Setari Cookie-uri

sunt o femeie usoara dak am facut sex oral?????

Hai sa facem pariu!

Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:31
de acord, dar o convingi tu sa faca experienta?
googoodoll
Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:35
deci fara caciiulitza la oral ...ms de lamuriri....deci daca vrea asa actiune...actele de analiza pe masa la zi....altfel post negru...si el si eu...
culoare1234
Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:39
Culoare1234,
Hai la tata sa-ti dea o acadea cu celofan. Tu o s... hmm... intelegi tu.... ambalata, si tata te invata despre greutate si oralitate. Eh, ce zici?

Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:40
roco... e trecuta de termenul de garantie "acadeaua"?...sau e la promotie?
culoare1234
Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:47
E fresh and cash la maxim. Promotia e din partea casei!
Eh ?
Zi da, zi da!

Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:49
dai si factura?.... ...sau lucrezi la negru?
culoare1234
Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:53
Fiscala sa fie maica, cu tot cu teveau.
Cu negri lucreaza altele....

Postat pe 12 Ianuarie 2009 18:56
si ce ziceai ca mai ai in promotie?....
culoare1234
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:00
Acadele....bastonase....acadele....nuci caramelizate....acadele.... banane, cam verzi asa, dar merg cu frisca....acadele....rodii caramelizate....acadele
Toate acestea sunt daruite cu muuuuulta pasiune pentru cleentul nostru, adica dumneata!

Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:07
si toate acadelele astea...nuci ... frisca ... .rodii...sunt de import?...sau regionale?... crescute cu ingrasamant natural sau artificial?....se dau en gros sau en detail?
culoare1234
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:13
Maica, tu vrei fericire, sau faci comert cu mine?

Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:17
taica....fericirea-i trecatoare....leu-i in cadere...euro ii la putere......
culoare1234
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:31
dar ptr tine fac exceptie...ca-mi esti simpatic....imi poti plati in natura...
culoare1234
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:35
S-a facut!
Vrei porumb sau grau?

Postat pe 13 Ianuarie 2009 20:37
Pai ti-ai schimbat marfa?...de la banane...nuci....la grau si porumb???
culoare1234
Postat pe 14 Ianuarie 2009 11:37
De la: justfeel, la data 2008-08-23 20:02:09pff...nu stiu cum sa incep...in urma cu ceva timp l-am cunoscut pe prietenul meu cu care ma intelege f bine si am ajuns sa il iubesc!!! inainte sa il cunosc eram foarte ,,incuiata" ca sa zic asa...aveam multe conceptii prostesti si invechite in ceea ce priveste sexul...a fost mare bataie de cap pana m-a facut sa inteleg ca sexul oral e ceva normal!! zilele trecute am fost criticata si facuta in toate felurile posibile de cineva pe messenger...un id necunoscut care se pare k are multe informatii despre mine...am ajuns kiar sa ma simt asa...si am o groaznica intrebare in cap...oare sunt c...a pt k am fc sex oral prietenului meu pe care il iubesc si caruia ii sunt fidela????

