Setari Cookie-uri

ce gandesc barbatii la 1 intalnire?

De la: celia, la data 2008-08-28 21:26:37de parca voi suntti altfel..vedeti sani mari si numai acolo stati cu ochii...de parca ati vrea sa iasa din sutien la voi in gura..........sau ma rog i mana..........cum sunteti voi asa suntem si noi...........asta numai daca ai avea p.imensa ........ca daca e mik .........nici nu se observa

vorbeste te rog in numele tau.. eu ca femeie am alte criterii valorice..

Postat pe 28 August 2008 22:29
De la: inocica, la data 2008-08-28 22:29:57
De la: celia, la data 2008-08-28 21:26:37de parca voi suntti altfel..vedeti sani mari si numai acolo stati cu ochii...de parca ati vrea sa iasa din sutien la voi in gura..........sau ma rog i mana..........cum sunteti voi asa suntem si noi...........asta numai daca ai avea p.imensa ........ca daca e mik .........nici nu se observa

vorbeste te rog in numele tau.. eu ca femeie am alte criterii valorice..
-scz draga............fata sa vreau.....fiecare cu criteriile ei.........

Postat pe 28 August 2008 22:39
"vreau sa ma insor cu tine!" :P
morticia_adams
Postat pe 28 August 2008 23:04
bine ca doar o gandesti! bine ca nu o si spui!

Postat pe 28 August 2008 23:08
asta gandesc femeile ca ar trebui sa gandeasca barbatii...

Postat pe 28 August 2008 23:11
sa-mi trag palme daca m-am gandit vreodata ca s-ar gandii la insuratoare din prima! acolo, o insuratoare de o noapte doua, ar merge!!!

Postat pe 28 August 2008 23:16
nu te pricepi la femei...hai sa spunem ca nu toate gandesc asta... ca tocmai am certat-o pe celia ca generalizeaza...

Postat pe 28 August 2008 23:19
hai ma inocica tocmai imi luasem semintele cele negre si o stacana de inghetata ca pana acu m-am prapadit de ras....
hmmmm la prima intalnire cu mine sigur unul ar gandi....
ce drq caut io acilea????
deci erau mai interesante repicile ...celor de mai sus....
hai mai vreau...replici si exemple ,evident
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 August 2008 23:24
emma , vezi ca o sa te ingrasi de la atata ras si seminte
iris_4_ever
Postat pe 28 August 2008 23:28
scuze... da' n-am zis eu aia cu insuratoarea...

Postat pe 28 August 2008 23:28
deci nu stricati discutiile astea inteligente ca pling......ema o sa faci sunci ca mine!

Postat pe 28 August 2008 23:30
doamna draga , cand va opriti din zguduirile provocate de hohote, va rog sa introduceti intrun mesaj , cateva randuri , in care sa va exprimati in mod civilizat, gandurile ce va macina la o prima intalnire.
dupa aia, vedem noi!!

Postat pe 28 August 2008 23:37
De la: france1974, la data 2008-08-28 23:30:46deci nu stricati discutiile astea inteligente ca pling......ema o sa faci sunci ca mine!
.draga nu mai citi sa nu cumva sa te inunzi de la atata plans.....imi pare f rau ca ai ajuns in starea asta din cauza unui topic.........offfff...sa-mi fie rusine ca am deschis topicul asta ..le dau motive la unii sa planga ..de parca s-ar uita la o telenovela....upssssssss.....

Postat pe 28 August 2008 23:43
daca e vorba de mine..e mai greu..de cand am avut eu ultima prima intalnire a trecut a naibii de mult timp..si de..de la o varsta te mai lasa memoria...acu astept sa-mi mai dea cineva, de-l lasa inima, inca o prima intalnire..si atunci promit ca-mi astern pe hartie toate gandurile si vi le spun si voua..

Postat pe 28 August 2008 23:44
hai mai celia.........ce te superi?nu mai sint de intilniri ca sint data........si ma pun la curent cu stirile!deci continuati ca ziceti bine!mai pling si eu ca de aci nici telenuvele nu am!!!!!!!!!!

Postat pe 28 August 2008 23:46
pentru doamna mea draga :
ce faceti pe data de 22 decembrie 2012? sa zicem pe la 5 dupa amiaza!

Postat pe 28 August 2008 23:47
france la cat s-a scris pe topicurile astea putem face o telenovela cu amante divortate pozitii etc.......si nu m-am suparat ..cand sunt suparata vb urat..ff urat......deci e ok...vizionare placuta la ceea ce scrie.... --ma rog aici trebuie sa scriu--

Postat pe 28 August 2008 23:50
Domnule Geo , in caz ca doamna ta draga nu stie ce program are in data mentionata de tine ,tin sa-ti aduc la cunostiinta ca eu tocmai mi-am consultat agenda si sunt libera in ziua respectiva

Te rog sa ma ai in vedere in cazul in care ajungi la concluzia ca as putea intruni conditiile necesare .....
iris_4_ever
Postat pe 28 August 2008 23:52
De la: geo32, la data 2008-08-28 23:47:14pentru doamna mea draga :
ce faceti pe data de 22 decembrie 2012? sa zicem pe la 5 dupa amiaza!

mi-am consultat agenda... nu sunt disponibila..e ora de sucit sarmale...

