Setari Cookie-uri

LOC DE DAT CU CAPUL!!!

"FACEREA DE BINE E F..... DE MAMA" Mare adevar!!! iar pt k de curand s-a si demonstrat acest lucru, am decis sa creez "locul de dat cu capul" Asa k...ATENTZIUNE, NATZIUNE! Inscrierile se fac zilnik aici, dar nu pt oricine, ci numai pt cei care se simt,!Va astept cu mult drag la inscrieri!!!

Postat pe 6 Iunie 2008 12:55
S-a taiat panglika si....se deskid listele pt cei curioshi de inscrieri!!!! haidetzi cu mik cu mare, cu perverse, cu gaini batrane, cu lei cu purcei, cu tot!"tinerelor gaozare" nu va fie teama, nu mushca! aici e "fara perdea", dragelor!!! k doar asa a cerut patroana, si, ia uite, am si executat repede! vaiiiii, dar multi mai sunteti, nu va mai ingramaditzi in halul asta!hai, batraniko, ne mishkam mai cu talent? te tzine?

Postat pe 6 Iunie 2008 13:04
nu am sa-ti spun melinduta..pentru mine esti deiuta...si iti spun cu mana pe suflet ca nu pot sa cred ce se intampla...de ce sunt oamenii asa de perversi si parsivi..chiar au impresia ca rezolva ceva dand dovada de atata impertinenta?scuzati-ma dar asta este punctul meu de vedere...cum pot sa jigneasca in felul asta?..deci...oamenii de felul asta nu merita absolut NIMIC...si sa se mire ca dumnezeu le da ce la da...le da ceea ce merita...
ginetta
Postat pe 6 Iunie 2008 13:13
stai asa sa-mi iau un Memo plus,ca ma lasa memoria!!!....si nu mai stiu ce sa zic!!!......aaasssaaa....stai asa ,ca-mi revenii....bai,in general,facerea de bine eee...buna!!....ca da bine in fata Celui de Sus si in "ochii" sufletului tau......da' pan' s-o iei in barba....atunci te muti cu facerea de bine la altu'care are nevoie...ce e muuuulti,saracii de ei!!.....care chiar au nevoie,fie si doar de un cuvant si o vorba buna!!!...

Postat pe 6 Iunie 2008 13:15
vad k v-atzi incumetat, dragelor!statzi asa!trebuie sa trag o tigara si revin!am muuulte d spus!

Postat pe 6 Iunie 2008 13:18
deiuta mea,tare in d-alea de care ai zis tu,sunt,ca am demonstrat.....da' nu vreau sa "dau" prea rau din ele,ca nu vreau sa ma doara ....ca maine am buseala rea de tot si poate o sa mai am nevoie de ele!!!....apropos,stii cum se cheama jucatul oral cu "dansele"???.....na,ca te-am facut curioasa!!....sa vezi ce stie batranica....ha ha ha ...

Postat pe 6 Iunie 2008 13:31
:)) mda! ma alatur prietenilor mei!mare pacat ca unii nu sint in stare sa aprecieze ce incearca altii sa faca pentru ei! asta e.cum i-am spus si prietenului nostru stef: UN SUT IN FUND E UN PAS INAINTE! in legatura cu jignirile, pe mine ma lasa rece!poate daca veneau de la un om care ma cunoaste ma deranjau.

Postat pe 6 Iunie 2008 13:37
nasa ,esti o urata si o rea si o ciufuta si o frustrata.........si o frumoasa si o dulce si o corecta si o ....nu mai am cuvinte!!!...te deranjeaza???....

Postat pe 6 Iunie 2008 13:52
vaaaaaiii d mini si d mini!cum am putut scrie atat, nu imi dau seama, nici nu-i d mirare k mi s-au tocit unghiile pana la coate!!!!:D etta,draga, m-am inroshit din nou, vai, dar nu degeaba eshti "perversa" satului astuia!numai la prostii itzi debiteaza mintea aia d gaina batrana!maiiii, vezi k p aici mai sunt si copii, nu tzi-ar fi un pik rushine?maniacooooooo!!!! :))

