Setari Cookie-uri

Bancuri

De la: Diavolyta_, la data 2009-05-12 01:04:53ehhh as vrea sa le fi facut io ... le'am copiat de pe net

shttttttt..nu mai zice la nimeni de unde le ai
ralu_zar
Postat pe 12 Mai 2009 01:06
bine bine... asa am sa fac
Diavolyta_
Postat pe 12 Mai 2009 01:10
uite ce'am mai gasit pentru tine

▒▒▒▒▒▒▒██▒▒▒▒███▒▒▒▒██
▒▒▒▒▒▒█▓▓█▒██▓▓▓██▒█▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓█▓▓▓▓▓▓▓█▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒█▓▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓█▓▓▓▓▓▓█▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓██▓▓▓▓▓██▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒█▓█▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒███▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▒▒▓▒▒▒█▒▒▒▓▒▒▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓███▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒█▓▓▓█▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓█▓▓▓█
▒▒██▓▓▓█▓▒▒▒██▒██▒▒▒▓█▓▓▓██
▒█▓▓▓▓█▓▓▒▒█▓▓█▓▓█▒▒▓▓█▓▓▓▓█
█▓██▓▓█▓▒▒▒█▓▓▓▓▓█▒▒▒▓█▓▓██▓█
█▓▓▓▓█▓▓▒▒▒▒█▓▓▓█▒▒▒▒▓▓█▓▓▓▓█
▒█▓▓▓█▓▓▒▒▒▒▒█▓█▒▒▒▒▒▓▓█▓▓▓█
▒▒████▓▓▒▒▒▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▓▓████
▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓█
▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓████
▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓▓▓▓▓▓▓▓█
Diavolyta_
Postat pe 12 Mai 2009 01:22
ce mareeeee e gracias
ralu_zar
Postat pe 12 Mai 2009 01:23
noapte buna dracusor
ralu_zar
Postat pe 12 Mai 2009 01:30
Noapte buna si tie scumpa mea ralu ... Vise placute

....ღღღღღღ........................ღღღღღღ
..ღღღღღღღღღ...........ღღღღღღღღღ
ღღღღღღღღღღღ....ღღღღღღღღღღღ
ღღღღღღღღღღღღღ.ღღღღღღღღღღ
..ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
....ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
........ღღღღღღღღღღღღღღღღღ
..............ღღღღღღღღღღღღღ
....................ღღღღღღღღღ
..PRINDE......ღღღღღღ
........UN.............ღღღღ
....PUPIK.............ღღღ
........DN.................ღღ
....PARTEA.............ღ
__MEA________@ o seara frumoasa si plina de bucurii in continuare
Diavolyta_
Postat pe 12 Mai 2009 01:33
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-12 01:33:17Noapte buna si tie scumpa mea ralu ... Vise placute

....ღღღღღღ........................ღღღღღღ
..ღღღღღღღღღ...........ღღღღღღღღღ
ღღღღღღღღღღღ....ღღღღღღღღღღღ
ღღღღღღღღღღღღღ.ღღღღღღღღღღ
..ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
....ღღღღღღღღღღღღღღღღღღღღ
........ღღღღღღღღღღღღღღღღღ
..............ღღღღღღღღღღღღღ
....................ღღღღღღღღღ
..PRINDE......ღღღღღღ
........UN.............ღღღღ
....PUPIK.............ღღღ
........DN.................ღღ
....PARTEA.............ღ
__MEA________@ o seara frumoasa si plina de bucurii in continuare

gata??tragi p dreapta???
anca0704
Postat pe 12 Mai 2009 01:36
nuuuu... ci pe stanga in seara asta...

