Setari Cookie-uri

Dragostea pt o alta femeie...

Buna!!! Am nevoie de un sfat va rog!!!
Sunt bisexuala si sunt indragostita de o fata, "suntem impreuna de 7 luni",sunt prima fata din viata ei,foarte ra spune k ma iubeste,oo spune doar kand o intreb eu si atunci nu imi spune "te iubesc",ci da sau aha,etc,e foarte distanta si rece cu mine,niciodata nu m-a luat in brate,ma saruta doar dak ii zic eu sau dak ma apropii de ea cu intentia de a o saruta foarte rar o face din propie initiativa,defapt nici nu a saruta,imi da u pupic si gata,obtin putin mai mult doar dak insist mai mult,nu a facut drahoste niciodata cred k deja v-ati dat seama i-am zis de vreo 3-4 ori dar mai mult in gluma,nu am presato chiar dak o doresc nespus si dak va fi nevoie sa mai astespt 1-2-3..10 ani nu voi ezita,ma gandesc neincetat la ea dak nu ii aud makar vocea simt k se prabuseste cerul pe mine,nu o inteleg,ku un baiat e altfel e dragastoasa,kand o intreb de ce e asa rece imi tranteste aceasi vorba "asa sunt eu si nimeni si nimic nu ma poate schimba" , dar nu inteleg de ce se poarta doar cu mine asa:((. Nu inteleg de ce mai continua relatia,sa fie pt k tot timpul sunt langa ea cand are nevoie de mine,nu conteaza despre ce este vorba o ajut cu orice imi cere si este posibil de realizat?
Ajutati-ma va rog sunt intr-o mare dilema,nu mia inteleg nimic sunt extrem de dezorientata si nu stiu ce sa fac.
multumesc anticipat.
o_indragostita_nefericita
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:21
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:23
De la: b33atric3, la data 2009-04-20 23:21:55Buna!!! Am nevoie de un sfat va rog!!!
Sunt bisexuala si sunt indragostita de o fata, "suntem impreuna de 7 luni",sunt prima fata din viata ei,foarte ra spune k ma iubeste,oo spune doar kand o intreb eu si atunci nu imi spune "te iubesc",ci da sau aha,etc,e foarte distanta si rece cu mine,niciodata nu m-a luat in brate,ma saruta doar dak ii zic eu sau dak ma apropii de ea cu intentia de a o saruta foarte rar o face din propie initiativa,defapt nici nu a saruta,imi da u pupic si gata,obtin putin mai mult doar dak insist mai mult,nu a facut drahoste niciodata cred k deja v-ati dat seama i-am zis de vreo 3-4 ori dar mai mult in gluma,nu am presato chiar dak o doresc nespus si dak va fi nevoie sa mai astespt 1-2-3..10 ani nu voi ezita,ma gandesc neincetat la ea dak nu ii aud makar vocea simt k se prabuseste cerul pe mine,nu o inteleg,ku un baiat e altfel e dragastoasa,kand o intreb de ce e asa rece imi tranteste aceasi vorba "asa sunt eu si nimeni si nimic nu ma poate schimba" , dar nu inteleg de ce se poarta doar cu mine asa:((. Nu inteleg de ce mai continua relatia,sa fie pt k tot timpul sunt langa ea cand are nevoie de mine,nu conteaza despre ce este vorba o ajut cu orice imi cere si este posibil de realizat?
Ajutati-ma va rog sunt intr-o mare dilema,nu mia inteleg nimic sunt extrem de dezorientata si nu stiu ce sa fac.
multumesc anticipat.

nu poti iubi o femeie cum iubesti un barbat
poate doar ca vrei alte senzatii, emotii, dar iubire?
cand faci dragoste iti spui in gand ca te daruiesti total
dar cu o femeie?
ce pana mea sa faci?!ca nu poti face copii...

