Setari Cookie-uri

cat de mult va place sa faceti sex???

aha,,,am inteles,,,sincer nu am stat sa iti verific trecutul,,,am intrat odata din greseala pe topic cred ca iti ziceam ceva de genul: nu e bine sa iti cumperi masina pana nu o iei pt un test drive,,,raman la afirmatia mea
cunosc prea multe cupluri care au divortat datorita incompatibilitatii pe plan sexual,,,dar asta e alta poveste,,,,
sincer zic,,,un barbat apreciaza o femeie virgina, ca se simte el mandru si fericit ca o invata tot ce ii place lui,,,dar la fete e invers,,,,sa iei pe unu neprizeput e un pic cam.... bine,,,acu daca il iei sa il "dresezi " asa cum vrei tu e alta poveste (scuza termenul folosit e preluat de la o tipa careia ii plac astia care pot fi modelati,,,asa ca tine,,,,)
dar retine ca tipele de genul asta sunt de obicef f versate,,,si acolo e treaba cu o dusa si 3 intoarse,,,,asa ca ai grija,
personal daca as fi hetero nu as aprecia un tip virgin,,,,dar asta e doar parerea mea,,,,,
o respect pe a ta si iti doresc bafta si vointa de fier,

o mica remarca: nu cred ca ar trebui sa postezi pe subiecte ce nu te prives,,,aici e vorba de cat de des faci sex,,,nu de cat de des nu faci sex

aricica_pogonica
Postat pe 20 Septembrie 2008 02:01
Aricico...hai la cafenea sa imi dai ginul ala!!

Postat pe 20 Septembrie 2008 02:02
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-20 02:01:57aha,,,am inteles,,,sincer nu am stat sa iti verific trecutul,,,am intrat odata din greseala pe topic cred ca iti ziceam ceva de genul: nu e bine sa iti cumperi masina pana nu o iei pt un test drive,,,raman la afirmatia mea
cunosc prea multe cupluri care au divortat datorita incompatibilitatii pe plan sexual,,,dar asta e alta poveste,,,,
sincer zic,,,un barbat apreciaza o femeie virgina, ca se simte el mandru si fericit ca o invata tot ce ii place lui,,,dar la fete e invers,,,,sa iei pe unu neprizeput e un pic cam.... bine,,,acu daca il iei sa il "dresezi " asa cum vrei tu e alta poveste (scuza termenul folosit e preluat de la o tipa careia ii plac astia care pot fi modelati,,,asa ca tine,,,,)
dar retine ca tipele de genul asta sunt de obicef f versate,,,si acolo e treaba cu o dusa si 3 intoarse,,,,asa ca ai grija,
personal daca as fi hetero nu as aprecia un tip virgin,,,,dar asta e doar parerea mea,,,,,
o respect pe a ta si iti doresc bafta si vointa de fier,

o mica remarca: nu cred ca ar trebui sa postezi pe subiecte ce nu te prives,,,aici e vorba de cat de des faci sex,,,nu de cat de des nu faci sex



stii, as putea sa iti raspund, insa nu are sens...ti s-ar parea complicat, la modul cum vad ca gandesti

asa ca, forget it


N.B.

Postat pe 20 Septembrie 2008 02:09
asa coman arata ca cel mai destept cedeaza intotdeauna
doar un sfat,,,,mai verifica inaintesa pui etichete,,,,ti-am vb frumos si ti-am zis ca iti respect parerea chiar daca nu sunt de acord cu ea,,,,daca vrei sa o dai in faze de alt gen cu mine spune,,,ca nu prea ti-ai gasit ,,,,,
stii cum sta treaba?? exista destule persoane care au cu mult mai multi ani ca mine si mult mai multa experienta de viata,,,dar care respecta si admira felul in care gandesc (uite ca la ora asta am lasat modestia la o parte si spun lucrurilor pe nume),,,,dar eu zic sa lasi aerele si superioritatea in aceeasi valiza in care sta inchisa si viata ta sexuala.,,,si cand ai sa stii sa vb intr-un mod normal si firesc,,,,am sa iti mai raspund la mesaje,,,,pana atunci,,,,
aricica_pogonica
Postat pe 20 Septembrie 2008 02:18
Aricico deja te iubesc!!!

