Setari Cookie-uri

ce gandesc barbatii la 1 intalnire?

1-cum o fi in pat;1-oare ma voi culca cu ea asta seara?;3-oare are silicoane sau sanii ei sunt asa incredibili?;4-mereu foloseste atat de mult fard?;5-merita sa irosesc timp si bani pt a doua intalnire?............restul las baietiii sa isi dea cu parerea sau fetele .....opiniii!!!!!

Postat pe 25 August 2008 11:24
cum as putea s-o impresionez ca sa se culce cu mine,

sau mama fata asta arata super bine dar e prosata de pute,

sau mama am dat lovitura, sper sa-i placa de mine,

sau etc


sincer depinde foarte mult de persoana cu care o sa te intalnesti.
anderson
Postat pe 25 August 2008 11:54
da anderson depinde de baiat sau dc nu de fata , si noi gandim la fel eu de ex ma gandesc oare saruta bn? oare nu ma plicisesc , am ce vb cu el? nha intrebari care ni le punem si noi fetele.....

Postat pe 25 August 2008 12:00
ca de obicei barbatii gandesc cu capul de jos asa ca....
beem
Postat pe 25 August 2008 12:01
ma gandesc ca-i disperata daca s-a intalnit cu mine!!

Postat pe 25 August 2008 12:05

Postat pe 25 August 2008 12:15
chiar... nu mi-am pus niciodata intrebarea asta, ptr ca eram prea preocupata de ceea ce gadeam eu insami despre el... desi , din cate imi amintesc, nu cred ca am prea avut sansa unei "prime intalniri" ptr ca majoritatea relatiilor mele s-au legat cu persoane pe care le cunoscusem deja in alte contexte... oricum ar fi interesant de stiut ce gandesc...
Anissia27
Postat pe 25 August 2008 12:21
sincer barb. gandsc cu capul de jos ok....si femeile gandesc tot la fel doar ca noi nu ne daruim la 1 intalnire ,poate la a doua sau......poate din prima depinde de chimia dintre noi de cat de infierbantati suntem.....

Postat pe 25 August 2008 12:32
Mai nou barbatii au inceput sa caute mai mult de o partida de sex asa ca nu mai generalizati fratilor .....exista barbati care refuza sa faca sex cu una care nu e in stare sa scoata doua vorbe coerente

iris_4_ever
Postat pe 25 August 2008 13:14
pentru ce-am in gand cu ea, nu-i trebuiesc prea multe cuvinte.

Postat pe 25 August 2008 13:19
b geo te culci una de 1 intalnire si nu iti trebuie cuv pt ca asta vrei de la ea o noapte de sex dar daca totusi vrei sa ai mai mult cu ea mai si vb despre ce va place , ca sa vezi cum gandesti daca e analfabeta daca poate compune o prop dezvoltata............

Postat pe 25 August 2008 13:25
daca poate sa articuleze expresia "ma mananca", nu-mi trebuie altceva!!!

Postat pe 25 August 2008 13:27
se vede treaba ca numai la sex ti-e gandul!! oi fi io obsedat, da' tu ma intreci

-ma mananca.... palma sa-ti trag vreo doua , ca te gandesti numai la sex. hai sa vorbim si despre clima globala, despre incalzirea climaterica, despre incidentele ... despre tendinta in arta si cultura , despre cum se pun gogosarii.....
- bine draga , da' dupa aia ne f...m si noi!!?
-porcule!! shap shap!!

Postat pe 25 August 2008 13:36
ok spune-mi cum se pun gogosari la acrit?
invata-ma , nu stiu!!!!!!!!!!!!

Postat pe 25 August 2008 13:37
aici , de fata cu toata lume!!!? .....ce te uiti domnisoara!!?
sunt secrete care nu pot fi dazvaluite asa in public! doar vreau sa mentionez ca gogosari pusi de mine , te fac sa te intrebi daca raiul a coborat pe pamant!!

Postat pe 25 August 2008 13:41
sincer conteaza foarte mult in ce moment de viata esti cand te vezi cu cineva.

daca esti in etapa imi fac de cap ies la agatat doar ca sa fac sex ....atunci la asta te vei gandii la prima intalnire, cum fac sa ma culc cu asta.

daca esti intr-o etapa al vieti in care vrei mai mult decat sex n-o sa te gandesti numai la sex.
anderson
Postat pe 25 August 2008 13:42
offfffffff timidule!!!!!!!!!!