Postat pe 28 August 2008 23:53
pai uite ca mie mi se duse vestea de.........am uitat cum zisera.......batrinetea e de vina........asa ca sint titular in injuraturi!ma cearta lumea pe topicul cu religia si ma facui cuminte!pupici!noapte buna!ca o sa dorm pe balcon ...........

Postat pe 28 August 2008 23:53
Inocica suceste tu sarmale ca eu tot sper sa-mi faca bucuria geo sa raspunda la invitatia mea subtila

France ,vezi data viitoare sa te aprovizionezi cu tot ce trebe ok ? seminte , suculet si pop corn
iris_4_ever
Postat pe 28 August 2008 23:56
pe bune ca glumeam mai sus!!!
pe bune ca nu trb sa iei totul in serios ionicica!!
app ... geo s-a prins ca glumeam!:P :)
si nu cred ca femeile gandesc ca asta ar trb sa gandeasca barbatii...
decat daca sunt inapoiate rau de tot... ;)
morticia_adams
Postat pe 28 August 2008 23:58
De la: joana_rise, la data 2008-08-28 23:58:05pe bune ca glumeam mai sus!!!
pe bune ca nu trb sa iei totul in serios ionicica!!
app ... geo s-a prins ca glumeam!:P :)
si nu cred ca femeile gandesc ca asta ar trb sa gandeasca barbatii...
decat daca sunt inapoiate rau de tot... ;)


Baa.....( a se citi ba nu bah ) sa stii ca unele se mai gandesc si la maritis chiar daca e prima intalnire
SUnt alea de se cred la capatul tineretii si sunt inntr-o cautare continua de sotul care sa le salveze din gherele singuratatii
iris_4_ever
Postat pe 29 August 2008 00:02
n'apai meeeei gheo...io amm zis meeei ce ar gandi un berbant la prima intlanire cu mine(ce puii mei fac eu acilea!!!)
dar nu ti-am spus ce imi trece mie prin cap la o prima intalnire ...si pana acu vreo luna tin sa te anunt ca am avut o gramada la care am participat benevol sau nu
dar secretul asta maine seara ca acu mi s-au parut muuult mai interesante replicile voastre...
inca mai am vreo 2 lingurite de inghetata...d-aia cu vanilie si rom.....mmmmmm semintele le-am terminat si ma ustura limba d-aia ii dau cu inghetata....
hai mai iris ca la 47 de kile cate am acu ..imi pica bine niste grasime
france...nu-ti zisai io mai mama ca e mai bine sa te prapadesti de ras decat sa te enervezi
celia multumesc in fiecare zi Celui de sus ca exista kudika ...sa ma faca sa rad...mai ales cand am parte de vreo 2-3 clienti tamptiti care au impresia ca numai barbatii cunosc electronica si sau multimedia....ca deh in domeniul cu pricina ma bagai si io asa ca te roooog din suflet mai da replici ca tare imi place...
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 August 2008 00:03
daaaa asa e iris...io-s una...are careva vreo obiectie??????
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 August 2008 00:05
De la: joana_rise, la data 2008-08-28 23:58:05pe bune ca glumeam mai sus!!! :)
si nu cred ca femeile gandesc ca asta ar trb sa gandeasca barbatii...
decat daca sunt inapoiate rau de tot... ;)

stiu si eu glumeam...la ora asta si pe topicul asta nici sa vreau nu pot fi serioasa...
Geo, da-le-ncolo de sarmale.. sunt libera...pentru tine..tocmai mi-a deschis ochii barbatul meu...cum sa refuz eu un asa barbat de succes(l-ai lasat cu mult in urma si pe "execut" de esti liber de abia in 2012..) o singura rugaminte mai am.. mai adu-mi aminte...scleroza..

Postat pe 29 August 2008 00:06
ma gandesc la masina bengoasa din fata barului de fitze in care m-a dus prima oara
ma gandesc la contul gras din banca
ma gandesc la toalel pe care si le-a cumparat din cel mai fitos mall
ma gandesc la bautura pe care o comanda


doamne cu ce pitipoi am iesit...la naiba mai bine singura si nelinistita !!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 August 2008 00:07
De la: io_me_sicumine, la data 2008-08-29 00:05:08daaaa asa e iris...io-s una...are careva vreo obiectie??????


Auzi , tu sa ma leshi cu de astea ok ? ca te crede mutu nu io
iris_4_ever
Postat pe 29 August 2008 00:09
daca ma crede "mutulica" te les altfel nope......
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 August 2008 00:12
bine dar..........nu stii peste cine dai...
si e trist cand iti este frica de singuratate si esti atat de disperata incat ai accepta pe oricine!
morticia_adams
Postat pe 29 August 2008 00:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 5 De la: kudika_980569 25 Februarie 2016 13:34
Rog sugestie medicament/antibiotic "PREVENTIV" pentru sex neprotejat! 75 De la: kudika_35022 13 Iunie 2013 11:06
Legile lui Murphy despre dragoste si sex 75 De la: kudika141011 9 Ianuarie 2011 01:49
sex in 3 71 De la: orice_e_posibil 27 August 2014 14:43
care sunt simptomele de sifilis? stie cineva? 9 De la: leo_ 8 Februarie 2011 16:15