Salon remodelare Sibiu

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Salon remodelare Sibiu: (5 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Salon Miro - Centrul de Remodelare si Intretinere Corporala - este specializat n tratarea si combaterea aspectelor inestetice ale corpului (slabire, indepãrtarea celulitei si a vergeturilor), prin proceduri non-invazive si relaxante (electrostimulare, masaj, endermologie, termoterapie).
www.salonmiro.ro
Raporteaza abuz de limbaj
mada78lina Avatarul lui mada78lina

1 mesaj

BUNA ,
AM RUGAMINTEA SA-MI DATI UN NR DE TELEFON DE LA ACEST SALON , PT A LUA LEGATURACU CEI DE ACOLO...SUNT INTERESATA SA AJUNG LA SALONUL DVS.
salonmiro Avatarul lui salonmiro

1 mesaj
Oras: sibiu

Buna dimineata,
Ne puteti contacta la numerele de telefon :0269 234 213 sau mobil
0732 972 922 pentru programari.
Pe site, la sectiunea "contact" veti gasi o harta a locatiei precum si programul activitatii.De asemenea exista un formular de contact pentru mesaje email, daca doriti informatii specifice sau aveti intrebari, va raspundem cu placere.
Va asteptam!
Salon Miro
Fosta membra Kudika.ro
buna
Ofer consultanta in carti si TAROT. Nu vreau sa stiu detalii despre dvs. ca apoi sa spuneti ca m-am inspirat! Daca sunteti interesate, lasati un mail pe *** cassey.cassey20@yahoo.com *** si va voi contacta cat se poate de repede. REFERINTE despre mine, gasiti pe cafeneaua de pe link: http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua-lui-Cassey/Cafeneaua-lui-Cassey-pagina-6.html O saptamana frumoasa, tuturor!
ingersedat Avatarul lui ingersedat

4 mesaje

la salon faceti si epilare definitiva?