Setari Cookie-uri

m-am indragostit de fuckbuddy-ul meu

Nu au probleme asa sunt ele, si mai vorbesc de sentimente
ele cred ca sunt si ca se nmananca pe paine
protopa
Postat pe 14 Iulie 2008 11:55
am omis un amanunt important:amandoi avem cate o relatie veche care merge foarte bine.dar totusi sexul cu el e.....incredibil...
si mda...ai dreptate buburuza 22 nu pot prveni decat daca ma indepartez....ms
Raporteaza abuz de limbaj


Eu as zice s-o faceti in 4 , ce zici? asa va cunoasteti mai bine
protopa
Postat pe 14 Iulie 2008 11:58
Nu cred ca e cazul sa judecam ca nimenui nu ii place sa fie judecat fata asta chiar are nevoie de un sfat nu sa fie judecata de toata lumea de pe aici.sry nu te pot ajuta cu un sfat..citisem unele "sfaturi" si comentarii pe aici si nu m-am putut abtine.ai grija de tine! bye
madallina
Postat pe 15 Iulie 2008 01:48
ce pot sa zic? am avut si eu fuckbuddy. asta se intampla acum vreo doi ani si a fost foarte corect, adica mi-a spus pe scurt cam la ce ma pot astepta de la el si am apreciat treaba asta. oricum, atunci, la momentul respectiv nu simteam nicidecum nevoia de a ma atasa de cineva sau de a vea o relatie serioasa. dupa care, a urmat o perioada in care am crezut si eu ca-s indragostita de el, dar apoi mi-a trecut. partea cea mai faina era ca eram super deschisi unul fata de celalalt asa cum nu credeam ca se poate intr-o relatie, tipul era simpatic si de gasca, etc. nici nu mai stiu cum s-au racit lucrurile intre noi, dar la un moment dat am ajuns sa nu ne mai intalnim...fiecare intalnise pe altcineva...amandoi voiam o relatie serioasa... si avem...fiecare cu altcineva. ma bucur pentru el, ma bucur pentru mine, si concluzionez ca a fost o experienta de viata...una faina.

Postat pe 15 Iulie 2008 12:28
De la: madallina, la data 2008-07-15 01:48:23Nu cred ca e cazul sa judecam ca nimenui nu ii place sa fie judecat fata asta chiar are nevoie de un sfat nu sa fie judecata de toata lumea de pe aici.sry nu te pot ajuta cu un sfat..citisem unele "sfaturi" si comentarii pe aici si nu m-am putut abtine.ai grija de tine! bye



ms oricum....e bine sa stii ca totusi nu chiar toata lumea te judeca!pana la faza asta nu concepeam un "triungi" dar am invatat pe pielea mea ca acea vorba veche "niciodata sa nu spui niciodata" e perfect adevarata.o sa ziceti ca fabulez, dar candva o sa patiti si voi si o sa-mi dati dreptate!
andreiutza3010
Postat pe 15 Iulie 2008 14:40

Postat pe 17 Iulie 2008 11:20
andreiutza3010, situatia se complica daca mai apar inca 2 persoane. n-o sa te intreb dc il inseli p iubitul tau, daca totul este bine intre voi, pt ca am trecut si eu prin asta si nu am avut nici o explicatie. in schimb din moment ce te-ai indragostit de el inseamna ca nu mai e totul atat d bine cu iubitul tau..
nu am inteles ceva: ai spus ca nu e genu pt o relatie serioasa sau de lunga durata, cam asa ceva..si totusi are o iubita. cum stau lucrurile de fapt?
si pana la urma ce vrei tu de la el? sa fi cu el,sa aveti o relatie? ai renunta la actualul,dar el la ea? un barbat cand vrea ceva, cam la orice varsta, incearca sa obtina!!sa nu uiti asta! deci nu crede in ezitari sau alte motive care ti le-ar putea da, daca te vrea o sa incerce sa ramana cu tine..altfel..nu te vrea.
daca vrei sa vb mai multe,da-mi un msg.
buburuza22
Postat pe 17 Iulie 2008 12:38
si eu zic la fel : vb cu el sa vezi ce simte
poate simte la fel :P
morticia_adams
Postat pe 13 August 2008 17:03
cred ca e vina voastra, daca uitati regulile stabilite la inceputul "relatiei" nu aveti de ce sa va plangeti acum. Am ajuns in situatia de a avea o "relatie" de genul asta, si pot sa zic ca am inceput sa tin la el, insa de aici pana la a ma indragosti sau a iubi e cale lunga...
ana_sss
Postat pe 14 August 2008 11:05
bombonico ... u never know...
morticia_adams
Postat pe 21 August 2008 03:16
Vanatorul NU o sa devina NICIODATA vanat, prostutelor!
Va laudati cu desteptaciunea voastra, cu taria voastra (fuckbody!) si apoi va MIRATI ca ... Vai, m-am indragostit! ... si faceti o ciorba mare si amalgamata di vietile voastre si ale tuturor - inclusiv sanatatea voastra.
Dati-i inainte cu "fuckbody"-ul si vedeti ce bine va merge. Va furati singure caciula, doamnelor - in nici un caz pe a dansilor. Lor le este PERFECT asa cum le oferiti, orice. Daca Nu, mai departe ... prostie pe toate drumurile.

