Setari Cookie-uri

PANA UNDE VA AJUNGE?????????

Probabil v-ati intrebat deseori de unde atatea discutii in contradictoriu...pai daca nu ne-am expune parerea mai placuta sau mai putin placuta de unii...nu ar mai exista acea sare si acel piper in toate aceste topicuri.
DAR!!!!!!!!!si acest dar este foarte mare:multe dintre discutii au degenerat in cu totul altceva...oamenii se jignesc intre ei de parca n-ar exista ceva mai placut pe lumea asta.
oameni deosebiti sunt raniti fara rost de oameni bolnavi care isi creeaza conturi fantoma ca sa-si fereasca identitatea de anumite neplaceri reale si nu virtuale.
cu ce am gresit noi...HAREMUL..cum ne place sa ne autodenumim,ca suntem prieteni si ne intelegem de minune...oameni de toate felurile,culturile,varstele???
si noi suntem oameni ca si voi.avem familii,identitate,suflet...suntem intr-u cuvant: OAMENI !!!!!!!!
pentru ca am intrat in aceasta mare familie trebuie sa multumesc unui om foarte deosebit:STEF80 sau SULTANUL cum il cunoasteti unii.el a reusit sa stranga oameni cu inimi calde si suflete mari in curtea lui si ne-a invatat ca nu exista diferente intre noi de nici un fel...ca esti gras ,slab,bogat ,sarac,esti unic...dar in egala masura esti egal cu noi.

vedeti?de ce trebuie sa jignim oameni care nu ne-au atins nici macar cu un cuvant urat?(aici este vorba despre familia lui stef)care nu ne-au deranjat cu nimic?asa e si in cazul celorlalte persoane :mafia,onyta,france,francia,etta....etc
eu stiu ca invidia e mare...dar fac apel la ratiunea si bunul simt al vostru...cei ce au aruncat cu noroi in ei si incercati sa reparati un pic din raul facut.
specific faptul ca nu vreau sa va cereti scuze!!!!!!!!ci doar sa ne dati un motiv pentru care va purtati asa...

astept raspunsuri viabile si nu jigniri,trivialitati,obscenitati...ca m-am saturat.Sincer!!!!!!!!
tya103
Postat pe 8 August 2008 15:59
ii multumesc lui stef pt papuceii mei roz...pe care ii port prin casa in fiecare zi pana merg la culcare....ii multumesc lui stef pt aniversarea celor 30 de ani o petrecere unde m-am simtit ca in sanul familiei ,ii multumesc lui stef pt zilele si noptie in care am umblat desculta prin iarba in curtea casei sale,ii multumesc pt rosiile din gradine ingrijite cu atata daruire de o femeie care are sufletul unui inger,tantica mea draga,om mai intai de toate, femeie mai apoi si nu in ultimul rand o lady in toata puterea cuvantului,daca mi-asi dori sa am rabdarea si daruirea cuiva...pe ea asi da-o exemplu .o iubesc ca pe sora pe care nu am avut-o niciodata si ii ador intelepciunea simpla de femeie trecuta prin greutatile vietii si pt dragostea ei pt omul de langa ea. este exemplul meu alaturi de mama mea de femeie care stie sa faca un barbat fericit.
ii multumesc lui albinel pt plimbarile pe lac,pt sufletul lui pur si clipele cand am facut clatite pt ca mi-a fost alaturi cand am fost suparata... pt promisiunea unui rasarit de soare pe lacul snagov(desi i s-a facut mila de mina si m-a lasat sa dorm)....
multumesc mai apoi lui Dumnezeu pt aceasta FAMILIE !!!! pt ca prin ei si cu ajutorul lor nu ma mai simt atat de singura pe lume pt ca mi-am pierdut fiinte dragi din jurul meu siei m-au adoptat ca pe un pui de pisica lasat afara in frig ....
le multumesc din suflet pt sufletele lor si pt prietenia lor.
iti multumesc sultane,iti multumesc tantica si tie puiul meu mic iti multumesc....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 August 2008 16:22
bravo emma!!!!!!!
m-ai facut sa plang...si sunt constienta ca nu exista atatia ''multumesc'' in lumea sta pentru a le multumii acestor oameni minunhati!!!!!!!!!!!!
tya103
Postat pe 8 August 2008 16:28
dragii mei prieteni,cuvintele sint sarace pentru a exprima ce simt..........desi sint departe va simt aproape de sufletul meu,de inima mea,cind dorul de acasa ma cuprinde va sun pe voi care ma ascultati cu drag asa agramata cum sint si-mi alinati durerea din suflet!unii din voi sinteti prieteni vechi si buni dar altii sinteti mai noi si la fel de buni.......voi sinteti familia pe care nu o mai am si prietenii care s-au pierdut!pacat ca multi nu vor intelege ceea ce simtim,pacat ca multi arunca cu pietre fara sa ne cunoasca!nu am plecat printre straini ca nu aveam ce sa maninc.........si nici sa fac alte lucruri cum sa insinuat!am venit aici ca sa urmez barbatul de linga mine adica dragostea vietii mele! doar cei ce au suflet inteleg aceste lucruri iar voua dragii mei va multumesc ca existati si multumesc domnului ca exista oameni ca voi!nu va nominalizez de teama sa nu uit pe cineva si nu ar fi corect !vreau sa stiti ca va iubesc din tot sufletul meu iar in mine veti gasi mereu un umar pe care sa va bazati!vom fi impreuna la bine si la greu,in bucurie si intristare!

