor la cremele de care vorbiti, credeti ca sunt miraculoase?

Bravo! Mare dreptate ai! Cred ca asta e o metoda de publicitate pt ca am mai gasit si pe alte forumuri acelasi gen de "recomandari". In urma cu un an am facut si eu un tratament de tonifire a bustului, dar din pacate am avut senzatia ca sanii s-au lasat mai tare. Platisem un abonament de 10 sedinte (400 ron) dar am renuntat dupa 7 sedinte. M-a deranjat si faptul ca foloseau niste fiole incepute deja si le pastrau sa ajunga pt mai multe tratamente.
kudika188194
Postat pe 25 Mai 2010 15:33
fetelor,nu mai credeti toate prostiile si toate reclamele facute cu nerusinare! noi avem produse romanesti cu mult superioare calitativ la preturi foarte mici! pentru vergeturi nu exista tratament mai bun decit crema cu extras de melc de la herbagen iar pt celulita cea mai buna crema e de la hofigal,supliform (oricum,aici masajul e sfint)! de ce aveti voi impresia ca daca scrie " made in...aiurea" e de calitate sau daca scrie "profesional" chiar asa si e?? ai nostrii exporta cosmeticele lor in spa-uri din strainatate,unde profesionisti le apreciaza la adevarata lor valoare,iar noi cumparam toate facaturile si toate prostiile pt ca au ambalaje fitoase si reclame multe,iar toate astea se reflecta in pret!
Alina_Ml
Postat pe 31 Iulie 2010 17:26
special am intrat pentru ca se face prea mare zarva pe tema produselor bruno vassari pe care culmea eu le-am folosit si le folosesc ori de cate ori imi permit sa o fac.nu imi permit sa imi iau toata gama care imi trebuie pentru ingrijire faciala dar mereu imi strang banuti macar pentru crema.sincer pe mine m-a scapat de cosi si de cicatrici de la acnee .puteti sa spuneti ca toata lumea care apreciaza bruno vassari face reclama ca tot nu va cred.eu cred in ce efecte a avut in ceea ce ma priveste pe mine.a si inca ceva pentru efecte foarte bune este de recomandat intai un tratament in salon pentru ca de aia le zice produse profesionale pentru ca profesionistii stiu sa le foloseasca(s-a inventat slujba de comseticiana).eu asa am primit sfaturi si asa am procedat si uite ca a mers .deci?unde gresesc eu si unde ati gresit voi?
mona_lisandru
Postat pe 25 August 2010 20:00
hmmm eu folosesc produse bruno vassari de aproape 2 ani si nu am patiti nimic.si reclama li s-a facut si la acasa tv si pe romantica.....deci nu-s asa necunoscute cum ziceti voi, plus ca eu cand merg la targ la romexpo pe fiecare an sunt acolo si vad cum au foarte multi clienti.habar nu am mie imi merg .va pup.mai nou mi le iau de pe www.luxbeauty.ro
eli_mihai
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:15
kudika226898
Postat pe 23 Octombrie 2010 00:29
Acesta este link-ul nou: http://www.tehnica-medicala.ro/colanti-cu-microcapsule-anticelulita-corsaro
kudika_988684
Postat pe 11 Iunie 2015 11:09
De la: kudika_988684, la data 2015-06-11 11:09:06Acesta este link-ul nou: http://www.tehnica-medicala.ro/colanti-cu-microcapsule-anticelulita-corsaro


Tzeapa cu microcapsule....
kudika226898
Postat pe 11 Iunie 2015 17:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zatul de cafea 1 De la: joy_18 8 Octombrie 2010 22:40
Bicicleta eliptica 2 De la: bestdevilinside 24 Septembrie 2008 21:49
epilarea pubiana 80 De la: adriana_gh 18 August 2014 20:44
ingrijire profesionala 1 De la: carmina02 21 Aprilie 2008 00:23
vand leg magic primit cadou 2 De la: victoras198 5 Aprilie 2011 09:58