gud nite
Diavolyta_
Postat pe 12 Mai 2009 01:40
f tare
cherry_pie
Postat pe 25 Iulie 2009 18:19
Un om mai maruntel sta trist intr-o crasma, cu o bere in fata. Intra un barbat zdravan. Il bate pe cel micut pe umar si-i bea berea. Micutul incepe sa planga... - Hei, ce te smiorcai asa ... pentru o bere? - Uite... azi-dimineata m-a parasit nevasta, mi-a golit contul la banca... mi-a lasat casa goala! Pe urma m-au si concediat! Nu am mai vrut sa traiesc...m-am asezat pe sina de cale ferata si trenul trece pe langa mine! Am vrut sa ma spanzur si s-a rupt franghia! Am vrut sa ma impusc dar s-a blocat revolverul! Si acum, imi cumpar o bere din ultimii bani, torn otrava in ea...si vii tu si mi-o bei!!!
Diavolyta_
Postat pe 30 August 2009 22:04
Doi bebeluºi la creºã: - Tu ce eºti, bãiat sau fatã? - Bãiat. - Dar de unde ºtii? - Dacã iese infirmiera îþi arãt. Iese infirmiera, la care acesta îºi ridicã pãturica: - Uite, am ºosetuþe albastre.
Diavolyta_
Postat pe 30 August 2009 22:04
Un cuplu la restaurant. Vine ospãtarul: - Ce doriti sã serviþi? Ea: - O frpturã mare ºi o salatã pentru mine ºi o salatã pentru el. Dupã un timp, ospãtarul revine: - Mai doriþi ceva? Ea: - O fripturã mare pentru mine ºi o salatã pentru el. Ospãtarul: - Nu vã supãraþi, dar domnul nu consumã decît salatã? Ea: - Pãi dacã f**e ca un iepure atunci sã mãnînce ca un iepure!
Diavolyta_
Postat pe 30 August 2009 22:05
Un tip agaþã o gagicã ºi, neavînd unde s-o ducã, o duce în boscheþii din parcul apropiat. Fãrã prea multe ezitãri, se apucã ºi i-o trage cu nãduf. Gagica: - Mai vreau! I-o mai trage o datã, dar la final tipa vine cu aceeaºi solicitare... Mai repetã bietul om treaba de încã 4-5 ori, cu acelaºi rezultat! De-abia þinîndu-se pe picioare, îi zice sã-l lase, sã facã pe alee un tur, douã, sã mai respire ºi se va întoarec sã o ia de la capãt. Pe aleile de noapte, pustii, ale parcului zãreºte un trecãtor singuratic: - Omule, stai puþin sã-þi spun ceva. Uite, am cunoscut o tipã, am venit cu ea pînã aici, am fãcut treaba de 6 ori... nu mai pot, ajutã-mã, vino tu în locul meu, cã tot e întuneric ºi nu se prinde... Nu te superi, aºa, ca între bãrbaþi. - E bunã gagica? Bunã, bunã ºi ºtie ºi de toate... Se duce trecãtorul în boscheþi, se pune temeinic pe treabã, cînd apare un miliþian cu o lanternã: - Aaaa... v-am prins... Ce faci aici? - Pãi... îmi f*t nevasta... - A, scuzaþi... n-am ºtiut... - Pãi... nici eu pînã n-aþi aprins lanterna
Diavolyta_
Postat pe 30 August 2009 22:08
O tipã vine acasã foarte supãratã! Soþul sãu o întreabã: - Ce s-a întîmplat, dragã? - Doctorul mi-a zis cã sufãr de o boalã. - Ce boalã, draga mea? - Ceva cu S! - SIDA? - Nu, parcã nu! - Sifilis? - Cred cã da! Înnebunit, tipul dã telefon la secretara directorului sãu, acesta îl sunã pe director, care îºi sunã prietena... A doua zi, la policlinicã se prezintã 100 de persoane pentru analize. Inainte de a intra, soþia îi zice: - Dragã, mi-am adus aminte de ce anume sufãr. - De ce anume, draga mea? - Sclerozã!
Diavolyta_
Postat pe 30 August 2009 22:08
Doi texani discutau despre sex. Unul spune: - Poziþia mea favoritã este poziþia "Rodeo". - N-am auzit în viaþa mea de poziþia asta, se mirã celãlalt. - Fii atent aici, fiule. Cînd fac dragoste cu nevastã-mea, în poziþia pe la spate, pîndesc momentul cînd e aproape sã atingã orgasmul ºi atunci îi ºoptesc la ureche cã asta e ºi poziþia preferatã a sorã-si. Apoi încerc sã mã menþin cãlare urmãtoarele opt secunde
Diavolyta_
Postat pe 30 August 2009 22:09
Intr-o zi un dentist renumit se trezeste cu o tiganca in cabinet.Aceasta se aseaza pe scaun cu picioarele cracanate. Dentistul ii spune:
Doamna va rog frumos aici nu sunteti la ginecolog, stati cum trebuie!
La care tiganca:Tu sa taci!
Doctorul insista: Doamna va rog, nu va este rusine de ceilalti pacienti? Nu mai stati asa!
Si tiganca ii raspunde nervoasa: Hauzi, tu i-ai pus proteza la barbatu-meu, tu sa i-o scoti!
mitura
Postat pe 30 August 2009 22:17
La o intrunire a Consiliului de Securitate, unde se discuta problema Irakului, dupa o ora de discutii, Tony Blair scoate un ceas cu capac sa vada cat este ora. Pe capac era gravat: "De la George Bush pentru Tony".