Postat pe 8 August 2008 16:55
stef,prietene!
cred ca sti cine sunt...
cum as putea sa nu-ti multumesc pentru primirea pe care ne-ai facut-o atat mie cat si prietenei mele.nu stiai cine sunt si cu toate astea nu m-am simtit un strain pentru ca ai stiut sa ma inckluzi in marea ta familie de parca deja existam de atatia ani.
iti multumesc pentru tot(chiar si pentru faptul ca mi-ai pus gradina la dispozitie in momente grele.)
sunteti mari OAMENI...
bogdanel27
Postat pe 8 August 2008 17:10
a sosit si blonda 'cenusie' cu trenul de 17....
ok,incep cu sultanul:iti multumesc,pentru aripile daruite,intr-o zi care simteam ca nu mai pot sa zbor.doar un om deosebit,poate avea atata rabdare si dragoste in suflet...cum iti mai spuneam mai demult:fiul tau este norocos!

FRANCE,scumpa mea,imi amintesc cand am cerut niste sfturi si tu m-ai ajutat enorm,pentru ca o persoana cu sufletul apropiat de Dumnezeu...intotdeuna va simti ce este mai bine,caci Dumnezeu,ii aseaza vorbele...

etta,pfiu!o mamica deosebita,un spirit liber si o lectie de viata!

onyta,olteanca mea draguta,blonda 'cenusie' te asteapta cu bratele deschise!

mafiaaaaaa,m-am intrebat de multe ori,acest om vesel si atat de atent cu cei din jur,exista?
si da,esti langa noi!

miha,licitatile tale si dragostea aratata noua,ne-au luminat zilele...pisoiasii tai,de la avatar...mi-au adus zambetul,in zile in care credeam ca zambetul meu a murit..... iti multumesc!

ema,ma regasesc atat de bine,in persoana ta...si chiar cunosc motivul,pentru care simt o asemanare in noi... dar asta simt,simt ca seman atat de mult, cu tine!
alone
Postat pe 8 August 2008 17:15
cucu,micut si dragut!am primit din partea ta,o imbratisare atat de calda!
alone
Postat pe 8 August 2008 17:18
tya103..,ce ar putea Sultanul si familia lui ,sa zica de initiativa ta..?? Ce cuvinte ar fi de ajuns ..,sa poata egala valoarea gestului tau..?? Sultanul este un om simplu,cu un trai si o familie la fel.. Am incercat tot timpul,pe acest forum,sa descopar valori umane,sa le unesc si sa le transform in adevarate prietenii.. Unii sunt prieteni mei de 4-5 luni,altii de doar cateva zile si ma bucur de voi toti..!! Am creat HAREMUL SI MINUNILE LUI, acel topic de dragul vostru,al prietenilor mai vechi ,mai noi si al celor ce au sa vina !! Ma bucur si plang de fiecare data,cand vin si va prezint noile mele descoperiri,noi OAMENI,ce simt ca si noi : tu,mafia,iris,inocica,miha16,sheeva,babyala,caudia s ,luna,rebela si altii care-mi scapa acum..,sunt persoane care au intrat in Harem,dupa discutii multe cu mine si de care se bucura cu siguranta toti cei mai vechi. Asta am considerat ca pot sa ofer.., fiind cel mai frumos cadou pentru cei pe care deja ii stiam.. Am incercat acelas lucru cu oana81 si am reusit,o pot numi cu drag prietena si OM,am incercat cu wolfy ..,am insistat si nu am reusit... Eu cred intr-o lume mai buna si voi face atat cat pot, pentru bine... Va doresc tuturor sa ramaneti buni si sanatosi !! Multumesc mult, celor care au adresat cuvintele atat de frumoase familiei mele si astept sa-mi aratati si partile rele,pentru a ma putea corecta mai usor..

