Setari Cookie-uri

CUM ATI AFLAT DE KUDIKA?

ERAM CURIOSA SA STIU,MAI ALES DE LA CEI MAI VECHI CUM AU DAT DE KUDIKA SI CAM DE CAND EXISTA...

Postat pe 19 August 2008 17:29
Ideal ar fi sa incepi sa spui tu prima cum ai nimerit aici

Eu am aflat de la o prietena de pe mess ...participa la un concurs si mi-a trimis link-ul sa o votez ...a trebuit sa-mi fac cont ca sa o votez si de atunci am ramas aici
iris_4_ever
Postat pe 19 August 2008 17:49
eu pot intra pe net doar la munca si suntem mai multi utilizatori.in istoricul de la google am gasit ceva legat de coafura si cand am intrat,....ce sa vezi?sfaturi de la kudika!si nu am mai putut iesi.abia astept sa vin la servici sa va intalnesc.din pacate acum mi se termina tura si trebuie sa plec.revin maine seara pe la ora20si stau toata noaptea cu ochii bolditi in pc.va poop cu drag si sper sa va regasesc maine seara.

Postat pe 19 August 2008 18:04
poate pina maine seara mai raspunde cineva pe topicul asta asa ma mai lamuresc si eu cum sta treaba.ajutati-ma sa dau de sultan.ma simt ``clandestina``fara acordul lui

Postat pe 19 August 2008 18:13
De la: susurica, la data 2008-08-19 18:13:07poate pina maine seara mai raspunde cineva pe topicul asta asa ma mai lamuresc si eu cum sta treaba.ajutati-ma sa dau de sultan.ma simt ``clandestina``fara acordul lui


Sa stii ca nu esti singura Si eu sunt in aceeasi situatie...trebuie sa primim "aprobarea" sultanului...las ca apare el odata si odata...
Cum am aflat de kudika?!Chiar intamplator...Nici nu mai tin minte cum...probabil butonand pe aici si intrand pe diferite site-uri...Dar oricum,imi place ce am gasit!
blindgirl
Postat pe 19 August 2008 18:34



intamplator..!! citeam un horoscop si fuga la matrimoniale..,pregatit sa ma insor..!!

Postat pe 19 August 2008 21:21
In iulie. Cu vreo 2 saptamani de a merge in vacanta am intrat pe site-ul acesta pur intamplator sa particip la un concurs. premiul era o vacanta in Corfu. Desi stiam ca nu am sanse de castig, am vrut sa le dau voturi celorlalti pe care nici nu-i cunosteam dar ii vedeam tineri, frumosi si mai ales indragostiti. Cam asta a fost...
Lucia1971
Postat pe 20 August 2008 09:55
multumesc...dragut...draga kudika,daca tu citesti mes noastre,iti multumesc frumos pt acest spatiu care mie,personal, imi e extrem de util.am intrat in tura de noapte.sa vedem cine e prin zona...buna seara la toti!

Postat pe 20 August 2008 19:36
buna sa-ti fie inima si iti doresc o noapte linistita ...sau nu ...nu stiu in ce dom lucrezi asa ca mai bine iti doresc servici usor
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 19:38
exact de o noapte linistita am nevoie ca sa pot trage si un pui de somn spre dim. cand se mai linistesc apele...acum ``citeam``cafeneaua pt ca am vazut ca a revenit sultanul si eram curioasa daca a remarcat prezenta cadanelor noi...

Postat pe 20 August 2008 19:44
de remarca le-a remarcat ...ramane de vazut daca contacteaza pe vreuna
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 20:01
cred ca nu...are alte preocupari....

Postat pe 20 August 2008 20:15
depinde ...lasa omu' sa-si termine treburile
iris_4_ever
Postat pe 20 August 2008 20:24
Eu in timpul liber si mai les cand ma plictisesc tare tare, am obiceiul de a interoga Google-ul despre diferite prostii care imi trec prin cap in acel moment. Bineinteles ca despre multe nu are nici cea mai vaga idee insa la un moment dat, mi-am adus aminte de o foarte draga fiinta care mi-a fost colega in clasa I. Am luat chiar premiul I impreuna (si precum noi inca 20 de pustiulici).
Important este ca am descoperit ca avea un cont pe Kudika.
In acel moment, zero, au inceput jocurile de cuvinte.
jenesaispas
Postat pe 3 Septembrie 2008 19:28
cum zicea cineva mai sus, la fel am dat si eu de kudika, o prietena a trimis un mass cu acel concurs.. Si am ramas cu un gust placut la vederea acestui site ! Super . Nota 10
Sabrina_Nede
Postat pe 3 Septembrie 2008 23:23
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 20:01:58de remarca le-a remarcat ...ramane de vazut daca contacteaza pe vreuna


eu..???? Doamne feri !!
sa o faca cine are interes,oricum susurica mi-a devenit cadana..

Postat pe 4 Septembrie 2008 00:30
De la: stef80, la data 2008-09-04 00:30:14
De la: iris_4_ever, la data 2008-08-20 20:01:58de remarca le-a remarcat ...ramane de vazut daca contacteaza pe vreuna


eu..???? Doamne feri !!
sa o faca cine are interes,oricum susurica mi-a devenit cadana..