Dupa o perioada de discutii, scoate si Bush un ceas de argint cu capac, iar pe capac era gravat: "De la Tony Blair pentru George".

Dupa alta ora de discutii aprinse, Vladimir Putin scoate un ceas din aur cu diamante... Pe capac era gravat: "De la Matei Basarab pentru Vasile Lupu".
mitura
Postat pe 30 August 2009 22:42
Razboiul din Irak

-D-le Bush, aveti dovezi ca Irakul are arme de distrugere in masa?
-Sigur, am pastrat chitantele!
mitura
Postat pe 30 August 2009 22:46
Un vampir bate la poarta palatului unde locuia Ileana Cosânzeana.
- Cine e? întreabã Ileana Cosânzeana.
- Vampirul cel mai setos de sânge din lume.
- ªi ce vrei?
- Vreau sã-þi sug sângele!
- Auzi, zice Ileana Cosânzeana, ia vino tu pe 16 sau 17 luna viitoare.

ticuta2IV1940
Postat pe 28 Decembrie 2009 15:55
Atunci cand Chuck Norris intra in apa, el nu se uda, apa se chucknorrizeaza.

Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.

Chuck Norris te bate la Fifa 2009. Cu televizorul stins!

Adresa lui de mail este: yahoo@chucknorris.com
Anatoile
Postat pe 28 Decembrie 2009 18:51
Zice mama:fata draga sa nu dai bichinii jos ca-ti zboara pasarica! Raspunde Ileana: sa n-ai grija mama ca ia batut Ion un cui... sa nu mai zboare!
kudika008125
Postat pe 28 Decembrie 2009 23:10
Buliºor ºi Alinuþa se joacã în nisip, fiecare cu jucãriile lui.
- Eu am gãletuºã! zice Buliºor.
- ªi au gãletuºã, zice Alinuþa.
- Eu am ºi lopãþicã!
- ªi eu am lopãþicã.
- Eu am un cuculeþ!
- Când o sã fiu mare, o sã am câþi cuculeþi o sã vreau!
ticuta2IV1940
Postat pe 6 Februarie 2010 08:25
Dupa o lunga si fierbinte noapte de dragoste el observa pe noptiera ei poza unui alt barbat.
Incepe sa isi faca griji "Este sotul tau ?" intreaba el nervos
"Nu, blegutule", ii raspunde ea, tachinandu-l usor.
"Atunci este iubitul tau ?" continua el putin mai relaxat.
"Nu, da de unde" ii sopteste ea la ureche.
"Este fratele sau tatal tau ?" intreaba el, sperand sa primeasca un raspuns afirmativ.
"Nu, nu, nu" raspunde ea..
"Pai atunci cine naiba e ?" intreaba el deja iritat.
"Sunt eu, inainte de operatie".



ticuta2IV1940
Postat pe 22 Februarie 2010 09:23
Un frumos exemplu de urmat...