Postat pe 8 August 2008 17:53
aaaa oki o parte mai rea asa.....meeei sultane tine-ti manusitele departe de posteriorul meu...nah!!!!
glumesc evident.nu stiu ce ai putea schimba la tine pt ca mai presus de omul care esti nu stiu ce ai putea sa fii in plus varsta si experienta ta sunt mult mai vaste decat ale mele si nu imi sta mie in putere sa judec ce e gresit la tine cand nu imi place ceva iti spun...atata tot.

ancutica....imi doresc din suflet sa te cunosc personal... cred ca se va putea cand te vei decide sa vii la bucuresti la stef,sa speram ca va fii cat mai curand posibil...

tya... tignalul nr 2 al haremului,o "nebuna" pe masura....si o inima mai zburdalnica.....imi place nebunia ta!!!

bogdanel....iubitul tyei.... mai mamma noi doi tre sa ne punem de acord sa ne imbatam deodata sa fiu sigura ca am un fratior de suferinta....

etta.... o doamna ..... un lider....mamma mama cum isi mai conduce casa ..cu mana de fier si glas dulce la urechea....

lionu'.... deh....de tine ce sa mai spun??? aspacardin ... ma papa etta cu fulgi cu tot daca ti-l mai administrez.tata si sot... exemplu de petrecaret.

france.... vocea sexy de la Franta... si chipul tanar si o alta familie care a reusit sa treaca peste greutati....aaa si france pastraz inca slana la frigider sa te tratez cu slana cu ceapa...ca la ardeal asa

rebella.... un suflet plin de bunatate,un copil in esenta si o inima calda.... tare imi doresc atunci cand va revenii in tara sa o vad in realitate.

oana.... o mica furie,frumoasa ce-i drept,inteligenta ,la fel si in realitate ,face ea pe afurisita dar ....daca o iei mai usurel.... se topeste toata.si cand ma refer la asta pot spune ca ne-am conversat putintel, e adevarat, si regret ca nu o facem mai des.

onnyta.... nasica tuturor.... olteanca ... cu coate ascutite si ironii fine, care incepe sa imi lipseasca de cand are probleme cu netul sau o fii mandrul in concediu...hmmmm nasico mai da si tu pe la noi...

maritica.... Doamne da ce curaj are femeia asta!!!! mai cucule te astept cand mai vii sa treci tu si pe la mine

sa ma iertati daca am uitat pe cineva nu este cu intentie ceea ce am vrut sa spun am spus,....mi-am gasit locul intre voi si pt fiecare dintre cei care m-au cunoscut in persoana .... va pretuiesc pt fiecare clipa petrecuta impreuna.multumesc pt zambetele mele....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 August 2008 18:36
inima Sultanului familia lui e FERICITAAAAAAAAAAAAAAAA... SUNTEM FERICITI cadaneloooooooor.... si aceasta FERICIRE..,vine de la faptul ca.., tocmai am incheiat o legatura telefonica cu mafiaaaaaaaaaaaaaaaa.. am vorbit cu cea mai NEBUNA cadana a Sultanului si am trait fericirea de a fi fost si Tantica acasa ,asa ca au vorbit si ele intre ele.. deh..,ca femeile.. poopam mafiaaaaaaaaaaa...,direct din cortul Sultanului.. MULTUMIM IUBITA ,PENTRU SURPRIZA OFERITA..SI VA ASTEPTAM CU MARE DRAGOSTE..

Postat pe 8 August 2008 19:40
DRAGII MEI SCUMPICI....DRAGUTI...


am invatat sa iubesc
am invatat sa respect
am invatat sa apreciez
am invatat sa va iubesc


departe sunt de voi
sufletul este aproape de voi
departe sunt de voi
inima mea bate langa voi


Haremul este unic
Haremul este real
Haremul este iubit
Haremul este de invidiat

am gasit aici oameni minunati, oameni care stiu ce inseamna prietenia, omenia..la bine si la rau..ei sunt alaturi de noi mereu...SULTANE...esti un om cu inima mare...o familie care poate multa lume si-ar dori-o....tin sa multumesc celor ce au fost si sunt alturi de mine chiar daca ma cunoasteti doar virtual...

SULTANE esti un DOMN
SULTANE zilele cu tine
Sunt ca o sarbatoare
SULTANE...TANTICA SOTIA TA
ESTE O COMOARA MRE
ALBINELUL SA VA TRAIASCA
SULTANE RAMAI ASA DE MILIOANE......