Postat pe 20 Septembrie 2008 02:20
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-20 02:18:37 asa coman arata ca cel mai destept cedeaza intotdeauna
doar un sfat,,,,mai verifica inaintesa pui etichete,,,,ti-am vb frumos si ti-am zis ca iti respect parerea chiar daca nu sunt de acord cu ea,,,,daca vrei sa o dai in faze de alt gen cu mine spune,,,ca nu prea ti-ai gasit ,,,,,
stii cum sta treaba?? exista destule persoane care au cu mult mai multi ani ca mine si mult mai multa experienta de viata,,,dar care respecta si admira felul in care gandesc (uite ca la ora asta am lasat modestia la o parte si spun lucrurilor pe nume),,,,dar eu zic sa lasi aerele si superioritatea in aceeasi valiza in care sta inchisa si viata ta sexuala.,,,si cand ai sa stii sa vb intr-un mod normal si firesc,,,,am sa iti mai raspund la mesaje,,,,pana atunci,,,,


arata-mi tu mie o eticheta pe care ti-am atribuit-o eu ? ARATAMI UNA!

nu te-am etichetat nicicand. Ca tu ai inteles altceva, e numai problema ta!

Postat pe 20 Septembrie 2008 02:28
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 02:20:29Aricico deja te iubesc!!!



o iubesti ? :P
esti pe invers sau cum ? DOAR INTREB!
inseamna ca de aia nu ma inteleg eu cu tine

Postat pe 20 Septembrie 2008 02:30
ea nu e pe invers,,,,dar eu sunt,,,,de ce intrebi??
ai nevoie de vriun sfat in ceea ce priveste femeile??

modul in care gandesc e problema mea,,,si numai a mea,,,tu nu esti decat un nimeni ca si mine dealtfel si nu esti tu in masura sa judeci felul meu de a gandi sau de a ma raporta cu cei din jur.
ai tu grija de tine si de virginitatea ta,,,si eu am sa am grija de mine,,,,ok??
aricica_pogonica
Postat pe 20 Septembrie 2008 02:34
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-20 02:34:48ea nu e pe invers,,,,dar eu sunt,,,,de ce intrebi??
ai nevoie de vriun sfat in ceea ce priveste femeile??

modul in care gandesc e problema mea,,,si numai a mea,,,tu nu esti decat un nimeni ca si mine dealtfel si nu esti tu in masura sa judeci felul meu de a gandi sau de a ma raporta cu cei din jur.
ai tu grija de tine si de virginitatea ta,,,si eu am sa am grija de mine,,,,ok??



K.O.

ce chestie frate: si tu vorbesti in numele lui X sau Y. am impresia ca asta e deja o maladie printre femei.

sfaturi in privinta femeilor ? M'da... depinde..cata experienta aveti in domeniu ?!
vezi ca eu nu prea ma stiu :)..poate ma inveti tu acoolo niste taine, miscari, etc.

Postat pe 20 Septembrie 2008 02:47
nu vb in numele ei,,,era o intrebare ce ma privea de vreme ce ea declara ca ma iubeste...si cum intr-un cuplu e nevoie de doi,,,,uite ca eu eram numarul doi
si daca cineva ar trebui sa fie suparat ca am vb in numele ei,,,atunci aia ar trebui sa fie rock,,,tu nu ai de ce sa te simti lezat sau deranjat.....ai aruncat o intrebare in spatiul virtual ,,,si ti s-a ogerit un raspuns,,,atata vreme cat informatiile din el sunt corecte,,,nu vad unde e proplema ta....
complicat pt tine nu??? De aia nu iti mai zic ca si lu maicata/sorta/fratetu/etc,,,tot te iubesc ar trebui sa le zici cand vrei sa iti manifesti sentimentele fata de ei,,,dar,,,, am vazut ca vrei sa te dai intelectual si vorbesti numai in definitii,,,,doar o veste am pt tine,,,oamenii cu nasul pe sus si de o aroganta ca cea de care dai tu dovata acum,,,,nu prea sunt inghititi,,,,
ai grija sa nu ai de pierdut in viata din cauza asta,,,,
nu stiu de ce dar tare imi dai impresi aca vrei sa pozezi in ceea ce nu esti,,,,sincer,,,,e trist,,,,
aricica_pogonica
Postat pe 20 Septembrie 2008 02:53
Mai bine pe invers decat virgin la 22 de ani...si o iubesc pe aricika pentru ca e desteapta, si oamenii destepti merita sa fie iubiti!