Postat pe 20 Aprilie 2009 23:24
off..... diavolitzo mi-ai luat-o inainte...merge netul mai greu
ralu_zar
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:27
da sa simti alte senzatii si sa te duci la spovedanie nu vrei
thadoog
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:27
scumpo daca te simti bne asa cum esti si vrei sa conitnui aceasta relatie fa-o fara vreun regret de nu ..oprestete .de tine depinde ce cum si cand pui capat acestei relati care tu asa o descri ...restu lumi degeaba da sfaturi ca tu tot ca tine faci ...asa ca taci iubeste traieste fe ce simti ca vrei sa faci altii ar vrea sau siar dorii si nu poate succes si bafta in tot ce vrei eu te sustin::*:*:*
kudika000886
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:30
crezi ca esti bisexuala
thadoog
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:30
si are doar 18 ani
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:32
De la: kudika000886, la data 2009-04-20 23:30:31scumpo daca te simti bne asa cum esti si vrei sa conitnui aceasta relatie fa-o fara vreun regret de nu ..oprestete .de tine depinde ce cum si cand pui capat acestei relati care tu asa o descri ...restu lumi degeaba da sfaturi ca tu tot ca tine faci ...asa ca taci iubeste traieste fe ce simti ca vrei sa faci altii ar vrea sau siar dorii si nu poate succes si bafta in tot ce vrei eu te sustin::*:*:*
militiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa auzi bune sfaturi tu o susti haaaaaaaaaaa ma da sa se duca la biserica nu o susti ,,,,,,,,,,,sa dea de pomana nu o susti,,,,,,,,,,,,,,sa se spovedeasca nu o susti
thadoog
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:34
ralu_zar
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:36
sunt bisexuala dragule
o_indragostita_nefericita
Postat pe 21 Aprilie 2009 10:31
ms dar vreau si o parere: crdeti k e tine la mine sau la "material"?
o_indragostita_nefericita
Postat pe 21 Aprilie 2009 10:32
si ce daca nu pot face copii cu o femeie pot cu un barbat,am specificat k sunt bi,si se poate iubi o femeie, de alta femeie mai mult decat iti poti imagina,nu sunt senzatii noi ,la mine treaba asta nu e de ieri de azi,amm mai avut tangente cu femei,doar k ea mi-a pus capac
o_indragostita_nefericita
Postat pe 21 Aprilie 2009 10:37
"credincioasule,stiu sa ma duc sa ma spovedesc ,sa dau de pomana si sa fac alte lucruri,chiar dak am 18 ani crezi k sunt o pustoaika infumurata care sta toata ziua in oglinda si viseaza la printul/sa perfect?tin sa te anunt k nu e asa
o_indragostita_nefericita
Postat pe 21 Aprilie 2009 10:39
De la: o_indragostita_nefericita, la data 2009-04-21 10:32:57ms dar vreau si o parere: crdeti k e tine la mine sau la "material"?


Doar te foloseste... ia zi-mi tu mie... ai incercat vreodata cu un barbat???
Diavolyta_
Postat pe 22 Aprilie 2009 01:20
ce sa incerce diavolitzo?? sa faca mancare??
ralu_zar
Postat pe 22 Aprilie 2009 01:31
De la: ralu_zar, la data 2009-04-22 01:31:25ce sa incerce diavolitzo?? sa faca mancare??


daaa... sa faca impreuna un hotdog

Diavolyta_
Postat pe 22 Aprilie 2009 01:36
da diavolito cu mi multi si akum am o relatie cu un barbat ,am zis k sunt bi nu lessbi :D
o_indragostita_nefericita
Postat pe 22 Aprilie 2009 10:45
nu nu mai sa ii faci mancare la barbat sa iti mai iei si cate o cratita in cap:d
o_indragostita_nefericita
Postat pe 22 Aprilie 2009 10:46
priest
Postat pe 22 Aprilie 2009 10:46
BOMBA CU CEAS FRATILORRRRRRRRRRRR!!! STIRI DE ULTIMA ORA: A FACUT DRAGOSTE CU MINE SI CEL MAI IMPORTANT: AM SIMTIT K NU NU MAI IA PLACUT ENORM CI MA IUBESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
o_indragostita_nefericita
Postat pe 27 Aprilie 2009 09:42
De la: o_indragostita_nefericita, la data 2009-04-27 09:42:42BOMBA CU CEAS FRATILORRRRRRRRRRRR!!! STIRI DE ULTIMA ORA: A FACUT DRAGOSTE CU MINE SI CEL MAI IMPORTANT: AM SIMTIT K NU NU MAI IA PLACUT ENORM CI MA IUBESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


