Setari Cookie-uri

sunt o femeie usoara dak am facut sex oral?????

pff...nu stiu cum sa incep...in urma cu ceva timp l-am cunoscut pe prietenul meu cu care ma intelege f bine si am ajuns sa il iubesc!!! inainte sa il cunosc eram foarte ,,incuiata" ca sa zic asa...aveam multe conceptii prostesti si invechite in ceea ce priveste sexul...a fost mare bataie de cap pana m-a facut sa inteleg ca sexul oral e ceva normal!! zilele trecute am fost criticata si facuta in toate felurile posibile de cineva pe messenger...un id necunoscut care se pare k are multe informatii despre mine...am ajuns kiar sa ma simt asa...si am o groaznica intrebare in cap...oare sunt c...a pt k am fc sex oral prietenului meu pe care il iubesc si caruia ii sunt fidela????
justfeel
Postat pe 23 August 2008 20:02
ma iumeste felul cum gandesti
ti-a placut?
ai facut-o pentru ca ti-ai dorit sau el ti-a impus-o?
dar el?
un cunilingus,ceva?
sunt adepta reciprocitatii
csilla_ms
Postat pe 23 August 2008 20:04
nu mi-a impus...si-a dorit am vb mult despre asta si sincer mi-a placut...cunilingus???da!!! de prima oara knd am fac sex..
justfeel
Postat pe 23 August 2008 20:46
atunci enjoy
csilla_ms
Postat pe 23 August 2008 21:19
pai nu prea mai pot acum pt k ma sacaie pe creieri intrebarea asta....:(
justfeel
Postat pe 23 August 2008 21:25
Sexul oral este ceva normal intre doi oameni care se iubesc. Nu mai da atentie acestor persoane inguste la minte care te jignesc.
deliadelia23
Postat pe 23 August 2008 21:34
Atata timp cat tu iti iubesti persoana cu care esti, nu vad nici un motiv pentru care sa iti zica tie ceva ca tu i-ai facut persoanei iubite sex oral. Mie sincer mi se pare un lucru perfect normal. Am avut o discutie lunga cu prietenul meu, pentru ca el isi dorea sa ii fac sex oral, insa ma iubea prea mult. Prima data cand i-am facut, s-a simtit bine, dar a spus ca nu mai vrea sa ii fac sex oral, nu ca nu i-ar fi placut, ci ca ma iubeste prea mult, si nu vrea sa ma injosesc. I-am explicat, ca nu numai el trebuie sa faca sex oral ca sa ma stimuleze, si ca si eu pot face acelasi lucru, fara sa ma injosesc. Si el este prima persoana careia i-am facut asa cva. Asa ca stai linistita, nu esti usuratica sau c...a daca i-ai daruit persoanei iubite momente de placere. Asta este parerea mea. Daca cineva are alta parere... va rog, expunetiv-o, nu va tine nimeni.
Deea2212
Postat pe 23 August 2008 21:45
De la: justfeel, la data 2008-08-23 20:02:09pff...nu stiu cum sa incep...in urma cu ceva timp l-am cunoscut pe prietenul meu cu care ma intelege f bine si am ajuns sa il iubesc!!! inainte sa il cunosc eram foarte ,,incuiata" ca sa zic asa...aveam multe conceptii prostesti si invechite in ceea ce priveste sexul...a fost mare bataie de cap pana m-a facut sa inteleg ca sexul oral e ceva normal!! zilele trecute am fost criticata si facuta in toate felurile posibile de cineva pe messenger...un id necunoscut care se pare k are multe informatii despre mine...am ajuns kiar sa ma simt asa...si am o groaznica intrebare in cap...oare sunt c...a pt k am fc sex oral prietenului meu pe care il iubesc si caruia ii sunt fidela????



veeeeei!!
fata moshului , mare pacat ai comis. pentru ceea ce ai facut tu , nu exista decat legea compensatiei! aaaamiiiin!
la cat mai multe cuniling......d-alea!
si zi lu' aia care te-a spurcat pe mess, ca-i mare prostia din eaaaa!
poate-mi dai adresa ei

Postat pe 23 August 2008 22:48
buna sa-ti fie inima si tie... ma gandeam ca ai fugit de cand a intrat dihonia pe forum...

Postat pe 23 August 2008 22:56

Postat pe 23 August 2008 23:10
le-am pierdut sirul...azi am renuntat sa mai intru ca pe unde ma invarteam dadeam de cearta...

Postat pe 23 August 2008 23:16
scumpo stai linistita! cum poti sa crezi asta?! persoana de pe mess are probleme cu capu! acum e deja ceva normal asa ca.....