Postat pe 20 Septembrie 2008 02:57
De la: ComanDss, la data 2008-09-20 02:47:03
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-20 02:34:48ea nu e pe invers,,,,dar eu sunt,,,,de ce intrebi??
ai nevoie de vriun sfat in ceea ce priveste femeile??

modul in care gandesc e problema mea,,,si numai a mea,,,tu nu esti decat un nimeni ca si mine dealtfel si nu esti tu in masura sa judeci felul meu de a gandi sau de a ma raporta cu cei din jur.
ai tu grija de tine si de virginitatea ta,,,si eu am sa am grija de mine,,,,ok??



K.O.

ce chestie frate: si tu vorbesti in numele lui X sau Y. am impresia ca asta e deja o maladie printre femei.

sfaturi in privinta femeilor ? M'da... depinde..cata experienta aveti in domeniu ?!
vezi ca eu nu prea ma stiu :)..poate ma inveti tu acoolo niste taine, miscari, etc.


vezi ca te tot invarti in jurul cozii aiurea. o tot di de toate grdurile la nimereala,pe niste subiecte de care de fapr,habar nu ai.

toata lumea a incercat mereu sa te respecte,sa te trateze frumos,iar tu nu dai dovada decat de ignoranta,impertinenta, aroganta,si hai sa nu fiu prea rau.
sincer nu stiu daca tu chiar esti virgin.nu stiu ce ar fi mai rau.
ai intrat cerand sfaturi,si vad ca esti pe drumul spre iesire facand pe desteptul.

cauta sa citesti de 10 ori inainte sa raspunzi cuiva.
cand spui cuiva "depinde cata experienta aveti", cauta sa intelegi ca ai aparut aici aratand ca nu ai experienta de niciun fel si cerand sfaturi.
daca cineva risipeste energie cu tine,impartind cea ce stie,(oricum are mai multa experienta ca tine oricine aici)cauta sa apreciezi sa sa faci mai putin pe desteptul.

te contrazici singur,afirmi ca nu ai experienta dar tot faci e desteptul intruna si esti enervant deja .lasa nasul un pic mai jos ca nu ai cu ce deocamdata.
de la teorie la practica mai e mult.
cand oameni ca aricica se sinchisesc sa stea de vba cu tine,sa te bage in seama,cauta sa apreciezi mai mult.la anisorii tai faptul ca le stii pe toate,ca toti sunt prosti si tu desyept ,este doar O IMPRESIE DE-A TA .te rog sa ma crezi ca stiu bine ce spun.am 3 surori mai mici si 2 frati mai mici.io nu am avut timp sa fiu prost in viata din cauza lor.

Postat pe 20 Septembrie 2008 04:48
De la: ComanDss, la data 2008-09-19 22:34:42
De la: inocica, la data 2008-09-19 22:22:41de unde ai tu senzatia ca ce pe care ti-i ridici in cap ti-ar fi suporteri?


ai observat ghilimelele ?

suporteri = cei care sunt adeptii sexului, ca cea mai mare placere in viata unui om.