VA IUBESC SI VA RESPECT CU TOATA FIINTA MEA.....MAFIA

Postat pe 8 August 2008 19:40
De la: stef80, la data 2008-08-08 19:40:25 inima Sultanului si familia lui e FERICITAAAAAAAAAAAAAAAA... SUNTEM FERICITI cadaneloooooooor.... si aceasta FERICIRE..,vine de la faptul ca.., tocmai am incheiat o legatura telefonica cu mafiaaaaaaaaaaaaaaaa.. am vorbit cu cea mai NEBUNA cadana a Sultanului si am trait fericirea de a fi fost si Tantica acasa ,asa ca au vorbit si ele intre ele.. deh..,ca femeile.. poopam mafiaaaaaaaaaaa...,direct din cortul Sultanului.. MULTUMIM IUBITA ,PENTRU SURPRIZA OFERITA..SI VA ASTEPTAM CU MARE DRAGOSTE..

Postat pe 8 August 2008 19:41
NU V-AM VAZUT NICIODATA, DAR MA SIMT FERICITA ALATURI DE VOI, AM CONVERSAT CU VOI SI V-AM SIMTIT SUFLETUL CALD SI PRIMITOR!



SULTANE,AM AVUT O PERIOADA CAND NU MAI CREDEAM IN OAMENI,DAR ACUM I-AM REGASIT!



ANCULE INIMA MEA E ALATURI DE TINE, MA BUCUR DE FIECARE ZAMBET AL TAU, DE PARCA AR FII AL MEU!



EMA, SUNTEM DE ACEEASI VARSTA, DAR APRECIEZ VALOAREA UNUI OM SI O RESPECT!



MAFIA, DE MULTE ORI MI-AI ADUS ZAMBETUL PE BUZE!


ETTA, NU AM VB NOI PREA MULT, DAR CRED CA DEJA MA ATASEZ DE TINE!



FRANCIA, MAMA MEA VIRTUALA, TE SARUT SI ITI UREZ NUMAI BINE!


AM SA INCHEI CU O MAXIMA, CARE ESTE PT MINE UN INDEMN:" SA NU LEGI NICIODATAPRIETENIE CU UN OM PE CARE NU-L POTI RESPECTA"



GATA, CA DEJA PLANG, VA SI VA IUBESC

Postat pe 8 August 2008 20:03
De la: stef80, la data 2008-08-08 17:53:26tya103..,ce ar putea Sultanul si familia lui ,sa zica de initiativa ta..?? Ce cuvinte ar fi de ajuns ..,sa poata egala valoarea gestului tau..?? Sultanul este un om simplu,cu un trai si o familie la fel.. Am incercat tot timpul,pe acest forum,sa descopar valori umane,sa le unesc si sa le transform in adevarate prietenii.. Unii sunt prieteni mei de 4-5 luni,altii de doar cateva zile si ma bucur de voi toti..!! Am creat HAREMUL SI MINUNILE LUI, acel topic de dragul vostru,al prietenilor mai vechi ,mai noi si al celor ce au sa vina !! Ma bucur si plang de fiecare data,cand vin si va prezint noile mele descoperiri,noi OAMENI,ce simt ca si noi : tu,mafia,iris,inocica,miha16,sheeva,babyala,caudia s ,luna,rebela si altii care-mi scapa acum..,sunt persoane care au intrat in Harem,dupa discutii multe cu mine si de care se bucura cu siguranta toti cei mai vechi. Asta am considerat ca pot sa ofer.., fiind cel mai frumos cadou pentru cei pe care deja ii stiam.. Am incercat acelas lucru cu oana81 si am reusit,o pot numi cu drag prietena si OM,am incercat cu wolfy ..,am insistat si nu am reusit... Eu cred intr-o lume mai buna si voi face atat cat pot, pentru bine... Va doresc tuturor sa ramaneti buni si sanatosi !! Multumesc mult, celor care au adresat cuvintele atat de frumoase familiei mele si astept sa-mi aratati si partile rele,pentru a ma putea corecta mai usor..


