Setari Cookie-uri

Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum

dap si mi-am baut si prima cafeluta deja
Malak
Postat pe 28 August 2008 10:33
Mi se pare mie, sau suntem singure acasa?
Imi tiuie urechile de atata liniste.
mahy33
Postat pe 28 August 2008 11:17
nope...is si io pe aci...
neata fetele....
cafea ceai ceva????
le-am baut pe amandoua si azi ma simt in forma asa ca ma voi apuca de treaba...va pup si sa aveti o zi superba.

hai lasati cearta la o parte e prea frumos soarele afara ca sa ne suparam azi....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 August 2008 12:01

ASA SA FIE!
mahy33
Postat pe 28 August 2008 12:07
La mine parca ar mai merge o cafea cat despre cearta nici pomeneala
Malak
Postat pe 28 August 2008 12:07
De la: Malak, la data 2008-08-28 09:21:52
De la: ramo77, la data 2008-08-28 09:14:05
De la: Malak, la data 2008-08-28 07:42:24

ramo,no offence ,dar tot ce am spus a fost ca nu trebuie sa fluturi peste tot faptul ca ajuti pe cineva.il/o ajuti si atat.



Malak,nu cred ca S-A FLUTURAT faptul ca STEF sau NOI ajutam pe cineva si anume pe Madalina.Doar s-a cerut ajutorul si din partea VOASTRA.A FLUTURA faptul ca ajuti pe cineva inseamna a te lauda cu necazul altuia,ori aici nimeni nu a facut acest lucru,cel putin Stef nu ar face asta niciodata.Si nici noi care ne-am implicat in cazul Madalinei,nu o vom face.Ce ti-e atat de greu sa spui:da mai am citit cazul Madalinei dar nu va pot ajuta cu nimic,imi pare rau.Atat ti-i s-a cerut.


mai, eu asta am "vazut"(inteles) si la asta am raspuns si n-o sa-mi cer scuze pentru ca am o alta parere decat tine sau altcineva:).daca am trimis niste mail-uri sau m-am interesat unde am considerat eu ca s-ar putea face ceva asta nu inseamna ca o sa m-apuc sa trambitez c-am facut asta.daca altcineva vrea s-o faca e liber.pana la urma traim intr-o tara libera.[/quote]

Malak..,sa nu faci prea multe pentru MADALINA ,caci s-ar putea sa fii si tu acuzata de "trambitare"

si daca tu ai vazut undeva ca eu stef80..,am spus ca eu fac ceva in cazul asta si altii nu..,te rog sa postezi aici..


Postat pe 28 August 2008 14:39
buna ziua tuturor.. sa fiti zambitori toata ziua!

Postat pe 28 August 2008 14:59
Asa sa fim, zambitori, cu voie buna, ca se apropie weekend-ul, nu?

Dar da ma intampina si pe mine careva cu o cafea, un ceai ceva?
Stau mai intr-un colt si nu va deranjez daca nu vreti, promit!...
Aynil
Postat pe 28 August 2008 15:06
eu beau acum un ceai verde, ca mi s-a casunat pe cafea.. cica nu e foarte sanatoasa
am adus din anglia un ceai verde lucrat manual.. o floare de iasomie alba se impleteste cu frunzele de ceai.. si rezulta un ghem verde, mic.. peste acest ghem se pune apa fierbinte, iar in 3 minute frunzele de ceai se desfac si iese la iveala frumusetea de floare.. e super estetic.. si gustos.

Postat pe 28 August 2008 15:10
@stef80

EU TOTUSI FAC CEVA,CHIAR DACA..E NEANSEMNAT !!!

"HAREMUL SI MINUNILE LUI"..,va trebui sa devina exemplu si pentru cei ce zac in NESIMTIRE ...

noi suntem aici si incercam sa-ti aducem macar o cana cu apa.....

ALTII BEAU CEAI SI CAFELUTE..

Si cu asta sper sa incheiem discutia asta..In ceea ce ma priveste e incheiata.
Malak
Postat pe 28 August 2008 15:32
spuneam ..,ca incercam sa-i ducem macar o cana cu apa..!!
si mai faceam referire la cei ce zac imn NESIMTIRE..

dar tu Malak..,de ce-ai fost asa de deranjata..??

cine esti tu,in afara de de faptul ca esti un user,fara nici un prieten pe site,fara poze ,fara identitate si cu o descriere facuta chiar de tine astfel..:

Malak status:

Fiecare frunza cade in felul ei...



Malak


Date personale:

Sex: feminin

Varsta: 26 de ani


Descriere personala:
ratacesc cu mine, ma caut in tot ce am facut pana acum, privesc lumea de acolo de unde sunt… nu ma cauta pentru ca alerg dupa curcubee pe strada, ma joc cu mine...


tu rataceceste inca-n "lumea ta"..,in ce nu ai facut pana acum...

priveste lumea ,de-acolo unde esti..!!

si-alearga dupa curcubee...

si joaca-te.., DOAR cu TINE...

Postat pe 28 August 2008 16:18
De la: Malak, la data 2008-08-28 12:07:54La mine parca ar mai merge o cafea cat despre cearta nici pomeneala



eu totusi te servesc cu cafeluta..

Postat pe 28 August 2008 16:24
multumesc pentru cafea.
Malak
Postat pe 28 August 2008 17:18
cu placere..,Malak !!