nu faci decat sa presupui uirea.inca nu ai facut sex si spui ca e cea mai mare placere.ai grija ca de la primele tale posturi ,reiese ca ar putea deveni cosmar pentru tine. teama de atingeri,teama de femei,nu suna a mare placere. vezi sa nu te culci cu cateva femei in viata ta si sa realizezi ca defapt barbatii sunt mai buni ca femeile.
daca la 13 ani spune una ca esti varza, nu te afecteaza ca la 22 / 24.la 13 ani zici mersi ca ai scuturat ciucurelu .
la 22 te face varza o asemenea afirmatie.


mai ai multe de incercat taticule.
sexul poate fi si fericire si drama.fereasca dumnezeu sa realizezi ca teoria nu se combina cu practica

ce te faci daca moare la intrare?
vezi ca ciucurelu nu e nemuritor

Postat pe 20 Septembrie 2008 04:57
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 00:51:17Cum sa faca coman sex??? doar isi da cu parerea fara sa fi experimentat...chill

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:00
De la: ComanDss, la data 2008-09-20 02:30:44
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 02:20:29Aricico deja te iubesc!!!



o iubesti ? :P
esti pe invers sau cum ? DOAR INTREB!
inseamna ca de aia nu ma inteleg eu cu tine


tu inca habar nu ai daca esti pe invers sau pe dos.....

ce treaba ai cu altii????

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:09







FEREASCA DUMNEZEU MA SUR ATUNCI CAND NU POT SA DORM NOAPTEA

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:10
Coman, tu n-ai sa te intelegi niciodata bine cu mine, pentru ca nu te mai inghit pe acest forum, si pentru ca nu te mai inghit am sa ma port cu tine foarte urat si am sa ma iau de tine...asa...fara rost...asa cum tu contrazici lumea asa...fara rost! Ti-am declarat razboi pe fata! Eu sunt cea mai dulce fata, dar cu tine am sa fiu amara!!!




Pentru micutz:

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:20
De la: ComanDss, la data 2008-09-20 02:30:44
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 02:20:29Aricico deja te iubesc!!!



o iubesti ? :P
esti pe invers sau cum ? DOAR INTREB!
inseamna ca de aia nu ma inteleg eu cu tine



HA HA HA doare nu?

sa stii ca o femeie poate inlocui cu usurinta un barbat,ca o femeie poate multumi alta femeie cu mai multa usurinta ca un barbat.....

doare nu? ha ha ha sa vezi ce pot face amandoua din tine.....
atunci sa vezi daca stefan cel mare nu este defapt stefan cel mic.
chiar crezi ca e usor?de ce crezi ca e lumea plina de femei nefericite?

cand se intoarce fraieru si se culca ,ai impresia ca ste ce face?

si ala se crede geniu in materie de femei si de sex

DRAGA PRIETENE......astea sunt lucruri cu care trebuie sa invezi sa traiesti in viata
nu suntem indispesabili...............

nu ciucurelul ne da valoare,nu ala ne face barbati.....

habar nu ai inca in ce te bagi


Postat pe 20 Septembrie 2008 05:21
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 05:20:51Coman, tu n-ai sa te intelegi niciodata bine cu mine, pentru ca nu te mai inghit pe acest forum, si pentru ca nu te mai inghit am sa ma port cu tine foarte urat si am sa ma iau de tine...asa...fara rost...asa cum tu contrazici lumea asa...fara rost! Ti-am declarat razboi pe fata! Eu sunt cea mai dulce fata, dar cu tine am sa fiu amara!!!




Pentru micutz:


tu de unde ai aparut drace??????????

am crezut ca sunt singurl insomniac aici la ora asta
fugi la somnic pupacioaso ca am cam terminat io p'aici

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:24
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 05:20:51Coman, tu n-ai sa te intelegi niciodata bine cu mine, pentru ca nu te mai inghit pe acest forum, si pentru ca nu te mai inghit am sa ma port cu tine foarte urat si am sa ma iau de tine...asa...fara rost...asa cum tu contrazici lumea asa...fara rost! Ti-am declarat razboi pe fata! Eu sunt cea mai dulce fata, dar cu tine am sa fiu amara!!!