Dragutule, cu mine n-ai incercat nimic, n-ai facut altceva decat sa o urmezi pe oana la acuzatii false si injurii. Pe topicul cu criminalul imi cereai sa-mi domolesc furia, pe cel cu pozele(de care eu nu stiam), spuneai ca am nu stiu cate usere false si ma calomniai. La fel ca oana. Ca sa nu mai zic de treaba cu sunatul. Cum sa te sun eu pe tine daca nu mi-ai dat niciodata un telefon? Eu nu cred ca pe forumul asta a fost jignit cineva mai mult ca mine. Am fost jignita in urma unor acuzatii pe care nu le puteti proba.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 20:03
WOLFY IESI DRACULU DE PE TOPICL ACESTA SI DUTE LA PLIMBARE,NU AVEM NEVOIE DE TINE PESTE TOT, MAI LASA-NE CA ESTI ULTIMA PERSOANA PE CARE VREAU SA O CITESC, AI REUSIT SA PATEZI UN TOPIC UNDE AU SCRIS OAMENI,NU USERE

Postat pe 8 August 2008 20:09
miha, mi se pare mie sau aceia au reusit sa se pateze singuri prin felul in care au scris aici? Sa fi cazut mastile si sa se fi infatisat ochilor nostri ceea ce era bine ascuns?
Nu stiu cine a jignit pe cine, si nici de la ce v-ati luat; nu am avut destula putere sa citesc. E multa mizerie aici. Nici nu ma intereseaza sa stiu cine a gresit. E pur si simplu urat si de o parte si de cealalta. Nu ati stiut sa fiti curati pana la capat. Nu ati stiut sa va abtineti. E doar un forum. Oameni buni, asta nu e realitatea! Nu castigati absolut nimic cand va improscati cu noroi aici. In viata reala sunt destule probleme, destule razboaie. Nu v-ati saturat? Ce rost mai au cele de pe internet?
amme22
Postat pe 8 August 2008 20:20
Sincer eu nu cunosc pe nimeni, nici Harem, nici Sultan nici nimic.
Dar imi place Kudika si ma distreaza forumul -cateodata -cateodata nu.
Comentez ceva si nici macar nu tin cont cu cine vorbesc, opiniile mele sunt opinii si cu asta basta.
SI salut initiativa ta Tya.
Discutiile in contradictoriu sunt fructuoase daca nu degenereaza in altceva...si jignirile citite la un alt subiect m-au dezamagit putin.

Asa ca as zice si eu (sper sa nu ma bag aiurea in seama) sa ne mentinem la un nivel civilizat macar, ne contrazicem dar vorba ceea, nu ne luam la bataie sau ne tinem minte sa ne alergam pe strazi.

Cam atat asa avea de spus...weekend frumos tuturor!
andreea_new
Postat pe 8 August 2008 20:21
OFFFF, VA CER SCUZE PT VOCABULAR, DAR FATA ASTA SAU CINE O FII EL/EA ADUCE NUMAI URA IN JURUL EI, PAMA LA URMA CE VREA, OANA SI-A CERUT SCUZE,SULTANU A INCERCAT S-AI VB FRUMOS, DECI NU PRICEP CE ASTEAPTA STATUIA LIBERTATII? AI DREPTATE AMMA, DAR POSTURILE ASTEA M-AU ZGUDUIT DESTUL DE MULT, ACEEASTA E CAUZA IESIRII MELE, DAR NUMAI CEI CURATI O POT INTELEGE!

Postat pe 8 August 2008 20:28
Da,ce sa spun ...foarte frumos.Chiar daca nu va cunosc personal si nu prea intru in legatura cu voi tin sa va anunt ca eu cu voi imi inveselesc ziua.Ma bucur alaturi de voi atunci cand sunteti fericiti si sunt trista alaturi de voi atunci cand oamenii fara suflet va ataca.Citesc de mult timp forumul si topicurile voastre si mai stiu ca tot voi l-ati inviat.Sunt la curent cu toate intamplarile,dar din pacate nu prea am timp sa stau sa postez mereu.Sunt mandra de voi si va felicit pentru prietenia voastra.Si va doresc ca multi ani de acum in colo sa tineti legatura tot asa.Multi sunteti aici in Romania dar sunteti vad ca si in afara.Asa prietenie mai rar.Sultanului Stef ii doresc sa ramana la fel de tanar sufleteste,la fel de bun si la fel de omenos.Va doresc la toti si la toate o preitenie cat mai lunga si multa sanatate,si putere de a invinge totul din calea voastra.Si tin sa va multumesc si pentru faptul ca fara sa va dati seama ajutati persoane numai cu gandurile voastre.Eu una am invatat multe din postarile voastre.Va pup de aici de langa mare si va doresc numai bine.Gata ca am lacrimi in ochi
ramo77
Postat pe 8 August 2008 20:28
pai da miha... cineva gandeste sa faca un foc si ceilalti il intretin. Mai rau e ca, in loc sa-l stingeti ignorandu-l, incepe sa va placa sa puneti brate intregi de paie. E adevarat ca aici marea majoritate sunt anonimi, insa asta nu inseamna ca trebuie sa uitam sa fim corecti. A face rau, a vorbi urat, sub acoperirea anonimatului nu e decat o lasitate. A face rau, chiar daca nu mai esti un necunoscut, nu te inalta cu nimic in ochii nimanui, dimpotriva, te coboara mai mult decat pe cel anonim
amme22
Postat pe 8 August 2008 20:33
De la: miha16, la data 2008-08-08 20:09:12WOLFY IESI DRACULU DE PE TOPICL ACESTA SI DUTE LA PLIMBARE,NU AVEM NEVOIE DE TINE PESTE TOT, MAI LASA-NE CA ESTI ULTIMA PERSOANA PE CARE VREAU SA O CITESC, AI REUSIT SA PATEZI UN TOPIC UNDE AU SCRIS OAMENI,NU USERE


