pistruii

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent pistruii : (4.7 din 3 voturi)

geanina_brunetik Avatarul lui geanina_brunetik

21 mesaje
Oras: timisoara

ce potzi face ca sa scapi de pistrui ? ce creme ar da rezultate ?
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

mai bine accepta-te cum esti.multor persoane le sta forte bine cu pistrui , sunt chiar mai interesante.
Raporteaza abuz de limbaj
Elena_1991 Avatarul lui Elena_1991

3 mesaje
Oras: bucuresti

Salut! cunosc doua remedii naturiste p/u problema ta : 1.aplica plantute strivite sau comprese cu suc de orz; 2.taie feliute de castravete, curata-le de coaja, piseaza-le si amesteca-le cu lapte proaspat, pina obtii un piure; aplica compozitia p/u 15 min. ,apoi clateste cu apa calduta.

seiyra Avatarul lui seiyra

143 mesaje
Oras: iasi

Eu sunt roshcata natural si am pistrui pe fatza dar nu imi fac deloc probleme din cauza lor ...nici nu ii observ...:D
Iubirea,las-o libera…daca e ta, sta langa tine; daca a plecat ,inseamna ca nu a fost niciodata a ta.

1 mesaj

Eu am avut f multi pistrui si datorita cremei de fara de la HEMEL am scapat de ei.incearca si tu si o sa vezi rezultatele
coco0 Avatarul lui coco0

5 mesaje

cat costa uleiul?
symynikk Avatarul lui symynikk

1 mesaj
Oras: iasi

Am si eu pistrui si as vrea sa stiu unde se gaseste crema Hemel...:)
grabri3la Avatarul lui grabri3la

3 mesaje

si unde gasesc crema asta de la HEMEL???
_madalina_alexandra_ Avatarul lui _madalina_alexandra_

75 mesaje

Hello girls..www.hainutecool.blogspot.com...am mai postat hainute..sunt funny si preturi foarte acesibile..va astept.pups
ramo_88 Avatarul lui ramo_88

270 mesaje
Oras: bucuresti

Pistruii sunt simpatici...si pe mine ma enervau intr-o perioada, dar pana la urma i-am acceptat, mi se pare ca sunt mai naturala cu ei decat fara ei...
Acum depinde si cati sunt...daca sunt multi si suparatori...

De obicei se accentueaa de la soare, deci o crema pt. protectia solara s-ar putea sa-i diminueze...
Exista iubiri care nu mor niciodata!Pacat ca nu intre oameni...

1 mesaj

De la: ankutza20, la data 2008-11-06 16:35:02va pot ajuta pt procurarea cremei Hemel..sunt reprezentant la ei si va pot face comanda , crema vine in 3 zile prin curier la ce adresa doriti...pt detalii mail sau mess ankutza20@yahoo.com
spune'mi putin cam cat ar costa crema ..:)
micabis Avatarul lui micabis

636 mesaje

De la: geanina_brunetik, la data 2008-04-11 00:01:57 ce potzi face ca sa scapi de pistrui ? ce creme ar da rezultate ?

Dar pistruii sunt atit de frumosi, de chic.Eu am avut si nu stiu cum mi-au disparut si regret asta.Da-mi-i mie!
valyusha Avatarul lui valyusha

6 mesaje

De la: geanina_brunetik, la data 2008-04-11 00:01:57 ce potzi face ca sa scapi de pistrui ? ce creme ar da rezultate ?

Am si eu tenul mai alb,de mica am avut pistrui,am in timpul sarcinii am mai "castigat"si niste pete cafenii,si,daca alte femei zic ca nu le deranjeaza pistruii si se impaca bine cu ei,sunt fericite,pt ca la mine e problema mare.Mai ales incepand cu luna martie.Si,bineinteles lupt impotriva lor cu toate armele.Am auzit si eu tot felul de leacuri babesti si cosmetice,ideea ca pistruii nu dispar,ci doar se estompeaza e arhicunoscuta,nu v-o mai spun si eu.Am incercat,dupa cum va spuneam,de toate.Dar cel mai eficient e crema ACHROMIN.Eu sunt din Chisinau si acolo la noi este, si costa cam 1USD,adica cam 3-4 RON.E singura care da rezultate garantate dupa 2-3 saptamani de utilizare dimineata si seara.E de productie bulgareasca,Alen Mac farmahim.Daca aveti cunostinte din RMoldova,nu e o problema nici de gasit,nici de adus.Aici in Romania n-am vazut,eu mi-o aduc de acolo.
badgirl Avatarul lui badgirl

18 mesaje

fa-ti o masca din frunze de salcam la care adaugi 100 ml lapte dulce, 50 ml alcool sanitar, 200 gr branzica de vaci si 15 ml bourbon. ACUM CHIAR GLUMEAM!!!
pe bune, ce ai tu cu pistruii tai? nu te-ai gandit nicio clipa cat esti de deosebita? lasa-i acolo, nu te mai stresa atat. sunt sigura ca esti frumoasa cu pistrui cu tot, deci nu inteleg de ce naiba de agiti sa scapi de ei?!