Setari Cookie-uri

barbatii sunt porci

pe mine m-a lasat gravida si m-a parasit....
acum sunt mama singura si nu am posibilitatea sa ma intretin decent

Postat pe 24 Iunie 2008 15:44
nu sunt toti asa...nu ai avut tu incredere in cine trebuie.dar de ce nu apelezi la el sa te ajute in intretinerea copilului...daca nu o poti face tu...legea te poate ajuta.
gabytza21
Postat pe 24 Iunie 2008 16:09
imi pare rau sa aud de astea..mai am o prietena buna, care are o fetita de 7 ani si e gravida cu tripleti in luna a 4 a cu sotul ei!!! care a parasit o cand a aflat ca are 3 copilasi in burta.si tipa e super frumusica, si cocheta si are 34 de ani..asa ca nu ma mai mira nimic..
lucy
Postat pe 24 Iunie 2008 16:16
nope ,barbatii nu sunt porci,asa sunt ei,de ce sa jignim bietul animal asemanandu-l cu jivina fara nume sitotusi chemata ...barbat????buuuunacu fara gluma nu sunt toti asa mai e si cate unul mai rasarit depinde numa de noi sa ii alegem pana ii culegem
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Iunie 2008 18:22
pai mai amanta03 daca barbatul care e tatal copilului era insurat ce vroiai sa lase nevasta pentru tine?????????tu ai vrut sa faci copilul pentru a pune gheruta pe el ca singura ai afirmat in celalalt post...........deci ai viata pe care o meriti!si sint de acord ca unii barbati sint porci dar daca scroafele nu ar ridica coada la cei insurati ar fi si ei niste porcusori mai mici!

Postat pe 25 Iunie 2008 09:27
Barbatii NU sunt porci!!! Exceptie face tatal meu, care este nascut in anul porcului din zodiacul chinezec dar este porc strict din acest punct de vedere! Barbatii stiu sa iubeasca, sa fie tandri, curtenitori, protectori, si tot tacamul! Daca se mai uita dupa vreun exemplar feminin ce le apare pe radar... asta e natura lor! Nimic nu se compara cu satisfactia pe care o simt cand viitorul meu sot spune: "uite la tipa aia ce bine conturata e! Dar imi place pielea ta fina si parfumata, chiar daca nu e proaspat depilata si mai are vergeturi... imi place gustul tau chiar daca simt dintii tai asimetrici cand te sarut... imi place sa-ti sarut burtica nitel cam maricica pt. cei 24 de ani ai tai numai pt. ca stiu ca acolo va creste puiutul nostru". Daca nu auziti toate astea nu inseamna ca barbatii sunt porci, ci inseamna ca nu l-ati gasit pe al vostru! Cine cauta gaseste! Succes!

Postat pe 8 Iulie 2008 12:19
si am omis ceva: 85% din sinuciderile din dragoste sunt comise de barbati. Daca nici asta nu e o dovada de daruire...

Postat pe 8 Iulie 2008 12:28
ar fi si ei niste porcusori mai mici!

Postat pe 8 Iulie 2008 17:29
barbati e porci!

Postat pe 9 Iulie 2008 19:41
bine ca recunosti
amme22
Postat pe 9 Iulie 2008 20:09
recunosc, asa e!
pai cum se poate ca un barbat casatorit sa-si bata joc de frumusete de femeie singura!!
este inadmisibil sa stii ca un barbat a fortato sa se cracaneze , sa poata introducce bijuteria de jad. as numio chiar viol!!
sunt doar curios, ea ce facea in timpul asta? croseta sau impletea plovarase pentru bebitza?
ce este si mai dramatic, crescand in acest mod intriga, este ca ea a sperat pana in ultima clipa ca el isi va lasa soata si o va lua pe ea.
si ne ma intrebam de unde apar telenovelele!

Postat pe 9 Iulie 2008 20:16
Vulpea, sex-simbolul padurii, dorita de toate exemplarele mascule, s-a maritat cu lupul. Chef, distractie... dar dupa 9 luni naste 3 purcelusi. Scandal, divort... Ursul se gandeste :"mai, vulpea asta e cam vagaboanda, dar uite ce super arata si daca lupul n-a satisfacut-o..." si se casatoresc. Dupa 9 luni, alti 3 purcelusi.Iar divort... Face ce face si-l vrajeste pe leu. Iar bairam, ca doar regele animalelor e mire... Si bineinteles, iar 3 purcelusi.Morala: toti barbatii sunt porci.
Iar se marita coana vulpe, dar ca sa nu mai iasa barfe il ia de barbat chiar pe porc si dupa 9 luni, culmea, un pui de leu! Morala 2: daca barbatul nu-i porc, femeia nu face niciun leu

Postat pe 9 Iulie 2008 20:32
poate ca fabula a fost scrisa acu' 100 de ani, asa ca nu mai se potriveste timpurilor actuale
femeile sunt mai rele decat barbati.