Mai...singura care s-a usurat este curiozitatea ta...daca nu faceai asta ajungeai ca stimata noastra mascota dana_3 Stai linistita, si eu am avut complexul asta dupa ce am facut prima data, dar trece repede, mai ales cand observi ca mai stii si ce faci Cat despre id-urile necunoscute nu te stresa, pentru ca pot fi cunostinte comune ale voastre, ca si cuplu, dar care nu au curajul sa spuna in fata ce gandesc. Si eu chiar zilele trecute am fost asaltata de un asemenea "specimen" care ma urmereste in fiecare dimineata cand plec la munca si eventual si seara si care a concluzionat ca nu sunt fata model pe care ma stia, ca m-am schimbat mult si ca nu mai am nicio scapare. Sincer, eu nu l-am vazut niciodata si nu am de gand sa cred ce imi toarna. Chill si totul e ok!
ablazancadar
Postat pe 14 Ianuarie 2009 11:53
esti o femeie normala ...nu lasa gurile rele sa te judece...si nu mai lua in seama...iubesti si sexul oral o fac majoritatea...sa fim seriosi......cine zice ca nu a incercat din curiozitate cu persoana iubita nu cred ..........mai rau este cu fata de la pervesiunea aceea cu pipi..niahhh aia da a stricat tot .............deci...esti o tipa normala...bafta si sa fi iubita
mikela_my
Postat pe 14 Ianuarie 2009 12:18
Nu esti o femeie usoara si n-ai fi o femeie usoara nici macar daca nu l-ai iubi. Ma amuza ca treaba asta cu iubirea trebuie sa dea o nota morala situatiei: daca ii faci sex oral celui pe care il iubesti nu esti o femeie usoara, de unde rezulta ca daca ii faci unuia pe care nu-l iubesti te incadrezi cu succes in categoria mult hulita!
beyonce_indragostita
Postat pe 14 Ianuarie 2009 12:38
GEORGETA MA FACI SA RID....IUBESTI?....DACA NU MAI VB PESTE CEVA TIMP....O DATA IN VIATA DE CURIOZITATE O SA O FACI...ITI SPUN EU
mikela_my
Postat pe 14 Ianuarie 2009 13:42
BOALA PROSTIEI..HAHAHAH... PT CELE CARE SPUN CA NU O FAC...HAI SA FIM SERIOSI...DA CIND SOTUL...SAU IUBITUL...BAGA BOTUL...ATUNCI VA PLACE NU??!!!.......HAHAHAH....NORMAL CA DA...LA ORICE FEMEIE AI PLACE.....
mikela_my
Postat pe 14 Ianuarie 2009 13:46
RASPUNS NU....TU ITI PUI CACIULITA? ...fetelor nu este o rusine sexul oral.....insa e o rusine ce face perversa aceea de pe forum care cica face prietenul ei pipi in gura ei...asta da rusine...nu sunt de acord...si iar nu imi place sa aud de sexul anal....insa cel oral e ok....daca nu iti este scirba de sotul sau iubitul tau atunci e ok....
mikela_my
Postat pe 14 Ianuarie 2009 13:51
daca in ziua de azi se mai pune problema: oare ce crede lumea despre mine daca fac nu stiu ce este GRAV. exista 2 solutii simple: 1 daca te intereseaza asa mult parerea lumii NU FACE. 2 JUST DO IT AND DON`T TELL ANY1. sincer mie mi se cam rupe de ce ceea ce crede lumea. singura parere care conteaza este a persoanei cu care eu fac acel ceva. si daca intre parteneri totul e ok ... atunci ce te mai doare de ce crede lumea?
firelyonne
Postat pe 14 Ianuarie 2009 13:56
am auzit si eu o vorba de duh care zicea cam asa: "pe lumea asta sunt doua feluri de femei, cele care fac sex oral si cele care nu recunosc treaba asta"....
probabil ca mamele si bunicile noastre erau cea de-a treia categorie, disparuta in ziua de azi precum unele specii de animale.
chandramuki_md
Postat pe 14 Ianuarie 2009 14:30
categoric ca este o femeie usoara cea care accepta sa ii faca felatie unui barbat indiferent ca ii este iubit sot sau amant este foarte degradant pentru o femeie care se pretinde a fi serioasa sa se spurce cu cea mai hidoasa perversiune si in plus se mai si umileste fata de ala la care ii face felatia aceasta perversiune a fost si este practicata numai de prostituate alea iau invatat pe barbatii nostri sa ne ceara si noua femeilor care nu suntem profesioniste in felatie sa ne ceara si noua fara pic de rusine sa ne degradam facandu-le felatiie nu este permis sa ne pretinda noua femeilor cinstite sa ne degradam atat de jos sa facem ceea ce fac numai prostituatele e o jignire grosolana si in plus acel barbat e clar ca a umblat numai la prostituate si alea au invatat pe barbati sa pretinda si de la femeie serioasa sa ii faca acest asa zis sex oral care e cat se poate de anormal

Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:37
De la: dana_3, la data 2009-01-14 16:37:39categoric ca este o femeie usoara cea care accepta sa ii faca felatie unui barbat indiferent ca ii este iubit sot sau amant este foarte degradant pentru o femeie care se pretinde a fi serioasa sa se spurce cu cea mai hidoasa perversiune si in plus se mai si umileste fata de ala la care ii face felatia aceasta perversiune a fost si este practicata numai de prostituate alea iau invatat pe barbatii nostri sa ne ceara si noua femeilor care nu suntem profesioniste in felatie sa ne ceara si noua fara pic de rusine sa ne degradam facandu-le felatiie nu este permis sa ne pretinda noua femeilor cinstite sa ne degradam atat de jos sa facem ceea ce fac numai prostituatele e o jignire grosolana si in plus acel barbat e clar ca a umblat numai la prostituate si alea au invatat pe barbati sa pretinda si de la femeie serioasa sa ii faca acest asa zis sex oral care e cat se poate de anormal


dar sa bei urina ce spui?tot scarbos e?
portitza_Maria
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:43
Dana_3 in loc sa spui frustrarile tale aici ,pt ca e clar ca asta exprimi, cred ca ar fii omeneste sa intelegi ca altii au alte opinii, DIFERITE DE ALE TALE.
Sincer am tot ignorat ultimele saptamani sa postez pe forum ca mi se parea nonsens, din simplu fapt ca tu femeie draga vorbesti ca la usa cortului aici, si total irelevant.
Inca o data daca doresti sa iti exprimi parerea in vre-un fel o poti face fara sa vorbesti ca o analfabeta.
Si fii sincera , spune ce anume e frustrant in viata ta ca uite aici lumea iti da un sfat de suflet, dar tot ceea ce trebuie sa faci este sa vorbesti ca un om civilizat.
meekk
Postat pe 14 Ianuarie 2009 16:51
nu va e rusine sa jigniti o femeie serioasa o adunatura de c....e perverse si libidinoase care sunt mai scarboase decat un wc public au ajuns un jeg uman care inghit si samanta barbatilor si le beau si urina asa de scarboase sunteti nenorocitelor sunteti o gramada de gunoaie spurcate care s-au degradat mai rau ca niste handicapate vai de capul vostru ce gunoaie ati ajuns sa beti urina si sa sugeti barbati intre piccioare pentru cati bani va spurcati

Postat pe 14 Ianuarie 2009 18:31
De la: dana_3, la data 2009-01-14 16:37:39categoric ca este o femeie usoara cea care accepta sa ii faca felatie unui barbat indiferent ca ii este iubit sot sau amant este foarte degradant pentru o femeie care se pretinde a fi serioasa sa se spurce cu cea mai hidoasa perversiune si in plus se mai si umileste fata de ala la care ii face felatia aceasta perversiune a fost si este practicata numai de prostituate alea iau invatat pe barbatii nostri sa ne ceara si noua femeilor care nu suntem profesioniste in felatie sa ne ceara si noua fara pic de rusine sa ne degradam facandu-le felatiie nu este permis sa ne pretinda noua femeilor cinstite sa ne degradam atat de jos sa facem ceea ce fac numai prostituatele e o jignire grosolana si in plus acel barbat e clar ca a umblat numai la prostituate si alea au invatat pe barbati sa pretinda si de la femeie serioasa sa ii faca acest asa zis sex oral care e cat se poate de anormal


Nu stiu daca te-ai prins, dar si barbatii fac sex oral femeilor. Deci ori suntem toti niste destrabalati, ori suntem toti normali.
beyonce_indragostita
Postat pe 14 Ianuarie 2009 20:21
De la: dana_3, la data 2009-01-14 18:31:48nu va e rusine sa jigniti o femeie serioasa o adunatura de c....e perverse si libidinoase care sunt mai scarboase decat un wc public au ajuns un jeg uman care inghit si samanta barbatilor si le beau si urina asa de scarboase sunteti nenorocitelor sunteti o gramada de gunoaie spurcate care s-au degradat mai rau ca niste handicapate vai de capul vostru ce gunoaie ati ajuns sa beti urina si sa sugeti barbati intre piccioare pentru cati bani va spurcati


Mai tanti, ia mai scuteste-ne! We've had enough of you!
beyonce_indragostita
Postat pe 14 Ianuarie 2009 20:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare e oragasm?? 12 De la: gongonica 30 Iunie 2009 20:52
pozitia 69..ce ziceti?cum vi e pare?? 287 De la: matracuca 7 Ianuarie 2010 00:38
Cine ma lamureste si pe mine cu ceva ?? 5 De la: Blue_eyes84 15 Mai 2009 21:09
Ajutati-ma cu un sfat 8 De la: adina_black 21 Octombrie 2009 00:38
pisicute spre adoptie 59 De la: guru_ion 16 Octombrie 2011 23:03