Postat pe 6 Iunie 2008 13:56
andreiuta draga...asa z'sasi ca te cheama....fato ,da'mai opreste-te cu atatea nume ,ca m-ametesti!!....deci deiuta draga...ca eu deiuta te-am cunoscut,deiuta ramai pentru mine.....eee...hai odata,babo,hataraste-te!!...deci...deiuta draga,mai bine perversa decat proasta-de -da-n gropi!!!...ca e viata mult mai frumoasa!!!....c-am fost si de-aia respectuoasa tot timpul si cu toti!!!...si-am luat la sutuuuri si la pumni in guraaa!!!....si-am zis:stop joc!!...si-am inceput sa selectez!!!...la sange!!....si sa devin mai perversuta asa,cat trebuie si cu cine trebuie!!!....ca n-am uitat nici sa fiu doamna!!!... deci...inca o data...ai descoperit denumirea jocului meu pervers???...

Postat pe 6 Iunie 2008 14:09
:)) asa, asa ettuta draga! :)) vai ce bine ma simt! :))
deiuta, viata e plina de dezamagiri, iubita. important este sa reusesti sa mergi mai departe!

Postat pe 6 Iunie 2008 14:18
De accea DEIUTZA..,EU CUNOSCAND FOARTE MULTE DESPRE TINE,DATORITA DISCUTIILOR NOASTRE INTERMINABILE..,TE DIVINIZEZ..!! ONOARE TIE!!copil pervers...pt unii.., pt mine esti cea mai CALDA SI SINCERA RAZA DE SOARE..,INGER REAL..,asa cum imi place mie sa-ti spun...

Postat pe 6 Iunie 2008 14:23
pai kiar k...hotarashte-te, bunikutzo, k m-ai zapacit d cap!!!!si akuma, fii atenta, k d acum inainte tot ce iese din guritza asta a mea spurcata e meritul tau si al celorlalte doamne batranele care m-atzi invatzat la prostii, da? firatzi voi al naibii sa fiti d perverse, k uite asa strikatzi voi bunatate de copilash nevinovat cu perversiunile voastre cu tot!pai nu iti puteam raspunde la ghicitoare asa, p nepregatite, nedocumentata, neexperimentata, nenimik!si am hotarat sa iau "problema" in manuzte, daca ma intelegi si sa vad ce iese...deci...ai putzintika rabdarea k akuma revin cu "raspuns" cu tot!!! :P

Postat pe 6 Iunie 2008 14:24
stef, scumpule, tu ai citit degeaba ce era scris akolo, pt k tu deja cunoshti tot ce e scris!si tokmai d aceea, fiind primul care shtie "situatziunea" am decis sa fii tu cel cu care voi "experimenta" ghicitoarea perversei asteia nebune!ce zici?ma onorezi cu "mingiutzele" tale????

Postat pe 6 Iunie 2008 14:27
dumnezeule mareeee, uite domn'le ce fac babele astea cu copilashii, ajung "pushtoaicele gaozare" sa traga d ditamai barbatul in toata firea, mai k nu-l violeaza!vezi, babooooo?uite ce facushi!m-ai transformat intr-una din asta ...obsedata asa k tine! apai...amu' kiar k e fara perdea, frate!

Postat pe 6 Iunie 2008 14:29
:)) he he he!ce sa-i faci? sint unii care dupa ce ca nu ne cunosc isi mai dau si cu parerea! si pe deasupra habar nu au ce e aia gluma!

Postat pe 6 Iunie 2008 14:39
copilitooo,la morcovelul meu sa nu te dai,ca joc biliboaca cu ochii tai!!....na,ca-ti spusei numele jocului....ma scapai,de....rapandulo....te losei sub aripa mea si tu ma depasisi,ai?? ....la perversitati,desigur....vezi ca daca ma zburlesc iara,e de rau....te invat si clapacioace ,apoi...eeeehhh....comedie...

Postat pe 6 Iunie 2008 14:42
:)))) etta!!! clapacioaice???