Felicitari...nu ne dai si detalii...Cum a fost?Ce i-a placut cel mai mult?Sau ce ti-a placut tie cel mai mult?Astept cu nereabdare raspunsurile...
camelusha83
Postat pe 28 Aprilie 2009 15:50
De la: o_indragostita_nefericita, la data 2009-04-22 10:45:27da diavolito cu mi multi si akum am o relatie cu un barbat ,am zis k sunt bi nu lessbi :D


oo da?? si ce zice acel barbat cand stie ca'l inseli? cu o fata?? sau o faceti si in 3??
sau inca nu stie ce "cumintikä" esti tu?

io tot cred ca nu ai gasit scu.la "perfecta"
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 01:41
De la: o_indragostita_nefericita, la data 2009-04-27 09:42:42BOMBA CU CEAS FRATILORRRRRRRRRRRR!!! STIRI DE ULTIMA ORA: A FACUT DRAGOSTE CU MINE SI CEL MAI IMPORTANT: AM SIMTIT K NU NU MAI IA PLACUT ENORM CI MA IUBESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


doar ti s'o parut ca te iubeste.... s'o saturat sa'si bage singurika dejetelu'.. tu erai singura ei speranta... caci un barbat nu s'ar uita la ea.. si n'a sa nu zica ca o facut si ea "sex"...
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 01:47
chiar k esti diavolita:D:D:D stie prietenul meu de ea, nu prea o inghite el dar nu are inkotro,nu o inghte k i se pare lui k nu tine la me,si aatut nimeni app de ceva in 3.
o_indragostita_nefericita
Postat pe 29 Aprilie 2009 12:38
detalii mai tarziu k tre sa plec la scoala
o_indragostita_nefericita
Postat pe 29 Aprilie 2009 12:39
De la: o_indragostita_nefericita, la data 2009-04-29 12:38:58chiar k esti diavolita:D:D:D stie prietenul meu de ea, nu prea o inghite el dar nu are inkotro,nu o inghte k i se pare lui k nu tine la me,si aatut nimeni app de ceva in 3.


ok...stai asa sa ma edific si io putin...adik pretenul tau stie ca tu ii dai limbi aleia...accepta situatia, dar nu o haleste pe aia nu din alte considerente, dar ca simte el k nu te iubeste???
k...ma duc la balamuc... zii repede une ai vazut telenovela asta ???
cristi_nne
Postat pe 29 Aprilie 2009 13:51
ce se intampla nu prea inteleg la ora asta..... indragostito ia incearca in 3..poate se indragosteste el de cealalta
ralu_zar
Postat pe 29 Aprilie 2009 13:58
De la: ralu_zar, la data 2009-04-29 13:58:59ce se intampla nu prea inteleg la ora asta..... indragostito ia incearca in 3..poate se indragosteste el de cealalta


da da da poate se indragostesc unu' de altu' si o lasa pe ea cu ochii'n soare
sau cine stie poate de asta nu vrea sa le faca cunostinta
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:02
De la: cristi_nne, la data 2009-04-29 13:51:04
De la: o_indragostita_nefericita, la data 2009-04-29 12:38:58chiar k esti diavolita:D:D:D stie prietenul meu de ea, nu prea o inghite el dar nu are inkotro,nu o inghte k i se pare lui k nu tine la me,si aatut nimeni app de ceva in 3.


ok...stai asa sa ma edific si io putin...adik pretenul tau stie ca tu ii dai limbi aleia...accepta situatia, dar nu o haleste pe aia nu din alte considerente, dar ca simte el k nu te iubeste???
k...ma duc la balamuc... zii repede une ai vazut telenovela asta ???


Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cu sau fara el?... :( 18 De la: kudika102120 22 Ianuarie 2010 07:30
Dragoste la prima vedere 68 De la: camelusha83 6 Aprilie 2009 19:19
ADOPT PISICUTE!!! 14 De la: liliana2005 18 Noiembrie 2009 21:07
10 motive pentru care esti amanta perfecta! 23 De la: yumalai 17 Noiembrie 2009 09:41
ajutor!umanitar! 1 De la: ramona_balanescu 16 Iulie 2008 11:07