saloane bune in buc

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent saloane bune in buc: (4.2 din 9 voturi)

Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
Florentina_Tisa Avatarul lui Florentina_Tisa

1 mesaj

Daca vorbim de saloane de coafura, Abbate Dorobanti si Why Not Titan not au oameni foarte bine pregatiti. Pe partea de infrumusetare (tratamente de slabit, anticelulitice,etc) va recomand cu mare incredere Zuzi Salon de langa Hnul Drumetului. Am facut acolo un tratament anticelulitic si a dat rezultate extraordinare. Sunt foarte multumita atat de rezultate cat si de personal.
Raporteaza abuz de limbaj
kudika230092 Avatarul lui kudika230092

4 mesaje

Interesant subiectul, desi fiecare intelege cam ce vrea din sintagma " saloane bune". Eu urmares la un salon sa fie curat, sa aiba cat mai multe oferte si personalul sa fie atent. Pentru doamnele si domnisoarele din Bucuresti, eu recomand Velvet Spa& Wellness. Eu am mers mai mult pentru manichiura, masaj de relaxare si facial.
kudika_7383 Avatarul lui kudika_7383

12 mesaje
Oras: bucuresti

GBBeauty Salon - Bucuresti, sector 3
Cu stima, Ana-Maria L, Tenician maseur: Masajul anticelulitic cu bambus este INAMICUL NR.1 impotriva CELULITEI!
Gabriela_Popa_2 Avatarul lui Gabriela_Popa_2

1 mesaj

Daca va place parul vostru si nu vreti sa fie ciumpavit intr-un stil barbat de vreo incompetenta, atunci va rog sa nu va tundeti vreodata la nicoleta de la abbate salon din 13 septembrie. eu inca sunt in stare de soc, nu credeam ca-n 2012 mai exista "stiliste" care pot realiza niste coafuri anii 50, gen bud bundy.

stiu ca fanele imi vor sari in cap, insa m-am dus cu o poza mai mult decat clara, am explicat exact ce vreau si mi-a facut pe langa.
kudika406206 Avatarul lui kudika406206

4 mesaje

Un salon nou in Berceni e WOW. Stiti ceva despre acest salon? A fost cineva?
kudika_943275 Avatarul lui kudika_943275

1 mesaj

NU RECOMAND WHY NOT!!! . Am fost la ei sa mi fac manichiura cu oja semipermanenta si serviciul a fost groaznic, nu mai spun ca fata care mi a facut m a taiat la 3 unghii de mi era frica ca o sa ma infetez(nu poti fi niciodata sigura) Cel mai rau lucru a fost ca mi a pus intr un strat mult prea gros si ca dupa doar o saptamana aveam 5 unghii care se dezlipeau si care mi au cazut de tot, de aratam atat de neingrijit, nicidecum ca si cand mi as fi facut o manichiura cu oja SEMIPRMANENTA, menita sa tina aprox 3 sapt!! Cand am sunat la ei si le am propus pur si simplu sa mi faca manichiura doar la degetele in cauza au refuzat vehement sa si assume responsabilitatea ba mi au mai si vorbit urat. mentionez ca intre timp nu am facut nicio munca sau vreo chestie deosebita, nu am stat cu mainile in apa mult timp, nu am spalat nu nimic.. e vorba despre un salon de calitate inferioara care doar in aparenta pare bun si nu recomand nimanui
kudika_975140 Avatarul lui kudika_975140

7 mesaje
Oras: bucuresti

Eu recomand cu mare incredere OrganicBeautySalon, se afla in 13 septembrie, sector 6, au produse organice foarte bune, personalul este foarte dragut, preturile sunt foare ok, si servicii foarte bune, si chiar sunt foarte atente cu fiecare client in parte.
Bafta
kudika_977112 Avatarul lui kudika_977112

1 mesaj

Buna fetelor , va recomand saloanele Oasis , eu am mers la cel din Diham ,la cosmetica este o fata Flori foarte de treaba si profesionala , iar la coafor mi-a placut foarte mult cum m-a coafat D-na Nuti.Le multumesc fetelor si va recomand sa incercati au preturi foarte mici.
kudika_977580 Avatarul lui kudika_977580

4 mesaje

Salonul Mihaelei Borcea,Michelle este clar cel mai bun salon ever!
GiaJay Avatarul lui GiaJay

3 mesaje

Buna fetelor!! Cred ca in fiecare salon exista un stilist bun dar foarte important este sa se comunice exact ce doriți sa vi se fac. Recunosc ca de cele mai multe ori mi se ntmpla sa ma duc sa ma tund si sa nu mi acorde dect 5 minute de discutii referitor la ce mi doresc si nu cred ca sunt suficiente pentru a se lmuri stilistul de dorința mea.
De curnd am ncercat la Gaal pe victoriei, e colț cu strda Biserica Amzei. E un salon plin de tineri si foarte .....devotati. Cel putin asa mi s-a prut.mi au acordat foarte mult timp in a se lmuri ce doresc cu adevrat si am plecat intr un final foarte incantata.
Cel mai misto mi se pare si programul pentru ca sunt deschisi de luni pana duminica de la ora 10:00-22:00.
Cred ca se numește Gaal HairPlay, daca ncercati sa ma Țineți la curent va rog,sa nu mai recomand.
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina: