Setari Cookie-uri

Dragostea pt o alta femeie...

Salut!!!!

In legatura cu aceasta discutie.Te poti indragosti de o femeie???
Este adevarat.Eu am avut 2 relatii cu barbati,una a durat 4 ani, cealalta reletie 3 ani.Intr-o vara am simtit ceva ciudat fata de o femeie.A fost foarte greu.Foarte greu, m-am simtit naspa.Pot spune am avut zile negre.DAr dupa un timp am inceput sa o ating fin, am observat reactia Ei, mi-am dat seama ca acest joc,este valabil vice-versa.
I-am impartasit sentimentele mele fata de ea,ceea ce a durat cam 3 luni,am facut o dragoste super faina,un weekend intreg.A fost super.Nu imi pare rau ca am facut-o cu Ea.Mi-a dat ce mi-am dorit.Mi-am lasat si eu Fantesiile cele mai perverse cu Ea.HUUUUUUUUUUU a fost super fain.Dar momentan sunt k un baiat de 1 an.Nu mi-a parut legatura amorosa cu Ea.Daca ai ocazia:P
Fii Egoista,Traieste Clipa.

Paaaaaaaaa
kudika019156
Postat pe 10 Mai 2009 14:35
nu mi s-a intamplat niciodata sa ma atraga o femeie ..
dar am fost abordata intr-un club de o tipa , pe un site si pe strada ...
si sa fiu sincera nu mi-a facut placere :
roz5blue6lila7
Postat pe 10 Mai 2009 17:42
De la: kudika019156, la data 2009-05-10 14:35:45Salut!!!!

In legatura cu aceasta discutie.Te poti indragosti de o femeie???
Este adevarat.Eu am avut 2 relatii cu barbati,una a durat 4 ani, cealalta reletie 3 ani.Intr-o vara am simtit ceva ciudat fata de o femeie.A fost foarte greu.Foarte greu, m-am simtit naspa.Pot spune am avut zile negre.DAr dupa un timp am inceput sa o ating fin, am observat reactia Ei, mi-am dat seama ca acest joc,este valabil vice-versa.
I-am impartasit sentimentele mele fata de ea,ceea ce a durat cam 3 luni,am facut o dragoste super faina,un weekend intreg.A fost super.Nu imi pare rau ca am facut-o cu Ea.Mi-a dat ce mi-am dorit.Mi-am lasat si eu Fantesiile cele mai perverse cu Ea.HUUUUUUUUUUU a fost super fain.Dar momentan sunt k un baiat de 1 an.Nu mi-a parut legatura amorosa cu Ea.Daca ai ocazia:P
Fii Egoista,Traieste Clipa.

Paaaaaaaaa



si'un menage'a'trois cam pe cand??
Diavolyta_
Postat pe 10 Mai 2009 23:03
dracusorule nik nou, merge si nu merge bine,ne-am certat,ne-am impakat,dar nu cred k va dura prea mult. timpul va decide! voi ce mai ziceti,c mai faceti?
o_indragostita_nefericita
Postat pe 11 Mai 2009 11:57
Pentru kudika017956!!!!

tu chiar crezi ce spui???
O feneie se uita la tine, cu vrei Tu!!!Te atinge cum simti Tu, iti face pe plac dupa cum vreti amandoua.Poti vorbi cu ea dupa Sex linistita.Probabil nu-ti plac fetele ptr ca nimeni nu te-a atins incitant, cu palmele fierbinti,soptindu-ti te vreau.Sa te atinga usor, usor.....pina aproapa ai orgasm.......si tine minte inca nu te-a dazbracat
Este o perversiune sexuala pe care o poti trai daca si ea este deschisa, oricand oriunde,oricat!!!

