Setari Cookie-uri

saloane bune in buc

Daca vorbim de saloane de coafura, Abbate Dorobanti si Why Not Titan not au oameni foarte bine pregatiti. Pe partea de infrumusetare (tratamente de slabit, anticelulitice,etc) va recomand cu mare incredere Zuzi Salon de langa Hnul Drumetului. Am facut acolo un tratament anticelulitic si a dat rezultate extraordinare. Sunt foarte multumita atat de rezultate cat si de personal.
Florentina_Tisa
Postat pe 3 Septembrie 2011 08:28
Interesant subiectul, desi fiecare intelege cam ce vrea din sintagma " saloane bune". Eu urmares la un salon sa fie curat, sa aiba cat mai multe oferte si personalul sa fie atent. Pentru doamnele si domnisoarele din Bucuresti, eu recomand Velvet Spa& Wellness. Eu am mers mai mult pentru manichiura, masaj de relaxare si facial.
kudika230092
Postat pe 6 Ianuarie 2012 14:37
GBBeauty Salon - Bucuresti, sector 3
kudika_7383
Postat pe 24 Mai 2012 01:10
Daca va place parul vostru si nu vreti sa fie ciumpavit intr-un stil barbat de vreo incompetenta, atunci va rog sa nu va tundeti vreodata la nicoleta de la abbate salon din 13 septembrie. eu inca sunt in stare de soc, nu credeam ca-n 2012 mai exista "stiliste" care pot realiza niste coafuri anii 50, gen bud bundy.


stiu ca fanele imi vor sari in cap, insa m-am dus cu o poza mai mult decat clara, am explicat exact ce vreau si mi-a facut pe langa.
Gabriela_Popa_2
Postat pe 25 Septembrie 2012 12:24
Un salon nou in Berceni e WOW. Stiti ceva despre acest salon? A fost cineva?
kudika406206
Postat pe 7 Iunie 2013 11:15
NU RECOMAND WHY NOT!!! . Am fost la ei sa mi fac manichiura cu oja semipermanenta si serviciul a fost groaznic, nu mai spun ca fata care mi a facut m a taiat la 3 unghii de mi era frica ca o sa ma infetez(nu poti fi niciodata sigura) Cel mai rau lucru a fost ca mi a pus intr un strat mult prea gros si ca dupa doar o saptamana aveam 5 unghii care se dezlipeau si care mi au cazut de tot, de aratam atat de neingrijit, nicidecum ca si cand mi as fi facut o manichiura cu oja SEMIPRMANENTA, menita sa tina aprox 3 sapt!! Cand am sunat la ei si le am propus pur si simplu sa mi faca manichiura doar la degetele in cauza au refuzat vehement sa si assume responsabilitatea ba mi au mai si vorbit urat. mentionez ca intre timp nu am facut nicio munca sau vreo chestie deosebita, nu am stat cu mainile in apa mult timp, nu am spalat nu nimic.. e vorba despre un salon de calitate inferioara care doar in aparenta pare bun si nu recomand nimanui
kudika_943275
Postat pe 21 Noiembrie 2013 22:46
Eu recomand cu mare incredere OrganicBeautySalon, se afla in 13 septembrie, sector 6, au produse organice foarte bune, personalul este foarte dragut, preturile sunt foare ok, si servicii foarte bune, si chiar sunt foarte atente cu fiecare client in parte.
Bafta
kudika_975140
Postat pe 30 Octombrie 2014 09:54
Buna fetelor , va recomand saloanele Oasis , eu am mers la cel din Diham ,la cosmetica este o fata Flori foarte de treaba si profesionala , iar la coafor mi-a placut foarte mult cum m-a coafat D-na Nuti.Le multumesc fetelor si va recomand sa incercati au preturi foarte mici.
kudika_977112
Postat pe 29 Noiembrie 2014 14:43
Salonul Mihaelei Borcea,Michelle este clar cel mai bun salon ever!
kudika_977580
Postat pe 9 Decembrie 2014 13:38
Buna fetelor!! Cred ca in fiecare salon exista un stilist bun dar foarte important este sa se comunice exact ce doriți sa vi se facã. Recunosc ca de cele mai multe ori mi se întâmpla sa ma duc sa ma tund si sa nu mi acorde decât 5 minute de discutii referitor la ce mi doresc si nu cred ca sunt suficiente pentru a se lãmuri stilistul de dorința mea.
De curând am încercat la Gaal pe victoriei, e colț cu strda Biserica Amzei. E un salon plin de tineri si foarte .....devotati. Cel putin asa mi s-a pãrut.mi au acordat foarte mult timp in a se lãmuri ce doresc cu adevãrat si am plecat intr un final foarte incantata.
Cel mai misto mi se pare si programul pentru ca sunt deschisi de luni pana duminica de la ora 10:00-22:00.
Cred ca se numește Gaal HairPlay, daca încercati sa ma Țineți la curent va rog,sa nu mai recomand.
GiaJay
Postat pe 14 Ianuarie 2015 18:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SALA FITNESS IASI 3 De la: YullyNar3 31 Iulie 2012 18:44
Centru specializat EPILARE DEFINITIVA SI FOTOREJUVENARE 1 De la: Nomasvello 15 Iulie 2010 13:29
Salon in Cluj?... 3 De la: loveforever 3 Octombrie 2008 21:12
coafor in cluj-napoca 2 De la: TheBlueStar 21 Februarie 2013 18:47
coafor bun Targu Mures 1 De la: xeni_13 25 Iunie 2013 17:43