Postat pe 9 Iulie 2008 20:49
Cam asa e, un barbat e rau dar intentia lui nu e sa fie chiar asa de rau, nu si-a "dozat" rautatea cum trebuie, dar o femeie e rea cu buna stiinta, oricum nu am vrut sa subscriu titlului acestui forum, ci din contra, am sarit in apararea barbatilor. Ma mir ca nu ti-ai dat seama, GEO!!! Nici n-ai idee cat de mult respect eu barbatii, ei sunt dati de D-zeu sa fie capii familiei, eu personal cu un sef barbat prind 1000 de iepuri, pe cand cu o femeie la carma se duce firma de rapa! Si tine cont ca sunt femeie si sunt foarte impulsiva!

Postat pe 9 Iulie 2008 21:05
mersi de ridicat in slavi tagma masculia, da' prefer sa ne stim egali!
oricat ai incerca sa terorizezi prin laude creeru' barbatului, nu resusesti!
si revenind la titlu topicului, stia in ce se baga, stia ce urmeaza, io nu inteleg, de ce se plange acu'?

Postat pe 9 Iulie 2008 21:17
cine se plange?

Postat pe 9 Iulie 2008 21:29
initiatoarea topicului.
amme22
Postat pe 9 Iulie 2008 21:32
da barbatii sunt porci dar sub forma de pusculita unde tinem banii si o spargem cand vrem noi
wdy
Postat pe 9 Iulie 2008 21:58
mai AMANTA 03 daca erai AMANTA 01 cred ca te lua de nevasta dar asa ramai amanta,acum 04
wdy
Postat pe 9 Iulie 2008 22:00
De la: wdy, la data 2008-07-09 21:58:35da barbatii sunt porci dar sub forma de pusculita unde tinem banii si o spargem cand vrem noi


de cat materialism poti sa dai dovada, sex simboalo!
din cand in cand cate un groh e binevenit! sa se stie cine-i porcu'-n familie.

Postat pe 9 Iulie 2008 22:06
pai daca vrea sa fie macho sa cotizeze
wdy
Postat pe 9 Iulie 2008 22:08
totusi, barbati e porci!

Postat pe 10 Iulie 2008 11:08
daca e asa cum spuneti voi inseamna ca noi, femeile sintem zoofile!

Postat pe 10 Iulie 2008 12:07
hopaaa! draga ralu, nu zic nu! poate barbatii sint mai buni intr-un post de conducere. nu uita ca in lumea asta sint multe femei care conduc afaceri prospere si care se lupta in fiecare zi cu lumea barbatilor si rezista.
ce ai vrut sa spui? te consideri mai prejos decat barbatii pt. faptul ca esti femeie?

Postat pe 10 Iulie 2008 12:14
Ei nu sunt poci, ci femeile pentru ca le ofera cocina. Tu cui ai vrut sa faci copilul? lui? nu te-ai gandit ca ti-l faci tie? Asta este mai trebuie sa si judecam inainte sa-i acuzam. Ei sunt asa fiindca le permitem noi, si de ce sa nu recunoastem ca o facem intentionat. Sper ca nu a fost un motiv ramanerea ta insarcinata ca sa-l tii langa tine, ca atunci nu te supara ce ai vrut? dovada de iubire?
Tu ai vrut sa ramai gravida nu el te-a lasat, ca daca tu nu voiai nu ramaneai. Stiam ca noi femeile suntem mai destepte cu 5 min decat barbatii.
protopa
Postat pe 10 Iulie 2008 13:05
Ideea e ca nu ai fi singura care a trecut sau va trece prin asa ceva. Greseli se fac mereu in viata unui om. E bine sa le previi, dar cand nu o faci, platesti! Acum tot ce trebuie sa faci e sa privesti partea buna a lucrurilor, ai creat o viata, iar el, nu a ajutat decat f putin....restul depinde de tine.Sunt sigura ca exista o familie sau niste prieteni care te pot ajuta la un moment dat, asa ca apeleaza la cineva....aici(pe forum) de multe ori oamenii se judeca unul pe altul, si nu cred ca aici iti vei gasi cei mai buni prieteni, deoarece acestia nu se fac la distanta.
Femeia e puternica si poate trece orice obstacol si fara ajutorul barbatului cand nu e prin preajma.....gandeste-te cati tati sunt lasati sa creasca singuri copii, si cati chiar reusesc...prea putini.
Multa bafta!!



