Setari Cookie-uri

PANA UNDE VA AJUNGE?????????

nu eu te-am primit !!!

tu ai obtinut acest drept,pentru ca esti un om minunat !!

Postat pe 16 August 2008 09:16
asa este andrea ai un blog super tare....si pe mine asta m-a convins ca ne cunosti destul de bine cat sa faci o asemenea "dedicatie"
dandanaua_reloaded
Postat pe 18 August 2008 15:29
multumesc scumpo
Am scris pentru ca imi sunteti dragi,chiar daca nu va cunosc personal.
Dar cine stie,poate intr-o zi...
andreea1976
Postat pe 18 August 2008 15:34
inca o data vreau sa va spun: VA IUBESC CU TOATA FIINTA MEA !!!!.....PE TOTI .......ati adus lumina in sufletul si inima mea si m-ati facut mai puternica !!!!......nu o sa am niciodata cuvintele cu care sa va arat ce insemnati pentru mine !!!!........va pup de milioane de ori !!!!...... .....si DUMNEZEU SA VA BINECUVANTEZE CA ATI IESIT IN CALEA MEA !!!!......

Postat pe 21 August 2008 19:14
un copy de la "HAREMUL SI MINUNILE LUI"...


fost Sultan si cel ce a deschis acest topic "HAREMUL SI MINUNILE LUI" adica (PRIETENII MEI DE SUFLET CE I-AM INTALNIT AICI)...,va rog sa NU MAI POSTATI aici si sa nu mai folositi termenul de SULTAN si HAREM ..








acelas lucru si pentru topicul "PANA UNDE SE VA AJUNGE"..!! deoarece mi-a fost dedicat de tya 103








va multumesc mult, tuturor..!!











pentru prieteni voi fi acelas si VA VOI IUBI LA FEL DE MULT..!!!



povestea SULTANULUI si a HAREMULUI lui..,s-a SFARSIT AICI ...




PORTILE "HAREMULUI MINUNAT" ,S-AU INCHIS.....!!!!!

Postat pe 23 August 2008 03:00
m-ai facut sa plang ...si m-ai facut sa simt ca imi pierd din nou parte din familia mea....de ce?????
nu stiu ce s-a intamplat si probabil ca voi afla doar ca ...tu sti mult prea bine ce insemni tu si familia ta pt mine ....
tu nu esti sultanul pt mine si nu ai fost niciodata doar un sultan.... sau un user ....esti si vei ramane parte din sufletul meu ca si tantica si albinel. asa ca ...daca tu nu ma vrei ,la dracu!!! eu te vreau!!!!
ai auzit?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 August 2008 07:16
POFTIM SULTANE CA TARE BINE SI FRUMOS MAI SCRIU.
169 mesaje
Membru din: 4/09/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 10:41 Citeaza Raspunde

mic_negru_si_urat2

80 mesaje
Membru din: 4/09/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:50 Citeaza Raspunde



De la: focsa05, la data 2008-09-08 22:21:10



De la: yourdream, la data 2008-09-08 22:12:25

din momentul acesta puteti scrie ce vreti nu o sa ma obosesc sa mai raspund la porcariile voastre,in viata reala am vazut o multime de femei geloase sau invidioase pe mine,nu ma puteam gandi ca se poate intampla si pe un site dar voi atat puteti fi de disperate de felul in care aratati incat si pe un site va luati de lume in general ,nu doar de mine.Si tembela aia de puffilici sa nu vorbeasca fara ea,sau daca m-a vazut vreo data in viata ei poate sa isi dea cu parerea despre mine??sau daca arat cum arat eu nu pot intra pe net?pe vre-un site??cum poti copia pozele unei persoane pe care tu o mai si cunosti pe deasupra,daca e adevarat ce zici! eu am pus multe poze pe site,din tot feluri de locuri,se vede cand copiezi niste poze ale unor fete care sunt modele sau mai stiu eu ce,si sunt poze facute in studio,daca atata nu te duce capul inseamna ca nu degeaba esti blonda.Am vazut ca aproape toti de aici sunteti niste muncitori in fabrica care la ora 3 abia asteapta sa ajunga acasa sa intre pe kudika sa se mai certe cu fetele care arata bine.Femei de varsta mamei mele,care intra si vorbesc despre sex oral,despre sex anal! inseamna ca voi nu aveti ocupatie,nu aveti barbat,nu aveti viata! femei de 40-45 de ani...oricum sunteti niste tarani invidiosi ,acesta a fost ultimul meu mesaj!