Postat pe 6 Iunie 2008 14:43
deiuta,situatia mea este apropiata de a ta,dar asta nu imi permite sa vorbesc,'fara perdea'...sau sa fac pe victima....desi nu pot sa uit prin ce am trecut....si nu pot sa uit faptul,ca nu am avut copilarie...
am apreciat sfaturile FETELOR si nu m-am mai simtit atat de singura....observi banuiesc....FETELOR....in nici un caz...'babelor perverse'
nu stiu exact ce impartiti,dar nu este ok asa.....
alone
Postat pe 6 Iunie 2008 14:45
ancuta,mama, se vede k nu ai inteels nik d aici! "fara perdea" era un fel d a spune, oprovocare lansata d etta!nu incerc sa fac p victima pt k nu am d ce!nu vreau mila nimanui, pt k nu am cerut sfaturi, bani, intelegere...iar cu impartzeala....trebuie neaparat sa impartim ceva?pai imi pare rau pt tine dc pana in zi d azi ai citit si ai citit degeaba, draga mea, se pare k nu shtii k UNII MAI SI GLUMESC, doar asa, k sa ne mai dezcretzim si noi fruntzile!!!!o zi buna!

Postat pe 6 Iunie 2008 14:51
ancutaaaa,se pare ca n-ai inteles ca noi iarasi ne distram "fara perdea"!!!.....feteloeeer,avem noi ceva de impartit???....poate ceva idei "fara perdea"....ai,nasa,cum e cu clapacioacele???....te documentasi??...

Postat pe 6 Iunie 2008 14:51
offff! mai fata, astept sa ma lamuresti!!:))))

Postat pe 6 Iunie 2008 14:58
mai,eu am avut foarte mult de lucru si parcurg in 'viteza' tot...nu trebuie sa iti para rau,deiuta draga.....si nu am citit degeaba,ai inteles????
alone
Postat pe 6 Iunie 2008 15:00
am inteles, sa traiti!:) nu as vrea sa se transforme si locul asta intr-unul in care sa ne certam! vroiam doar sa ne spunem fiecare off-urile si sa ne deztindem, sa ne simtim bine, sa zambim...sa ne dam cu capul d peretzi dc e cazul! ancutza, nu vreau sa crezi k am ceva cu tine! nu caut motiv d cearta! nu d alta, dar greu mai gasesc p aici p cineva care e "fruncea" k si mine! :P

Postat pe 6 Iunie 2008 15:05
ancuta ,sunt foarte multe necunoscute pt tine..,dar cu rabdare ai sa le citesti,si atunci vei fi alta,pt ca vei intelege sigur...!!

Postat pe 6 Iunie 2008 15:11
aaaaa...domnu'sultan...ne onorasi cu vizita!!!....pregateste-te ca vin maine biliboacele si clapacioacele made a la Gainusaaaaa!!!!...si sa te tii fartateeee!!!.....mama,abia astept,pe bune!!!....

Postat pe 6 Iunie 2008 15:14
aha, deci din astea faci tu, babo?iti dai intalnire cu sultanul?pai d cand iese patroana cu sclavul ei?si tu, sultane,din asta-mi eshti tu mie?pai eu ma kinui aici, ma "sacrificai" pt o cauza nobila si te-am luat drept cobaiul meu...si tu...tzi le iei p "dansele" cu care eu tokmai incepeam sa ma jok mai bine si te cariiiii?????pai asta-i treaba?

Postat pe 6 Iunie 2008 15:18
acum kiar ma enervai!!!si decat sa imi dau cu capul d peretzi, mai bine ma dau cu dorsalul d pamant!e mai moale si are amortizare, dar in cap....mi-e teama k se pierde si singurul neuron ramas! :P

Postat pe 6 Iunie 2008 15:22
copilito,tie ti-e recomandat sa teeee..."dai in alt cap",de-ala de mascul feroce,ca esti taaaaareee nelinistita!!!....ooofff,lioane de ce disparusi,ma,ca uite mai sunt fete care mai au nevioe de tine!!!!...

Postat pe 6 Iunie 2008 15:25
:))) meeeeeiiii melindaaaaaa! nu-ti permit sa vorbesti asa de prietena mea, deiuta!!:)))

Postat pe 6 Iunie 2008 15:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sondaj... 53 De la: black_wolf 3 Iulie 2009 18:23
Pt administrator 14 De la: mrskattousa 5 Martie 2009 20:21
catre prosti 1 De la: catalina564 25 Februarie 2010 12:50
Mall Plaza Romania 6 De la: arynaaa 19 Aprilie 2009 19:55
MA IUBESTE DAR NU STIE SA IMI ARATE?!!!CUM SA FAC??? 13 De la: kudika311000 1 August 2010 14:10