Setari Cookie-uri

FEMEILE.....

Oare ce parere au barbatii despre femeile din ziua de azi............o pare am aflat ....de la unu virgin....zis comandass...........dar parerea lui e nula......nu a mirosit femeia.....decat animalele din curte...........astept opinii

Postat pe 21 Septembrie 2008 16:43
na unde ti-l adulatorii ?


Si tu, asteapta, asteapta, asteapta,,,,




Postat pe 21 Septembrie 2008 21:45
pui eu am multe sub deschise pe topic..........................

Postat pe 21 Septembrie 2008 21:46
uita-te doar...........ce de postat ai postat

Postat pe 21 Septembrie 2008 21:47
Materialiste rau de tot

Postat pe 18 Februarie 2009 12:46
Baiatule, tu ai o mare problema !

Postat pe 18 Februarie 2009 13:04
Baiatule, tu ai o mare problema !

Postat pe 18 Februarie 2009 13:04
De la: marius86, la data 2009-02-18 12:46:45Materialiste rau de tot


materialiste si rele de tot??? rele de musca???
ahhh,lumineaza-ma !!!!!
matracucu
Postat pe 18 Februarie 2009 13:23
De la: heaven_gate, la data 2008-09-21 16:43:23Oare ce parere au barbatii despre femeile din ziua de azi...........nu a mirosit femeia........decat animalele din curte...........astept opinii


Vrei sa spui in afara de cele care au inclinatii zoofile si al caror scris intermitent tradeaza faptul ca in scoala generala si-au vandut toate manualele de Lb. Romana pe bilete la ZOO?

OrizonturiDeschise
Postat pe 18 Februarie 2009 21:26
nah...ca mai de-te unu cu mucii-n fasole....

beeeei acesta ...ca meriti sa iti vorbesc ca un "garciomete" ... fata se refera la virginelul forumului, nu te baga precum strampu' !


fetele imi cer scuze de off topic...
alecsu mama cateodata esti mai rau ca o gorila si nu ma refer nici pe departe de cele de la zoo ...ca macar alea sunt obisnuite cu oamenii.... semeni mai degraba cu "goriloiu' " ala de-i facea zile fripte lui Tarzan prin jungla....

dandanaua_reloaded
Postat pe 18 Februarie 2009 21:39
mai era un topic cu acelasi subiect pe undeva pe site ... , dar la cate subiecte sunt e usor sa nu iti dai seama
si ca sa raspund la intrebare ,foarte vorbarete ...
SweetDadyD
Postat pe 18 Februarie 2009 22:09
oooo dar vai multumesc..... multumesc pt complimente...
si eu care credeam ca am ramas muta de mitocania de care debordeaza unele "gorile"

nu e vorba de tine "daddy"
dandanaua_reloaded
Postat pe 18 Februarie 2009 22:14
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-18 22:14:31oooo dar vai multumesc..... multumesc pt complimente...
si eu care credeam ca am ramas muta de mitocania de care debordeaza unele "gorile"

nu e vorba de tine "daddy"

dar nu te mai lasa asa usor afectata de parerile oamenilor ,vezi ca stresul face rau la ten ,foloseste energia constructiv, fa misto de ei e mai fun asa ,
a si in caz ca nu stiai sunt si multe femei care au conceptii si idei destule de urate fata de barbati ... si barbati si femeile cred fel de fel de chesti rele despre sexul opus din prositia tineretii, caci atunci cand esti mic esti mai usor de influentat , mai bun , mai credul ... , si suferi o deceptie in dragoste sau esti influentat de prieteni din jur care au suferit asa ceva si hop dintr-o data sexul opus este asa si pe dincolo , (este un simplu mecanism prin care aruncam vina pe restul caci nu prea sunt mullti oameni care sa poata analiza situatia obiectiv sa vada daca poate nu au gresit si ei) si daca zici un lucru de foarte multe ori ajungi sa il si crezi ....
SweetDadyD
Postat pe 19 Februarie 2009 08:58
femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE
morticia_adams
Postat pe 14 Mai 2009 11:17
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie
gratuit89
Postat pe 25 Mai 2009 21:51
De la: gratuit89, la data 2009-05-25 21:51:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie


l_diana_c
Postat pe 25 Mai 2009 22:10
De la: gratuit89, la data 2009-05-25 21:51:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie


bravo.....fratioare.......de-aia te iubesc eu !!........
etta
Postat pe 25 Mai 2009 22:59
De la: gratuit89, la data 2009-05-25 21:51:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie


maaaa...fa-te-n coa' sa te k asa m-ai atins la coarda sensibila
cristi_nne
Postat pe 26 Mai 2009 12:50
De la: gratuit89, la data 2009-05-25 21:51:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie


gratule sti emoticonu ala cu "imi ploua in gura"eeeeeeeeeee asta senzatzie avusei io
donttouch
Postat pe 26 Mai 2009 13:14
De la: donttouch, la data 2009-05-26 13:14:10
De la: gratuit89, la data 2009-05-25 21:51:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie


gratule sti emoticonu ala cu "imi ploua in gura"eeeeeeeeeee asta senzatzie avusei io





=p~=P~=p~....ehehehehe de cand imi ploua mie dupa avatarul tau......dar de..... ma multumesc cu atat



cristi_nne



937 mesaje
Membru din: 18/02/2009

maaaa...fa-te-n coa' sa te k asa m-ai atins la coarda sensibila




Gata ma facui....unde esti sa te tzuc pe coarda sensibila .....




bravo.....fratioare.......de-aia te iubesc eu !!........ :sml-love

stiam eu ca cineva acolo ma iubeste ....si tu erai aia ....mia sorela ... si eu pe tine te....la fel de mult
gratuit89
Postat pe 28 Mai 2009 11:47
De la: marius86, la data 2009-02-18 12:46:45Materialiste rau de tot




He he He Pai nu le cauta si u la coltu strazii asta e munca lor ...
silviu2k9
Postat pe 28 Mai 2009 13:00
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 22:10:34
De la: gratuit89, la data 2009-05-25 21:51:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie




:sml-happy0158 Merita sa iubesti chiar mai multe .
silviu2k9
Postat pe 28 Mai 2009 13:09
De la: silviu2k9, la data 2009-05-28 13:09:29
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 22:10:34
De la: gratuit89, la data 2009-05-25 21:51:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie




:sml-happy0158 Merita sa iubesti chiar mai multe .


Sunt si eu curioasa , pot sa intreb? Cum le iubesti tu? Sau cum diferentiezi sentimentele pt fiecare?Sa nu-mi spui ca le iubesti pe toate la fel...
kudikaroxi
Postat pe 28 Mai 2009 13:19
:) Ai 25 de ani draga mea! uita-te si u in spate, fac pariu ca e cel putin un fost la care ai tinut odata. Gandeste-te la el, si apoi la actualu,fa diferenta ... daca da cu plus ,be happy , probabil ti-ai gasit jumatatea. Dar mai sunt unii care o cauta, si le plac cautarile...
silviu2k9
Postat pe 28 Mai 2009 14:20
De la: silviu2k9, la data 2009-05-28 14:20:32:) Ai 25 de ani draga mea! uita-te si u in spate, fac pariu ca e cel putin un fost la care ai tinut odata. Gandeste-te la el, si apoi la actualu,fa diferenta ... daca da cu plus ,be happy , probabil ti-ai gasit jumatatea. Dar mai sunt unii care o cauta, si le plac cautarile...