acum sincer... mare dreptate are!!


ca sa fiu corect fata de cine merita voi spune ca ai mare dreptate dar in legatura cu acea categorie de oameni citata de tine.energia negativa,prostia,rautatea,vin de la tarani,si inculti,dar sunt si oameni de caracter aici.din pacate,rautatea,si impertinenta unora face tot grupul sa arate la fel.dar nu trebuie generalizat daca vrem sa fim corecti.sunt cativa oameni ca aricica spre exemplu ce nu merita sa varsam supararile noastre pe ei.nu toata lumea jigneste si trateaza pe cei noi veniti cu superioritate si aroganta.aricica si multi altii noi veniti nu stiu exact ce se intampla.au luat toate vorbele de bune,au fost acceptati si bunatatea lor a fost luata drept naivitate .dar tot din cauza bunatatii nici nu imagineaza ca asemenea caractere si comportamente pot exista.



nu toata lumea stie sa se adapteze oricarei situatii in lumea asta .in asemenea cazuri,unii combat,iar altii primesc perversitatea drept bunatate.este greu de tinut mintea limpede si posibilitatea de a gandi cand spiritul de turma este incurajat zi de zi,cu sute de telefoane,mailuri,mesaje.tot acest joc nu reprezinta decat ambitia sultanului de a parea cea ce nu este.nu toti au trait acele momente penibile cand sultanul facea poze cu cadanele,repetand de 10 ori "pune-ti mana pe mine sa par sex simbol." nu toti au vazut sotia acestuia mincind pana la limita puterilor 3 zile in timpul unei petreceri si mergand dimineata la munca.acea femeie a dat dovada de foarte mult bun simt si a fost cu adevarat respectata de toata lumea,mai putin de sultan ,atunci cand la masa,in fata tuturoor a afirmat intrun moment de slabiciune"ce ma uratule? io maine daca gasesc una mai buna ca sotia mea imediat o las. am casa,am teren,fac ce vreau."stiu sigur ca nimeni nu ma poate acuza de calomnii deoarece toata lumea de la masa a sarit pe sultan cu gura cuzandul de nesimtire si ca a dat dovada de un caracter ingalat.sultanul va replica probabil ca a glumit.ei bine cu asemenea sotie ar fi mers altfel de gluma" vai iubita mea saracuta,munceste ca o albinuta,multumesc lui dumnezeu ce femeie fantastica a scos in calea mea. ASTA AR FI FOST O GLUME DE GENTELMAN ADEVARAT CUM SULTANUL PRETINDE A FI.io toata viata mea de la un asemenea gest am descifrat intregul caracter al unui om,si nu a fost singura data cand in fata mea a dat dovada de un caracter infect si ingalat. acum fiecare poate crede ce vrea dar eu am adus un gram si din adevarata fata a sultanului.si daca nu se termina cu magariile voi mai aduce deoarece mai am o tona de asemenea momente. nu poate contesta nimeni spusele mele.in cel mai rau caz se vor posta calomnii la adresa mea dar nimeni nu poate contesta ce tocmai am scris aic.







sultane ai facut marea greseala de-a ma trata ca pe un prost si de-a ma sfida.