Stef si oana m-au jignit, m-au acuzat de lucruri false, nu mi-au vorbit frumos. Nu sunt peste tot, ba chiar stau foarte putin pe forumul asta.

Eu spre deosebire e oana nu am decat un singur user.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 20:37
eu nu mint alex80(wolfy,marinela..etc) si am si probe..!! Iar faptul ca la RAPORTAREA POZELOR ai fost tot tu..,reiese din primele postari ale tale de acolo,unde apari si lasi sa se creada ca esti noua pe aici,iar ulterior te-ai demascat..!! Cred ca stiu cine esti,mai ai un user cu poza si trebuie sa recunosc ca esti tare frumoasa si bogata,dar iti lipseste ce-i mai important ..,BUNUL SIMT..!! Te rog ,nu rani aici pe topicul asta,sentimentele OAMENILOR din HAREMUL ASTA ATAT DE MINUNAT .. ,pe care tu nu scapi nici o ocazie sa-i scazi valoarea... Spune acestor MINUNI , blonda frumoasa si invidioasa ce esti.. ,ca Sultanul te-a recunoscut ,dar nu o sa te demasc....si mai arunca din cartile ale multe din biblioteca alba ..,de langa biroul tau,caci unde-i carte prea multa ,e si.... Lasa-mi acest topic curat,aici intra NUMAI SUFLETE SI CARACTERE..alex80

Postat pe 8 August 2008 20:37
ATUNCI PUNE-TI POZA LA AVATAR SA VEDEM SI NOI CU CINE STAM DE VB,APROATE TOTI AU,ARATA-NE CA NU ESTI LASE SI CA NU TU AI RAPORTAT POZELA. ASA CUM SPUNEA AMME, E USOR SA FACI RAU FIIND ANONIM.....DECI SESAM DESCHIDE-TE!

Postat pe 8 August 2008 20:40
nu ati inteles nimic din tot ce am spus, asa e? Pacat...
amme22
Postat pe 8 August 2008 20:43
salutare gasca mea iubita si nebuna !!!!........deja mi s-a pus nodul in gat de emotie !!!.....cand vad cati oameni adevarati am format HORA PRIETENIEI, nu pot decat sa afirm inca o data ca MINUNILE EXISTA !!!.....si exista datorita tuturor celor care am format HAREMUL si mai ales MORCOVELULUI meu ,fara de care vorbele si inscrisurile de pe monitoare,nu ar fi devenit realitate !!!......

da,oameni buni....si aici vorbesc cu cei care nu au ajuns sa ne cunoasca ......da, acesta familie modesta a SULTANULUI,familia reala formata din Stef,Tantica si Albinel,sunt cei care au reusit performanta ca intr-un timp foarte scurt sa se faca placuti si iubiti de un mare nr. de oameni.....si mai ales au reusit sa stranga alaturi,IN REALITATE, pe multi dintre cei de aici !!!......daca multa lume ma apreciaza pe mine ca pe o doamna,sotie si mama desavarsita, o femeie pe care orice barbat si-ar dori-o(si aici CITEZ pe cineva CU VALOARE !!!), AFLATI CAAAA......MA INCLIN IN FATA TANTICAI !!!!........CARE,IN VIZIUNEA MEA,ARE O VALOARE DE 1000 DE ORI MAI MARE CA A MEA !!!!....... si tie MORCOVELUL MEU DRAG iti spun doar atat: TE IUBESC SI VEI FII PE VECI POMENIT !!!....PENTRU CA TU ESTI SALVATORUL SI ELIBERATORUL MEU ......PENTRU CA TU AI SCOS LA LUMINA DORINTA MEA DE VIATA CARE STATEA UNDEVA PITITA DE FRICA SA NU RENESCA ORGOLIILE UNORA !!!........iar tie Albinel nu pot decat sa-ti multumesc pentru amabilitatea cu care ne rasfeti de fiecare data cand te vizitam.....si pentru copilul cuminte si sensibil pe care si-l doreste fiecare parinte !!!......