Pentru micutz:



fi rea,rupe tot!

mai coman ce faci tu mai ? pai o dai in balti cu fetele astea ? hai la mine ca te iubesc eu
fluturas_
Postat pe 20 Septembrie 2008 05:25
Sunt sunt sunt cea mai rea!

Stii ce? eu il cred pe coman ca e virgin...il sincer cred...

In plus...pot spune mi-l si imaginez maine cum incepe sa ma citeze...cum ii cade mutritza blonda cand vede ce am scris si se ambaleaza el repede sa comenteze...moama ce funny e...pacat k maine nu am sa ii raspund prea curand ca ma duc la sala si stau toata ziua si pap si prajituri maine si ciocolata si fumez mult menthol :D

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:30
E o melodie "Da-i inainte fato cu tupeu"

Eu maine mananc tort si nici nu merg la sala, ha !

Aici e vb de sex .. ?
fluturas_
Postat pe 20 Septembrie 2008 05:32
Eu ma duc la sala k imi place, bre!!!

Vai...scuzele mele auroraandreea...suntem off topic. Hai ca nu ma mai cert cu coman aici, gasim noi alt camp de batalie! Iarta-ma, dar iti strica oricum topicul cu parerile lui din lipsa de experienta!

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:33
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 05:30:52Sunt sunt sunt cea mai rea!

Stii ce? eu il cred pe coman ca e virgin...il sincer cred...

In plus...pot spune mi-l si imaginez maine cum incepe sa ma citeze...cum ii cade mutritza blonda cand vede ce am scris si se ambaleaza el repede sa comenteze...moama ce funny e...pacat k maine nu am sa ii raspund prea curand ca ma duc la sala si stau toata ziua si pap si prajituri maine si ciocolata si fumez mult menthol :D


NU AMESTECA SALA CU MENTOLUL PREA TARE

daca sunt plamanii dilatati de la sala,cand bagi tutn mentolat in ae, va intra pana in maduva lor..... o sa te faca varza,vei simti numai dimineata urmatoare.cat despre coman........

nu mai zic nimic

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:35
Mai...e ok...appa de sala si menthol...numai ca nu fumez NICIODATA inainte de sala...iar dupa sala la vreo cateva ore...

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:39
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 05:39:35Mai...e ok...appa de sala si menthol...numai ca nu fumez NICIODATA inainte de sala...iar dupa sala la vreo cateva ore...


bravooooo sunt mandru de tine si ia in fiecare dimineata o lingura de miere cu un pahar de apa inainte de tigari si cafele.niciodata nu se fumeaza pe stomacul gol....

asta asa un pic

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:43
Da' de ce nu vii in cafenea?

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:45
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 05:45:14Da' de ce nu vii in cafenea?


pei io bantui aiurea si aici si acolo

cand merge netu bine stau cu 2 /3 taburi deschise

Postat pe 20 Septembrie 2008 05:49
De la: rock__to_love, la data 2008-09-20 05:30:52Sunt sunt sunt cea mai rea!

Stii ce? eu il cred pe coman ca e virgin...il sincer cred...

In plus...pot spune mi-l si imaginez maine cum incepe sa ma citeze...cum ii cade mutritza blonda cand vede ce am scris si se ambaleaza el repede sa comenteze...moama ce funny e...pacat k maine nu am sa ii raspund prea curand ca ma duc la sala si stau toata ziua si pap si prajituri maine si ciocolata si fumez mult menthol :D



Asteapta tu sa-ti raspund!

Postat pe 20 Septembrie 2008 13:44
Ah sunt cu un minunt mai desteapta decat el...l-am facut sa taca!!!

Postat pe 20 Septembrie 2008 16:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt gravida? 29 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 16:58
Caut tipa pentru cunnilingus :) 40 De la: danx 27 Iulie 2019 10:35
CINE SI DE CE INSEALA 8 De la: oana84onutza 18 August 2010 18:50
va rog raspundeti numai dak stiti sigur:(( 31 De la: ionia 22 Mai 2009 17:20
cine este de vina? 37 De la: dorina_77 5 Septembrie 2009 12:46