sunt prost daca vreau io,cat timp vreau io,si inghit prostia si magaria atunci cand vreau io.emma iordanescu,fata de care consider ca am fost mai mult decat un domn, asistat in masina la asemenea gafa facuta de tine la adresa mea.sultanul,stiind ca emma ma cunoastepentru prima data in viata ei in acea zi a afirmat urmatoarele"aaa asta micu si negru ,prima data cand am vbit io cu el de harem aa spus ca toate trebuie f...e si ca sunt numai ne f....e." chiar dca intre barbati un om pe care vrei sa convingi a fi prietenul tau spune asa ceva,nu poti repeta in fata unei femei care'l cunoaste prima data.si ai repetat acea vba multor femei din harem cu tama ca ce?ca voi tabara pe haremul tau?nu draga sultane.esti bolnav,obsedat,cuprins de teribilisme in legatura cu acest site.nu asa se poarta un prieten si un caracter asa cum vrei sa arati tuturor ca esti.nu este interesul meu sa te ranesc,dar caut sa te fac sa intelegi ca magariile se platesc pe lumea asta.nu am fost deranjat de caracterul tau,de afirmatiile tale,de perversitatea ta ,pana cand nu ai sarit calul intrand in viata mea personala cu idioteniile tale,spunand povesti pline de venin si minciuni cuva drag mie.si stiu ca nu a fost singura cu care ai indraznit .nu fac nume deoarece am promis iar toata lumea stie ca risc si viata pentru a ma tine de o promisiune( vbesc de cea facuta melindutei cand a aterizat).cauta sa realizezi ca nu faci bine.ai spus oamenilor ca sunt violent,ca sunt nerespectos cu femeile,ca insel multe femei in acelasi timp.MINCIUNI.nu neg faptul ca am avut multe aventuri,dar toate au stiut sa nu se astepte la nimic deoarece a fost aventura din ambele parti.am incercat sa aleg o femeie din mai multe,recunosc.dar nu am avut comportamentul descris de tine pentru a convinge lumea sa sune la meliduta,sa trimeata mesaje sa me discrediteze.sigur nu ai trimis tu nimc ,asa vei spune.asta ai spus de o saptamana fara ca io sa te acuz de nimc pe celalat topic.(gelozie pe trecut....) CINE SE SCUZA SE ACUZAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!



ASTA AM VASTEPTAT.IO NU JIGNESC,IO NU MA CERT,IO MA PORT CA IN TRIBUNAL,CA UN AVOCAT.LAS PE CEI CA TINE SA CADA IN PROPIILE CAPCANE.



ai stiut ca vine uraganul deoarece ai stiut bine ce ai facut.ai simtit cum se apropie din ce in ce mai mult,cuprins de panica,macnat de asteptarea uraganului ai inceput sa tipi repede ca nu tu ai facut rau.cu tin eintradevar am vbit cateceva din viata mea la un sprit.de la tine stie tot haremul.de la nimeni altcineva.tu si cei ce au avut cateva informatii,ati avut grije sa le infloriti si sa le traantiti pe capul fetii.a poment o minciune de-a ta pusa in carca mea in seara cand am venit tarziu la tine cu iris.ai spus fetii ca am fost nerespectos la adresa ei.IN ACEA SEARA.iris si vasi stiu clar ca am spus ca melinduta este un copil bun,o fata superba si ca vreau sa investesc sentimente.(am folosit termenul investitie)io nu uit.



am martori,persoane cu caracter,care nu pot nega sau minti.



am dreptate sultane?macar in al 12 lea ceas,dupa ce nu mai sunt cu melinduta,(nu as fi facut atat taraboi daca ar fi fost vina mea 100%),ce am scris va ramane,si lumea va intelege,macar acum sultane fa ceva cu adevarat corect.DA DOVADA DE CARACTER. RECUNOASTE SI CERE IERTARE!!!!!! VEI FI ORICUM APRECIAT MAI MULT!!!!!!





SINGURA MEA GRESEALA FATA DE ACEA FATA A FOST CA NU AM VBIT CU EA DE TRECUTUL MEU.DAR DIN PROPRIE EXPERIENTA STIU CA NU SE FACE.



mydream,acea fata,care poate nu are tocmai drepatae suta la suta,a vezut o mare realitate in prima zi.este acceptat numai cine se supune.cine accepta rautatiile .numai cine accepta toata vrajeala de 2 lei a sultanului.io nu am fost supus niciodata,nu am batut la usa haremului.am fost chemat in harem atunci cand a avzut ca deja multe lume din harem ma respecta pe mine si posturile mele.



a zis ca daca nu ma poate combate sa mi se alieze. A Stiut ca nu voi accepta magariile,a vazut ca nu ma poate supune rautatiilor deoarece prin posturile mele am respectat pe toti si sm impus respect.ce se aseamana se aduna.am fost adus de harem !!! nu de sultan!!!! nu ai niciun merit sultane.nu am nicio obligatie fata de tine.



dar tu ai obligatia sa respecti mai mult pe cei ce respecta decat acea falsitate efisata de tine.



multi vor lua foc in urma acestui post,multi nu vor putea comenta nimic, iar multi se vor lumina.



nu pot schimba eu mentalitatea oamenilor dar pot cel putin incerca sa fac sa inteleaga pe cine poate.



