Setari Cookie-uri

Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum

neata fetele mai dati o cafea si la mine ca inca nu am reusit sa ma trezesc???
muslim bine ai revenit pe forum....
una din aiai mica si tare asi vrea care te trezeste de tot...

tarek,nu toata lumea sufera de intoleranta....
nu baga toate romancele in aceeasi oala ca nu suntem toate la fel,no,se mai intampla sa fie si unele femei care au avut experiente mai proaste cu barbati musulmani si acuma ii considera pe toti rai.
citeste si tu alte topicuri nu numai cele cu tenta religioasa si o sa vezi ca nu sunt toate asa de rele.

pupic fetele si o zi super sa aveti azi
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 August 2008 12:25
uite acum si cafeluta ta k sa te trezesti de tot
Malak
Postat pe 27 August 2008 12:31
multumesc mult de tot.... trebuie s ama trezesc pt ca altfel ma pune jos caldura asta....iar e canicula la brasov....
abia astept sa vina o ploaie din aia cu bulbuci sa ne racorim nitel
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 August 2008 12:34
io me sicumine eu nu am spus ca toate feleime de romania sunt rele si nu toti barbati musulmani sunt buni...dar eu vorbisc numai de femeile si oameni care au ceva cu femeile musulmane si arab person si islam....vrei tu cafea araba?
Tarek
Postat pe 27 August 2008 12:45
oki ,buun deci ne-aminteles...adica nu toti suntem la fel,eu una personal nu pot sa iti dau o explicatie logica de ce anume cineva nu suporta fetele sau baietii musulmani,pt ca la mine nu e cazul.
probabil ca au avut in trecut experiente mai urate cu oamnei de religie musulmana.dar eu personal nu cred ca er trebui sa judec pe cineva dupa religie,asa ca nu o fac si gata buna.
pot sa iti spun cu mana pe inima ca am avut mai multe experiente urate din partea prpriilor mei compatrioti decat din partea strainilor aaaa si sa nu ii uitam pe italieni cu totii stim ca sunt o idee homofobi si ca au declansat o adevarata vanatoare de vrajitoare de cand cu rromii....pt asta sa judec tot poporul italiam ca fiin homofob????
nope nu pot sa fac asta pt ca am prieteni foarte buni italieni care sunt niste oameni extraordinari.
mai am si prieteni de origine rroma care sunt la fel de omenosi si de buni cu mine personal cel putin.
are sens sa mai continui???
mie imi plac oamenii si imi place sa stiu lucruri despre obiceurile lor tocmai pt ca nu asi vrea sa ranesc pe cineva daca asi fii necioplita in comportament,asa ca.....daca am o experitenta proasta cu un turc sau un arab sau un iordanian sau un italian sau orice altceva...pai ma cert cu respectiva persoana ...nu cu un popor intreg...

aaaaa acu hai sa bem cafeluta asta virtuala sa ne calmam spiritele.care stiu o cafea buna nu prea aromata dar care sa fie tare.... din cate stiu eu caeaua braziliana este foarte buna,ma refer la soiul de cafea ,dar vin tare din urma si soiurile arabe.....uite ce mi-ar place mie sa stiu pe ziua de azi...diferite modalitati de preparare a cafelei....
care se baga????
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 August 2008 12:56
Buna! Ma primiti? Cafeaua voastra e tare buna ca jur ca vreau si eu una!
Obiceiurile musulmanilor, traditia si credintele lor mi se par foarte interesante. Am cativa prieteni arabi si deci am prins cate ceva de la ei, da vreau sa aflu mai multe de le voi...
Cat despre modalitatile de prepare a cafelei arabesti.. nu le cunosc, din pacate, dar am baut de vreo 2 ori pe cea cu hell de la prietenii astia ai mei, si nu pot sa zic decat ca este gustoasa si...interesanta!
Aynil
Postat pe 27 August 2008 17:29
cine imi aduce o cafea din Egypt?
simona_r2005
Postat pe 27 August 2008 17:49
iubesc deja necunoscutul (Alexandria)cu cafea cu tot si cu religie cu tot.si-mi vreau portia pt acasa.
simona_r2005
Postat pe 27 August 2008 18:00
m-ai bagat la umbra ...dar uite ai de la mine o cafea..la nisip ca aia imi place azi....
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 August 2008 18:07
multumesc oricum pt cafea
simona_r2005
Postat pe 27 August 2008 18:30
Salut! Un milk shake de ciocolata si un kent4, se poate?
Azi am intarziat, deh , munca...
mahy33
Postat pe 27 August 2008 18:46
Hmm, pe unde o umbla ranyyah?
mahy33
Postat pe 27 August 2008 18:48
cu milkshake-ul si cu un kent lung pot sa te servesc eu ca 4 n-am
Malak
Postat pe 27 August 2008 19:20
OK
Dar de ce e atata liniste, suntem singurele?
mahy33
Postat pe 27 August 2008 19:23
aaaaaaaiiiiiii raniah ce de cafelute pe aici....fain topicul...nu sunt eu bautoare de cafea...dar merge si un capuccinno
zicetimi fetelor ceva artisti cantareti noi...cu melodii frumoase arabe,indiene,turcesti....de toate numai zicetimi,shokran kteer
HABIBA_CHANDRAMUCKI
Postat pe 27 August 2008 19:26
draga mea noi nu cred ca stiu dar eu ii ascult cu maaaaaaaare placere pe Amr Diab,Fadel Shaker,Haifaa, Tamer Hosny,Nancy Ajram si ar mai cativa....
Malak
Postat pe 27 August 2008 19:31
he he mie imi place ceaiul dulce dar si cu lamie, cred ca nu ii tarziu pt ceai nu? am incercat sa fumez zile trecute narghilea sau sheseea cum se spune araba dar nu am reusit, eu nu fumez de obicei a fost destul de ciudat si interesant.

