Setari Cookie-uri

Marirea sanilor :D - pareri + o metoda

DRAGA MEA,
cEA MAI EFICIENTA METODA PENTRU A-TI MARI SANII ESTE SA-TI FACI MASAJ MACAR DE 2 -3 ORI PE SAPTAMANA CAM 10-15 MIN, LA SANI IN SENSUL ACELOR DE CEASORNIC SI INVERS, SI DACA AI TIMP CAM DE CATE ORI ITI ADUCI AMINTE SAU MACAR SEARA CAND TE PUI LA CULCARE SAU DIMINEATA CAND TE SCOLI SI,
SA VEZI CE SANI FRUMOSI O SA FACI DE NO SA-TI VINA SA CREZI DUPA VREA-O DOUA - TREI SAPTAMANI DE MASAJ...., INCEARCA SI O SA VEZI CA ACST MASAJ ITI AJUTA SI LA SANATATEA SANILOR
nUMAI BINE
maminskaia
Postat pe 28 Decembrie 2008 20:34
Ia auzi.....multumim de sfaturi......si-n cat timp sau vz rezultatele?
jeanpierre
Postat pe 28 Decembrie 2008 21:21
Intrebarea era ptr domnisoara cu tratamentul.....
jeanpierre
Postat pe 28 Decembrie 2008 21:22
Buna fete, o sa mai trec din cand in cand sa vad ce intrebari mai aveti. Daca sunt urgente, trimiteti-mi un mesaj privat deoarece sunt anuntata pe mail.
Eu cred ca am mai zis, dar oricum prefer sa ma repet:
1. Cine nu este sigur poate sa mearga la ce doctor considera de cuviinta, sa ia o decizie alaturi de acesta ca sa fie sigura ca nu va fi nicio problema.
2. Dozele luate de mine au fost mici, nu pot produce schimbari majore intr-un organsim cat de cat sanatos. Doar in cazul in care urmati si alte tratamente sau stiti ca aveti anumite probleme, hormonale in special, consultati medicul inainte si vedeti ce zice.
3. Logic, fiecare corp e diferit, se poate ca la alte femei sa nu functioneze pur si simplu aceasta metoda, sau oricare alta. Eu pot zice doar ce am patit pe pielea mea si nu am sustinut vreodata ca aceasta cura da 100% rezultate. Cum au zis si altele inaintea mea, depinde de organismul fiecareia dintre noi.
* Pentru cele care s-au hotarat sa incerce tratamentul, nu au prea multe de pierdut in cazul in care acesta nu functioneaza nici macar 10%. Pierd banii pe care i-au dat pe medicamentele de la plafar, medicamente care nu costa o avere, nu sunt 80 lei tubul si 300 lei un tratament pe o perioada x, cum apar prin diverse oferte. Eu nu v-am pretins niciun ban, nu am nimic de castigat din afacerea asta. Sunt doar incantata de rezultatul ei.
4. Sanii mei isi pastreaza in continuarea noua dimensiune.
5. Jeanpierre, scuza-ma dar eu nu raspund la apelativul domnisoara, si nici la "ia auzi".
6. Rezultatele nu se vad cu ochiul liber peste noapte, cel mai eficient mod de a vedea rezultatele sunt masurarea inainte si dupa tratament. Dar nu din 5 in 5 min
catherine_hayes
Postat pe 29 Decembrie 2008 22:11
Draga mea nu vreau sa fiu rautacioasa azi dar........''ia auzi'' nu era o forma de adresare catre tine, ptr ca nu suntem pe strada iar eu nu sunt in nici un caz ''handralaii de pe strada'', iar 2-vroiai sa-ti spun tipa? thanks
jeanpierre
Postat pe 2 Ianuarie 2009 22:24
catherine ce marime de sani aveai inainte de cura si acum ce masuri ai?si in cat timp ce interval a trecut de la tratament???
altex
Postat pe 3 Ianuarie 2009 16:48
Cunosc tratamentul descris de tine. L-am gasit in ziarul "Formula AS" intr-un articol scris de un dr. homeopat. Acesta spunea ca tratamentul nu mai are efect dupa varsta de cel tarziu 24 ani. Si nu se face mai devreme de 16 ani. Are unele efecte secundare : menstruatie abundenta. Nu e valabil pentru toate persoanele, dar in majoritatea cazurilor s-au sesizat "dereglari severe ale ciclului menstrual".
Asa ca.... aveti grija! Nu te joci cu natura!
Mihaela15
Postat pe 13 Ianuarie 2009 14:47
mai...eu am doua nasteri la activ......amandoi baietii au supt in disperare de cauza......si sanii nu mi sau lasat deloc, doar ca sunt mici....dar tari ca piatra si obraznici. asa ca siliconul......mi se pare o falsitate!!!!!!!!!!!!!! Mai bine tratamentele naturiste.....cel putin e sanatos
aisuca
Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:13
tentant......................dar oare acest tratament,kiar dak e unul naturist.......nu ingrasa.........mie kam frik de asta......
...........
nirvana_cukramel
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:58
aisuca ai vrun tratament naturist sau ai incercat ceva sa ii maresti??????ai rezultate??
altex
Postat pe 27 Ianuarie 2009 17:38
Ingrasa, normal.
Mihaela15
Postat pe 28 Ianuarie 2009 16:50
am si eu o intrebare. ceaiul de hamei e singurul care functioneaza in tratamentul asta? pt ca pot sa zic ca are un gust taaare aiurea. :( imi vine greata de la el desi l-am indulcit destul de mult.
Melina22
Postat pe 11 Februarie 2009 22:39
Ofer 2 kit-uri pentru tratament marirea sanilor......tratament ptr 9 luni la pret redus 30% fata de pretul de vinzare 450$. mai multe informatii pe siteul mama: www.bountifulbreast.com
functioneaza garantat, este natural si are rezultate. banii inapoi in 30 de zile daca nu functioneaza.
zuzuzuza
Postat pe 21 Februarie 2009 11:12
las-o pe mam natura in pace
pisicuta1994
Postat pe 16 Aprilie 2009 22:52
mai daca d-zeu nu va inzesrat dc va mai chinuiti .. sanii mei dupa parerea mea sunt destul de mici si nu ma chinui sa ii maresc
_dulcik_
Postat pe 7 Mai 2009 21:38
De la: liza24_84, la data 2008-12-27 00:42:07Nu sunt de acord cu silicoanele...iar de marirea sanilor pe cale naturala cred ca are efect pe moment si apoi se duce....Cine te place si te iubeste o face asa cum esti...dc sunteti toate cu gandul la marirea asta,nu inteleg..

