Setari Cookie-uri

m-am indragostit de fuckbuddy-ul meu

am cunoscut un tip intr-o perioada in care hormonii mei o luau razna. mi-a zis de la inceput ca nu e genul cu relatii stabile si am zis ok. intrucat aveam nevoie de sex, nu am zi pas. partea proasta e ca acu m-am indragostit de el. nush ce naiba sa fac :(:(((((((((
kblog
Postat pe 24 Iunie 2008 14:17
Incearca si iesi cu prietenele tale la un suc,la un film,fa-ti amici noi,trebuie sa uiti de el intr-un fel sau altul.
ramo77
Postat pe 24 Iunie 2008 14:20
de cine zici ca te-ai indragostit?

Postat pe 24 Iunie 2008 18:16
da-i inainte, vezi tu ce se alege pana la urma...
amme22
Postat pe 24 Iunie 2008 20:18
MAAAAMAAA!!!!!ASTEA SE UITA CEL MAI GEU!!!!CE FRUMOS IE DOAMNE!!!CAND TOTUL DECURGE ASA FRUMOS SI ....TIPU IE SUPER NOROCOS.NU TE LASA !!!!!CUI PE CUI SE SCOATE!!!!VORBESC FOARTE SERIOS!NU AS RADE NICIODATA DE ASA CEVA!AI INCERCAT SA VORBESTI CU EL?CRED CA ATUNCI CAND A VAZUT CA IL IUBESTI A INCEPUT SA SE RETRAGA!AI FACUT TOTUL PREA USOR PENTRU EL.INCEARCA SA ADUCI CEVA NOU IN VIETILE VOASTRE SI NU MAI ARATA ATATA IUBIRE .DACA TE GANDESTI BINE CREDEMA CA IL POTI JUCA PE DEGETE!ESTI VISUL MULTOR BARBATI!NU UITA ASTA!!!!
BAFTA MULTA SI CHIAR VREAU SA STIU CUM MERGE TREABA .POTI SA DAI PE PRIVAT CA SE TOT SCHIMBA FORUMU SI POATE NU MAI GASESC

Postat pe 25 Iunie 2008 01:22
Draga mea,

De ce esti trista :((?? Pana la urma nu e un lucru rau. Si mie mi s-a intamplat la fel. Nu i-am spus nimic la inceput din teama de a nu strica ceva frumos dar... pana la urma mi-am luat inima in dinti (doamneee, si cum mai batea) si i-am spus. Am descoperit ca si el gandea la fel. :)
Da, la inceput nu mi-am inchipuit ca o sa continue asa pentru ca... era departe de idealul meu de barbat dar lucrurile au luat o intorsatura brusca si n-am vrut sa renunt la el doar din frica de a-mi spune sentimentele.

aaa... sa nu uit... suntem casatoriti de 6 luni si mai fericita de atat nu cred ca se poate sa fiu
dana_brb
Postat pe 25 Iunie 2008 12:22
Ciudat ca te-ai indragstit. Si eu am avut un fuckbuddy, fuckfriend ...sau ce-o fi, asta doar pt ca nu caut relatie stabila. Asta a fost anul trecut... mai vorbim si acum, mai vrea sa iesim la un suc dar atat. Nu e nimic rau sa te indragostesti , se intampla rar sa fie ceva in continuare dar eu te-as sfatui sa nu i te confesezi, s-ar putea sa reactioneze gresit.
happypill
Postat pe 27 Iunie 2008 16:17
*A nu se intelege prin "nu caut relatie stabila" ca sar din floare in floare... am stat cu el un an, ma refeream la o relatie fara implicatii sentimentale.
happypill
Postat pe 27 Iunie 2008 16:19
asa sunt femeile...de cele mai multe ori unde e sex pun si suflet...cel mai bine este sa ii marturisesti ce simti pt el si sa discutatati.
Kittynelle
Postat pe 27 Iunie 2008 17:22
exact ce am nevoie acum la ce draci si depresie am in mine....
in mijl;ocu oceanului inconjurat de nebuni si nemti cu pantofii rupti de la care trebuie sa storc si ultimu banut.cica sunt manager si am gasit aici 2 balineze vai de mama lor.ALOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!O ASPIRINA SARACULUI LA BAIATU SE POATE??????????PLEASE!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 29 Iunie 2008 14:43
AM UITAT CA NU'I NICI UMBRA DE FEMEIE FRUMOASA PE SARACIA ASTA DE NAVA.las ca vin io acasa

Postat pe 29 Iunie 2008 14:45
micutulee, ce patisi baiatule?? lasa mai ca revii cu picioarele pe uscat si iti iei revansa!nu intra in depresii ca asa o sa fii dupa: mic, negru, urat, umflat in funduletz!

Postat pe 29 Iunie 2008 19:09
gagici din hareeeeeemmmm!!!!!!!........o srigareeee pentru micutuuuuuuuu!!!!!!!.........MICUTULEEEEE,TE ASTEPTAAAAMMMM CU DRAAAGGG SI CU INIMAAAA DESCHISAAAA!!!!!......cu altceva,nu!!!!......sau macar cine poate si-si permite!!!......cel putin nasa e cam neutra,ca nu-i permite statutul.......capu'sus,privirea inainte,ca trece si AMR-ul......si viiii tu la nooooiii...... ....... ........ .....

Postat pe 29 Iunie 2008 19:32
mersi fetele.etta respectele mele tata.

Postat pe 30 Iunie 2008 12:58
gandeste-te k si atata 'suferinta'..o sa-si primeasca rasplata knd ajungi acasa. deci..lasa depresiile k nu-s bune
criss_a
Postat pe 30 Iunie 2008 13:49
cum sa mai fiu io deprimat cand fetele mele ma fac sa ma simt sex simbol?