Sa va iubiti in continuare, dar si cu Capul Vostru, doamnelor, NU doar cu al LOR, caci inima vine si ea, dupa cum povestiti, si-si cere dreptul. Si ceea ce tie nu-ti place, dar ai facut altora/alteia vei avea si tu parte
agoldfish
Postat pe 12 Septembrie 2008 12:09
De la: andreiutza3010, la data 2008-07-15 14:40:15
De la: madallina, la data 2008-07-15 01:48:23Nu cred ca e cazul sa judecam ca nimenui nu ii place sa fie judecat fata asta chiar are nevoie de un sfat nu sa fie judecata de toata lumea de pe aici.sry nu te pot ajuta cu un sfat..citisem unele "sfaturi" si comentarii pe aici si nu m-am putut abtine.ai grija de tine! bye



ms oricum....e bine sa stii ca totusi nu chiar toata lumea te judeca!pana la faza asta nu concepeam un "triungi" dar am invatat pe pielea mea ca acea vorba veche "niciodata sa nu spui niciodata" e perfect adevarata.o sa ziceti ca fabulez, dar candva o sa patiti si voi si o sa-mi dati dreptate!


adevarat ca niciodata sa nu spui niciodata.. viata asta e tare ciudata si crede-ma ca te inteleg.. ce s-a mai intamplat intre voi ?
te intreb pentru ca si eu am o dilema de genul asta..
Kriztinah
Postat pe 13 Septembrie 2008 06:35
bai tataie obsedat, pedofil! lasa-te ca nue nice ce faci tu
cesar
Postat pe 14 Septembrie 2008 12:24
sunt intru`totul de acord cu tine agoldfish.. ai zis exact ce trebuia zis ..insa si barbatii merg "prostiti" adica..aici nu mai conteaza sexul feminin sau masculinm ..e vorba de sentimentul de om ..ca si cum el ar fi dorit si ubit il face sa se simta bine.. ca traieste ca are sens si cu cat e mai apreciat si laudat ..cu atat raspunde si el mai bine..foarte putini sunt cei carora nu le pasa cum sunt priviti ..

Postat pe 25 Septembrie 2008 21:57
bah !!!...se zice "fuckbuddy"
grele englishu :P
morticia_adams
Postat pe 28 Septembrie 2008 23:01
De la: joana_rise, la data 2008-09-28 23:01:22bah !!!...se zice "fuckbuddy"
grele englishu :P


acu de ce vii tu sa strici tot huh ?
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 01:05
...ce am facut ... ? :(
nu am avut intentii rele...
morticia_adams
Postat pe 29 Septembrie 2008 20:45
cesar
Postat pe 30 Septembrie 2008 06:07
De la: geo32, la data 2008-07-09 19:56:59ca bine zici nene!
intrebare, de ce va place sa complicati lucrurile ?


nu ins neaparat ca ne place ...pur si simplu o facem!