IN ORICE CAZ IO UREZ TOATE CELE BUNE TUTUROR.
Raporteaza abuz de limbaj

Puffilici

518 mesaje
Membru din: 20/12/2007
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:53 Citeaza Raspunde

Neata !
Deci nu`mi vine a crede...mie peste noapte mi`au disparut niste poze din album...cate zeci de conturi false puteau sa raporteze intr`o noapte?!?!!?
Pozele mele cu pisici si cu Marylin...macar la ale cu mine mai intelegeam...dar alea?! Vai de capul vostru astia fara preocupari , va straduiti degeaba ca pozele se uplodeaza simplu
Incep sa ma plictisesc de site`ul asta fara nicio politica...unde toata lumea zice ce vrea , unde se intampla fel de fel de 'minuni'...
Raporteaza abuz de limbaj

"Nu stiu pentru cine scriu, dar stiu de ce scriu. Scriu ca sa ma justific. In ochii cui? Am spus-o deja, dar infrunt ridicolul de a mai spune-o o data: in ochii copilului care am fost." Octavian Paler - Desertul pentru totdeauna (I simply adore him!!!)
mic_negru_si_urat2

80 mesaje
Membru din: 4/09/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 9 Septembrie 2008, ora 09:57 Citeaza Raspunde



De la: Puffilici, la data 2008-09-09 09:53:56

Neata !
Deci nu`mi vine a crede...mie peste noapte mi`au disparut niste poze din album...cate zeci de conturi false puteau sa raporteze intr`o noapte?!?!!?
Pozele mele cu pisici si cu Marylin...macar la ale cu mine mai intelegeam...dar alea?! Vai de capul vostru astia fara preocupari , va straduiti degeaba ca pozele se uplodeaza simplu
Incep sa ma plictisesc de site`ul asta fara nicio politica...unde toata lumea zice ce vrea , unde se intampla fel de fel de 'minuni'...
sa vezi la mine dezastru.....
Raporteaza abuz de limbaj
B V

Postat pe 10 Septembrie 2008 22:24

Postat pe 10 Septembrie 2008 22:27
chestia asta incepe sa ma ingretoseze....

cred ca pur si simplu e timpul sa se termine toata tarasenia asta de un prost gust evident am recitti aceleasi tampenii pe foarte multe topicuri si sincera sa fiu incep sa ma calce pe nervi din ce in ce mai tare.... nu pt ca asi avea de a face cu ele ci pt ca sunt chestii de copii de gradinita .....care se parasc la d-na educatoare....

GATA !!!!

WE'VE GOT THE FUKING IDEEA!!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Septembrie 2008 22:28
da..bun titlul.." pana unde va ajunge ???" pai mai mult de atat nici ca se putea....

1. invidia pentru un om deosebit este foarte mare
2. am ajuns sa ne cunoastem real, sa ne bucuram de prietenia noastra care este curata dar totusi cineva incearca s-o desparta....dar cu prea putine sanse deoarece prietenii adevarati si cei ce l-au cunoscut personal si chiar virtual pe stef stiu ce fel de om este, stiu cat sufera cand cineva este la necaz, siu ca este gata intodeauna sa ajute moral pe cineva la suferinta...
3. tot ce s-a spus si se va spune despre stef sunt minciuni, este doar invidie
4. Am urcat munti la care nu le-am vazut varfurile, am strabatut deserturi fierbinti si oceane fara sfarsit insa din pacate nu am vazut roua din iarba din fata casei mele.
Sunt doua feluri de a-ti trai viata... Unul - de a crede ca nu exista miracole. Altul - de a crede ca totul este un miracol.
Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane
Nu trebuie sa-ti faci prieteni decat dintre oamenii care muncesc. Omul lenes este periculos pentru prietenii sai, caci el, neavand ce face, vorbeste despre ce fac si ce nu fac prietenii sai, se amesteca in treburile altora si devine inoportun: iata pentru ce trebuie sa fim destul de intelepti ca sa nu ne legam decat de oamenii care muncesc.
Fiecare repeta, dupa Aristotel, ca nu exista prieteni si fiecare, in particuar, sustine ca el e un bun prieten. Aceste doua afirmatii atat de contradictorii se bazeaza foarte probabil pe faptul ca pe taramul prieteniei exista multi ipocriti si multi oameni care nu se cunosc pe ei insisi


Indiferent ce s-ar intampla intr-o prietenie, daca a fost o prietenie adevarata, din suflet nu va pleca niciodata amintirea prietenului si iubirea pentru acesta. Trebuie sa ne iubim chiar si prietenii care ne ranesc sau ne fac sa suferim.

