Setari Cookie-uri

il cunoaste-ti?

Fetelor ,il cunoaste-ti careva pe Moca Romulus Cristian din Oradea

Postat pe 7 Aprilie 2008 16:06
eu nuh :D fiind din timisoara :P
geanina_brunetik
Postat pe 7 Aprilie 2008 16:59
nu il cunoastem. e chiar asa de bun ca trebuia sa-l stim deja? :)))

Postat pe 7 Aprilie 2008 16:59
e vestit? ce stie sa faca asa de bine? hai ca m-ai facut curioasa...

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:00
ce personaj important este ca sa il cunoastem???? scuza-mi ignoranta, dar numele i-mi spune...NIMIC!

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:13
o fi vreun ...... GURU? :)

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:23
ar fi o ideea sa deschidem o baza de date pe internet cu totii barbatii cu care am avut de-aface si informatii despre ei. in felul asta daca te intereseaza cineva dau in search, vezi ce-i cu el, ce hram poarta, daca e sau nu "luat" :DD in felul asta am fi scutite de mult timp pierdut si eventuale suferinte inutile! ce parere aveti? :))

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:26
;)) dak am face asta e ca si cum am fi de la SRI ;)
geanina_brunetik
Postat pe 7 Aprilie 2008 17:30
tare faza!!!:)) facem baza de date cu barbati mai mult sau mai putin disponibili. eee, e o idee!

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:32
:) EHEEEE.. miscari feministe la cote maxime!
interesanta idee.
nu de alta, dar poate s-ar simti hartuiti!
:)

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:32
pai dam o mana de ajutor.fata afla ce vrea, doarme linistita...

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:33
tare ideea melysei
lief
Postat pe 7 Aprilie 2008 17:38
desi la cat de rele suntem noi femeile... nu stiu cat de reala ar reusi sa se pastreze o astfel de "baza de date".

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:55
eu cel putin as desfiinta vreo 2-3 :)) chiar daca sunt de mult de domeniul trecutului, asa sa ma racoresc si sa ma asigur ca nici el nu e fericit muuuuuult timp de aici inainte! sunt rea, nu? :)

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:57
nu e guru,sau vreun personaj f important,dar e un amic care,are "darul" de a se lauda mereu ,ca nu si-a inselat niciodata sotia,desi as vrea eu sa vad un astfel de barbat,ami ales ca e un personaj bine dotat si ca fizic si financiar,deci ocazii sunt.

Postat pe 7 Aprilie 2008 19:39
Sunt curioasa cate dintre voi cunosc astfel de barbati,care se lauda ca ei sunt cei mai sfinti,dar in realitate cine stie cate aventuri sau nu au avut?Mi-ar placea o baza de date cu infideli.Ce zice-ti?
Apropo e cunoscut si sub numele de Romi Moca .A terminat liceul prin 97 la Sinteza ,cred.

Postat pe 7 Aprilie 2008 19:45
cum adica are darul de a se lauda ca nu si-a inselat consoarta? te pomenesti ca ar vrea si o medalie pentru asta?!! hmmm! tu acuma voiai sa stii daca vreuna din fetele de pe kudika a fost incurcata cu el? ca altfel nu vad rostul intrebarii tale.

Postat pe 8 Aprilie 2008 09:18
Pai ,cam asa ceva melyssa.Nu ca m-ar interesa foarte tare,viata lui,dar din cate stiu eu ,el este impreuna cu cea care ii este sotie de prin97,si s-au casatorit in 2004.In cercul nostru de prieteni,se mai ivesc discutii despre fidelitate ,iar el este mereu cu gura pe sus ca ii este fidel sotiei si i-a fost de cand sau cunoscut.Mi-ar placea sa-i arunc vreun pont (daca as stii ceva sigur despre el )ca sa nu-l mai aud cu atatea laude.

Postat pe 8 Aprilie 2008 14:11
nu va ziceam eu mai sus ca femeile-s rele ;)) ?

Postat pe 8 Aprilie 2008 14:53
dar ce ?barbatii sunt mai buni?

Postat pe 8 Aprilie 2008 15:20
esti rea! mai spui ca faceti parte din acelasi cerc de prieteni, deci si sotia lui i-ti e oarecum prietena. la ce-ti ajuta rautatea gratuita?doar ca sa-i dai lui peste nas? mi se pare ca te risipesti in vendete nefondate...nu inteleg logica a ceea ce faci tu: postezi un subiect si astepti sa vezi dc descoperi ceva compromitator despre o persoana, ca apoi sa...CE????sa-i zdruncini echilibrul vietii de familie sau sa-ti magulesti orgoliul ca i-ai dat peste nas unui barbat? insipid subiect si motivatia, nu mai vb. a fost haios la-nceptu, acum...ca ne-ai spus si de ce te intereseaza...hmmmmmmm....