Spre sfârºitul slujbei de Duminicã preotul întrebã:
- Câþi dintre dvs ºi-au iertat duºmanii ?
80% au ridicat mâna.
Preotul insistã cu întrebarea.
Toþi rãspund de data asta, cu excepþia unei bãtrânele.
- Doamna Ema... dvs. nu sunteþi dispusã sã vã iertaþi duºmanii ?
- Eu nu am duºmani, rãspunse blând.
- Doamnã Ema, asta este foarte ciudat. Câþi ani aveþi dvs ?
- 99, rãspunse.
Parohia se ridicã ºi aplaudã.
- Oh Doamnã Ema, puteþi veni aici în faþã sã ne spuneþi cum se poate ajunge la 99 de ani fãrã sã ai nici un duºman ?
Dulcea Doamnã Ema veni în faþã, se îndreptã cãtre enoriaºi ºi spuse:
- Pentru cã au murit deja, toþi nenorociþii ãia.




















ticuta2IV1940
Postat pe 22 Februarie 2010 13:05
De la: , la data 2008-07-14 22:45:54Cand sotul a ajuns la hotel ,a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: " Draga mea , am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale , dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta , vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala. . ."
kudika095215
Postat pe 28 Februarie 2010 21:03
De la: , la data 2008-07-23 22:16:17Fiul unui prosper om de afaceri isi intreaba tatal:
-Tata, care este secretul succesului?
-Doua cuvinte.
-Care sunt acelea?
-Decizii corecte.
-Hm... Si cum stii sa iei deciziile corecte?
-Un cuvant.
-Care e ala?
-Experienta.
-Si de unde ai experienta?
-Doua cuvinte.
-Care sunt acelea?
-Decizii gresite.
kudika095215
Postat pe 28 Februarie 2010 21:05
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/18598.html#
http://www.kudika.ro/comhttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/18598.html#
http://www.kudika.ro/comunitatehttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/18598.html#
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/18598.html# /forum/post_reply/18598.html#unitate/forum/post_reply/18598.html#
kudika095215
Postat pe 28 Februarie 2010 21:10
o batrana visa in repetate randuri ,,ca la o anumita data ,va veni moartea sa o ia .Frica a pus stapanire pe batranica ,fapt ce a si pus-o pe ganduri ,Cum sa faca ,ce sa faca -ca sa scape In ziua respectiva ,se urca intr-un carucior de bebe si ia si un bibiron in mana . Cum sugea din bibiron , numai ce aude --------HAI TERMINA DE PAPAT ,CA PLECAM
kudika091420
Postat pe 1 Martie 2010 20:39


Seful echipei de Formula 1 Ferrari si-a concediat tehnicienii si in
locul lor a angajat tigani din Romania pentru ca scot rotile de 3 ori
mai repede.
Mai tarziu i-a parut rau.
E drept ca fata de timpul obisnuit desfaceau rotile in 3 secunde insa
in cele 7 secunde ramase au revopsit caroseria,au schimbat seria de
fabricatie si au vandut-o drept Honda.
kudika029927
Postat pe 6 Martie 2010 18:14
O doamna a dat plapuma la reparat si, vazind ca se apropie sezonul rece si lucrarea nu este gata, a trimis urmatoarea scrisoare :

"Stimate Domnule Plapumar, va rog sa executati lucrarea asa cum ne-a fost intelegerea ... Eu pun la dispozitia dvs. fata
si dosul si, pe deasupra, lana mea, pe care va rog sa o scarmanati bine si sa o bagati toata, pentru ca imi place sa fie cit mai groasa si cit se poate de lunga, cind intind picioarele sa nu iasa afara !!! Daca faceti lucrarea ca lumea, v-o recomand si pe soacra-mea !!! Dinsei ii este rusine sa vina, ca nu stie ce sa faca cu dosul pina spala fata, care-i mult mai uzata ...
Va rog sa-i desfaceti toate incretiturile, ca sa nu se lase la lucru !!! A ei poate sa fie si mai scurta, dar sa fie groasa, ca baba e batrina, si se incalzeste mai greu ... "
ice_flower
Postat pe 9 Martie 2010 14:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bancuri cu politisti 95 De la: _dulcik_ 26 Martie 2009 15:39
marea doamna acinematografieiamericane 4 De la: kudika484349 5 Martie 2012 13:39
Maricica " :)) 3 De la: Somo 16 Octombrie 2010 20:17
cum sa-l fac sa slabeasca??????? 19 De la: mirelootza 8 Decembrie 2009 17:47
Spuma Bancurilor !!! 369 De la: Pierdut_in_lume 14 Martie 2013 13:31