Setari Cookie-uri

se intoarce din nou la mn

Buna.Am si eu nevoie de un locusor unde sa ma destainui si cineva sa imi dea cateva sfaturi si cu parerea.Am sa incep prin a va povestit totul mai pe scurt de la inceput.
Asta vara pe data de 21 august m-am indragostit inebuneste de un baiat care am crezut ca voi avea o relatie frumoasa.A durat 2 luni dupa care ne-am despartit stupid la un bal,dintr-o simpla gelozie de-a lui,am stat despartit cam o luna jumatate cand vazand ca incerc sa imi refac viatza deja nu mai sufeream dupa el,a aparut din nou in viatza mea cerandu-si scuze ingenghind in fatza mea sa ne impacam.Nu am acceptam din prima l-am lasat sa fierba asha cateva zile si dupaia ne-am impacat.Ne-am petrecut sarbatorile si revelionul impreuna dar dupa doua saptamani din noul an mi-a intrat in cap ideea ca nu-l mai vreau,desii nu era asha.Si ne-am despartit ca am vrut eu.El cu greu si-a gasit pe alta eu...m-am atasat de oarecum coleg de serviciu(partid) care era insurat.am vrut sa il uit pe fostul in bratzele lui....(fostul ininate sa se recombine cu altcineva ne-a intalnit la o petrecere unde a avut o reactie destul de urata a dat in mine lucru care nu l-am uitat niciodata,se pot scuza multe ca era beat ca eu aveam gura mare dar in fine).....am petrecut 3 luni cu acest barbat facandu-ma sa uit de toate...dar s-a dovedit a fii o minciuna niciodata nu l-am uitat pe fostul....
relatia mea cu acest om insurat am povestit-o pe alt topic la (iubiri imposibile)si cred totusi ca a fost bine ca ne-am distantat dar sa revin la ce ma framanta acuma...
fotul iubit se reintorce la mine.inca de cand era acasa ne-am intersectat de multe ori prin oras se purta frumos se citea in privirea lui ca mai e ceva dar de 2 luni este plecat in italia la fratele lui si pot sa zic ca am vorbit de foarte multe ori pe net si mi-a demonstrat ca inca mai tine la mine si vrea sa se intoarca la mine.eu m-am tinut tare de fiecare data ii dau cateva replici dure si am ajuns sa ne jucam in jurul unor cuvinte .el inca mai este cu acea tipa numai ca este o relatie la dinstanta la foarte mare distanta .ea venea doar in wekenduri la el.
Mie frica atunci cand vine acasa curand luna asta nu am sa stiu c sa fac.Sa ma reimpac cu el sau nu?????Eu inca tin la el.Nu stiu de ce ..dar are acea chestie care mi-a intrat in suflet.Nu vreau sa cunosc pe nimeni altceinva ..dar nu stiu daca procedez si bine.Vreau sa astep sa vad ce va fii dar poate fii si cum ma astept dar poate fii si altfel mai rau.

Va multumesc ca ati citit si acuma..daca vreti spune-ti-mi parerea voastra!!
Codrynna
Postat pe 4 August 2008 12:30

Tu stii ce vrei???????????//
cred ca in primul rand ar trebui sa deschizi bine ochii si sa mai citesti odata ce-ai scris, sa te trezesti la realitate si te gandesti exact ce vrei.
ca te faci pe tine singura sa suferii e una dar sa te joci si cu sentimentele tale si cu ale lui....nu prea-i sanatos.
jordan
Postat pe 7 August 2008 16:51
Codrynna, tipul asta te-a lovit! Asta cat cantareste in decizia ta?? Eu nici n-as mai vrea sa aud numele lui!!
amelia05
Postat pe 13 August 2008 11:57
stati linistiti....am fost cea mai mare prosta sperand ca va mai fii ceva intre noi.el in loc sa iese sa vb ,sa ne vedem ..nu face decat sa se disteze cu alti prieteni si sa o invite pe prietena mea cea mai bun la o cafea.Istoria se repeta.i=a zis prietenei mele ..ca inainte sa se vada cu mn trebuie sa isi puna ordine in viatza lui si dupaia.....cata .ma simt atata de rau si atat de plina de niste sentimente rele.nu mai suport.
Codrynna
Postat pe 15 August 2008 16:12
va leaga altceva in afara de ex prietenia voastra?daca nu viata ta nu depinde de el,deschide bine ochi in viata,nu de alta dar sa nu fie mult prea tirziu.
Stai si pune in balanta toate actiunile voastre in preuna,si vezi cite bune si cite rele au existat
Apropo prima palma este grea,a doua si bataia vin de la sine,ai mare grija!!!!!!!
lia44_2008
Postat pe 19 Octombrie 2008 18:13
Numai o singura intrebare am-tu chiar ai 17 ani?
sweetpink
Postat pe 19 Octombrie 2008 19:08
te-ai impacat cu el?
sau deja ti-ai refacut viata?
diana_md
Postat pe 16 Noiembrie 2008 01:18
BUNA NU ESTE BINE CA AI ORELATIE CU UN OM INSURAT SPER CA TU NUVREI DE LA VIATA SA FI A 2 FEMEIE IN VIATA UNUI OM CAT DESPRE IUBITUL TRECUT TU ACUM SIMTI DOAR MILA PT EL SFAT MEU ESTE SA CAUTI SA INCEOPI ALTA RELATIE PT SAFTURI TE POT AJUT CU CARTILE DE TAROT PA ID ogrezeanu_gigi

Postat pe 7 Decembrie 2008 14:22
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 28 Decembrie 2008 19:37
eu zic ca in loc sa-ti pierzi vremea gandindu-te la care sursa de inteligenta sa te conectezi mai bine pui manuta pe niste carti de limba romana.... de preferat manualele de gramatica de la clasa a V-a incolo.
am citit multe aberatii pe forumul asta dar prosti care sa semnalizeze ca tine...mai rar.
ma tot intreb cum ai trecut scoala generala...si liceul....
nnazzy
Postat pe 26 Iunie 2009 09:35
Si vrei sa-ti spunem noi ce sa faci? Nici tu nu stii ce vrei, te desparti de el si tot tu plangi dupa el. Jur ca nu va inteleg. Si bine face ca-si vede de viata mai departe (asa am inteles din ce-ai spus tu, daca nu e asa nu e vina mea) Ar trebui sa-ti vezi de viata ta mai departe cu altcineva si eventual sa mai cresti putin (de preferat)
kris07
Postat pe 26 Iunie 2009 16:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CEntura de castitate 5 De la: luyyzz 3 Iulie 2009 16:42
Mama Soacra!!!!!!!!!!ACRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 21 De la: mihaelatrincu 15 Iulie 2009 10:54
Mai exista baieti seriosi?Care-si doresc relatii serioase? 143 De la: cami_goanga10 24 Aprilie 2014 18:41
prea multa cearta intre mine si iubitul meu:(:(: 8 De la: Elif22 8 Iulie 2010 04:28
Intrebari fara raspuns 9 De la: dalilascumpy 10 Octombrie 2009 20:33