Postat pe 10 Septembrie 2008 23:03
[NA SULTANE CA SCRIU MULT SI REPEDE SI AM SI INTERNET RAPID .


pune tata episoade multe ca ce te asteapta .....


vei vbi singur



ce treaba are emma?io nu am ranit pe nimeni de aici,nu vreau sa fac victime colaterale,iar bagi pe gatul meu fapte ce nu am facut,si vbe ce nu am spus,

esti un mincinos nenorocit si sunt oameni ce te-au auzit jurand ca nu vbesti de ei .dar acum stiu adevarul.


de ce injurui ca la gara?

esti burta verde?

de ce stii numai sa batjocoresti?

cei slabi sunt mereu rapizi la batjocura.


incepi sa simti intunericul cum te cuprinde.

cati bani ai excrocat azi?


500 de euro?


stiu multe sultaneeeeeeeeee

poti sa faci ce vrei tu,

io nu sunt petruta nebuna.


cu mine nu merge tata ,lumea nu este proasta .baga acolo ce vrei tu,tot ce poti spune este ca am avut relatii cu multe femei.ok bravo mie.poti spune ca am incercat cu multe femei .bbravo mie.
altceva nu ai.

iat asya a stiut toata lumea mereu.



I-MI PLAC FEMEILE,SI AM INCERCAT CU MULTE.

AM SU REUSIT CU LA FEL DE MULTE



SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII???????????????????????????????





CELE CE AU ACCEPTAT AU AVUT ACEASI PLACERE CA MINE,MULTE AU FOST REFUZATE DE MINE SI SUNT FRUSTRATE,ALTEKLE M-AU REFUZAT ELE SI AM MESRS MAI DEPARTE.

ATATA POTI SPUNE DE MINE SI IO NU AM ASCUNS NIMIC.SM SPUS DE NENUMARATE ORI CA ADOR FEMEILE.

ASTA SE STIA SULTANEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAI NASOL CU MINCIUNILE TALE.

CA SUNT VIOLENT,CA SA AIBE GRIJA MELINDUTA CA O SA SUFERE,CA BAT FEMEILE,CA BEAU,CA IAU BANI DE LA ELE,CA SUNT FOMIST,


CINE DRECU CREZI CA TE VA CREDE??????????

POATE PETRUTA NEBUNA VA VENI SA SPUNA CA AM BATUT-O VREODATA .


CE AI AVUT DE SPUS LUMII,CA IO MA VOI DUCE SA MUNCESC CU MAFIA?
ANDREA A MARTURISIT LA NERVI CA STIE DE LA TINE.
FURIOASA PE MINE,DEZAMAGITA, A URLAT LA MINE CA IO AM TRIMIS CV LA MAFIA CA AM O RELATIE CU EA SI CA VREAU SA LUCREZ CU EA IN DUBAI,CA ARE UN SOT CU CARE SE CEARTA MEREU SI CA IO SUNT AMANTUL EI VIRTUAL.

DE UNDE SCOTI ASTA?

DE UNDE AI VENIT CU IDEA CA YOUR DREAM STIE NUSTIU CE DE EMMA DE LA MINE??????????????????


ASTE SUNT DIN CAPUL TAU ALA BOLNAV FARA SERVICIU SI FARA OCUPATIEEEEEEEEEE
IO NU AM SERVICIU UCA POT ALEGE CANDSI UNDE SA LUCREZ. DAR O FEC PE SALARIILE MELE ANTERIOARE. MUNCITE DE MINE NU DE COPILUL MEU CUM FACI TU.

ARE BAIATUE TAU O PRIETENA?

NU ARE CA MUNCESTE TRIMIS DE TINE TOATA ZIUA.