Findca asa as merge si eu linistita,caci nu as deranja pe nimeni.
Mada02
Postat pe 16 Mai 2009 16:22
a mai probat cineva cura asta?a avut rezultate?as vrea sa incerc si eu dar as vrea stiu daca a probat-o si altcineva,si adca a avut rezultat
kudika023720
Postat pe 20 Mai 2009 21:55
De la: Cristina_Ioana, la data 2008-10-18 21:04:26Buna seara la toata lumea.
Ma bag si eu in seama, pentru a-mi spune parerea proprie si personala.
Eu fac parte din gasca siliconatelor.
Nu cred ca barbatii s-au saturat de silicoane, sau poate ca s-au saturat de modelul Pamela Anderson, adica de niste bidoane vulgare.
Normal ca barbatii spun nevestei/ prietenei acasa "iubito, sanii tai sunt minunatii asa cum sunt" si bla bla...
Dar dupa o sarcina -doua sau mai multe, sanii aia sunt oricum numai minunati nu.
Eu am luat decizia de a ma opera dupa ce am terminat cu alaptatul, ma uitam in jos si era haaau!
Am facut-o ca sa ma pot privi cu placere in oglinda, sa nu mai tanjesc dupa sanii din sarcina si sa nu ma mai chinui cu bureti si bretele, ca sa ii fac sa stea pe locul lor.
Am niste sani normali acum, de marimea celor avuti in sarcina, conformi cu inaltimea si greutatea mea, nicidecum niste imensitati.
Sunt cat se poate de ok la privit, au un aspect natural si sotul este de-a dreptul innebunit dupa ei (am trecut si noi prin episodul "iubito, sanii tai sunt minunati asa cum sunt")


Bafta la cura cu marar, fetelor si jos palaria pentru rabdarea si eforturile sustinute sa o tineti pana la capat.
Din pacate, cand sanul se lasa mararul este fix frectie cu Carmol la picior de lemn.



