Setari Cookie-uri

de cate ori ma cert cu iubitul meu imi spune cate un lucru pe care il regreta dupa 5 min

de fiecare data cand ne certam ceea ce nu se intampla foarte des el imi spune cate ceva de ex o data mi-a propus sa ma mut cu el in orasul in care face facultatea dar i-am spus ca e foarte greu cu chiria si cu toate cu facultate de platit dar s-a suparat si mi-a spus ca daca nu vreau sa plec cu el atunci mai bine sa rupem relatia iar dupa 5 min a venit si si-a cerut scuze ca si-a dat seama de fapt ca nu putem sa facem atatea deocamdata...voi ce parere aveti???
aurrorandreea
Postat pe 15 August 2008 18:13
ca exagerezi!

Postat pe 15 August 2008 18:22
Eu cred ca e labil....daca face asa prea des.....si daca te si jigneste!...asta sper ca nu!

Postat pe 18 August 2008 20:31
nu e vb de jignire dar chiar daca stie ca nu poate face unule lucruri tine sus si tare ca poate iar dupa ce isi da seama ca e asa cum zoc eu ii trece...nu ma jigneste cu vb urate dar imi spune ca nu sunt de accord cu el niciodata ca poate nu tin la el chestii care chiar daca nu vb urat nu imi cad bine!!!
aurrorandreea
Postat pe 19 August 2008 16:14
Atata timp cat recunoaste ca ai avut dreptate si nu va certati rau pe teme respectiva eu cred ca e k.La mine recunoastea dupa mult timp si atunci chiar nici nu mai conta pentru mine care a avut dreptate. Si din cate inteleg e si o relatie la distanta, deci e normal sa va mai ciondaniti si voi putin ca sa aveti motiv sa va vedeti mai des si sa va impacati
EuBebelusa
Postat pe 19 August 2008 17:32
De la: aurrorandreea, la data 2008-08-15 18:13:18de fiecare data cand ne certam ceea ce nu se intampla foarte des el imi spune cate ceva de ex o data mi-a propus sa ma mut cu el in orasul in care face facultatea dar i-am spus ca e foarte greu cu chiria si cu toate cu facultate de platit dar s-a suparat si mi-a spus ca daca nu vreau sa plec cu el atunci mai bine sa rupem relatia iar dupa 5 min a venit si si-a cerut scuze ca si-a dat seama de fapt ca nu putem sa facem atatea deocamdata...voi ce parere aveti???



asa-s baieti..si nu numai... pentru ca sunt tot felul de situatii asa ca intro relatie o sa se intample multe lucruri si bune si rele...asta ii viata
lavi_87
Postat pe 26 August 2008 15:57
bine macar ca recunoaste...ar putea sa o tina pe a lui pana in panzele albe.
Kittynelle
Postat pe 26 August 2008 22:38
nu stiu cum de spuneti voi ca asa sunt majoritatea baietilor...cu despartirea nu e de glumit...nu la orice cearta sau orice chichita spui bine gata ne despartim...asta inseamna ca pe el nu il prea interesezi...scuze ca-ti zic asta...dar asa e....de fiecare data cand m-am certat cu vreun iubit sau de ex cu actualul niciodata nu mi-a zis bine gata ne despartim si apoi dupa 5 minute sa zica sti am fost nervos scuza-ma ai dreptate...nu...am avut si noi momente cand am zis"hai sa ne mutam impreuna" iar eu i-am explicat la fel ca e cam greu cu facturile cu facultatea...iar el a zis da ai dreptate...si nu ca sa ma faca s am a simt bine noi vorbim deci cand luam o decizie eu zic uite parerea mea e asta...el isi spune parerea si cadem de comun acord....ce e rau in faptul de a recunoaste ca ai gresit?? o spui pur si simplu da am gresit...dar nu ameninti ca ne despartim sau d-astea....e urat pentru ca la un moment dat te saturi si zici tu..NU.. EU VREAU SA NE DESPARTIM...DAR DEFINITIV..PAPA...si dupa ceva timp devine obisnuinta sa gata ne despartim daca nu faci aia...sau daca nu zici ca mine gata iti dau papucii...sincer asta e parerea mea....
eu_mihaela20
Postat pe 16 Octombrie 2008 18:25
De la: geo32, la data 2008-08-15 18:22:42ca exagerezi!


ai spus si tu un lucru bun o data
dhoria
Postat pe 30 Noiembrie 2008 21:17
pai e un baiat k kapu pe umeri... pot sa iti zik si e bine k ti-a cerut skz bv bv!!!

Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:56
De la: sabina93, la data 2009-01-24 21:56:53pai e un baiat k kapu pe umeri... pot sa iti zik si e bine k ti-a cerut skz bv bv!!!


nu-i asa ca nici tu nu stii ce ai scris acolo!?

Postat pe 24 Ianuarie 2009 22:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bonus la lumini lasere,fum 1 De la: djboyeru 21 Iulie 2008 18:32
relatie la distanta 3 De la: kudika_968741 15 Iunie 2014 18:38
Sunt nehotarata ce sa fac !! pe cine sa aleg ???!!! 38 De la: kudika_9026 21 Septembrie 2012 10:09
Buna 14 De la: miss_darine 18 Decembrie 2009 16:56
s-a schimbat mult si nu stiu ce sa fac sa fie ca inainte 5 De la: glorya20onna 20 Februarie 2009 16:26