totusi ... nu stiu, din asta nu vad iesind o relatie serioasa. adica n-am vazut,inca.
morticia_adams
Postat pe 2 Octombrie 2008 09:55
"am cunoscut un tip intr-o perioada in care hormonii mei o luau razna. mi-a zis de la inceput ca nu e genul cu relatii stabile si am zis ok. intrucat aveam nevoie de sex, nu am zi pas. partea proasta e ca acu m-am indragostit de el. nush ce naiba sa fac :(:((((((((( "
E o problema, si inca maricica.
In cautarea lui a te ajuta sa o rezolvi, nu ma voi arunca la sfaturi clasice. Doar voi opina ca e o problema, ca va fi nitzel greu, insa ca am incredere ca posezi forta si... bafta pentru a trece peste necaz. Ba vei capata finalmente si o experienta utila.
Pare teorie, dar simt ca asta e totusi mai buna (iar o doza de incurajare cui a prins rau vreodata?) decit sa dau indicatii care - chiar sincere fiind - vin de la un alt suflet decit de la al tau. Deci risc sa dau sfaturi la ceva care - iarta-ma dar e adevarul! - nu cunosc.
Succes, inca o data!
Finalmente o sa te amuzi de ce griji iti nastea situatia...
Mircea_O
Postat pe 14 Noiembrie 2008 07:45
De la: ana_sss, la data 2008-08-14 11:05:25cred ca e vina voastra, daca uitati regulile stabilite la inceputul "relatiei" nu aveti de ce sa va plangeti acum. Am ajuns in situatia de a avea o "relatie" de genul asta, si pot sa zic ca am inceput sa tin la el, insa de aici pana la a ma indragosti sau a iubi e cale lunga...

Are dreptate Ana,noi femeile nu cred ca putem face sex fara a exista macar o atractie (exceptie cele care o fac pe bani)si atunci exista un dar.....probabil..... sentimente
Eu personal ma multumesc momentan doar cu cate o partida superba o data pe luna....de doua ori cand am chef si e superb.Fara obligatii si continua de ceva timp.Ce va fi? Nu stiu vom vedea.
bruneta06
Postat pe 14 Noiembrie 2008 08:49
indragotitul de un barbat cu care ai decis sa ai doar relatii sexuale e o mare prostie.el nu se va indragosti de tine probabil.asa ca cel mai bine ar fi sa ti cauti alt fuckbuddy sau de ce nu inca 2 ca sa fii sigura canu te indragostesti de nici unul din ei:)
elisa_me
Postat pe 29 Noiembrie 2008 20:50
eu am avut pana acum 2 relatii de genu.....una cu o relatie foarte frumoasa(atat cat a fost), desi s-a termiant si inca una in care a fost vorba doar despre relatie fizica....daca vrei sa faci ceva incearca sa bati un apropo de departe sa nu te dai de gol dar nici sa nu te chinui asa
si te ami poti lua si dupa semnele pe care le da...daca te tine in brate, daca te saruta pe frunte, etc
plus de asta propune-i sa iesiti in oras doar voi 2 sa discutati...poate iese ceva
bafta multa si sper sa nu fi raspuns prea tarziu
iuliatonica
Postat pe 3 Decembrie 2008 11:56
abia acum am vazut ca e foste tarziu dat raspunsul meu dar poate ajuta pe altcineva pe viitor
iuliatonica
Postat pe 3 Decembrie 2008 11:58
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 29 Decembrie 2008 02:38
wow
Aladiah
Postat pe 29 Decembrie 2008 05:24
e fain ca acum toata lumea are fuckbuddy. Vara asta se poarta mult galben si fuckbuddy, de preferat nu simultan pentru ca ar insemna un fuckbuddy mai hepatic asha...poate ca e muncit baiatul
Aladiah
Postat pe 29 Decembrie 2008 05:29
e dragutza partea cu indragostitul. Fiecare are relatia sa, ei se vad numai pentru f@ck( ca de aici vine si denumirea de fuckbuddy, nu?) dar ea a descoperit ca un penis intre picioare ii umple golul din inima... Ce pot sa spun...Dotat baiat!
Aladiah
Postat pe 29 Decembrie 2008 05:36
exact domnule comanescu.femeile astea nu sint sanatoase au uitat de demnitate
ballerrina
Postat pe 16 Ianuarie 2009 22:07
normal esti femeie, femeile pun suflet !
sab628
Postat pe 8 Martie 2009 21:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna.. 37 De la: kudika439679 21 Mai 2012 23:16
Sperma trece prin haine? 300 De la: dusmanu_lu_Celina 20 Noiembrie 2010 17:57
3 intr-o barca :) 35 De la: Celia_29 30 Septembrie 2010 16:52
sarcina 2 De la: kudika_934669 14 Septembrie 2014 12:53
Femeia Inceputul, Prezentul..... Care este Viitorul? 87 De la: dudett_ 23 Septembrie 2009 14:42