Carpe Diem
kudika019156
Postat pe 11 Mai 2009 21:11
De la: kudika019156, la data 2009-05-11 21:11:44Pentru kudika017956!!!!

tu chiar crezi ce spui???
O feneie se uita la tine, cu vrei Tu!!!Te atinge cum simti Tu, iti face pe plac dupa cum vreti amandoua.Poti vorbi cu ea dupa Sex linistita.Probabil nu-ti plac fetele ptr ca nimeni nu te-a atins incitant, cu palmele fierbinti,soptindu-ti te vreau.Sa te atinga usor, usor.....pina aproapa ai orgasm.......si tine minte inca nu te-a dazbracat
Este o perversiune sexuala pe care o poti trai daca si ea este deschisa, oricand oriunde,oricat!!!

Carpe Diem

nu ma atrag femeile ...e greu de inteles !!!
roz5blue6lila7
Postat pe 12 Mai 2009 17:01
daca esti draguta imi lasi id'ul tau sau ceva unde sa te pot contacta..sunt cam in aceeasi situatie ca si tine..si este foarte trist:(...doar ca eu am o relatie mai profuna.chiar vreau sa mai vobim.te'am pupat

Postat pe 13 Mai 2009 22:37
De la: yin_yang, la data 2009-05-13 22:37:21daca esti draguta imi lasi id'ul tau sau ceva unde sa te pot contacta..sunt cam in aceeasi situatie ca si tine..si este foarte trist:(...doar ca eu am o relatie mai profuna.chiar vreau sa mai vobim.te'am pupat





Uite adresa mea damiolimbainpizda@wtf.co

Abia astept sa ma contactezi
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 23:49
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-13 23:49:09
De la: yin_yang, la data 2009-05-13 22:37:21daca esti draguta imi lasi id'ul tau sau ceva unde sa te pot contacta..sunt cam in aceeasi situatie ca si tine..si este foarte trist:(...doar ca eu am o relatie mai profuna.chiar vreau sa mai vobim.te'am pupat





Uite adresa mea damiolimbainpizda@wtf.co

Abia astept sa ma contactezi

doamneee ...nebuna esti
ralu_zar
Postat pe 13 Mai 2009 23:50
Buna seara!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 23:50
De la: o_indragostita_nefericita, la data 2009-05-11 11:57:10dracusorule nik nou, merge si nu merge bine,ne-am certat,ne-am impakat,dar nu cred k va dura prea mult. timpul va decide! voi ce mai ziceti,c mai faceti?


Io tare presimt ca ai sa ramai cu buza umflata....
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 23:50
De la: Cassey, la data 2009-05-13 23:50:50Buna seara!


AstaLaVista baby !!!
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 23:51
De la: ralu_zar, la data 2009-05-13 23:50:42
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-13 23:49:09
De la: yin_yang, la data 2009-05-13 22:37:21daca esti draguta imi lasi id'ul tau sau ceva unde sa te pot contacta..sunt cam in aceeasi situatie ca si tine..si este foarte trist:(...doar ca eu am o relatie mai profuna.chiar vreau sa mai vobim.te'am pupat





Uite adresa mea damiolimbainpizda@wtf.co

Abia astept sa ma contactezi

doamneee ...nebuna esti


Euuuuuuuuu???????????? Nuuuuuuuuu... Ma confunzi

Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 23:52
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-13 23:49:09
De la: yin_yang, la data 2009-05-13 22:37:21daca esti draguta imi lasi id'ul tau sau ceva unde sa te pot contacta..sunt cam in aceeasi situatie ca si tine..si este foarte trist:(...doar ca eu am o relatie mai profuna.chiar vreau sa mai vobim.te'am pupat





Uite adresa mea damiolimbainpizda@wtf.co

Abia astept sa ma contactezi
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
thadoog
Postat pe 13 Mai 2009 23:53
ce s'o intamplat dog'ule??
Diavolyta_
Postat pe 13 Mai 2009 23:56
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,da si mie id tauuu
thadoog
Postat pe 13 Mai 2009 23:58
De la: thadoog, la data 2009-05-13 23:58:28 haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,da si mie id tauuu


ce'mi dai???
Diavolyta_
Postat pe 14 Mai 2009 22:58
De la: deeanna, la data 2008-07-25 14:40:03onnyta are dreptate. Aici depinde de ce iti doresti mai exact. Poate sa fie o atractie fizica generata probabil din stima, sau din admiratie. In multe cazuri aceasta "atractie" e in loc de invidie (in cazul persoanelor cu educatie si temperament psihologic). Ar fi bine sa te intrebi in primul si-n primul rand pe tine ce vrei de fapt ?! ce ti-a placut de fapt ?! si nu in ultimul rand ce asteptari ai ?!