VAI DE SOARTA TA SULTANE CE ANIMAL FARA SCRUPULE ESTI SI MAI RAZI DE ALTII. UN SECRET NU STI SA PASTREZI,BARFESTI PE TOTI ACOLO IN CURTEA AIA SI PE PRIVAT NENOROCITULE,TE JOCI CU SENTIMENTELE TUTUROR FARA SCRUPULE.VOI INCEPE INTRO ZI SI VOI SPUNE TOT CE STIU DE LA TINE DE FIECARE IN PARTE,CU RISCUL DE A RANI LUMEA NUMAI SA ARAT CA ASA ESTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!
CUM SPUN IO. UN ANIMAL FARA SCRUPULE.ATATA POTI?
CAMASA MEA ROSIE?AM DE TOATE CULORILE TATA SI DIN TOETE CONTINENTELE.

VREI SA VBIM DE MIROSURI? STII CUM MIROASE GURA TA?AIA FARA DINTI SI SPURCATA CU CARE RAZI SI BARFESTI PE TOTI?

MAI CEVA CA HASNAUA TA DIN FUNDUL GRADINII TALE

AM SPUS-O IN AFATA TUTUROR LA MASA SI DUPA AM SUCIT CA AM INTELES CA TE VEI SIMTI PROST ,DAR NU MERITI MILA MEA.ESTI FARA SCRUPULE SI CALCI PE CADAVERE CA SA DAI IN MINE.


PROSTI SUNT CEI CE ACCEPTA CA TU SA CALCI PE NECAZURILE LOR CA SA POTI TU SA RASPUNZI ADEVARURUILOR MELE.

MANIPULEZI CEA CE STII DE FIECARE IN PERTE SI VOI DOVEDI .IO STIU DE HAREM DE LA TINE,SI CINE VA PERMITE MA VA LASA SA ARAT CE STIU DE FIECARE IN PARTE NUMAI SA SE VADA CE BARFITOR NENOROCIT CU GURA MARE ESTI?

NU VEI REUSI CU MINE SULTANE.NIMENI NU REUSESTE .NICIODATAAM CUNOSCUT MULTE FEMEI .DAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

SI AM INCERCAT CU LA FEL DE MULTE !!!!!!!!!

SI CARE AU FOST URATE,SAU BATRANE AM FUGIT DE ELE. A FOST DUREROS DA!!!


DAR CINE LE PUNE SA SE AFISEZE CU POZE DE FOTOMODELE????????????????


ATATA SULTSNE SI NU ESTE CEVA DE CARE SA MA RUSINEZ.

NU AM FACUT RAU NIMANUI.


TU FACI RAU SI MAI SI VREI SA CONVINGI LUMEA CA LE FACI BINE.

ASTA ESTE CEL MAI URAT.

NU CAMASA MEA.CAMASA MEA NU ARE TREABA.ESTE CAMASA ITALIANA DE SMECHER,CEA CE TU NU VEI AVEA VREODATA DECAT DACA EDUCE VREUNU DE PESTE HOTARE SA FACA CADOU SULTANULUI AMARAT DIN SNAGOV.


CERSETORULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Raporteaza abuz de limbaj



Raporteaza abuz de limbaj

Postat pe 11 Septembrie 2008 03:16
Like ...Iara va certati?
Pana cand ????????De ce sunt in fiecare saptamana certuri pe forum??????
sweetpink
Postat pe 11 Septembrie 2008 04:17
Auzi angelo? nu vreau sa mai fiu adusa in discutia voastra iar ceea ce spui tu despre mine si sotul meu sunt minciuni, am o familie si o viata linistita pe care o doresc la toata lumea....imi iubesc sotul, deci nu vreau sa mai aud nimic despre asta ca nu sunt adevaruri iar stef nu putea spune asa ceva atat timp cat el a vorbit si vorbeste cu sotul meu pe mess....daca ai ceva de spus spune despre ce vrei,dar nu mai ma aduce in discutiile tale, nu ma intereseaza ce vrei tu sa demonstrezi deoarece poate cunosc situatia si nici nu vreau sa mai citesc nimic pe acest forum, ai inceput sa murdaresti de tot acest forum si deja mi-e sila sa mai intru....

sper ca ai inteles rugamintea mea si nu numai tu...vorbesc general....atata timp cat nu am avut nimic cu nimeni si nu am jignit pe nimeni va rog sa terminati cu toate discriminarile....