Postat pe 23 August 2008 23:16
De la: inocica, la data 2008-08-23 23:16:30le-am pierdut sirul...azi am renuntat sa mai intru ca pe unde ma invarteam dadeam de cearta...


daca stii cum sa le ocolesti, faci slalom si nu te doare capu'!

Postat pe 23 August 2008 23:26
pfff...am revenit!:D deja incep sa ma simt mai bine dupa ce am citit ce ati scris:) am vb si cu pr meu mai devreme despre asta...pot sa zic k m-am linistit...acum sper doar sa aflu cine e in spatele acelui id sa l linistesc un pic ;)))
justfeel
Postat pe 23 August 2008 23:27
De la: geo32, la data 2008-08-23 23:26:42
De la: inocica, la data 2008-08-23 23:16:30le-am pierdut sirul...azi am renuntat sa mai intru ca pe unde ma invarteam dadeam de cearta...


daca stii cum sa le ocolesti, faci slalom si nu te doare capu'!

nu, ca nici nu ma durea asa de tare... cel putin nu de la ele..

Postat pe 23 August 2008 23:29
De la: justfeel, la data 2008-08-23 23:27:26pfff...am revenit!:D deja incep sa ma simt mai bine dupa ce am citit ce ati scris:) am vb si cu pr meu mai devreme despre asta...pot sa zic k m-am linistit...acum sper doar sa aflu cine e in spatele acelui id sa l linistesc un pic ;)))


Nu ai de ce sa te simti prost pt k unii sunt asa de incuiati incat nu vad mai incolo de propria persoana.Atata timp cat tu te simti OK facand asta nu trebuie sa te intereseze ce spun alti.
annk48
Postat pe 24 August 2008 11:11
sincer daca ati cazut de comun acord si sa nu uitam ca barb le place sexul oral nu esti si oricum sex oral e la moda acum ,trebuie sa faci cea ce iti place nu trebuie sa tii cont de parerile altora ci doar de ale partenerului tau

Postat pe 24 August 2008 11:40
fata da p bune,ce probleme ai!!!!!!!!pai in primul rand de unde are respectivul/va detalii despre ce-i faci u iubitului tau,nici el nu e intrag la minte dar..........
sweet_and_sour
Postat pe 6 Septembrie 2008 10:17
De la: justfeel, la data 2008-08-23 20:02:09pff...nu stiu cum sa incep...in urma cu ceva timp l-am cunoscut pe prietenul meu cu care ma intelege f bine si am ajuns sa il iubesc!!! inainte sa il cunosc eram foarte ,,incuiata" ca sa zic asa...aveam multe conceptii prostesti si invechite in ceea ce priveste sexul...a fost mare bataie de cap pana m-a facut sa inteleg ca sexul oral e ceva normal!! zilele trecute am fost criticata si facuta in toate felurile posibile de cineva pe messenger...un id necunoscut care se pare k are multe informatii despre mine...am ajuns kiar sa ma simt asa...si am o groaznica intrebare in cap...oare sunt c...a pt k am fc sex oral prietenului meu pe care il iubesc si caruia ii sunt fidela????


vine un individ ciudat pe mess si incepe sa isi bata joc de tine. si ce? nu trebuia sa il lasi sa continue, cand ai vazut ca incepea sa se tureze. e treaba ta ce si cum faci, atata vreme cat va provoaca amandurora placere. nu exista tabuuri in sex.
nu te mai lasa influentata de toti rau-voitorii, ce faci in viata de cuplu nu priveste pe nimeni altcineva decat pe cei 2, implicati direct.
Laurelin
Postat pe 6 Septembrie 2008 13:15
da eu totusi am o curiozitate,de unde stie ala cu care vb u pe mess k u ii faci sex oral iubitului tau,pe bune acum,nu mi se pare firesc sa dai detalii de genul acesta,adik nu e treaba nimanui ce faci u in intimitate
sweet_and_sour
Postat pe 6 Septembrie 2008 19:59
ce intrebare tare

Postat pe 6 Septembrie 2008 20:16
Mai...dar tu chiar dai importanta gurii lumii? Adik stii vb aia "gura lumii nu o astupa nici pamantul" ideea e sa fii f discreta!!!! Eu aici pe blog imi permit sa zic orice despre mine pt k sunt anonima si am ce nume vreau eu si sunt din ce oras vreau eu. Insa sincer iti spun...am o prietena de vreo 10 ani...nici ea nu stie k eu cu iubitul meu faceam sex oral...kestiile astea nu se spun decat in cazuri rarissime cand ai un grup fff open-minded si care considera k e perfect normal...insa de cele mai multe ori oamenii critica de incuiatzi ce sunt. E f ok sa faci sex oral atata timp cat iti place, primesti si tu la randul tau si e intr-o relatie. Eu vad o femeie usoara cea care face asta unui om pe care il cunoaste de juma de ora , intr-o baie de discoteca.... sau whatever...sper sa ma fi facut inteleasa.

