Setari Cookie-uri

iubire cu nabadai

buna
mai intai vreau sa zik ca sunt foarte bucuroasa k exista acest site unde oamenii isi pot da sfaturi in mod obiectiv intrucat nu se cunosc
ce vroiam sa zik este ca am un prieten (amic) de 3 ani de zile si ne iubimmmm fffffoarte mult dar amandoi suntem prea orgoliosi ca sa recunostesm
cand eu spun DA el spune NU ,cand spune DA eu spun NU si tot asa ...poate este si din cauza zodiilor , eu sunt o mik mare scorpiutza si el gemeni...
au existat multe momente in care ne-am impartasit sentimentele si stiu SIGUR cat de mult ma iubeste si el la fel dar pur si simplu nu putem sa fim impreuna
nu stiu cum sa ma port cu el nici el nu stie cu mine...ne suparam din orice...si niki unul nu lasa de la el... ca sa intelegeti mai bn suntem k in filmul acela "dragoste cu nabadai" sau "razboiul sexelor"
si sa nu credeti k sunt o tipa daia care plange dupa el pot sa traiesc fara el...dar nu vreau intr-un timp aveam si eu iubit si avea si el o iubita dar tot stateam pana noaptea tarziu de vorba si ne spuneam k nimeni nu ne poate inlokui si k ne iubim ...si nu suntem nebuni

voi ce spuneti k ar trebui sa fac k sa ne apropiem si sa fim impreuna?? sa renunt k e balta plina nu?
va pup...
iubarici
Postat pe 5 August 2008 13:25
parerea mea e ca ar trebui sa va ganditi bine inainte sa luati o decizie....si eu trec prin asa ceva si nici eu nu stiu ce sa fac...:(...mult succes!!!!
kudika014021
Postat pe 28 Mai 2009 21:35
De la: kudika014021, la data 2009-05-28 21:35:30parerea mea e ca ar trebui sa va ganditi bine inainte sa luati o decizie....si eu trec prin asa ceva si nici eu nu stiu ce sa fac...:(...mult succes!!!!


eu cred ca parerea ta e pulbere...o sa-mi raspunzi la anu????
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 21:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mult prea mofturos si nu pun suflet intr-o relatie ... ce pot sa fac in cazul asta? 18 De la: kudika_28474 25 Martie 2013 21:57
Relatie berbec-peste 5 De la: yumalai 22 Mai 2009 19:10
E chiar asa greu sa fii tu insuti?!? 18 De la: danamiha 22 Martie 2013 14:47
sanatatea e pe primul loc 5 De la: machiajtatuaj 26 Iunie 2009 01:10
hai turnatzi tot: o luarati or ba de 1 aprilie?? 5 De la: dehha1 26 Mai 2009 17:22