Setari Cookie-uri

CAFENEA 2

mia.. nu sunt bronzata.. sunt ARSA de soare!! :)) pe bune.. ai sa vezi in poze. Majoritatea le-am facut la inceputul concediului dar numai catre sfarsit m-am innegrit. Sunt foarte bronzata
oana81
Postat pe 22 Iunie 2008 00:15
hopaaaa!!!....azi sunt singura la cafelutaa!!.....si ce nevoie am de una acum,la ora astaaa!!!......va ofer azi o cafeluta dreasa cu spume de mare si cu aroma de val de Costinesti!!!!.....mi-e dor de voi toti si imi doresc ca atunci cand voi ajunge acasa sa nu mai citesc ce am citit, in fuga, pana acum!!!....oameni buni,e vaaara....e soaaareeee....e frumooosss afaaaraaaa.....traiti-va viata si fiti veseli,lasati-i pe cei carora le place, sa se certe singuri!!!!....va pup pe toti si abia astept sa pot fi mai activa(acum scriu de la gazda unde stau)......si, morcovelul meu drag, am fost cea mai fideluta gainusa de pe planeta!!!....si m-am uns peste tot cu crema pe baza de morcovi!!!!.....si sa vezi ce bronz misto aaammm!!!.....pupiiiii pe toti!!....

Postat pe 22 Iunie 2008 15:08
gainusa mea scumpa si draga..,asa am sa fac..iubita mea..!!!!... sa-ti fie de bine crema ,facuta din morcovelul tau..,te poopik pe bronz si pe lioni...:))SI TE ASTEPT IN PATUL SI PE PERNA MEA ...!!!semneaza MORCOVELUL TAU...POOOOOOOOOOOOOOOP......!!!!!!!!!!!

Postat pe 22 Iunie 2008 17:04
meeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiii! cum plecai un pic, cum va facurati de cap! sa vedeti ce pun batul pe voi!
:))) acum, ca va batui la fundulete, ce ziceti de o cafeluta?


Postat pe 22 Iunie 2008 19:48
eta,nu esti singura,am lipsit si eu draga,am fost vandra creanga,pe insula la bronzat,ca doar nu ma las la tine,asa ca dupa o zi de plaja o cafea naturala face bine,si daca e cam tirziu va invit cu drag.
mari58
Postat pe 22 Iunie 2008 22:53
cafea si numai COTOHARLlE.., pe aici...!!! :))pt saptamanile ce vor veni..,va doresc sa va treziti cu zambetul in suflet ,sanatoase ,frumoase si sa sorbiti cafelelutele, cu multa veselie, dragi prieteni..!!! mesajul..,e valabil si pt oana81...!!poop,MANDRA SI ORGOLIOASA femeie...:)) Sa va fie bine..!!

Postat pe 22 Iunie 2008 23:48
mersi stef.. la fel si tie! ;) mai trebuie si din astea mandre si mai razboinice.. ca mine..
oana81
Postat pe 23 Iunie 2008 00:37
Imi calc pe inima si te invit in "HAREMUL" SI MINUNILE LUI..!! in cortul meu de azi inainte..Acolo te va "educa" Sultanul,ca si pe celelalte cadane..!!vb cuiva..."EDUCA-TI HAREMU' SULTANE"...!!! :))) si de nu vei intelege,voi folosi biciul lui mia-mia,papucii roz ai emei iordanescu cu fundita..,morcovelul gainusei mele etta,te voi da pe mana soacrei lui france(scorpiuta),coronita nasei mele reale ,onnyta si uite asa,ai sa cobori cu picioarele.., sub masa Sultanului!!! :)) Pt ca am ascultat sfatul de mai sus al cuiva si nu mai primesc in "HAREMUL MEU, cadane needucate"!! :))NU FAC ALUZIE LA TINE,oana81..!! si uite ca..., m-ai jignit de multe ori..,dar am uitat deja..:))semneaza "paranoia" stef80 :))ma rog tie INGERUL MEU..,stii tu ,ca tie eu ma adresez acum..,cat sunt plecat ,ai grija de cortul meu si de surate :))poopici multi,pt toate CADANELE MELE !!!

