Setari Cookie-uri

Ce parere aveti fetelor de noul aparat de slabit eximia?

l-am incercat avand unul si chiar merge
lovelypink
Postat pe 20 Septembrie 2009 23:07
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro


http://www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA
dudett_
Postat pe 23 Septembrie 2009 15:07
da e bun aparatul, insa e un pic scump, adik os edinta de 30 min e 220 ron........l-am vazut, nsa urmeaza sa il incerc, dar nu e neaparat pt slabit si este pt celulita
dr_roxanica
Postat pe 19 Octombrie 2009 23:54
Buna,
Poti sa incerci crema hidratanta cu efect anticelulitic si de slabire. Aceasta emulsie usor parfumata contine acid hyaluronic de inalta puritate cu efect hidratant si de netezire. Efectul este vizibil si in termen scurt. Daca doriti va dau link-ul celor de la care am luat eu.http://medintex.bizoo.ro/vanzare/47719/Crema-hidratanta-cu-efect-anticelulitic-si-de-slabire
kudika076021
Postat pe 21 Octombrie 2009 11:17
buna fetelor..sper sa nu va dezamagesc ...insa am facaut eximia la chicsalon.p moment e ok.am platit anu trecut 33 mil coapse si abdomen.mentionez ca da rezultate...mai ales daca mai luati si prostii gen pastile minune caci asa am facut prostia eu si mam ingrasat la lok.eximia e pana la bani ptr oameni activi...niki decum puturosi ,sedentari cu ceva banuti care au crezut ca fac marea cu sarea.asa si eu am dat 33 mil p geam.facetzi sport.eximia e zero.da am dat 10 cm la burta si iam luat la lok.asa ca nu dati banii p prostii.succes.
anda_andreeabr
Postat pe 12 Octombrie 2010 00:37
In sfarsit o parere corecta...pacat ca dupa o tepuiala...
kudika226898
Postat pe 12 Octombrie 2010 08:38
parerea mea este ca eximia is the best .si daca tu te-ai ingrasat la loc insemna ca nu ai tinut cont de sfaturile nutritionistului.prietena mea cea mai buna este foarte ok nu a luat in greutate dar urmeaza cu strictete ce i-a zis nutritionistul.asa ca daca ai mancat pizza si mai stiu eu ce chestii in exces, scuza-ma dar ti-ai facut-o cu mana ta.sincer daca as fi dat 33 de mil pai nici moarta nu as fi incalcat ce mi-a recomandat nutritionistul.eximia este un aparat pentru oamenii care isi doresc cu adevarat sa slabeasca
eli_mihai
Postat pe 20 Octombrie 2010 16:07
Ai dreptate Eli ! SI eu am fost la un salon acum 2 zile unde consultatia este gratuita si am primit o dieta si cateva sfaturi despre alimentatie si am zis sa incerc si cu aparatul Eximia . Astazi a fost prima sedinta si totul este ok . Astept sa vad rezultatele dar asta mai dureaza ceva timp . Sfatul meu este sa aveti mare grija la alimentatie daca incercati Eximia pentru ca asta conteaza foarte mult iar dupa tratament incercati sa va mentineti mancand din orice cate putin .
Loredana_Florentina
Postat pe 21 Ianuarie 2011 11:25
O noua escrocherie...ia tineti-va de dieta si mai dati naibii aparatul...
kudika226898
Postat pe 22 Ianuarie 2011 16:52
bai fetelor, voi sunteti nebune? cum naiba sa dati atatia bani pe asa ceva? dar de dieta(nu infometare) si sport si masaj (daca aveti posibilitatea) nu ati auzit? nu as da atatia bani nici daca ar da banii afara din casa! oare chiar nu ve puneti intrebarea ca nu e sanatos asa ceva? mai auzeam minunea aia de electrostimulare care cica o sedinta e echivalentul a 6-8 ore de fitness. sa presupunem ca asa e, voi va dati seama cum o sa aratati dupa ce nu o sa mai faceti procedurile, cred ca pielea va fi ca la batranei si sa nu-mi spuneti ca veti face asa ceva toata viata pt ca eu nu cred. apropo de sport, stiu cand eram mai tanara cam un an de zile am facut fitness si am slabit vroe 7 kg, dar am mancat cam ce mi-am poftit inima (eram si in liceu) si dupa ce m-am lasat nu am mai pus la loc. Bineinteles acum, dupa 7 ani, nemaifacand deloc sport si mancand efectiv cat vaca pizza si mac in fiecare zi am pus 15 kg, insa nu e de vina sportul sau faptul ca m-am lasat de sport, ci faza ca nu stiam care sunt limitele bunului simt. De vreo saptamana am intrat la cura pentru ca am realizat in ce hal am ajuns, dar sub nici o forma nu as da bani pe asa ceva. Stiu ca sportul este ceva sfant daca e practicat cata de cat cu ceva constiinciozitate+plus o dieta (ii dai organismului exact cat are nevoie) Mult succes, si aveti mare grija de voi si de sanatate pentru ca mai tarziu o sa va para foarte rau.
kudika414057
Postat pe 21 Iulie 2011 16:42
De la: anda_andreeabr, la data 2010-10-12 00:37:24buna fetelor..sper sa nu va dezamagesc ...insa am facaut eximia la chicsalon.p moment e ok.am platit anu trecut 33 mil coapse si abdomen.mentionez ca da rezultate...mai ales daca mai luati si prostii gen pastile minune caci asa am facut prostia eu si mam ingrasat la lok.eximia e pana la bani ptr oameni activi...niki decum puturosi ,sedentari cu ceva banuti care au crezut ca fac marea cu sarea.asa si eu am dat 33 mil p geam.facetzi sport.eximia e zero.da am dat 10 cm la burta si iam luat la lok.asa ca nu dati banii p prostii.succes.

