Setari Cookie-uri

PANA UNDE VA AJUNGE?????????

Emma.. sa nu te superi pe mine ca am spus ce am spus, chiar nu vreau sa ma mai cert.. nici aici si nicaieri altundeva. Mi-a ajuns, crede-ma

Postat pe 8 August 2008 21:11
eu abia acum imi dau seama ca am confundat topicul asta cu celalalt. Nu conteaza, ramane valabil ce am spus.
amme22
Postat pe 8 August 2008 21:11
intr-o zi voi ajunge la snagov... doar pentru a putea imbratisa si multumi personal si cu maxima si reala plecaciune celui care mi-a transformat unele clipe de amaraciune si tristete in clipe de bucurie sufleteasca si hohote de ras ! ii multumesc sultanului si cadanelor sale, ii multumesc sultanului si sotiei sale, ii multumesc sultanului si copilului sau pentru faptul ca mi-a demonstrat ca viata e frumoasa si merita traita din plin... sa va dea dumnezeu sanatate si sa va rasplateasca pe fiecare in parte dupa masura sufletului sau! multumesc ca prin intermediul pozelor m-ati facut partasa bucuriei voastre!
olga43
Postat pe 8 August 2008 21:21
cam multe confuzii amme22 ,in ultimul timp... cred ca esti indragostita...

Postat pe 8 August 2008 21:22
oki....acu ca ne-am inteles.... ....
iti multumesc oana si sti de ce??? pt ca esti omul care esti plin de caracter.... am in minte un cadou tocmai potrivit pt tine...

amme tiza mea... iubita nu-i bai ca ai incurcat borcanele se ma intampla.... iti multumesc si tie pt ca ai o minte treaza si un spirit deschis si sti sa te documentezi al naibii de bine.chitibusara asa dar nu incrancenata.

mi-am adus aminte ca am mai uitat pe cineva...pe luna cu pisoiul ala haios la avatar,pe rammy pe mihaita care e de varsta mea.... eeee las mai miha ca deh sa traim noi bine si altii pe langa noi ....

cu siguranta mai uit pe careva.... aaaoooleeeu iris si vasy.... eee deh sper sa ma ierte... si sa nu mai rada de mine ca beau laptic
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 August 2008 21:23
un cadou..?

Postat pe 8 August 2008 21:25
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-08 21:23:25oki....acu ca ne-am inteles.... ....
iti multumesc oana si sti de ce??? pt ca esti omul care esti plin de caracter.... am in minte un cadou tocmai potrivit pt tine...

amme tiza mea... iubita nu-i bai ca ai incurcat borcanele se ma intampla.... iti multumesc si tie pt ca ai o minte treaza si un spirit deschis si sti sa te documentezi al naibii de bine.chitibusara asa dar nu incrancenata.

mi-am adus aminte ca am mai uitat pe cineva...pe luna cu pisoiul ala haios la avatar,pe rammy pe mihaita care e de varsta mea.... eeee las mai miha ca deh sa traim noi bine si altii pe langa noi ....

cu siguranta mai uit pe careva.... aaaoooleeeu iris si vasy.... eee deh sper sa ma ierte... si sa nu mai rada de mine ca beau laptic




Postat pe 8 August 2008 21:25
las' mafia, nu mai boci, ca de tine imi amintesc eu
amme22
Postat pe 8 August 2008 21:27
olga43 ..,sa-ti traiasca dulceata de fetita,"printesa mica din HAREM" cum ii zic eu.., tu si si sotul tau sa fiti invaluiti de iubire si sanatate multa..

Postat pe 8 August 2008 21:28
emma.. eu nu stiu care-i ,,ingerasul vostru si raza de soare,,.. dar cred ca tu esti cea mai potrivita pt acest rol! Deoarece om mai bun si mai pasnic ca si tine, mai rar..

Postat pe 8 August 2008 21:28
Ema e ooooo....doamna !!!....Etta stieee !!!!

Postat pe 8 August 2008 21:32
io_me, de tine e vorba aici
amme22
Postat pe 8 August 2008 21:32
De la: amme22, la data 2008-08-08 21:27:52las' mafia, nu mai boci, ca de tine imi amintesc eu




Postat pe 8 August 2008 21:32
De la: stef80, la data 2008-08-08 19:40:25 inima Sultanului familia lui e FERICITAAAAAAAAAAAAAAAA... SUNTEM FERICITI cadaneloooooooor.... si aceasta FERICIRE..,vine de la faptul ca.., tocmai am incheiat o legatura telefonica cu mafiaaaaaaaaaaaaaaaa.. am vorbit cu cea mai NEBUNA cadana a Sultanului si am trait fericirea de a fi fost si Tantica acasa ,asa ca au vorbit si ele intre ele.. deh..,ca femeile.. poopam mafiaaaaaaaaaaa...,direct din cortul Sultanului.. MULTUMIM IUBITA ,PENTRU SURPRIZA OFERITA..SI VA ASTEPTAM CU MARE DRAGOSTE..
NIMENI SI NIMIC NU-MI VA INVINGE FERICIREA IN NOAPTEA ASTA...!!!! SI VA MAI AM PE VOI MUUUUUUULTI......

Postat pe 8 August 2008 21:33
mafia
Iti spun acum La multi ani! si imi cer scuze ca nu am fost pe faza atunci. Sper ca niciodata nu e prea tarziu. Sa fii fericita!
amme22
Postat pe 8 August 2008 21:34
De la: amme22, la data 2008-08-08 21:34:45mafia
Iti spun acum La multi ani! si imi cer scuze ca nu am fost pe faza atunci. Sper ca niciodata nu e prea tarziu. Sa fii fericita!