Tocmai asta era si ideea! Noi evoluam in relatii si ne oprim la cea care ne implineste!
Dar de aici pana la partea cu iubitul de mai multe pers e cale lunga...
Putem sa avem tot felul de sentimente, dar Iubirea e prea complexa si cuv asta e folosit cu f multa usurinta...
kudikaroxi
Postat pe 28 Mai 2009 18:22
Poti sa-mi spui tu acum ce e iubirea? Nuuuuu...poti sa-mi spui doar ce intelegi tu prin iubire! Frumos spus "evoluam in relatii" , chiar asa? Deci cu cat mai multe cu atat esti mai evoluat "si ne oprim la cea care ne implineste" , dap, si aici ai dreptate, dar numai pe jumatate :P . Este in natura omului sa nu se multumeasca cu ce are , si tot timpul o sa vrea mai mult ... deci de oprit , mai putini ... Daca te intrebam pe vremea exboyfriendului daca il iubesti... bag mana in foc ca ziceai da. Bun acum cu actualul prieten , il iubesti? Normal ca da! Iti iubesti tatal? Si aia e iubire... Uite vezi ca si tu poti iubi mai multe persoane Oricum sant multe de discutat despre iubire , si deviem de la subiect ! Femeile! Cum zicea si gratuit89 ...fascinante, Si as vrea sa iubesc cat mai multe dintre ele, :D , pana sa "evoluez" :)) si sa ma opresc "la relatia care ma implineste" . Roxi sper ca nu te-ai suparat pt ce am scris...thats how i think :P
silviu2k9
Postat pe 28 Mai 2009 20:24
De la: kudikaroxi, la data 2009-05-28 13:19:05
De la: silviu2k9, la data 2009-05-28 13:09:29
De la: l_diana_c, la data 2009-05-25 22:10:34
De la: gratuit89, la data 2009-05-25 21:51:44
De la: morticia_adams, la data 2009-05-14 11:17:57femeile cu siguranta sunt ...FASCINANTE




Adevarat ...fascinante ....vorbarete sau guralive....dragostoase si tandre.... afective si jucause.... geloase si rele.....de gura sau de musca.... iubarete si apetisante.....sentimentale si romantice......spurcate si ale dr.....lui.....mamele si surorile noastre....controversate si simple dornice sa fie iubite si rasfatate .....unele materialiste altele nu........scorpii si dragalase.....ect ect ect....ah ce ne am face fara voi????? eu unul nu pot fara femeie.......deci merita sa iubesc o femeie




:sml-happy0158 Merita sa iubesti chiar mai multe .


Sunt si eu curioasa , pot sa intreb? Cum le iubesti tu? Sau cum diferentiezi sentimentele pt fiecare?Sa nu-mi spui ca le iubesti pe toate la fel...




....buna Roxi....eu cred ca iubirea este una singura si aici ma refer la acea iubire...... eros ....ca si partenera.....nu ca mama ...fica ....Dumnezeu .....sau iubire platonica...... ....bun ...am sa ti raspund cu o intrebare.....merita sa privezi pe urmatoarea partenera de actiunile ce le ai facut din iubire pt anterioara ?????si cu actuala sa te comporti altfel.....adica poate fi iubirea de mai multe feluri in acest caz????
gratuit89
Postat pe 28 Mai 2009 23:58
De la: SweetDadyD, la data 2009-02-19 08:58:19
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-18 22:14:31oooo dar vai multumesc..... multumesc pt complimente...
si eu care credeam ca am ramas muta de mitocania de care debordeaza unele "gorile"

nu e vorba de tine "daddy"

dar nu te mai lasa asa usor afectata de parerile oamenilor ,vezi ca stresul face rau la ten ,foloseste energia constructiv, fa misto de ei e mai fun asa ,
a si in caz ca nu stiai sunt si multe femei care au conceptii si idei destule de urate fata de barbati ... si barbati si femeile cred fel de fel de chesti rele despre sexul opus din prositia tineretii, caci atunci cand esti mic esti mai usor de influentat , mai bun , mai credul ... , si suferi o deceptie in dragoste sau esti influentat de prieteni din jur care au suferit asa ceva si hop dintr-o data sexul opus este asa si pe dincolo , (este un simplu mecanism prin care aruncam vina pe restul caci nu prea sunt mullti oameni care sa poata analiza situatia obiectiv sa vada daca poate nu au gresit si ei) si daca zici un lucru de foarte multe ori ajungi sa il si crezi ....


you go daddy!
ralukutya
Postat pe 30 Mai 2009 14:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa o inteleg si pe asta 39 De la: pacifista 8 Septembrie 2009 13:54
Este prietenia prima faza a unei relatii de dragoste 270 De la: PICCKARD 27 Decembrie 2011 22:07
pana unde ai fi dispusa sa mergi pentru un baiat/barbat? 36 De la: heretic 19 Noiembrie 2009 12:25
De ce ne casatorim? Din dragoste sau pentru ca asa trebuie? 99 De la: kudika313344 11 August 2010 03:01
Aspect intinerit al pielii in 15 minute ?! Da, se poate! 5 De la: deea1005 21 Decembrie 2010 00:14