deci SA TRAIASCA SI SA FIE SANATOASA ACEASTA FAMILIE DE AUR CARE,CHIAR DACA NU NE OFERA LUXUL DE PE LUME,NE OFERA INIMILE SI SUFLETELE LOR PLINE DE DRAGOSTE SI AFECTIUNE !!!.....SI NE OFERA LOCUL IN CARE NE SIMTIM CA LA NOI ACASA....POATE CHIAR MAI BINE !!!1.....

despre toti ceilalti?????.....ce sa va mai spun decat ceea ce bine stiti.....ca doar mi-am exprimat sentimentele in aceea "eroica" poezie care m-a costat juma' de zi !!!!....dar pe care nu regret ca am compus-o,deoarece acolo este inima mea pentru voi !!!......

aaaa.....mai este Tya.....fiica mea adoptiva......deci ce sa-i spun decat ca .....ESTE FIICA MEA ADOPTIVA!!!....si cred ca asta spune totul !!!......

Iris si Vasi....pe voi nu am avut timp sa va cunosc destul de bine....dar timpul petrecut cu voi si aprecierile de care am avut parte din partea voastra ma fac sa va multumesc ca sunteti prietenii mei !!!!......

Miha.....noi nu am comunicat prea mult,dar am vazut ca ti-am cazut cu tronc!!....si pentru asta iti multumesc !!!!....si multam'ca m-ai trecut la beneficiari !!...:))).....

Oanaaaa......intotdeauna am apreciat la tine spiritul de luptatoare si stilul ce te caracterizeaza !!!!......chiar daca,pana acum ,nu pot sa ma exprim daca vom ajunge sa fim pe aceeasi lungime de unda,asta nu insemna ca nu te apreciez!!!....chiar daca,asaaa, mai din umbra !!!!......pentru ca,pentru mine,inseamna mult atunci cand cineva recunoaste ca greseste si invata din greseli !!!....si cand isi mai cere si scuze,deja e un pas inainte.....vom trai si vom vedea.......timpul intotdeauna este prietenul nostru .......

asaaaa....deecii.....si acum,pentru toti ceilalti prieteni "mai maruntei",ca sa zic asa.......si pentru toti cei care ne apreciaza.....MULTUMIM PENTRU CEEA CE GANDITI DESPRE NOI SI MULTUMIM CA INCERCATI SA NE CUNOASTETI SUFLETUL,NU VORBELE !!!!.....MULTUMIM CA VA DATI SILINTA SA INTRATI IN RANDURILE HAREMULUI SI CA NE CONSIDERATI OAMNENI DEMNI DE A FACE PARTE DIN LISTA PRIETENILOR VOSTRI !!!......MULTUMIM......


Postat pe 8 August 2008 20:43
De la: stef80, la data 2008-08-08 20:37:39eu nu mint alex80(wolfy,marinela..etc) si am si probe..!! Iar faptul ca la RAPORTAREA POZELOR ai fost tot tu..,reiese din primele postari ale tale de acolo,unde apari si lasi sa se creada ca esti noua pe aici,iar ulterior te-ai demascat..!! Cred ca stiu cine esti,mai ai un user cu poza si trebuie sa recunosc ca esti tare frumoasa si bogata,dar iti lipseste ce-i mai important ..,BUNUL SIMT..!! Te rog ,nu rani aici pe topicul asta,sentimentele OAMENILOR din HAREMUL ASTA ATAT DE MINUNAT .. ,pe care tu nu scapi nici o ocazie sa-i scazi valoarea... Spune acestor MINUNI , blonda frumoasa si invidioasa ce esti.. ,ca Sultanul te-a recunoscut ,dar nu o sa te demasc....si mai arunca din cartile ale multe din biblioteca alba ..,de langa biroul tau,caci unde-i carte prea multa ,e si.... Lasa-mi acest topic curat,aici intra NUMAI SUFLETE SI CARACTERE..alex80


Ba chiar te rog sa ma demasti, asa poate aflu si eu cine se ascunde in spatele userelor pe care mi le puneti in spate.Oricum din cate stiu eu, blonda frumoasa si bogata de pe aici e oana, nu????
Apropo, eu sunt bruneta, nu blonda(pe bune). Scuza-ma, dar nu asa se demonstreaza ca eu am raportat pozele. Oricine putea sa o faca. Iata, acum te invit si eu sa iei legatura cu mine pe privat!