Postat pe 30 Iunie 2008 14:53
Voi sunte-ti sanatoase sau aveti probleme

Postat pe 4 Iulie 2008 15:48
De la: comanescu, la data 2008-07-04 15:48:24Voi sunte-ti sanatoase sau aveti probleme


Domnule Comanescu, ati fost genial
Serios vorbind, de ce sa le judecati daca ipostazele in care se afla le fac sa se simta bine?
chroma
Postat pe 4 Iulie 2008 16:22
dc ai inc sa te indrgostesti de el nu e bine si asa k e timpul sa te retragi pana nu e mai tarziu, iesi int pe altcineva pt k cu el nu o sa ai pare de altceva decat sex...dc iti doresti si altceva cauta in alta parte...distreaza-te...stiu k e greu sa te desprinzi dar tb sa o faci pt binele tau!
sweetadryana
Postat pe 4 Iulie 2008 17:07
Am facut si eu un gest...de genul..ma despartisem de prietenul meu cu care eram indragostita pana peste cap...si intr-o seara mi se pusese mie pata pe varul unei prietene...bine ca pata era mai veche..de juma' de an...am pus-o sa-l sune...l-a chemat la mine, a venit...in seara aia ii stricasem o combinatie :))..dar nu-mi pasa..il vroiam numai pe el...nu din razbunare, am vrut doar sa ma simt bine...si..va dati seama ce a urmat...eu i-am spus ca atat am vrut..o noapte cu el...apoi s-au schimbat trebuirile...din afemeiatul care era...a inceput cu telefoane, cu texte ca i s-a pus pata rau de tot pe mine..ca vrea sa fim impreuna....
si suntem impreuna...dar nu am incredere in el :)..si faza e ca nu vreau sa ma indragostesc de el...chiar nu vreau...nu am incredere...

Postat pe 5 Iulie 2008 12:40
De la: Puffilici, la data 2008-06-27 17:22:21asa sunt femeile...de cele mai multe ori unde e sex pun si suflet...cel mai bine este sa ii marturisesti ce simti pt el si sa discutatati.


mda...bine zici...unde e sex e pus si suflet....oricat incerci sa nu te implici....de cateva sapt am iesit cu un tip cu 17 ani mai mare,divortat,amandoi avem cate o relatie stabila si veche, dar a fost atat de mare tentatia si atractia incat am ajuns in pat, prin masina, unde apucam...culmea e ca are si un copil cu care ma jucam cu ani in urma in spatele blocului.tot timpul ma implora sa nu pun suflet, sa nu sufar, dar nu pot si mi teama ca ma indragostesc....cum sa scap de sentimentul asta de "indragosteala"???? as vrea un sfat, doua...
andreiutza301090
Postat pe 5 Iulie 2008 22:20
De la: comanescu, la data 2008-07-04 15:48:24Voi sunte-ti sanatoase sau aveti probleme

hahaha..prea tare ..mda...ce se poate adauga..dam vina p relativitate nu?
casiopeea_lune
Postat pe 9 Iulie 2008 13:34
andreiutza301090,nu scapi decat daca te indepartezi de el cat mai curand,sa nu se ingroase gluma!!daca el iti zice asta,inseamna ca el nu este disponibil pt o relatie,si atunci ce mai vrei de la el?sex?gasesti si in alta parte si acolo poate gasesti si o persoane de care sa te indragostesti si sa-ti fie bine
buburuza22
Postat pe 9 Iulie 2008 14:10
ca bine zici nene!
intrebare, de ce va place sa complicati lucrurile ?

Postat pe 9 Iulie 2008 19:56
De la: comanescu, la data 2008-07-04 15:48:24Voi sunte-ti sanatoase sau aveti probleme



ca bine zici nene!!

Postat pe 9 Iulie 2008 19:57
wdy

Postat pe 9 Iulie 2008 22:00
De la: buburuza22, la data 2008-07-09 14:10:06andreiutza301090,nu scapi decat daca te indepartezi de el cat mai curand,sa nu se ingroase gluma!!daca el iti zice asta,inseamna ca el nu este disponibil pt o relatie,si atunci ce mai vrei de la el?sex?gasesti si in alta parte si acolo poate gasesti si o persoane de care sa te indragostesti si sa-ti fie bine


am omis un amanunt important:amandoi avem cate o relatie veche care merge foarte bine.dar totusi sexul cu el e.....incredibil...
si mda...ai dreptate buburuza 22 nu pot prveni decat daca ma indepartez....ms
andreiutza301090
Postat pe 10 Iulie 2008 23:44
Da ai dreptate totul este .....relativ

Postat pe 11 Iulie 2008 09:14
Dar daca tot nu aveti cu cine socializa de ce nu dati amanunte? i ... e bine? ... daca nu atunci s-a ne veselim Cred ca mai interesant e bajijumpingul. Vrem adrenalina? i .....

Postat pe 11 Iulie 2008 09:19
vanatorul a devenit vanat?
protopa
Postat pe 14 Iulie 2008 11:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
baieti v-ar place sa aveti in pat o tipa kre stie sa faca de toate dar kre a invatat totul cu voi??? 36 De la: Ndrusu 24 Februarie 2009 01:40
"preacurvia" feminina vs. "potenta" masculina..??!!! 17 De la: luckyyyLuke 7 Martie 2009 22:52
Sa-mi insel prietena sau sa termin relatia???? 47 De la: kudika004836 31 Octombrie 2009 11:50
La ce varsta v'ati pierdut virginitatea? 485 De la: MidnightFist 20 Februarie 2016 14:26
cum reactionezi daca te dau proprii tai parinti afara din casa? 42 De la: 15 Mai 2014 19:43