Sa faca bine sa dea berea atunci
iris_4_ever
Postat pe 4 Septembrie 2008 01:01
Din intamplare voiam sa vb, sunt plecata din Romania de 3 ani in Luxemburg, si al meu e englez, nu cunosc romani, voiam sa vb in romaneste cu cineva, deci am cautat un forum in romana prin mozilla firefox
Shobby
Postat pe 4 Septembrie 2008 01:09
Eu cautam tot felul de coafuri, si am dat peste Kudika care este duper site..
mmodellino
Postat pe 4 Septembrie 2008 08:31
Cred ca eu tot o cautare dupa ceva, am dat de un articol in Kudika si nah, chiar daca mai criticam pe ici pe colo, ne mai certam, mai dezbatem diferite subiecte si diferite articole imi face placere sa fiu on
care e faza asta cu sultanul si cadanele, ca nu am inteles-o mai deloc? probabil sunt prea nou venita
andreea_new
Postat pe 4 Septembrie 2008 11:08
Eu am aflat de pe e-jobs...era ceva despre horoscop..si puteam afla horoscopul zilnic doar daca imi faceam cont pe kudika...nu ca as fi fana a horoscopului...dar asa mi-a venit pe moment!
DANIELA_BARBU
Postat pe 4 Septembrie 2008 11:15
in ziua in care mi-am schimbat adresa de mail,am primit de la kudika un mail in care eram invitata in comunitate...si de atunci citesc in fiecare zi...nu scriu prea mult,dar mereu citesc...si rad cateodata de nu mai pot.
fluffy
Postat pe 4 Septembrie 2008 13:02
Eu nu mai tin minte...
Gaby211081
Postat pe 4 Septembrie 2008 14:58
.

Postat pe 11 Septembrie 2008 13:50
Am aflat de la o colega.

Postat pe 11 Septembrie 2008 13:51
buna tuturor,,am cautat ceva despre ceai antiadipos si...surpriza..am data de EA...KUDIKA.. e super pentru cei care au destul timp liber..mai ales la serviciu,, ce bine de ei..va salut pe toate
just28
Postat pe 12 Septembrie 2008 19:35
Eu am aflat de la sora-mea intr-o seara,cand eram amandoua pe messenger si mi-a dat linkul de pe kudika sa citesc un articol (cred ca era ''de ce insala barbatii'') la care am si postat un comentariu. M-am gandit hai sa vad ce se discuta pe forumul asta. La un moment dat am renuntat sa mai postez mesaje, o perioada de vreme,fiindca ma saturasem sa vad atata lipsa de respect si rautate fata de celelalte fete, dar au aparut niste subiecte ce mi-au captat atentia si de atunci tot scriu....incerc sa fiu cat mai activa, dar nici sa stau toata ziua pe forum n-am timp.
emyia
Postat pe 12 Septembrie 2008 20:02
Si eu tot de la sora mea. Sora mea mai mica. Facea odata un test, sau citea horoscopul, si mi s-a parut interesant...si dupa vreo saptamana mi-am facut cont si am inceput sa citesc articolele ce apareau. La inceput atat. Apoi, confesiunile au fost o surpriza placuta, si acum forumul.
ralukiss
Postat pe 12 Septembrie 2008 20:06
eu in urma cu un an si ceva am scris pe google "cel mai bun rimel" si am gasit pagina asta: http://www.kudika.ro/comentarii/articol/8078/ce-rimmel-va-place-cel-mai-mult.html
imi amintesc ca erau mult mai bune articolele de aia si aveau foarte multe comentarii...daca ar fi sa dau exemple as aminti "Parerea lui: Ce ne dorim de la femei" "Ce isi doresc femeile" "Spune nu impacarii!" "Am ales calea iubirii" "Manii feminine care ii scot din minti" "L-am lasat il vreau inapoi!"......pe vremea aia nu puteai sa-ti postezi poze sau emoticoane (era mai bine!) si nu exista forumul, incropeau fetele un fel de forum la sfarsitul articolelor....mie nu-mi place pe alocuri noul forum, era mai frumos inainte!...nici nu mai citesc articolele cu aceelasi interes ca atunci!...acum e doar un forum ca toate forumurile, mai sunt zeci ca asta!...f nasol ca e fara moderatori si unii se mai dau in stamba!

Postat pe 15 Septembrie 2008 18:04
Oare sunt dependenta de acest forum?


Nu ma mai dezlipesc de aici si am aflat din greseala...am dat un search la "Nu am orgasm"

Postat pe 17 Septembrie 2008 15:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
concurs 1 De la: dana92 11 Iulie 2009 17:43
Totul despre videochat 8 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:01
BLOGURI 1 De la: anutza1985 19 Noiembrie 2008 16:33
Va rog...o intrebare 2 De la: battleofwits 4 Februarie 2011 06:11
Foto-video la preturi minime Bucuresti 1 De la: spirala 18 Septembrie 2011 11:53