P.S. Cum iti asterni asa dormi....sad but true
micky_ai
Postat pe 11 Iulie 2008 11:34
buna..eu sunt noua pe acest site dar aveti subiecte interesante, asa ca am zabovit mai mult si sper sa o fac in continuare ! Si acum revenind la acest subiect eu nu cred ca barbatii sunt niste porci..daca ar fi asa noi am fi scroafe..si suna prea urat si nu ne caracterizeaza...Amanta , imi pare rau de tine dar cred ca nu ai 12..13 ani incat sa nu stii ca trebuie sa te protejezi daca nu vrei sa ai surprize de genu asta...daca a fost sa fie asa atunci trebuie sa te gandesti ca acel copil e facut din dragoste si trebuie sa-i oferi dragoste..a naste un copil e cea mai mare minune..sa nu uiti asta ! Multa bafta si nu te razbuna pe copil pentru tatal lui !
sdanutza82
Postat pe 11 Iulie 2008 12:17
De la: sdanutza82, la data 2008-07-11 12:17:15buna..eu sunt noua pe acest site dar aveti subiecte interesante, asa ca am zabovit mai mult si sper sa o fac in continuare ! Si acum revenind la acest subiect eu nu cred ca barbatii sunt niste porci..daca ar fi asa noi am fi scroafe..si suna prea urat si nu ne caracterizeaza...Amanta , imi pare rau de tine dar cred ca nu ai 12..13 ani incat sa nu stii ca trebuie sa te protejezi daca nu vrei sa ai surprize de genu asta...daca a fost sa fie asa atunci trebuie sa te gandesti ca acel copil e facut din dragoste si trebuie sa-i oferi dragoste..a naste un copil e cea mai mare minune..sa nu uiti asta ! Multa bafta si nu te razbuna pe copil pentru tatal lui !

Ai foarte mare dreptate.Pe urma ,cand o relatie merge prost ,ori stiu eu acceptam statutul de amanta,ori pur si simplu nu am gasit barbatul potrivit nu inseaman aca barbatii sunt niste porci,mitocani poate intodeauna exista doi vinovati nu poti s aspui ca doar barbatul e de vina,si tu gresesti si na suntem mai rele ca si barbatii,doar ca suntem mai subtile

Postat pe 11 Iulie 2008 13:49
Ai foarte mare dreptate.Pe urma ,cand o relatie merge prost ,ori stiu eu acceptam statutul de amanta,ori pur si simplu nu am gasit barbatul potrivit nu inseaman aca barbatii sunt niste porci,mitocani poate intodeauna exista doi vinovati nu poti s aspui ca doar barbatul e de vina,si tu gresesti si na suntem mai rele ca si barbatii,doar ca suntem mai subtile




....adevarul e intotdeauna undeva la mijloc, iar noi suntem rele pentru ca viata ne face asa sau mai exact persoanele care la un moment dat in viata ne-au facut sa suferim....dar lasa k barbatii nu pot trai fara noi oricum
si viceversa....
micky_ai
Postat pe 12 Iulie 2008 11:19
De la: micky_ai, la data 2008-07-12 11:19:42Ai foarte mare dreptate.Pe urma ,cand o relatie merge prost ,ori stiu eu acceptam statutul de amanta,ori pur si simplu nu am gasit barbatul potrivit nu inseaman aca barbatii sunt niste porci,mitocani poate intodeauna exista doi vinovati nu poti s aspui ca doar barbatul e de vina,si tu gresesti si na suntem mai rele ca si barbatii,doar ca suntem mai subtile




....adevarul e intotdeauna undeva la mijloc, iar noi suntem rele pentru ca viata ne face asa sau mai exact persoanele care la un moment dat in viata ne-au facut sa suferim....dar lasa k barbatii nu pot trai fara noi oricum
si viceversa....

Esti tu conviinsa ca nu putem trai fara barbati?.....
Sa nu uiti un aspect femeiel pot fi mai rele decat barbatii

Postat pe 12 Iulie 2008 12:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce prefera barbatii? 257 De la: battleofwits 29 Noiembrie 2010 13:58
relatia mea 5 De la: kudika487224 26 Februarie 2012 11:47
Noul iubit nu se imbraca tocmai ok. Cum sa fac sa schimb asta? 34 De la: kudika062068 8 Septembrie 2013 14:08
cum sa il fac sa comunice mai mult cu mine? 21 De la: ina_clau 26 Mai 2009 14:56
zodii 9 De la: Amora 2 Mai 2009 16:03