AMME...mersi frumos...gestul conteaza....nu intarzierea...sau faza...


va doresc la toti dragii mei tot binele de pe Pamant si Fericirea sa fie in casele voastre.....

Postat pe 8 August 2008 21:38
si uite-asa s-a ajuns la pupaciuni.... ia fiti atenti aici:
amme22
Postat pe 8 August 2008 21:42
mai mafioso micut nu te-am uitat cu siguranta ca nu te-am uitat mai ales ca mi-am facut AMR la munca si mai tai cate o zi din calendar cand plec de la munca....pana vii tu.... sper sa nu te sperii de mine.... si nici io de tine....mie place de mafioso cum scrie si ce pozne are....deci sa vedem ce voce are si daca ma strange in brate....

daaaa oana un cadou.... un chitibus sa iti aminteasca de mine..... ... ma faci sa ma inrosesc ,nu sunt nici pe departe asa...cateodata sunt un adevarat dracusor,aaa si cand ma enervez ...cu adevarat e vai si amar de al de a reusit sa ma scoata din pepeni...dar acum sunt pasnica ...

uite vezi.... am uitat de olga.... ufff olga nu cred ca ti-am multumit pt incurajari si pt aprecieri... o fac acum ...pt ca am ocazia.
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 August 2008 21:45
dracusor cand te enervezi emma? Si zici ca nu esti buna..!! pai eu sunt dracusor de felul meu.. si cand ma enervez sunt 3 draci!!

Postat pe 8 August 2008 22:26
greu de citit, dar si mai greu de comentat...!!!! ema.., e dracusorul Sultanului.. te iubesc drace si nu numai eu..

Postat pe 8 August 2008 22:29
da....io va iubesc,va spui vorbe de duh,va impac......si treceti pe langa mine ca si cum n-as fi........ ....gata,imi iau jucariile si plec.......sa ma inec in Bacardi Cola de necaz ......

Postat pe 8 August 2008 23:34
valeaaaaaaaaaaaaaa...,carel gainusa grasana de 4 gk ce esti ,tu nu ai observat ce prospaturi de cadane ce are Sultanul acum..??? hai...,pe site-ul cu "grasanele dar frumusele"....

Postat pe 9 August 2008 00:16
daaaaaaaa????....bine....ma supar mai rau acuma !!!!........ ....ce face Bacardi din om ......

Postat pe 9 August 2008 00:25
etta...nu fii trista ca nu trece nimeni pe lnga tine .... sora....te iubeste...

Postat pe 9 August 2008 00:58
ausisiii dagutycoo,fachem un zchimb de sticloance ,io dau Havana Club,datu miei Bacardi EL RON DE CUBA..,sa-i moaraaaaaa la ...intrare,prietenei melre ,stii tu caresi voi,dacaaaaa..,hai noroaceeeeee.. credca mam pilitu-te-ai... gataaaaaaaaaaaaaaaa Cotohrla betiva si singura.. noaptea buna....!!!

Postat pe 9 August 2008 01:07
De la: mafia_nr1, la data 2008-08-09 00:58:08etta...nu fii trista ca nu trece nimeni pe lnga tine .... sora....te iubeste...
si fratele... PERVERSOOOOOOOOO...

Postat pe 9 August 2008 01:10
eeee bunaaaa.... etta scuze ca te-am lasat singurica aseara...fara intentie...doar ca m-a palit somnu' mai ceva ca pe puiu de gaina...stresul asta de la munca isi face sintita prezenta dar,am weekend-ul la mijloc sa ma relaxez....sa visez cu ochii deschisi.... poate reusesc sa ies la o plimbarica...sa mai fac niste poze.... zilele astea ma voi delecta in propria mea companie..... evident cu gandul la voi toti,o sa vizitez locurile care imi plac mie in orasul meu,pt ca atunci cand treceti prin brasov sa va pot arata de ce imi iubesc eu orasul atat de mult,o sa fac poze pt ca e un hobby care ma destinde ca nimic altceva...
o sa ma delectez cu aer curat de munte.... la o plimbare pe sub Tampa, o sa urc pe jos pe drumul vechi pana in poiana brasov si o sa cobor cu autobuzul....
meeeei am multe de facut zilele astea ...
va urez si voua sa va distrati la fel de bine pe cat am eu de gand sa o fac...
un pupilic la toate voi care stiti ca inseaman sa simti viata ... ca un vanticel caldut de vara ....care te racoreste atunci and soarele te arde.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 August 2008 12:30
La multi ani Mafia!

Va rog faceti ceva cu Jmenaru_cu_Banu_Gros ca nu mai suport sa vad ca la fiecare topic ne injura pe toti in ultimul hal!
sweetpink
Postat pe 9 August 2008 16:43
cu ala chiar ca nu ai ce face decat sa nu-l bagi in seama
amme22
Postat pe 9 August 2008 18:11
meeei io ma de ce sa ii multumesc si aluia...
mersi smenare ca imi imbogatesc lista de injuraturi si vocabularul cu noi cuvinte in argoul gastilor de cartier....

iiiihaaaa!!!

hai mai fetele ca daca il ignorati efectiv se irita si mai tare si mai scapa ceva din secretele injuratului....
dandanaua_reloaded
Postat pe 9 August 2008 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
interesant articoltrebuie citit de adolescenti 1 De la: kudikahelpme 16 Decembrie 2009 12:45
Stietotologie = stie-tot-ologie 8 De la: life_coaching 27 August 2013 20:37
Cadou unicat 3 De la: yumalai 1 Aprilie 2009 07:34
povestea din trei cuvinte 4405 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:02
joc dragut....ma-bimbo :) 6 De la: honeyca 28 Iulie 2009 21:58