Postat pe 6 Septembrie 2008 21:27
De la: justfeel, la data 2008-08-23 20:02:09pff...nu stiu cum sa incep...in urma cu ceva timp l-am cunoscut pe prietenul meu cu care ma intelege f bine si am ajuns sa il iubesc!!! inainte sa il cunosc eram foarte ,,incuiata" ca sa zic asa...aveam multe conceptii prostesti si invechite in ceea ce priveste sexul...a fost mare bataie de cap pana m-a facut sa inteleg ca sexul oral e ceva normal!! zilele trecute am fost criticata si facuta in toate felurile posibile de cineva pe messenger...un id necunoscut care se pare k are multe informatii despre mine...am ajuns kiar sa ma simt asa...si am o groaznica intrebare in cap...oare sunt c...a pt k am fc sex oral prietenului meu pe care il iubesc si caruia ii sunt fidela????
Nu eshti deloc ushoara daca ai facut sex oral , la urma urmei dak ai peste 55 kg , e totul OK.

Gandeshte-te la un lucru : Daca faci sex oral , fa-i cu cine trebuie , shi nu cu oricine ... deoarece , atunci devii o ushuratica , shi lumea va crede ca , chiar itzi place chestia asta . Nu este interzis sa faci sex cu mai multzi (nici exces , din acelashi motiv) , insa sexul oral e cu totul altceva , shi totul se rezuma la persoana ta , pe viitor . Baiatul/baietzii , nu au nimic de pierdut din chestia asta.
Dangereux
Postat pe 6 Septembrie 2008 22:03
As dori sa vad deschis un topic:am facut cunnilingus unei fete...asta inseamna ca sunt curv?
laleika
Postat pe 7 Septembrie 2008 09:24
Doamne...ce mai iti e si cu lumea din ziua de azi...stai linistita...si nu te mai lua dupa toate "desteptele" dupa mess... E viatza ta...si pana la urma tu si prietenul tau stiti ce faceti in dormitor si cred k atata tp cat va simtiti amandoi bine... Go 4 it !
abbytta
Postat pe 7 Septembrie 2008 12:12
SALUTARE la toti.M a intereseaza sexul virtual!
Rondo
Postat pe 7 Septembrie 2008 15:49
De la: laleika, la data 2008-09-07 09:24:36As dori sa vad deschis un topic:am facut cunnilingus unei fete...asta inseamna ca sunt curv?




foarte tare!!! bv bv bv

Postat pe 7 Septembrie 2008 16:06
De la: yourdream, la data 2008-09-06 20:16:12 ce intrebare tare



individul ala a intentionat sa mi faca rau....deci ma cunoaste...stie lucrurile astea din cauza k mi-a virusat calc...si a avut acces in calc meu vreo saptamana fara sa am habar...si in unele conversatii ale mele si ale iubitului se mentiona asta..pt k am avut ceva bataie de cap pana am realizat k sexul oral e ceva normal... si uite asa a aflat pt k nu obisnuiesc sa povestesc nimanui despre intimitaile mele...abia m-am fc curaj sa scriu pe forum...
justfeel
Postat pe 7 Septembrie 2008 16:42
iti pierzi vreamea de pomana dak stai sa asculti balariile unui nimeni,si cred k sunt probleme mult mai imp decat asta,asa k.......
sweet_and_sour
Postat pe 7 Septembrie 2008 16:51
Bah da voi nebuni mai sunteti.....daca fata are 12 ani si nici aia impliniti si voi o incurajati s faca in continuare.
Si mi`a placut faza k asa e moda.....
ziki k vorbim d pantofi:)):))
Oricum ideea e k nici eu nu cred k tre` sa te consideri bitchy atat timp cat e o chestie speciala intre tine si el ....si nu va fi intre tine si multi multi altii.:) take care
Cherry_bob
Postat pe 7 Septembrie 2008 18:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cauzele erectiei slabe 53 De la: miky_boom 19 Martie 2019 11:20
Buna~! 3 De la: cristina1221 19 Ianuarie 2013 18:12
Confruntari cu mama.... 13 De la: perfect_green23 20 Martie 2011 15:26
de ce am dureri in timpul contactului sexual??? 13 De la: dafffne 2 Octombrie 2008 00:38
produsele avon 33 De la: yumalai 22 Februarie 2010 08:03