Tocmai am fost sunat acum de Madalina ..,care ma rugat sa postez aici si la Cafeneaua vituala,faptul ca mai devreme tocmai a incheiat un examen mai greu ,la facultate..
rezultatul..,desigur a fost o REUSITA !!

Doreste sa ne bucuram si noi de succesul ei..!!

FELICITARI MADALINA..!!
si cu siguranta sunt multi care se bucura de succesele tale...

Postat pe 28 August 2008 17:28
Subscriu si eu la Felicitari :)
Malak
Postat pe 28 August 2008 17:29
Bunã tuturor :)...Ce activi sunteti..eu din pãcate nu prea mai am timp de stat la taclale, pentru cã lucrez- primul meu job ..ºi e cam obositor.Cand intru totuºi, citesc absolut tot ce postaþi. Pentru Mãdãlina, bravo þie, fii mândrã de tine pentru cã ai de ce ºi ai încredere: cu rãbdare, toate se rezolvã. Aºa cum spuneai, ai alãturi un om minunat ºi asta este cel mai important, restul sunt probleme care vin ºi trec: nu toþi trec prin greutãþile tale, însã nu toþi au ceea ce ai tu, o relaþie atât de frumoasã...iar tu eºti puternicã, ºi eºti iubitã, aºa cã zâmbeºte... sunt sigurã cã, ajutaþi de cei din jur, sau singuri - singurei, o sã reuºiþi

Postat pe 28 August 2008 19:07
buna seara fetelor....buna idee cu cafeneaua asta offfff,imi pare rau ca mai sunt astfel de persoane invidioase,care se incumeta sa stearga conturile si sa raporteze pozele.....dar lasa,ca le venim noi de hac raniah...sper sa-ti faci contul din nou,ca nu am vazut poza cu rochia de mireasa,si tare as vrea s-o vad....felicitari muslim cu job-ul tau...sper sa faci cariera buna... ma bucur s-o avem printre noi pe oanna....pupici ........va felicit cu venirea RAMADANULUI,va doresc putere,rabdare,si tarie de caracter....fie ca preaiertatorul Dumnezeu sa ne calauzeasca pe calea cea dreapta,sa ne ierte pacatele noastre si sa ne faca mai buni.....

Postat pe 28 August 2008 22:08
buna seara cleo..

mai e si alte lumi p'aici..!!
cand spui salut ,saluti toata lumea prezenta ,ca-ti place ori ba...!!

de nu faci asta ..,e problema ta ..

te informez.. ,ca pe forum mai exista si o alta cafenea
Cafeneaua virtuala...
si tot sa aibe aproape 300 de pagini..,adaugand si episodul 1..

referitot la persoanele ce sterg si raporteaza poze..
sa le ia

succes in noul job !!

pupici oana..!!

"fie ca preaiertatorul Dumnezeu sa ne calauzeasca pe calea cea dreapta,sa ne ierte pacatele noastre si sa ne faca mai buni....."

asa sa te auda Dumnezeu...

Postat pe 28 August 2008 22:40
oppppssss....ma ierti stef...nu am vrut sa te simti ocolit.....ma bucur sa te vad pe aici.... am salutat fetele...dar iata ca sunt si baieti...buna seara la toti... ......cred ca as servi un suc....cafeaua la asa ora tarzie,imi provoaca insomnie......

Postat pe 28 August 2008 23:38


STIU CA N-O SA-TI PLACA..,DAR NEMULTUMITULUI I SE IA DARUL..

Postat pe 29 August 2008 00:12
pt cleo..
pt stef..
pt ramo, ranyah, emma si toate celelalte fete de aici..
maine trebuie sa ma trezesc devreme asa ca am sa va pregatesc eu cafeluta, ceaiul, ciocolata (cu diferite arome ).. va serviti cu ce vreti voi!

Postat pe 29 August 2008 00:16
Oanna ziceai ca dai de dimineata o cafeluta? Eu astept
ramo77
Postat pe 29 August 2008 08:14
'neata.Merge o cafea de la mine ramo?:)
Malak
Postat pe 29 August 2008 08:20
Merge,merge.De ce sa refuz?
ramo77
Postat pe 29 August 2008 09:05
lapte?zahar?.....
Malak
Postat pe 29 August 2008 09:23
Cu de toate Mai tarziu te servesc eu cu o ciocolata calda,vrei?
ramo77
Postat pe 29 August 2008 09:27
dap k prea multa cafea imi face rau
Malak
Postat pe 29 August 2008 09:31
Nu mai vrea nimeni cafea?Este gratis Malak s-a inscris la ciocolata calda.Voi?
ramo77
Postat pe 29 August 2008 09:37
Poate ca e inca prea dimineata
Malak
Postat pe 29 August 2008 09:49
ramo77,ma servesti si pe mine cu o ciocolata calda????mmmmmmm.....ce pofta mi-e...

Postat pe 29 August 2008 11:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cafenea de vara 349 De la: caty31 4 Mai 2010 10:48
Vrei independenta financiara? Aici gasesti raspunsul: 1 De la: catalyn_2792 12 Iulie 2011 00:21
loc de intalnire 24 De la: oana84onutza 26 Ianuarie 2010 20:05
Nu pot sa cred! Chiar a murit Michael Jackson? 13 De la: badkitty 18 Septembrie 2009 20:57
New game -Ce i-ai face celui de deasupra ta ????......... 1249 De la: vali_pc2007 26 Februarie 2010 18:31