frumos spus "In multe cazuri aceasta "atractie" e in loc de invidie (in cazul persoanelor cu educatie si temperament psihologic)."
am o situatie asemanatoare...iubesc o femeie cu un caracter foarte puternic, inteligenta si foarte frumaosa!!nu stiu daca e bisexuala si ea(am vazut ca are inel de logodna)...dar intuitia imi spune ca "da", ar fi bisexuala..intuitia nu m/a inselat niciodara!!. simt ceva legat de ea ....ceva foarte strans cum ca si ea vrea sa imi vb ...nu stiu.
am intrat in vb cu ea dupa un timp...imi zambeste si imi raspunde , era atenta la ce spuneam, radea la glumele mele...simteam ca ma studiaza. ea e secretara s ieu studenta acolo la facultatea aia. suntem de varste apropiate, un an diferenta...simteam ca tot vroia sa intre in vb cu mine si pana la urma...s/a intamplat in asa fe ca am intrat in vb cu ea. era legat ceva de faculta, eram in curte pe banca.in momentele alea nu mai judecam limpede, simteam cum imi bate inima si stiu ca imi luceau ochii de fericire!!! e fara fitze, foarte deschisa...imi place enorm tipa si as vrea sa ii spun, dar nu vreau sa am pb din cauza asta la facultate, fiindca ma pot si insela in privinta asta...cum ca ea ar fi bisexuala! ce pareri aveti?! ce naiba sa fac?? imi place enorm!!are asa o putere de a comanda, de a fi autoritara si impune respect si respecta la randul ei, nu e o vulgara sau o femeie usoara si sa faca caz de atuul ei, faptul ca e foarte frumaosa!! inspira putere,respect, incredere ...nu stiu daca ma place, dar intuitia imi spune ca "da".voi ce parere aveti?
hanne2
Postat pe 21 Iulie 2009 02:39
deci sa inteleg ca ti plac femeile,ai fost vreodata cu vreuna??? eu sunt curioasa despre asta ,o pot numi o fantezie dar imi e jena sa recunosc public ptr ca lumea nu e edschisa la minte si sunt si timida,te pup
kudika045828
Postat pe 31 Iulie 2009 15:50
hey dracusor ce mai faci? noutati in legatura cu relatia mea:)) am ramas cu buza umflata de 3 luni :)) ca sa vezi poop ,aaaa sa nu intelegi gresit ma lasat balta doar ea,pe el il am poooopz
o_indragostita_nefericita
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:17
S-au terminat barbatii?Zau asa! nu pot intelege dragostea fizica dintr-e doua femei
miky4
Postat pe 28 Noiembrie 2009 17:07
SI pana la urma ai fost sau esti indragostita de o femeie?
http://firulierbii.wordpress.com/
kudika174819
Postat pe 28 Aprilie 2010 00:44
gtyhfdg
o_indragostita_nefericita
Postat pe 4 Mai 2011 00:56
De la: o_indragostita_nefericita, la data 2011-05-04 00:56:40gtyhfdg


asta e si parerea mea :))
leo_
Postat pe 4 Mai 2011 23:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inima sau Constiinta? 24 De la: mkdisk 21 Ianuarie 2009 13:09
conteaza culoarea?..... 6 De la: pisicuta_razboinica 25 Aprilie 2009 12:48
iubitul meu are un copil cu alta femeie 162 De la: Diavolyta_ 13 Iulie 2011 17:30
Prea geloasa...sau nu? 74 De la: rox_sb 18 Septembrie 2011 22:59
putem sau nu... 67 De la: eka 25 Mai 2009 11:23