Postat pe 27 August 2008 19:33
malak ii stiu pe toti astia care mi i-ai insirat......ooooffaza ii castiu preamulti si nu mai stiu pe care sa ii mai ascult...ca vreau ceva nou...
HABIBA_CHANDRAMUCKI
Postat pe 27 August 2008 19:35
AMR DIAB si NANCY AJRAM imi plac si mie. Ah,si HANI SHAKER desi are melodii triste.
mahy33
Postat pe 27 August 2008 19:35
si mie imi place Tamer Hosni mult :D a aparut de curand albumul nou, va place akthar haga? sau kol marra? mie imi place foarte mult bahon 3alik ii distractiva :P

Postat pe 27 August 2008 19:36
aaaaaaaaaaaa si sa nu uit nancy ajram- ana leah si ya salam astea le stiu si astea imi plac, mai e si samira said

Postat pe 27 August 2008 19:37
De la: Tarek, la data 2008-08-27 10:11:53alsalam aleikom.....acest thread este pentru femei musulmane,dar barbati musulmani primiti?

Postat pe 27 August 2008 19:53
De la: Tarek, la data 2008-08-27 11:32:33dar eu nu din romania tara mea este jordan...eu aici doar sa invat

Postat pe 27 August 2008 19:54
ce ti-e si cu Tarek,de la un mesaj la altul a uitat limba romana...

dar sa lasam asta..

religia voastra va impune sa nu ajutati pe cei ce au nevoie de voi..?????

sincer ,chiar nu stiam asta...

Postat pe 27 August 2008 19:59
Tarek ..,21 de ani..!!!!!!!!

cont deschis pe 27 august..

in 10 min isi face prietena..

si in urmatoarele minute uita ca a postat perfect romaneste....

revin la intrebarea mea ...

pentru cine nu stie..,mai am 3 postari mai sus !!

si nu am sa va las sa beti cafeluta linistiti..,pana nu o sa si-o bea si Madalina(dragalaspui)..

Postat pe 27 August 2008 20:08
Buna seara la toata lumea.
franko74
Postat pe 27 August 2008 20:27

Buna seara
mahy33
Postat pe 27 August 2008 20:34
@ Stef80 :of of of ,mai stef ,chiar toate trebuie sa aiba legatura cu religia ? o asa problema zic eu ca nu se poate rezolva doar batand din palme si daca reusim cumva s-o ajutam nu trebuie sa facem si tam tam pe tema asta,nu crezi?

buna seara fetelor.un ceai?o cafeluta?ceva?.....
Malak
Postat pe 27 August 2008 20:42
"si daca reusim cumva s-o ajutam nu trebuie sa facem si tam tam pe tema asta,nu crezi?"


malak..,ti-as dori sa traiesti doar cateva clipe din viata ei..!!

si altii(stef80) sa faca cum spui tu "tam -tam...."

pofta buna la ceaiul tau ,sau cafeluta ,ce-ti doresti..!!

si din partea mea ..,doar rusine meriti

Postat pe 27 August 2008 20:55
cand am zis tam tam ma refeream la faptul k nu trebuie sa defilam pe forum sau pe altundeva cu ceea ce facem,in speta cu ajutorul oferit.
atat si nimic mai mult.
Malak
Postat pe 27 August 2008 21:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SALINA TIMISOARA, Salina Jurca Timisoara 1 De la: kudika376531 15 Martie 2011 00:18
Cocktail...si barfa.. :) 13 De la: Barbie30 5 Septembrie 2010 20:27
am nevoie de ajutoor urgent!!! 17 De la: dascalustefana 20 August 2009 11:42
ce ati zice sa va opriti pentru cateva momente din treaba (oricare ar fi ea) si sa priviti mai atent in jur..chiar va provoc..sesizati ceva diferit?:P 14 De la: fiammetta 17 Iunie 2009 09:45
Cafeneaua "de serviciu" 4456 De la: taiko 22 Octombrie 2009 16:05