Postat pe 23 Iunie 2008 01:41
stef.. iti dau si eu un sfat.. foarte prietenesc. Nu-ti calca pe inima niciodata! :) indiferent de motiv.. in harem nu merg ca iarasi ma incoltiti si nu prea am chef de ,,educatii,, de genul asta.. m-am relaxat prea bine in concediu ca sa ma enervez degeaba din nou.. Oi fi eu (dupa aprecierile voastre) oaia neagra a haremului dar nici chiar asa .. Poate ,,dau o geana,, asa.. scurt.. recunosc ca mi-e dor de biciul lui mia-mia si de lion king. Ema e o scumpa, de ea nu mi-e frica ;) Onyta la fel. Si stef.. eu sustin ca nu te-am jignit mai deloc.. oricum, mai putin decat ai facut-o tu.,,paranoia,,..?? Asta nu e jignire. Parerea mea. Si eu am uitat oricum toate ,,adjectivele,, tale.. ca in ceva are dreptate sotul meu: retin numai ceea ce vreau si numai ceea ce ma intereseaza! :))
oana81
Postat pe 23 Iunie 2008 01:58
daca gasesti un singur cuvant...,te rog sa-l postezi,peste tot..!! cum adica ..,tot eu te-am jignit..??? tu ai postat la "vorbe" ,de vreo 4 ori ,jigniri profunde la adresa mea..,DAR AM UITAT DEJA !! :)) vz acolo,ultimile posturi..,IAR DACA PARANOIA NU E O JIGNIRE si-i doar o BOALA..:))te poopik oana81,controleaza-ti paranoia...!! Si inca ceva RAZBOINICO..,CA VAD CA-TI PLACE TERMENUL ..,in HAREM NU SUNT HIENE,SA TE INCOLTEASCA..,SUNT ADEVARATELE MINUNI..,unde esti france,ca te uita oana81..!! :)) EU INCA CRED OANA ,CA AI SA-TI REVII..,SI BUN VENIT PE ACEL TOPIC,DACA AI SA VII CUM ZICI..,DE NU...,RAMAI LA" VORBE",IN LOCUL MEU,"lider de opinie" cum spunea cineva de mine...te poop oricum si sa bei cafelutele cu placere...!!

Postat pe 23 Iunie 2008 02:34
uite ca am recitit.. si nu am vazut ceea ce ai spus tu.. jignirile alea profunde. Am spus doar ca deja sunteti penibili, amandoi. Ca va vorbiti urat si ca la usa grajdului.. Si asa cred in continuare. ,,Sa ma poopi undeva.. este inchisoare pt oameni ca tine.. numai pe aia mai prosti ca tine i-ai prostit,, etc etc.. mie una mi se pare urat tot ,,spectacolul,, asta ieftin. Si am crezut ca ar fi fost mai frumos din partea ta daca ai fi incetat.. in fine stef, nu are rost. Chiar nu am din ce sa imi revin.. sunt foarte bine cum sunt, crede-ma. Cu parerile mele. Daca vrei sa le accepti bine, daca nu.. asta e. La inceput imi ceri sa il ajut pe cosmin si acum imi cer sa fiu impotriva lui..? Nu mi se pare deloc etic.. si refuz sa fac asta. Nu am nici un motiv sa o fac. Chiar daca(dupa spusele tale) a vb urat de mine si a mintit.. nu ma intereseaza, e problema lui. Stiu ca ti-ar fi placut sa te urmez si eu si sa sarim toate la gatul lui.. dar nu. Iar daca din cauza asta consideri ca sunt mandra, incostienta si ca e pacat de frumusetea mea.. Da-mi voie sa iti spun ca sunt mai profunda decat asta. Cat despre paranoia.. tu esti cel care are mereu impresia ca eu raspund rugamintilor unora de pe privat. Te inseli. Mie cosmin nu mi-a scris niciodata pe privat. Si nu m-a rugat nimic. Nici o persoana de pe acel topic nu a facut-o. Eu sustin ce sustin din proprie initiativa. Si sunt foarte corecta. Daca consider ca un prieten greseste si nu se comporta adecvat, nu ezit sa-i spun. Nu am sa fac si eu la fel doar pt ca imi e prieten. Iar prietenii care renunta la tine pt ca nu suporta si nu accepta o critica.. nu sunt prietenii pe care ii doresc eu. Si mi-ar parea bine daca ai intelege exact ceea ce spun eu, nu ceea ce vrei tu. Nu sunt suparata, nu sunt mandra sau mai stiu eu cum.. razboinica? :)) Asta da! Dar intotdeauna, absolut intotdeauna pt dreptate. Indiferent de care parte e.
oana81
Postat pe 23 Iunie 2008 03:07
uff.. ce tarziu e iar.. si dimineata voi fi printre primele la cafeluta! :)
oana81
Postat pe 23 Iunie 2008 03:17
fetele,gata cafeaua,vreti sau ma lasati sa o beau singura?
mari58
Postat pe 23 Iunie 2008 08:52
nu, nu....vreau eu o cafea...sper ca mai e calda ca rece nu prea-mi place. azi e luni si vreau sa incep bine saptamana...asa ca repede o cafeluta...tigari am eu.
gabytza21
Postat pe 23 Iunie 2008 09:36
buna dimineata tuturor.. o zi buna sa aveti!
oana81
Postat pe 23 Iunie 2008 09:37
buna!!!!!!!!!!!!! degustare placuta la cafeluta si o zi luminoasa in suflet va doresc!