Postat pe 11 Septembrie 2008 14:55
De la: mafia_nr1, la data 2008-09-11 14:55:13Auzi angelo? nu vreau sa mai fiu adusa in discutia voastra iar ceea ce spui tu despre mine si sotul meu sunt minciuni, am o familie si o viata linistita pe care o doresc la toata lumea....imi iubesc sotul, deci nu vreau sa mai aud nimic despre asta ca nu sunt adevaruri iar stef nu putea spune asa ceva atat timp cat el a vorbit si vorbeste cu sotul meu pe mess....daca ai ceva de spus spune despre ce vrei,dar nu mai ma aduce in discutiile tale, nu ma intereseaza ce vrei tu sa demonstrezi deoarece poate cunosc situatia si nici nu vreau sa mai citesc nimic pe acest forum, ai inceput sa murdaresti de tot acest forum si deja mi-e sila sa mai intru....

sper ca ai inteles rugamintea mea si nu numai tu...vorbesc general....atata timp cat nu am avut nimic cu nimeni si nu am jignit pe nimeni va rog sa terminati cu toate discriminarile....



stiu bine ca sunt minciuni,tu esti cea ce se baga de la inceput.am stiut ca asa vei face,am stiut ca vei sari la cearta si am avut argumantul si sansa sa te aduc aici sa confirmi minciunile.

atat am avut nevoie de la tine.

multumesc,daca am intrebat pe privat,nu ai raspuns,

Postat pe 11 Septembrie 2008 16:32
mafia...,ADEVARUL este unul singur si e doar la melinduta...!!!

am fost sunat de ea cu ceva timp in urma, una -doua saptamani si m-a intrebat DIRECT daca stiu ceva de faptul ca tu i-ai dat un contract de munca lui micutu...???

am intrebat de ce ..???
ce s-a intamplat ...????

raspunsul a fost direct ..:
micutu s-a laudat la mine ca are contract de munca in D....si va pleca in curand..!!
asta a fost tot ..


iar melinduta va trebui sa intre ..,sa posteze asta si se vor clarifica foarte multe...


nu mi-as fi permis NICIODATA sa vorbesc urat de tine, sau de sotul tau..
iar tu stii bine asta si stie toata lumea, ca tu reprezinti ceva special pentru mine si familia mea..

melinduta va trebui sa raspunda la mai multe intrebari ,desi stiu sigur ca-i f ocupata ,sper sa-si faca ceva timp si totul se va clarifica..

Postat pe 11 Septembrie 2008 17:02
de ce mi-ai murdarit topicul micutzule?
cu ce mama draq ti-am gresit eu tie?
hai ca incepi sa ma calci pe bataturi si vad ca nu sunt singura!!!!!!!!
tya103
Postat pe 15 Septembrie 2008 15:27
ce parere iti faci?ca suntem prostii tai?
te-am tratat cu respect si asta doar pentru ca erai prietenul Sultanului.mi-ai dat de inteles atunci la petrecere cxe fel de om esti!!!!!
si ma rog!daca nu ti-au convenit expresiile lui stef atunci de ce nu ai reactionat pe loc daca te tot autodenumesti un barbat integru si cu mult bun simt!!!!!!!!bun simt?ce dracu vorbesc?habar nu ai ce e ala.ca daca stiai nu mai faceai acest tam-tam.arunci cu noroi si ai pretentia sa plecam capul la cuvintele tale?
Baiatule...ai o problema grava daca si de etta te-ai legat.si sa fiu sincera cu tine....nu faci de melinduta.indiferent ce s-ar fi intamplat intre voi cred ca fata s-a cam trezit la realitate si si-a dat seama cine esti!
mai nou...femeile din ziua de azi nu mai sunt asa de proaste cum le consideri tu.
tya103
Postat pe 15 Septembrie 2008 15:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Joc 1 De la: Neira 10 Februarie 2010 20:58
MEDITATII ENGLEZA 2 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 00:41
Care atitudine va caracterizeaza...Discretia sau Agresivitatea? 7 De la: Nolwenn 3 Septembrie 2009 19:28
Credeti in fantome? Vi-i sa intamplat vreodat sa le simtiti? 83 De la: 13 Ianuarie 2016 22:25
Ofer Pisoi (Motani) europeni - f mici: 3 saptamani ! in Bucuresti! Superbi! 1 De la: cristinne83 2 Mai 2011 10:24