Setari Cookie-uri

INTREBARE

VA ROG AJUTATI-MA!!!
Este a 3 oara cand imi fac cont pe kudika si tot cu aceleasi date personale, cand vreau sa intru in contul meu imi spune ca sunt invalide iar cand imi trimit adresa de email, imi raspunde ca nu a fost gasita acesta adresa in baza lor de date.
Am trimis mesaje multe la administratorii dar nu-mi raspund nimic...in schimb primesc pe email in fiecare zi noutati de la kudika...daca imi acccesez contul ain aceeasi zi, reusesc sa intru asta intr-o frecventa de doar cateva minute dar dupa cateva zile..EROARE, nu mai pot accesa contul meu, oare de ce, va rog rspundeti-mi???
Multumesc

Postat pe 10 Aprilie 2008 13:08
e adevarat se-ntamla lucruri stranii. si administratorii nu raspund niciodata solicitarilor.nu stiu ce sa-ti spun...ce stiu e ca nu-ti poti face cont nou cu acelasi nume.mai mult de-atat...ma depaseste...

Postat pe 10 Aprilie 2008 13:31
nu poti decat sa-ti faci cont nou. eu cand m-am logat a doua oara mi-a spus ca nu e valida parola, desi sigur o tastam corect, si ca imi pot trimite noua parola catre o adresa de mail pe care mi-o spuneau ei, dar pe care eu sigur-sigur n-o inregistrasem. asa ca ghici ce-am facut? m-am apucat si mi-am facut cont pe adresa aia pe care ziceau ca o inregistrasem eu la inregistrarea contului pe kudika. si dupa ce am inregistrat-o mi-au trimis acolo parola si gata! dar oricum a fost ciudata rau treaba asta. nu stiu ce fac adminii, dar mai toata lumea pateste cate o ciudatenie la logare din cand in cand

Postat pe 10 Aprilie 2008 17:53
aveti dreptate,si eu am asa probleme,si a aparut in locul meu d-na aia in fotoliu,ce o fi?
mari58
Postat pe 10 Aprilie 2008 22:20
se pare ca acum ma pot conecta deocamdata..mai astept in continuare sa vad cum a fi...multumesc fetelor pt raspuns

Postat pe 11 Aprilie 2008 19:10
buna!am avut aceeasi problema pe contul vechi si am facut altul.dar astazi surpraise ca mi-a disparut adresa de mail pe care era contul ala.nu stiu dar e dubios.toate cele bune!

Postat pe 11 Aprilie 2008 23:27
acum cateva zile sau saptamana, nu mai stiu sigur, cand am vrut din nou sa intru in contul meu, mi-a dat eroare, mi-a spus ca userul nu exista, adresa de email nu exista la fel in baza de date, mi-am facut un alt cont crezand ca o sa pot intra inapoi in contul meu, dar din contra am facut mai rau...apoi am trimis email la kudika mai multe si pana la urma mi l-a activat inapoi si mi l-a anulat celalalt nou, cred!

Postat pe 4 Septembrie 2008 16:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ATENTIE! Pentru romanii care se intorc in tara !!! 198 De la: andreea1976 18 August 2009 12:09
LA MULTI ANI! 1 De la: Maramuresanca 1 Ianuarie 2010 09:09
:) 24 De la: steffy91 8 Decembrie 2011 17:31
De ce nu avem posibilitatea de a ne edita postarile? 2 De la: Cristinell_Snickers_1 30 Iulie 2014 18:58
heeelp!! 4 De la: Cassey_ 25 Mai 2009 08:37