Si inca ceva, eu nu am jignit sentimentele nimanui, voi ati facut-o jignindu-ma in cel mai josnic mod si acuzandu-ma de lucruri false.

Cat despre prea multa carte, sa-i lasam pe cei care o au sa vorbeasca: Manolescu, Lefter, Cartarescu si altii.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 August 2008 20:44
De la: amme22, la data 2008-08-08 20:43:07 nu ati inteles nimic din tot ce am spus, asa e? Pacat...
amme esti total pe dinafara,nu esti informata absolut deloc...te asteptam dupa ce vei cunoaste situatia..

Postat pe 8 August 2008 20:49
mda... m-am lamurit din balacarelile de aici.
In rest...total neinteresant de unde a pornit totul.
amme22
Postat pe 8 August 2008 20:55
ufff wolfy daca asta te ajuta cu ceva...uite iti cer eu scuze in numele tuturor celor care te-au jignit vreodata pe forum.... iti cer eu scuze si te rog din suflet sa le accepti asa cum vin din suflet ,pt ca inversunarea nu aduce nimic bun,incearca macar te rog din suflet sa nu te mai lasi purtata de ea. intelege ca oti gresim si suntem orgoliosi si putem fii rai pana la a ura o persoana nevinovata dar tocmai grese;lile noastre ne fac umani,ne fac sa devenim prieteni.

inca o data iti cer eu scuze pt toate rautatile care ti s-au pus in carca.....dar am imensa rugaminte la tine,lasa-ne topicul asta pt ca adevarul e ca asa cum sunt oamenii astia au deschis topicul asta pt a multumi unei familii de oameni simpli care si-au deschis sufletele in fata noastra,au luat sub aripile lor alti oameni si i-au adus in casa lor as umila cum este,le-au oferit patul lor ca saiba unde sa puna capul jos....

ne putem contra pe alte topicuri cat vreti dar macar aici deschdeti-va adevaratele suflete...
te rog pe tine si ii rog si pe ei de altfel ....multumiti pt tot ceea ce v-a oferit acest forum...
clipe de ras isteric.... momente de tensiune ,zambete strengaresti.... pt oamenii care v-au impresionat pt o intamplare fericita....de ce nu pt ca exista internet....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 August 2008 20:58
tind sa ii dau dreptate lui amme22.. ar trebui sa nu mai punem paie pe foc. Normal ca wolfy a reaparut si sub acest user, doar doar convinge pe cineva ca de fapt snowy sunt eu si ma fac eu pe mine inculta si mincinoasa! Asa.. ca sa induc lumea in eroare Fiinta asta nu va inceta daca nu incetam noi, deoarece pe mine ma urmareste de vreo 3 luni, sub userele pe care le-am amintit pe alt topic si acum le-nvarte si le-ntoarce pana ce am sa mor de plictiseala! Sultane, iti dau dreptate in banuiala cu userul real.. dar hai sa nu dam nume si sa ramanem la stadiul asta pt a nu reincepe o noua discutie si cu respectiva ,,poza,,! Cred ca cel mai bine ar fi sa ignoram toate userele pe care deja le stim (oricum o sa-si faca altele noi) dar si pe cele noi si anonime. Eu aseara in timp ca ma certam cu nesimtita asta am primit 2 cereri de prietenie de la 2 usere care-si facusera cont cu 15 minute inainte.. am refuzat.. mai ales ca pe unul il chema alex25 . Azi acele 2 conturi nu mai exista. Banuiesc ca vroia sa-mi trimita mesaje pe privat.. la fel de magulitoare ca celelalte pe care le-am primit tot de la ea, sub numele de rebel76.
O poza la avatar nu ar spune absolut nimic deoarece poate pune orice poza isi doreste, a unei verisoare sau prietene.
In fine.. cum spuneam si in alt loc, e chiar magulitor sa vad ca am creat asa o obsesie in mintea unei femei!

Postat pe 8 August 2008 21:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Hello 1 De la: zally 23 Iulie 2010 17:34
Cine doreste sa faca rost de voturi,like-uri etc? 2 De la: ylyutza 24 Iulie 2011 23:27
WTF????????? 28 De la: greierash_is_back 23 Octombrie 2009 13:25
Loc de dat cu capul............. 15 De la: cantafabule 13 Octombrie 2009 09:27
Need some help!... 6 De la: Shhh 15 Februarie 2010 10:55