Setari Cookie-uri

eu nu inteleg

ne-am apropiat cand nici nu banuiam....asa a fost sa fie.
a inceput frumos si destul de furtunos din partea lui.
in 2 saptamani mi-a prezentat parintii,prietenii si a inceput sa faca planuri.eu...priveam la viata mea ca la un spectacol,asteptam doar sa treaca timpul sa vad ce si cum.
dupa 2 sapt mi-a spus ca vrea libertate,iae eu sa aleg:ori accept regulile lui ori fiecare pe drumul lui.am ales:fiecare cu viata lui.
dupa 2 zile s-a intors cerandu-mi sa-i mai acord o sansa.
am avut incredere si relatia si-a intrat in normal:alte seri frumoase,alte vizite la parintii lui,petreceri impreuna etc...
dupa alte 2 saptamani mi-a spus,intr-un moment tensionant ca nu e pregatit de o relatie,ca inca se simte legat de fosta,ca eu sunt minunata dar nu ceea ce vrea el...
mi-a parut rau,mai ales ca mi-a spus hotarat ca nu se va mai intoarce la mine.
dupa 2 zile...s-a intors,cu pareri de rau,ca nu vrea sa ma piarda...
l-am tinut putin in suspans,dar l-am iertat again...
vineri am plecat la munte,la o petrecere a rudelor lui,impreuna cu parintii lui.
a fost frumos,ne-am intors azi,doar ca eu am inceput sa am dubii:de ce se poarta asa,de ce mai revine,de ce nu e hotarat,ce vrea de fapt?
vom pleca impreuna in concediu,doar ca eu imi voi plati biletul meu...
poate e normal,nici el nu e bancher...
voi ce parere aveti?
conteaza
Postat pe 15 Iunie 2008 22:32
foarte ciudat. in primul rand nu e hotarat, in al doilea cred ca inca se mai gandeste la fosta.

Postat pe 15 Iunie 2008 23:11
CRED CA INCA TRAIESTE CU FOSTA SAU CU MAI MULTE SI NU STIE CE VREA DE LA VIATA.
PLANETA ESTE PLINA DE BARBATI.ARE BALTA PESTE SI TE ROG SA NU MAI FI ASA PRAPASTIOASA.

Postat pe 16 Iunie 2008 03:01
cu fosta nu mai este,asta stiu sigur...
sigura nu sunt ce vrea de la mine...iar eu merg din inertie....
asa e iubirea? asta stiu sigur ca nu....
conteaza
Postat pe 16 Iunie 2008 12:02
Draga mea, discutam aici despre o "relatie" de vreo 4 saptamani. Asa ca nu se pune problema de iubire. O fi vreo atractie fizica, vreo indragosteala, ceva. Daca intr-o luna ati trecut deja prin doua despartiri, parerea mea este sa renunti la aceasta telenovela (desi telenovelele sunt mult mai lungi).
crmn
Postat pe 16 Iunie 2008 12:45
incearca sa vb deschis cu el..fa-l sa inteleaga dubiile tale..si gandeste-te k daca-ti face asa de la inceput..peste ceva timp...sti tu e o vb..cum ti-l inveti asa il ai...e posibil cand o sa-ti fie lumea mai draga..sa-ti tranteasca vreun'sti..am nevoie de libertate'....eu zic k cel mai bine e sa vb cu el..si daca vezi k nu o scoti la cap..mergi mai departe..k e aiurea sa te legi la cap fara sa te doara ..si sa suferi din prosti.fa ceva acum cat nu-l iubesti si faze gen.
criss_a
Postat pe 16 Iunie 2008 15:53
am vb cu el f deschis,i-am spus in 1 rand ce asteptari am eu de la mine si apoi de la el.
nu stiu cat e el de constient,dar eu o alta sansa nu-i voi mai acorda.
poate de-aia acum imi tot spune ca indiferent ce voi spune si face am tot dreptul,iar "obligatia" lui este sa-mi demonstreze ca ma pretuieste...
vom vedea.
conteaza
Postat pe 16 Iunie 2008 16:57
hahahaha...ma faci sa rad! iti place tare mult sa dansezi vad..dupa cum iti canta altii..scuza mi limbajul, dar o sa ti o iei in freza iar si iar! si pe meritate! sa nu te mai plangi!
lucy
Postat pe 24 Iunie 2008 16:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fosta prietena a iubitului meu.. 46 De la: mely_10 2 Septembrie 2013 07:58
cat teatru poate juca un barbat pentru a obtine sex?vi sa intamplat ? 53 De la: l_diana_c 24 Mai 2009 16:00
Se inchide firma la care lucrez! 5 De la: kudika080546 6 Noiembrie 2009 15:21
Însãrcinatã cu mâna ?! 66 De la: kudika_22241 18 August 2013 22:21
e bine ce fac? 28 De la: liliana2005 10 Aprilie 2010 16:27