Setari Cookie-uri

Eu taur el balanta

De la: cristi1, la data 2008-08-21 14:23:14Salutare!!

Eu sunt un taurash iar prietenul meu balanta...

Cum credeti? avem sanse?
Cred ca difera caracterele un pic
Ms
hypnotic_lady
Postat pe 9 Iulie 2009 10:07
Mie o astfel de relatie mi a adus numai durere....si acum port cu mine ranile care mi le a lasat!dupa parerea mea,nu merge,dar asta e numai parerea mea..nu generalizez!Ai sa te lovesti de instabilitate,asta doare cel mai mult un taur!Cand crezi ca totul e ok,vezi cum "balantei" tale ii vin cele mai nastrusnice idei,iar tu ai sa simti ca o iei razna!Sunt ff influentabili si daca gasesc ceva mai "interesant",vor sa incerce pt ca vb aia:"poate iarba din curtea vecinului e mai verde!"Se intampla ca azi sa ti faca cadou cele mai faine lucruri,pt ca maine sa ti aduca aminte cat este el de nemaipomenit si sa te judece la nesfarsit...Sfatul meu e sa ai grija...."O lupta i viata!"
hypnotic_lady
Postat pe 9 Iulie 2009 10:16
sexi jasmine ai dreptate....si eu sunt balanta insa nu ma pot abtine sa nu flirtez.....am avut un prieten taur 3 ani ne-am inteles super dar cel mai mult ne-am certat din cauza ca era prea posesiv....iar balantele vor multa libertate
monik21
Postat pe 14 Septembrie 2009 17:37
kudika377446
Postat pe 12 Aprilie 2011 18:09
ai dreptate..
eu sunt taur si iubitul meu e balanta..
ne-am impacat si ne-am despartit de trei ori..
uneori am impresia ca e indiferent cu mine.. desi nu e asa tot asa gandesc..sunt ft complicati si cand nu-i convine ceva doar pleaca si nu zice nimic..pff depinde acuma de fiecare..nu neaparat de zodie..
VivienDiana
Postat pe 8 August 2015 19:37
Eu taur, el balanta. Eu intr-o relatie de 7 ani cu un Geaman, el intr-0 relatie de aproape doi ani cu o Geamana.
Suntem "impreuna" de 7 luni si citind ceea ce s-a postat despre compatibilitatea dintre cei doi, sunt total de acord. Femeia taur se lasa greu cucerita, iar barbatului Balanta ii place sa filtreze si sa se joace si tocmai faptul ca a trebuit sa lupte pentru ceva, l-a atras la femeia taur.
Cei doi chiar sunt pe aceeasi lungime de unda prin faptul ca le place sa comunice, iar taurul poate sa ii ofere balantei afectiunea de care aceasta are nevoie. Pot spune ca sunt mai romantici taurii decat balantele, dar balantele stiu sa puna punctul pe I si sa atinga punctul G
Din cauza posesivitatii taurului, balanta se sperie si dispare fara nicio explicatie, dar se intoarce daca nu gaseste altceva care sa o atraga mai mult si in cazul de fata datorita lipsei de afectiune primita de la Geamana.
Amandoua zodiile sunt foarte sufletiste si le este greu sa ii faca pe Gemeni sa sufere, dar este destul de vizibil ca intre o femeie Taur si un barbat Balanta exista o chimie foarte puternica, cei doi ajungand sa se inteleaga din priviri, iar daca femeia Taur are rabdare si se joaca cat mai mult, Balanta ramane agatata in acest flirt.
kudika_992875
Postat pe 27 August 2015 20:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu berbec. .el balanta .. 4 De la: l_diana_c 25 Mai 2009 17:23
femeia leu ,barbatul geaman.... 4 De la: Raluca_SA 28 Septembrie 2009 11:29
ru scoripon,el rac 3 De la: kudika227120 29 Ianuarie 2011 15:14
sagetator-capricorn 4 De la: cameliaaa 16 Aprilie 2009 13:41
horoscop 15 De la: miss_darine 24 Octombrie 2009 23:39