Postat pe 25 August 2008 13:43
cred ca exagerezi !

Acum doi ani au venit niste prieteni din Canada in Buc,prieteni cu care am iesit de cateva ori pana mi-a venit geniala idee sa ii fac cunostiinta unuia dintre ei cu ...secretara de la firma la care lucram

O tipa inalta , blonda , rupea engleza destul de bine,moderna .....din pacate nu am stat niciodata prea mult la discutii cu ea incat sa ajung la concluzia ca e si proasta

Lasand la o parte tentativele de a-mi trage amicul catre toate magazinele cu bijuterii din zona (moment in care m-am simtit ca dracu cand mi-am dat seama de intentiile ei )am fost la un restaurant italian.

Restaurantul fiind ales de ea ,deoarece mancarea italieneasca ar fi fost preferata ei .

Nu mai spun ca a comandat cea mai scumpa mancare din meniu si ca nu i-a placut deloc dar cand i-am spus amicului meu ( partenerul ei ) ca maine mergem la traviata ea a intrebat in ce zona este restaurantul asta si ce specific are ...

Concluzia ....din punct de vedere fizic amicul a fost incantat de ea dar toata incantarea s-a dus odata ce a deschis gura .
Desi ea a tras de el ,s-a autoinvitat la hotelul lui baiatul a refuzat-o spunandu-i ca in cateva ore are o intalnire de afaceri si din pacate se vede obligat sa o trimita acasa cu taxiul fara ca macar sa o insoteasca .....

iris_4_ever
Postat pe 25 August 2008 13:52
. Daca el isi doreste o viitoare sotie, o mama pentru copiii lui si tot asa, mai mult ca sigur ca va fi reticent in privinta unei femei care accepta sa faca sex din prima. Daca el isi doreste doar sex, probabil ca o sa accepte fara nici o problema. Doar, pana la urma, primeste exact ceea ce a cautat. Desigur ca problema apare in ceea ce ii priveste pe cei care isi doresc o relatie stabila. De obicei acesti barbati nu se mai intalnesc a doua oara cu femeia respectiva sau o iau ca pe o femeie usoara si o trateaza ca atare.
La urma urmei si femeile sunt fiinte sexuale, la fel ca si barbatii. Orgasmul lor este mult mai complex decat cel al barbatilor si este normal ca si ele sa aiba dorinta sexuala si sa o puna in practica. E greu si pentru o femeie sa se stapaneasca cand vine vorba de un barbat pe care il doreste la fel cum este si pentru un barbat.
O femeie care face sex din prima este ori o tipa independenta si feminista care nu vede de ce barbatii au voie si ea nu ori o femeie foarte usoara. Chiar conteaza daca o faceti din prima sau dupa doua luni? Exista un timp "standard" sau cum? Eu personal cred ca indiferent cand fac doi oameni sex prima oara, nu in asta sta baza unei relatii. Exista chiar si avantaje ale sexului la prima intalnire. Puteti afla din prima daca va potriviti in pat sau nu. Totul depinde de ceea ce isi doresc cei doi de la relatia lor si de celelalte lucruri care ii pot face sa sa indragosteasca unul de altul si sa ramana impreuna.
Nu cred ca exista vreo reteta pentru a schimba opinia barbatilor care considera usoare femeile care fac sex de la prima intalnire. Aceasta mentalitate depinde de educatie, principii, ideologii, tipologii si tot asa. Cel mai sigur este totusi sa asteptati. Este posibil ca in cazul in care nu va stapaniti si se intampla din prima, sa regretati.

Postat pe 25 August 2008 13:59
Pentru femei, inceperea relatiei sexuale este privita ca o pecetluire a povestii de dragoste traite. In general, multe femei refuza sa faca sex la prima intalnire, tocmai din teama de a nu fi parasite, de a nu fi etichetate gresit sau pentru ca, pur si simplu, nu pun pret pe asta. Ceea ce trebuie sa stii daca esti pusa intr-o astfel de situatie si nu esti hotarata daca sa faci pasul cel mare: daca isi doreste cu adevarat o relatie cu tine, trebuie sa nu ai niciun dubiu, te va astepta, oricat de nerabdator ar fi.
aveti de unde alege si...........fiecare e stapan pe viata lui!!!