Postat pe 23 Iunie 2008 10:01
neata!
francia, welcome back!!!
o cafea si pt. mine......
alone
Postat pe 23 Iunie 2008 10:18
cu multa placere mai ancuta!!!!!!!!!!!!!!!! pentru tine un carte noire frantuzesc!

Postat pe 23 Iunie 2008 10:27
neatza..!! o zi placuta tuturor!! Pt postul oanei ,ii voi raspunde desigur,dar nu aici si nu acum si atunci cand voi avea timp,la HAREM.. Vreau ca macar aici sa mai existe liniste si placere de a ne intalni,fara a mai primi "sfaturile" tale, oana81..

Postat pe 23 Iunie 2008 11:43
buna! sint cam intarziata azi! of, of... cata treaba am!

Postat pe 23 Iunie 2008 11:54
stef draga.. tu ai adus discutia si aici, nu eu.. asa ca.. scuza-ma te rog, daca nu vrei ceva, nu cauta
oana81
Postat pe 23 Iunie 2008 12:23
meeeeiii! ce va venit? aveti ceva de impartit?
hai lasati cearta ca nu e loc!aici ne descretim fruntile!
va pupacesc, razboinicilor! :))

Postat pe 23 Iunie 2008 15:27
mmmmm cafeaaaaauaaaaa!!!!! mai rece ca asa imi place si dulce ,indulcita cu miere ca e buuuunnnnaaaaa,buna ziua la toata lumea si spor fetelor pt toata saptamana...evident si baietilor.
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Iunie 2008 15:28
ce furtuna faina avem aici, mai mare placerea sa te uiti pe geam. Cu o cafea in mana, bineinteles
amme22
Postat pe 23 Iunie 2008 20:03
fato draga astia ne facura harcea parcea afurisenia asta de forum....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Iunie 2008 20:55
cred ca se distreaza bine pe seama noastra
amme22
Postat pe 23 Iunie 2008 21:01
aveam si eu un topic la relatii,harem.... si s-a mutat la GENERALITATI...:((( stie cineva cum..????

Postat pe 23 Iunie 2008 21:04
stef mami ...e bine si acolo stai linistit ca l-am gasit nu scapi tu asa usor de mine sunt ca raia....te manac oriunde.....administratorii site-ului fac ordine in dezordinea creata de noi.stai linistit ca e acolo
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Iunie 2008 21:18
buna dimineata natiune!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! desteptarea si fuguta la cafeluta!! o zi buna si nu uitati: protejati-va de canicula!

Postat pe 24 Iunie 2008 08:39
buna dimineata!! va pup si va doresc o zi buna! :))

Postat pe 24 Iunie 2008 09:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PROPUNEI -= OPORTUNITATI VENIT SUPLIMENTAR ...INSCRIERI GRATUITE!!! 3 De la: dana92 14 Februarie 2010 22:44
Buna! 3 De la: kud22 13 Octombrie 2009 01:27
base sau geoana??? 136 De la: paula_portirroni 1 Ianuarie 2010 10:11
poezioare de sfarsit de a-8-a 2 De la: pamela_1 15 Mai 2009 09:48
sun foarte speriata 4 De la: kudika076975 6 Martie 2010 18:11