De ce te-ai suparat pe aceasta fata care a vorbit despre o cura ? Nu toate fetele isi permit silicoane ... insa orice femeie isi doreste sa se simta bine in pielea ei.
Asa ca ...daca ti se lasa sanii dupa ce alaptezi ...poti doar sa faci lifting ca ...au aceeasi marime ca inaintea alaptarii.Dar daca ii ai prea mici chiar iti trebuie silicoane.
ionia
Postat pe 20 Mai 2009 22:07
se pare ca nu a mai probat nimeni tratamentul acesta,multe ati zis ca o sa-l incercati dar se pare ca nu la mai incercat nimeni
kudika023720
Postat pe 24 Mai 2009 00:43
L-am incercat si eu ... nimic deosebit si dupa ce m-am oprit mi-au revenit la dimensiunea la care erau + o "frumoasa" celulita In curand trec pe silicoane, ca orice am incercat n-a dat roade dar am ramas cu amintiri: CELULITA!!!
alehaim
Postat pe 24 Mai 2009 20:42
am incercat si eu tinctura de marar si ulei de marar pt. masaj, dar nu s-a obs. nimic, cred ca depinde de fiecare cum rasp. la tratament;as mai incerca si cu asa ceva, cu toate ca nu prea mai am nici o speranta;am mai incercat si cu niste pastile din america, dar nici o schimbare.Va urez succes celor care incearca asa ceva, la mine nu a mers nimic pana acum.
kudika010299
Postat pe 10 Iulie 2009 12:47
Buna,am citit asta,si vreau sa incerc si eu:D.Am o singura nelamurire,eu am ciclu pe la mijlocul lunii si dureaza 4 zile.Pot sa intrerup asa,si sa reiau dupa cele 4 zile de unde ramasesem?ms:*
Eu am incercat cu tinctura de marar diluata si un gel de la plafar:Topless gel,costa 10,5 ron si au crescut dar nu considerabil:|,scria pe prospectul gelului k pt rezultate mai bune sa iau si capsulele topless.Asa nu am incercat,dar am sa incerc si asta.Apropo,de cateva zile imi fac masaj in fiecare zi,si le simt mai mari;)),deci functioneaza si masajul cu mana libera;)
DaNutzZa_DaNutzZyka
Postat pe 10 Iulie 2009 13:22
ma incinta si pe mine fetelor sa stiti aceasta idee sa stiti desii sunt o mama a 3 copii chiar as vrea o marire a sinilor.Da mi-ar place!
mihaelagabriela77
Postat pe 10 Iulie 2009 13:33
cam aceleasi plante contin capsulele de la favisan-favibust.le-am luat cam 4 luni
efectele erau vizibile dar nu spectaculoase.dar pregatiti-va sa va si ingrasati 3-4 kg,sa aveti la indemana si niste creme anticelulitice,ca va apare sigur si celulita din acea vizibila.dupa intreruperea tratamentului sani vor tinde sa se micsoreze,iar voi veti fi si ceva mai ,,implinite,, pe la solduri si fundulet.acestea sunt efectele cresterii nivelului de estrogen la femei
danabarau
Postat pe 11 Iulie 2009 10:57
am citit si eu de tinctura de marar, dar am mai citit si ca iei in greutate si te poti alege si cu celulita de care scapi cam greu. eu fac exercitii pt sani, nu sunt pt marit, dar macar pt fermitatea lor, prin impreunarea palmelor in dreptul pieptului si apasand. nu este greu si mai ales , e gratis
crissnycolle
Postat pe 12 Iulie 2009 11:57
Scumpo am sa iti spun si eu ceva legat de silicoane,cumnata mea sia pierdut sotul datorita lor si stii de ce? pt ca era totl dezgustat de senzatia rece pe care io dadea la atingere si a formei pe care ii au in realitate sinii cu silicon,nici intrun caz nu pot parea naturali .Sfatul meu pt fetele care isi doresc sinii mai mari sa incerce alte metode dar nici intrun caz asta pt ca va distrugeti singure cu buna stiinta. cred ca aceasta metoda e pt femeile care sufera o interventie chirurgicala in urma careia eventual isi pierd un sin.

Postat pe 28 Iulie 2009 20:22
De ce nu mai apare nimeni pe forum sã ne spunã care a fost rezultatul tratamentului? Sincer, as fi curioasã?
kudika056082
Postat pe 30 Iulie 2009 22:59
buna fetelor...sunt cam intarziata...abea acu am vazut si eu topicul acesta vreau sa stiu un singur lucru...dupa ce iei cele 2 linguritze de tinctura...poti bea apa sau nu...ca tincurile au un gust f gretos...eu am incercat cu tinctura de marar diluata in 100 ml de apa...si nu am rezistat mult..doar 3-4 zile pt k imi era greata de la ea
in rest ce se mai aude?da rezultate la alte fete?eu sunt genul de fata "snur" si as avea nevoie de un astfel de tratament numai ca ingredientele fiind naturiste si din ierburi au un gust cam greu de suportat pt unii ...v-am pupat fetelor
kyty_katy
Postat pe 25 August 2009 15:14
Mi se pare super-tare reteta asta a ta..kiar o voi incerca.Dar..totusi am o nelamurire..ceaiul de hamei..cat se bea pe zi..o cana..o linguritza...nam idee:D.Spune-mi te rog..Si inca ceva..se ia kiar mult in greutate..k eu am probleme cu greutatea ..ma ingras fff usor..si slabesc extraordinar de greu.am inceput sa fac burtica..nu-mi place..ma chinui pe la sala de fitness:D.Astept raspunsul tau.Merci mult.
iRinuTzZza
Postat pe 3 Septembrie 2009 14:18
Mai bine ati incerca cu sport,exista exercitii pentru pectorali care chiar dau randament.Evident ca nu o sa cresteti nu stiu cate masuri,dar se va cunoaste si sanul va arata foarte frumos si ferm.
Mai bine asa,decat sa va grabiti sa bagati tot felul de minuni in voi,care pot da si efecte secundare nedorite.
heaven2007
Postat pe 15 Septembrie 2009 10:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
remodelare corporala 1 De la: kudika336962 7 Aprilie 2011 11:16
SALA DE AEROBIC SI KANGOO JUMPS 1 De la: LlORRI 1 Septembrie 2009 15:18
Help!! 1 De la: kudika405829 1 Iunie 2011 16:18
Despre Adonia Legtone 18 De la: kandreeea 21 Februarie 2010 21:42
Stie cineva cat de eficienta este Crema anticelulitica Revitol? 4 De la: nemeshcrina 6 Martie 2010 19:13