Pt administrator

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Adresez aceasta intrebare pt administratorul site-ului: de ce nu puneti si un motor de cautare pt a cauta subiectul care este postat pe forum, nu putem sa stam o zi intreaga si sa cautam subiect cu subiect care ne intereseaza si dupa cum vad si la alte subiecte, si o optiune pt stergere, daca se poate, va rog, frumos...Multumesc si un week-end cat mai placut!!!
Raporteaza abuz de limbaj
OanaTrifu Avatarul lui OanaTrifu

178 mesaje
Oras: bucuresti

am notat. Multumesc mult pt sugestie
Oana

1 mesaj

Intrebare!!!dc nu faceti in asa fel sa ne putem personaliza pagina dupa bunul plac?...sa punem imagini pe fundal,video cu play automat...so on???
Fosta membra Kudika.ro
oameni buni, lasati forumul cum era inainte ca nu ma mai descurc in carnatul asta cu teme fara nici un subiect
amme

1 mesaj

aoleu chiar ca e neplacuta noua forma!

1 mesaj

ihhhhhhhhh! mai dragilor kudicisti, o forma mai placuta nu ati gasit si voi?? ca asta nu-mi place de loc!

1 mesaj

cred ca era mult mai bine inainte..!!!ati complicat totul si asta potoleste elanul de comunicare pe forum.Si cum se face ca, un topic infiintat la RELATII,(pt ca asta e subiectul ce-l dezbate),ajunge la GENERALITATI..???
ramo77 Avatarul lui ramo77

478 mesaje

da,vad ca ati schimbat forumul .ar trebui sa lasati la fiecare utilizator optiunea de a-si edita postul in termen de 24 de ore.si optiunea de a cita un comentariu al unui utilizator.va multumesc
Prostii par conceputi pe cale artificiala, Ca sunt multi ai dracu' si n-au nici o boala...

1 mesaj

mai kudicistilor facuserati si voi ceva bun : la fiecare subiect aveam prima apgina si ultima. de ce ati schimbat? era mult mai simplu sa postezi un comentariu!!!acum trebuie sa clicai nu stiu cate pagini la un subiect ca sa postez un comentariu!! ce ziceti???
FACETI CEVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! daca faceti ceva in privinta asta VA PUP, daca nu... (injuraturile de rigoare)...
alina_2107 Avatarul lui alina_2107

3 mesaje

pai si daca ai notat de ce nu ai facut nimic pana acum?
alina_2107 Avatarul lui alina_2107

3 mesaje

De la: OanaTrifu, la data 2008-06-09 09:35:12am notat. Multumesc mult pt sugestie

Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: alina_2107, la data 2009-03-05 19:26:52
De la: OanaTrifu, la data 2008-06-09 09:35:12am notat. Multumesc mult pt sugestie

O fi pierdut caietul cu notite Bine ca ai scos topicul de la naftalina poate mai citeste si isi noteaza inca o data...
Fosta membra Kudika.ro
au pus cautare prin forum, dar eu n-am gasit pana acum subiectele care ma interesau, apar mereu altele si se mai si repeta
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
De ce nu pot uploada poze? Oare sunt prea mari? La inceput a mers, dar acum tot ce pot incarca sunt poze din telefon...
I have an angel on my shoulder, but a devil in my hand ;)