Setari Cookie-uri

Iubitul meu si fosta lui

imi ies din minti(..ma confrunt cu aceiasi problema: "fosta iubita"!!!.au fost impreuna 3 ani si jumate..ea il insela si pina la urma ea s'a debarasat de dinsul..desigur ca el a suferit foarte mult,pina cind nu ma intilnit pe mine...inca de la inceput imi faceam griji ca n'o va putea uita si ca ma va folosi doar ca sa scape de stres.Insa el m'a asigurat ca inapoi nu se va mai intoarce pentru nimic in lume..eu l'am crezut,pentru ca intradevar ea si'a batut joc de dinsul..credeam ca totul e bine..zi de zi auzeam "te iubesc" din partea lui si chiar ma simteam iubita.insa intr'o zi el a aflat ca fosta sa este intro relatie cu un doarte bun prieten de al lui..si plus la asta a facut sex in grup la fel cu niste prieteni..am vazut ca era ingtijorat si se simtea rau..atunci miam dat seama ca e din cauza ei,insa el imi spune contrariul ca prietenii lau tradat (am crezut'o si pe asta)..insa seara cind vorbeam la telefon el mi'a facut o dezvaluire socanta..tot aceste timp cit am fost impreuna (aveam atunci 2 luni) ei se vedeau pe deaascuns si doar faceau sex nimic mai mult..ma'm simtit penibil insa peste 3 zile l'am iertat..sicer nustiu de ce am facut'o..au trecut 4 luni ,iar figura ei inca mai persista in capul meu..acum recent am aflat ca se telefonau si ca ea avea poze cu el pe facebook((..vreau s apun capat acestei relatii stupide intre mine si el insa nu pot!!!el nu imi da drumul..zi de zi imi prepeta ca doar pe mine ma iubeste plus la asta ma minte tot timpul..sincer nu stiu ce sa fac..(((avem jumate de an impreuna si simt ca el inca o iubeste doarece ii aud zi de zi numele..nu mai suport nustiu ce sa fac..ajutati'ma va rog..sa il iert ori sa ne despartim?!?..il iubesc enorm si cind suntem impreuna simt acelasi lucru insa nustiu cum sa procedez.
kudika417780
Postat pe 9 August 2011 18:11
tot ce trebuie sa faci e sa-l pui in situatia sa aleaga.renunta la convorbiri,mesaje,intalniri etc ..sau te va pierde pe tine.daca te iubeste cu adevarat va renunta...in caz contrar,renunta tu la el.
kudika354284
Postat pe 15 Noiembrie 2012 21:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concret! 6 De la: nico_dana2006 18 Martie 2009 15:09
Il iubesc la nebunie....dar pentru ca sai dovedesc trebuie sa ma culc cu el.... 86 De la: I_m_nuts2011 1 Octombrie 2010 11:10
pareri... 7 De la: kudika513102 3 Martie 2012 19:15
Experiente de neuitat... 29 De la: kudika066423 15 Septembrie 2009 23:12
Relatiile cu veciinii din bloc. 10 De la: Summer_ 1 Aprilie 2010 14:47