Postat pe 8 Aprilie 2008 16:08
bia, eu cred ca esti direct interesata de baiatu' asta! esti sotia lui sau te intereseaza sa ai o aventura cu el? si eu am mai auzit barbati care s-au batut cu pumnul in piept ca ei sunt cei mai fideli fideli, dar daca nu m-au interesat nu m-am apucat sa intreb in stanga si-ndreapta "pe unde au mai umblat, ati mai auzit de cutarica?"

Postat pe 8 Aprilie 2008 16:23
I'm from Oradea...:))dar nu cunosc nici un romi moca...nici nu ma asteptam sa il cunosc...nu fac parte din lumea mondena a orasului ci din contra din lumea mai muncitoare...care dimineata se trezeste la 7 si nu-mi pierd noptile prin cluburi.Asta e mai cauta...
butterflylili
Postat pe 8 Aprilie 2008 21:12
Asa este Vivi ,cred ca ai dreptate,sunt cam rea.In fond ce treaba am eu cu familia omului.E adevarat ca uneori m-a atrage perfectiunea lui,dar nu am nici un drept sa distrug o familie pentru o curiozitate a mea.In liceu chiar am avut o perioada cand eram de-a deptul geloasa pe actuala lui sotie,pentru ca trebuie sa recunosc ca a stiut sa aleaga bine.
Si sa stiti ca nu prea isi pierde noptile prin cluburi,sau prin alte parti,pentru ca in week-end e mai mult plecat cu sotia pe la munte,sau chiar la shopping.
Acum daca stau bine si ma gandesc mai mult la cea spus si mMellysa si Vivi ,chiar nu trebuia sa lansez un astfel de subiect.Treaba omului ce face cu viata lui.
Mai bine vorbim de altceva Nu!

Postat pe 8 Aprilie 2008 21:29
nu stiu dar mie cel putin nu-mi plac barbatii care se bat cu pumnu in piept ca ei au principii si ca sunt fideli ,nu inseala,ca sinceritatea e importanta ,bla bla...cel putin am avut "ocazia" nefericita sa constat ca tocmai acei barbati calca pe alaturi mai abitir decat restul si cu o perversitate extrema,nerecunoscand nici daca ii prinzi in flagrant delict ,sunt de o iscusinta diavoleasca-dar cine stie...or fi si exceptii ,nu vad insa ce motiv de lauda e asta oricum
lief
Postat pe 9 Aprilie 2008 10:03
pai in cazul asta bia, ar fi bine sa te canalizezi in a-ti gasi si tu perechea potrivita ca sa nu mai jinduiesti la " capra vecinului". sincer i-ti apreciez onestitatea si te inteleg cand spui ca sti putin ividioasa pe viata lor de familie. fiecare i-si doreste armonie si fericire in cuplu. insa la asta se lucreaza. sunt oameni compatibili din prima si oameni care lucreaza mult la armonia de cuplu. cei doi sunt poate norocosi.eu i-ti doresc sa-ti gasesti barbatul pe care ti-l doresti!sa stii ca si-n cazul barbatilor ca si-n cazul femeilor nu se pot face generalizari gen" toti barbatii inseala, sau toti barbatii sunt...."

Postat pe 9 Aprilie 2008 10:35
"cunoaste-ti aproapele", ar fi corect gramatical; Altfel se spune/scrie legat;
Stii de ce?
Ar fi trebuit ( doar daca nu ai 8 ani si inca n-ai ajuns la "lectia " aia;
G_I_JOE
Postat pe 25 Iunie 2008 17:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hei.... 24 De la: kudika499581 21 Februarie 2014 08:42
crestin vs musulman 111 De la: iiiiiiiiio 5 Aprilie 2015 20:45
Esti din Ramnicu Valcea? 2 De la: economisesti 17 Mai 2010 16:26
Este bine,sau rau,sa copiem obiceiurile altor popoare??? 27 De la: eka 8 Noiembrie 2009 18:42
Ce cant in acest moment? :D 19060 De la: GONGOI_BOSS_ 16 Februarie 2017 19:29