Postat pe 25 August 2008 14:01
v-ati blocat?:((((((((((

Postat pe 25 August 2008 15:53
Asa se pare ...eu una am spus ce aveam de spus , cine intelege ceva din povestea mea bine , cine nu ....asta e !
iris_4_ever
Postat pe 25 August 2008 15:56
hmmmmmmmmm.....se pare ca da....

Postat pe 25 August 2008 16:02
corect! depinde in ce moment intalnesti pe cineva
si sunt sigura ca si noi ne gandim uneori cum sa ajungem in pat si alteori visam cu ochii deschisi la dulcegarii,nu?
si nu am regretat o partida de sex de la prima intalnire,daca ai chef cine te tine?!
deci... :
Anuska_26
Postat pe 27 August 2008 09:53
ai dreptate anuska.......totul depinde cum gandesti ...ce fel de fire esti......si important e ce vrei la 1 intalnire

Postat pe 27 August 2008 11:21
Stiu pe cineva care mi-a marturisit ca la prima noastra intalnire si-a pus intrebarea:oare vine imbracata in fusta?Apoi a facut un pariu cu el insusi si si-a zis daca e asa inseamna ca vom ajunge in pat(alta a fost expresia dar eu am vrut sa o folosesc pe cea mai eleganta).Ei bine:eram in fusta si nu va mai spun ca nu-mi pare rau ca a castigat pariul.Cea urmat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ana_lili36
Postat pe 27 August 2008 11:46
asa si trebuie ana .....u trebuie sa fie regrete daca asta ai vrut ....si cum spune tot acolo se ajunge si dupa mai multe zile...luni

Postat pe 27 August 2008 11:48
pai asa e! acu pe bune,daca te duci cu fite si figuri de fata mare dar in cap ai altceva...ce iese? mai nimic.
ma rog,depinde de ce vrei,insa nu mai traim pe vremea lu' mam-mare.sunt alte tentatii acum
eu de ex am avut o experienta de genu-ne-am intalnit,am facut sex de la prima intalnire si a doua zi si tot asa,si ne spuneam ca e numai sex si apoi am realizat ca defapt suntem indragostiti.nu ne a afectat deloc aceasta chestie,din contra,nu am pierdut timpul! ca acum s a terminat asta e alta mancare de peste,dar a fost frumos
Anuska_26
Postat pe 27 August 2008 11:56
da anuska.....tot acolo se ajunge ...dar cel mai tare este ca daca e bun la pat si te face sa te simti i al 9 cer ....nu regreti nimik.....si acum pe bune.......daca o da bn dc sa iti para rau......mda.....parerea mea

Postat pe 27 August 2008 11:59
De la: Anuska_26, la data 2008-08-27 11:56:06pai asa e! acu pe bune,daca te duci cu fite si figuri de fata mare dar in cap ai altceva...ce iese? mai nimic.
ma rog,depinde de ce vrei,insa nu mai traim pe vremea lu' mam-mare.sunt alte tentatii acum
eu de ex am avut o experienta de genu-ne-am intalnit,am facut sex de la prima intalnire si a doua zi si tot asa,si ne spuneam ca e numai sex si apoi am realizat ca defapt suntem indragostiti.nu ne a afectat deloc aceasta chestie,din contra,nu am pierdut timpul! ca acum s a terminat asta e alta mancare de peste,dar a fost frumos

Traiesc si eu aceeasi poveste. Normal ca m-am indragostit si-acum plutesc in aer aburii despartirii,dar a fost super.Oricum daca va mai fi o intalnre tot in fusta voi merge si-nca ceva fara ..chilotei.
ana_lili36
Postat pe 27 August 2008 12:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Angajari Millionwins STUDIO Videochat 4 De la: cristi_nne 4 Aprilie 2012 15:29
perversitate(sexuala) vs.inocenta 24 De la: lover_woman 21 Ianuarie 2011 22:06
Si cei de la NIVEA se tin de glume cu cartele reincarcabile??? 8 De la: kudika003676 22 Martie 2009 00:11
Sexul anal... pareri pro si contra... 247 De la: soarele 3 Aprilie 2013 20:14
sex 39 De la: gaby84 22 Martie 2009 15:22