nu-l vinzi...da si tu teapa la alta...
PRALEA_
Postat pe 21 Iulie 2011 16:48
Buna,
Daca mai esti interesata de conceptul eximia si mai doresti sa slabesti, imbunatatesti aspectul pielii, te astept la salonul MonBeauty din Pta Romana.
Pretul unui abonament de 5 sedinte Eximia de 30 de minute, este doar 350 de lei. Este mai accesibil decat in alte saloane, deoarece dorim sa-l facem cunoscut si sa beneficieze cat mai multe persoane.

Intra pe site sau pe pagina de Facebook.
www.monbeauty.eu
https://www.facebook.com/MonBeauty

Ana Maria Manea
Tehnician Maseur, Terapeut
0760.313.540
annaya
Postat pe 3 Iunie 2015 11:55
De la: annaya, la data 2015-06-03 11:55:21Buna,
Daca mai esti interesata de conceptul eximia si mai doresti sa slabesti, imbunatatesti aspectul pielii, te astept la salonul MonBeauty din Pta Romana.
Pretul unui abonament de 5 sedinte Eximia de 30 de minute, este doar 350 de lei. Este mai accesibil decat in alte saloane, deoarece dorim sa-l facem cunoscut si sa beneficieze cat mai multe persoane.

Intra pe site sau pe pagina de Facebook.
www.monbeauty.eu
https://www.facebook.com/MonBeauty

Ana Maria Manea
Tehnician Maseur, Terapeut
0760.313.540


I-auzi...doar 350 de lei....
kudika226898
Postat pe 3 Iunie 2015 23:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cosmetice bio 14 De la: kudika_947954 15 Iulie 2015 15:23
tehnologie pentru a cunoaste PH-ul pielii 3 De la: kudika_974005 6 Noiembrie 2014 23:27
ajutati-ma !! 20 De la: pissy 7 August 2009 13:14
Aparatele pentru slabit 12 De la: kudika188950 27 Mai 2010 10:48
Marirea Sanilor Natural. 7 De la: kudika_6313 13 Noiembrie 2012 22:57